Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1401 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
1402 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
1403 Marcin Staniek 1975 Mrowino Tata Róży i Wiktora bieg 10km A
1404 Ewa Staniek 1978 Mrowino Mama Róży i Wiktora bieg 10km A
1405 Małgorzata Stanisz 1994 Poznań bieg 4,3 km A
1406 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
1407 Damian Stanisławiak 1982 Śrem bieg 10km B
1408 Cezary Stanke 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
1409 Agnieszka Stańko 1985 Grzędzice Stargard Ja Się Nie Ścigam bieg 10km A
1410 Łukasz Starczewski 1978 Poznań bieg 4,3 km B
1411 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
1412 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
1413 Marcin Starosta 1985 Dymaczewo nowe bieg 10km B
1414 ADAM STASZAK 1976 POZNAŃ bieg 10km B
1415 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
1416 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
1417 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki bieg 10km A
1418 Maria Stawińska 1994 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg 10km B
1419 Krzysztof Stawniak 1987 Września Introsukces bieg 10km B
1420 Mariusz Steczkiewicz 1979 Poznań bieg 4,3 km B
1421 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B
1422 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo Puszcza bieg 10km A
1423 Anna Stefańska - Żabiuk 1981 Ostrów Wielkopolski bieg 4,3 km A
1424 Monika Stelmaszyk 1987 Gdynia bieg 10km B
1425 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 4,3 km B
1426 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 4,3 km A
1427 Agnieszka Stępniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
1428 Magdalena Stobienia 1977 Luboń bieg 4,3 km B
1429 Małgorzata Stodolna 1990 Poznań Torpol Running Team bieg 10km A
1430 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 10km A
1431 Anna Straszewska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1432 WALDEMAR STROINSKI 1969 SEDZINY Amator bieg 10km A
1433 Angelika Stróżyk 1995 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
1434 Paulina Stróżyk 1994 Otorowo Nordic Walking 4,3km A
1435 Przemysław Stryganek 1984 Trzemeszno Maniak Team Trzemeszno - Niedzwiedz bieg 4,3 km B
1436 Paulina STRZELCZYK 1985 Śmigiel Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
1437 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1438 Ewelina Strzelecka 1984 Nowy Tomyśl bieg 10km A
1439 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
1440 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
1441 Katarzyna Strzyzewska 1990 Klecko bieg 4,3 km A
1442 Jacek Studziński 1979 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
1443 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
1444 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i bieg 10km A
1445 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
1446 Marek Sulin 1973 gliwice Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1447 Barbara Swajdo 1984 Poznań bieg 10km B
1448 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Wlkp. bieg 10km A
1449 Ewelina Świątek 1980 Wrocław Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1450 Joanna Świder-Królikiewicz 1982 Pniewy JSK bieg 4,3 km A
1451 Piotr Święch 1980 Błażejewo bieg 4,3 km A
1452 Bartosz Święcicki 1979 Poznań Progressing well bieg 4,3 km A
1453 Bartosz Świgoń 1976 Poznań gożdziki przy lodzie bieg 10km B
1454 Anna Świt 1987 Suchy Las bieg 10km A
1455 Jacek Świtaj 1982 Poznań bieg 10km A
1456 Krzysztof Świtała 1976 Gostyń bieg 10km B
1457 Sandra Sworacka 1991 Oborniki bieg 4,3 km A
1458 Dawid Sworek 1988 Poznań TRIATHLONISTA.com/ZONE3 bieg 10km A
1459 Hanna Sypniewska 1954 Gdynia Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1460 Jakub Sypniewski 1991 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele bieg 4,3 km B
1461 Magdalena Szafrańska 1975 Witobel Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
1462 Łukasz Szajkowski 1979 Lusowo bieg 4,3 km B
1463 Mirosław Szarmach 1986 Bytonia bieg 4,3 km A
1464 Mateusz Szaroleta 1977 Giecz bieg 4,3 km A
1465 Łukasz Szary 1990 Poznań bieg 10km B
1466 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1467 JACEK SZARY 1970 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1468 Katarzyna Szałęga 1980 Zielona Góra bieg 10km B
1469 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1470 Maciej Szczepaniak 1983 Poznań bieg 10km A
1471 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 4,3 km B
1472 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
1473 Katarzyna Szczęsna 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1474 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1475 Katarzyna Szcześniak 1986 Swarzedz bieg 4,3 km A
1476 Szymon Szcześniak 1990 Suchy Las bieg 10km B
1477 Sandra Szcześniak 1992 Swarzędz bieg 4,3 km A
1478 Magdalena Szczublewska 1989 Poznań bieg 4,3 km A
1479 Szymon Szeląg 1988 Poznań bieg 10km B
1480 PAWEŁ SZELĄG 1965 ROKIETNICA Czarne Serca bieg 4,3 km A
1481 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1482 Danuta Sziwa 1957 Kiekrz bieg 4,3 km A
1483 Dorota Szkudlarek 1980 Osiek Mały Drużyna Marzeń bieg 10km A
1484 Maciej Szkutnicki 1992 Wągrowiec bieg 10km B
1485 Dawid Szlosowski 1991 Siedlec bieg 4,3 km B
1486 Barbara Szmańda 1955 Poznań bieg 4,3 km A
1487 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km A
1488 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km A
1489 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km A
1490 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica ciatkiTeam bieg 4,3 km A
1491 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 4,3 km A
1492 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
1493 Karolina Szocińska 1995 Poznań bieg 4,3 km A
1494 Monika Szofer 1980 Błażejewko bieg 4,3 km A
1495 Jakub Szostak 1978 Poznań #Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
1496 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A
1497 Łukasz Szrywer 1989 Komorniki bieg 10km B
1498 Daniel Sztachera 1982 Poznań bieg 10km A
1499 Marcin Szuba 1975 Lusówko bieg 4,3 km B
1500 Ada Szuberska 1992 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A