Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1201 Mariola Protasewicz 1971 Rokietnica bieg 4,3 km A
1202 Paweł Prufer 1972 Kosieczyn bieg 10km A
1203 Marzena Prusakiewicz 1971 Września bieg 10km B
1204 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
1205 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń Kobiety Begają bieg 4,3 km A
1206 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A
1207 Kinga Przyborowska 1984 Promnice bieg 4,3 km A
1208 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
1209 Karolina Przybylska 1977 Poznań bieg 10km A
1210 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
1211 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 4,3 km A
1212 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
1213 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 4,3 km A
1214 Artur Przybysz 1993 Poznań Biegaj po Endorfiny bieg 10km A
1215 Bartosz Przybysz 1981 Swarzędz bieg 4,3 km A
1216 Pamela Przybył 1997 Poznań bieg 10km A
1217 Sebastian Przygocki 1985 Nowe Worowo Torpol Running Team bieg 10km A
1218 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
1219 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 10km B
1220 Dorota Ptak 1972 Poznan bieg 4,3 km B
1221 Adam Ptak 1972 Poznań #Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km B
1222 Piotr Pudliszewski 1981 Kościan BBKTS/KOŚCIAN TEAM bieg 4,3 km B
1223 Paulina Pykosz 1996 Poznań bieg 10km A
1224 Elżbieta Pypeć-Nowicka 1964 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1225 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km A
1226 Katarzyna Płaczek 1974 Poznań bieg 10km A
1227 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 4,3 km A
1228 Sylwia Płócieniczak 1975 Leszno bieg 4,3 km A
1229 Bartosz Płociennik 1993 Poznań bieg 10km A
1230 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km A
1231 Sylwia Płonka-Siczyńska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1232 Halina Rączkowska 1951 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
1233 Mariusz Radke 1976 Parkowo bieg 10km A
1234 Adam Radke 1984 POZnań bieg 10km A
1235 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
1236 Agnieszka Radzio 1990 Poznań bieg 4,3 km B
1237 Bartosz Rakowski 1979 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
1238 Joanna Raś 1996 Poznań bieg 4,3 km A
1239 Mariusz Raś 1971 Poznań bieg 4,3 km A
1240 Katarzyna Rataj 1992 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
1241 Magdalena Rataj 1999 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
1242 Maciej Ratajczak 1977 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1243 Alina Ratajczak 1981 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1244 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km B
1245 Weronika Ratajczak 1995 Poznań bieg 10km A
1246 SZYMON RATAJCZAK 1975 PLEWISKA bieg 4,3 km A
1247 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
1248 Magdalena Ratajczak 1977 Złotniki bieg 4,3 km B
1249 Sylwia Ratajszczak 1982 Swarzędz bieg 10km A
1250 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
1251 Isabell Reimers 1979 Leipzig Für immer wir bieg 10km B
1252 Isabell Reimers 1979 Leipzig Für immer wir bieg 10km B
1253 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg bieg 10km B
1254 Michał Reszke 1980 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1255 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Samodzielny bieg 4,3 km A
1256 Arkadiusz Robak 1993 Krzymów Brzeźno bieg 4,3 km B
1257 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
1258 Karolina Rogalska 1980 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1259 Przemysław Rogalski 1980 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1260 Stanisław Rojek 1970 Poznań bieg 4,3 km B
1261 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec bieg 10km A
1262 Krystyna Rolniczak 1983 Poznań bieg 4,3 km A
1263 Dawid Rolnik 1995 Poznań Norwida bieg 10km B
1264 Basia Romblewska 1988 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
1265 Patryk Romblewski 1987 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
1266 Krzysztof Rosada 1986 Poznań bieg 4,3 km A
1267 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1268 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Drużyna Wilka bieg 10km A
1269 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
1270 Tomasz Roszkowski 1986 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów bieg 10km B
1271 Tomasz Roszyk 1979 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
1272 Magdalena Roszyk 1980 Poznań bieg 10km A
1273 Łukasz Roth 1979 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
1274 NATALIA ROŻEK 1984 WIRY Nordic Walking 4,3km B
1275 Rafał Rożek 1971 Mirosławki bieg 10km A
1276 Małgorzata Rożek 1985 Wiry Nordic Walking 4,3km B
1277 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Runner's Power Śrem bieg 10km A
1278 Krzysztof Rozmarynowski 1989 Ruszków Pierwszy bieg 10km B
1279 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1280 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna bieg 10km B
1281 Eliza Różowicz 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1282 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
1283 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1284 Piotr Rudawski 1987 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1285 Maciej Rudawski 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1286 Radosław Rudkiewicz 1990 Bielawa bieg 10km B
1287 Martyna Rudkiewicz 1995 Bielawa bieg 10km A
1288 Irena Rupocińska 1972 Poznań bieg 10km A
1289 Bartosz Rupocinski 1998 Poznań bieg 10km A
1290 Marta Rus 1975 Sławków Sławków bieg 10km A
1291 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
1292 Dennis Rusztyk 1993 Rokietnica bieg 10km A
1293 Katarzyna Rutkowska 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
1294 Marzena Rybacka 1987 Bojanowo bieg 4,3 km B
1295 Dominika Rybak-Czarna 1990 Plewiska bieg 4,3 km A
1296 Iwona Rybarczyk 1975 Dopiewo Nordic Walking 4,3km A
1297 Adrianna Rybarczyk 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
1298 Milena Rybińska 1984 Szamotuły Szamotuły bieg 10km A
1299 Mikołaj Rychlewicz 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
1300 Marta Rydzewska 1986 Kleczew bieg 10km B