Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1301 Ela Rydzewska 1980 Poznań bieg 10km B
1302 Piotr Rygorowicz 1984 Poznań bieg 10km B
1303 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1304 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
1305 Damian Rysak 1992 Warszawa Spartanie Dzieciom Nordic Walking 4,3km A
1306 krzysztof rzepa 1979 poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań bieg 10km A
1307 IRENEUSZ RZEPA 1983 GRODZISK WLKP. bieg 10km A
1308 Gosia Rzeszowska 1984 Ostroróg bieg 4,3 km A
1309 Yuliia Sadivnyk 1988 Krąplewo bieg 4,3 km A
1310 Marcelina Sadowska 1987 Rokietnica bieg 4,3 km A
1311 Marek Sadowski 1968 Góra MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1312 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1313 Monika Samelska 1975 Rumianek bieg 10km A
1314 Dominik Samelski 1978 Rumianek bieg 10km A
1315 Kevin Sankowski 1995 Wałcz bieg 10km A
1316 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
1317 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
1318 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
1319 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
1320 Przemysław Sarbiewski 1980 Szczecin 102. batalion ochrony Bielkowo bieg 4,3 km A
1321 Beata Sarna 1970 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW bieg 10km A
1322 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
1323 Dagmara Schepke 1994 Poznań bieg 4,3 km A
1324 Grzegorz Schilf 1982 Gorzkie Pole bieg 4,3 km B
1325 Ewa Schramm 1989 Poznań bieg 4,3 km A
1326 Jakub Ścibisz 1978 Poznań bieg 4,3 km B
1327 Katarzyna Sebzda 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1328 Zbigniew Sebzda 1983 Murowana Goślina bieg 4,3 km B
1329 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
1330 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
1331 Michał Sękowski 1976 Skórzewo bieg 10km B
1332 Agnieszka Semperska 1987 Połajewo bieg 4,3 km B
1333 Michał Serwa 1989 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
1334 Agnieszka Serwa 1993 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
1335 Mirek Serwaczyński 1962 Piaseczno Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1336 Agnieszka Setna 1985 Zbąszyń Nordic Walking 4,3km A
1337 Lucyna Siatecka 1968 Poznań - bieg 4,3 km A
1338 SANDRA SIEBERT 1984 LUBOŃ bieg 10km A
1339 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km A
1340 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km A
1341 Kamil Siemiaszko 1984 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
1342 Dominika Sierakowska 1995 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
1343 Magdalena Sierzant 1995 Poznań bieg 4,3 km A
1344 Monika Sikorska 1982 Poznań Futbolowe Biegi bieg 4,3 km A
1345 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
1346 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 4,3 km A
1347 Paulina Siminiak 1991 Szamotuły bieg 4,3 km A
1348 Daria Siminiak 1994 Szamotuły bieg 4,3 km A
1349 Dominik Siwa 1979 Poznań Torpol Runinng Team bieg 10km A
1350 Monika Siwczak 1985 Czerwonak brak bieg 10km B
1351 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1352 Aldona Skibińska 1972 Czarnków bieg 10km A
1353 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
1354 Jacek SKODKOWSKI 1973 Poznań SPWL Poznań bieg 10km A
1355 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
1356 Michał Skóra 1990 Poznań bieg 10km A
1357 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 10km A
1358 Robert Skośkiewicz 1979 Poznań bieg 10km B
1359 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo bieg 10km A
1360 Sergiusz Skotnicki 2000 Golęczewo bieg 10km A
1361 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1362 Daria Skrzypczak 1997 Wielichowo Torpol Running Team bieg 10km A
1363 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
1364 Anita Skrzypczak 1989 Międzychód bieg 4,3 km A
1365 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 10km A
1366 Michał Skubis 1993 Poznań Comarch SA bieg 10km B
1367 Aleksandra Śląska 1999 Leszno Nordic Walking 4,3km A
1368 Marcin Śląski 1975 Leszno bieg 10km A
1369 Lidia Ślęzak 1988 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1370 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
1371 Krystian Śmierzchalski 1993 Nagradowice SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
1372 Ireneusz Smorawski 1981 Września Active Nekla bieg 10km A
1373 Ewelina Smug 1982 Kazimierz biskupi bieg 10km A
1374 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
1375 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo No Excuses Team bieg 10km A
1376 Karolina Sobańska 1993 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1377 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
1378 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 4,3 km B
1379 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
1380 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A
1381 Zbyszko Sobkowiak 1987 Poznań bieg 10km B
1382 Radosław Sobkowiak 1983 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
1383 Lidia Sobkowiak 1983 Poznań bieg 4,3 km A
1384 Magda Sobocka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
1385 Agnieszka Sójka 1988 Dolsk bieg 4,3 km B
1386 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
1387 Angelika Solarz 1980 Kórnik bieg 10km B
1388 Mateusz Soska 2002 Boduszewo bieg 4,3 km B
1389 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 10km A
1390 Kamila Spalińska 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1391 Wiktoria Spalińska 1982 warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1392 DOMINIKA Spychaj 1986 KRZEMIENIEWO bieg 10km B
1393 Robert Spychaj 1986 Krzemieniewo bieg 10km B
1394 Martyna Spychalska 1989 Mościenica bieg 4,3 km A
1395 Tomasz Spychalski 1985 Mościenica bieg 4,3 km A
1396 Natalia Spychała 1991 Poznań bieg 4,3 km A
1397 Sławomir Środa 1988 Poznań bieg 10km A
1398 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
1399 Weronika Stach 1995 Poznań bieg 10km A
1400 Maciej Stachowiak 1993 Poznań bieg 4,3 km A