Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1301 Natalia Misiuna-Rębisz 1987 Koziegłowy bieg 4,3 km A
1302 Ewa Miszkowicz 1975 Poznań bieg 4,3 km B
1303 Agata Miszta 1984 Zbąszyń bieg 4,3 km A
1304 Jacek Mituta 1978 Połajewo KB Gmina Czarnków bieg 10km A
1305 Mikołaj Mizgier 1991 Poznań bieg 10km A
1306 Monika Miłowska 1976 Komorniki bieg 10km A
1307 Michał Miłowski 1975 Komorniki bieg 10km A
1308 Maciej Modrzejewski 1972 Luboń bieg 4,3 km A
1309 Grzegorz Mojs 1966 Przeźmierowo bieg 10km A
1310 Kazimiera Mól 1956 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
1311 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
1312 Maciej Monczyn 1991 Poznań bieg 10km A
1313 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
1314 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
1315 Rafał Moritz 1976 Barcin #slimakibarcin bieg 4,3 km A
1316 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 4,3 km A
1317 Anna Mośkiewicz 1990 Warszawa bieg 10km A
1318 Cecile Moyart 1990 Poznan bieg 4,3 km A
1319 Jakub Mroczkowski 1984 Imielno AT Computers bieg 10km A
1320 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10km A
1321 Mateusz Mrowiński 1980 Poznań bieg 10km B
1322 Weronika Mróz 1997 Poznań bieg 10km A
1323 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
1324 KLAUDIA MRUK 1979 BISKUPICE WIELKOPOLSKIE Nordic Walking 4,3km A
1325 Iwona Mruk 1987 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
1326 Jakub Mrzygłód 1993 Połczyn-Zdrój bieg 10km A
1327 Przemysław Mucha 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
1328 Żaneta Mucha 1975 Oborniki Ruukki bieg 4,3 km A
1329 Dawid Muchajer 1978 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
1330 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 10km A
1331 Igor Murdza 1999 Poznań bieg 4,3 km A
1332 Agnieszka Murdza 1971 Poznań bieg 4,3 km B
1333 Maciej Murdza 2002 Poznań bieg 4,3 km B
1334 Ania Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 4,3 km A
1335 Emilia Musielak 1980 Czerwonak bieg 4,3 km A
1336 Arkadiusz Muskosz 1993 Poznań bieg 4,3 km A
1337 Marta Muszyńska 1987 Konin bieg 4,3 km B
1338 Lech Mysio 1956 Nowy Tomyśl bieg 10km A
1339 Tomek Młodożyński 1970 Kowanówko bieg 10km A
1340 Jakub Młynarczak 1978 Błażejewko bieg 4,3 km A
1341 Karolina Młynarczak 1978 Błażejewko bieg 4,3 km A
1342 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1343 Edek Nadobnik 1973 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1344 Bartek Nadobnik 2002 Kaźmierz ORLIK KAŹMIERZ bieg 4,3 km A
1345 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A
1346 Iga Nagórska 1998 Poznań bieg 4,3 km A
1347 Alicja Nakoneczna 1987 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
1348 Martyna Nalborska 1990 Luboń bieg 10km A
1349 Renata Namyślak 1977 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
1350 Marta Namyślak 1980 Dolaszewo bieg 10km A
1351 Anna Napierała 1995 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
1352 Małgorzata Napierała 1981 Kobylniki Torpol Running Team bieg 4,3 km A
1353 Piotr Nawrocik 1987 Poznań bieg 10km A
1354 Katarzyna Nawrocka 1985 Góra Tęczowa Gromada bieg 4,3 km A
1355 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1356 Łukasz Nawrocki 1985 Poznań SRV Team bieg 10km A
1357 Tomasz Nawrocki 1977 Skórzewo bieg 10km A
1358 Justyna Nawrot 1976 Młodasko bieg 4,3 km A
1359 Krzysztof Nawrot 1973 Młodasko bieg 10km A
1360 Maja Nawrot 2002 Młodasko bieg 4,3 km A
1361 SEBASTIAN NEWLIN-ŁUKOWICZ 1982 Poznań Torpol Runinng Team bieg 4,3 km A
1362 Edyta Newska 1972 Gołańcz Nordic Walking 4,3km A
1363 Barbara Niedobecka-Siekiera 1976 Poznań bieg 10km A
1364 Roman Niedzielski 1985 Poznań brak klubu bieg 10km A
1365 Błażej Niewiada 1991 Mutowo Zawodowi Amatorzy bieg 4,3 km A
1366 Krzysztof Nieznalski 1989 Poznań Torpol Runinng Team bieg 10km A
1367 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows bieg 10km A
1368 Krzysztof Niklaus 1975 Poznań bieg 10km A
1369 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
1370 Weronika Nizio 2000 Szamotuły #JanuszeBiegania bieg 4,3 km A
1371 Daniel Niżyński 1995 Piła Spełniamy Marzenia bieg 10km A
1372 Łukasz Nojman 1992 Suchy Las bieg 10km A
1373 Marcin Nonna 1996 Gołańcz bieg 10km B
1374 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 10km A
1375 Michał Nowacki 1981 Poznań bieg 10km B
1376 Agata Nowaczyk 1987 Koziegłowy bieg 10km A
1377 Patryk Nowaczyk 1991 Stęszew bieg 10km B
1378 Michał Nowaczyk 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
1379 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
1380 Jacek Nowak 1974 Poznań Nowaki team bieg 4,3 km A
1381 Jaroslaw Nowak 1981 Konin bieg 10km A
1382 Szymon Nowak 1972 Kościelna Wieś Lost Sheeps bieg 10km B
1383 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
1384 Wojciech Nowak 1996 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne bieg 10km B
1385 SYLWIA Nowak 1985 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
1386 Iwona Nowak 1965 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
1387 Zuzanna Nowak 2001 Buk bieg 4,3 km B
1388 Marek Nowak 1994 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań bieg 10km B
1389 Joanna Nowak 1991 MODRZE bieg 4,3 km B
1390 Piotr Nowak 1962 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
1391 Tomasz Nowak 1991 Modrze bieg 4,3 km B
1392 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
1393 Patrycja Nowak 1992 Welen bieg 4,3 km A
1394 Marcin Nowak 1986 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
1395 Wiktor Nowak 1960 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1396 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
1397 Przemysław Nowak 1981 Kórnik brak bieg 4,3 km A
1398 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
1399 Sebastian Nowak 1986 Poznań bieg 10km A
1400 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec bieg 10km A