Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1201 Monika Mańkowska 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1202 Andrzej Mańkowski 1965 Oborniki bieg 4,3 km A
1203 Dagmara Manowska 1970 Poznań bieg 10km B
1204 Alicja Manowska 1999 Poznań bieg 10km B
1205 Adrian Marchlewski 1988 Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń bieg 4,3 km A
1206 Eliza Marciniak 1978 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
1207 Przemysław Marciniak 1985 Skorzewo bieg 4,3 km A
1208 Agnieszka Marciniak 1985 Skórzewo Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
1209 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km B
1210 Karolina Marciniak 1973 Kościan Kościan Team bieg 10km A
1211 Lucyna Marciniak 1957 Poznań Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
1212 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km B
1213 anita marcinkowska 1983 Luboń bieg 10km A
1214 Anka Marcinkowska 1984 Gądki bieg 10km A
1215 Krzysztof Marcinowski 1977 PLEWISKA RUN4FUN bieg 10km A
1216 Agnieszka Marczak 1976 Poznań Night Runners bieg 10km A
1217 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
1218 Anna Marecka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
1219 Jolanta Marek 1981 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1220 Mateusz Marek 1985 Strykowo bieg 10km A
1221 Dagmara Marek 1996 Poznań bieg 4,3 km B
1222 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
1223 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1224 Filip Markiewicz 1983 Międzychód bieg 10km A
1225 Joanna Zuza Markiewicz 1976 POZNAŃ Kobiety Biegają / SNY bieg 10km A
1226 Daria Markiewicz-Zielińska 1974 Piastów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1227 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BBKTS bieg 4,3 km B
1228 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 10km A
1229 Katarzyna Matecka-Roszak 1980 Kamieniec bieg 4,3 km A
1230 Mikołaj Matecki 1997 Zalasewo bieg 10km A
1231 Karolina Matelska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1232 Paulina Materek 1990 Poznań bieg 10km A
1233 Jarek Matusiak 1975 Garby bieg 10km A
1234 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
1235 Katarzyna Matuszewska 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
1236 Grzegorz Matuszewski 1993 Paszowice JKS salamandra bieg 10km A
1237 Konrad Matuszewski 1962 Poznań KM bieg 10km A
1238 Kamil Matyja 2002 Poznań Matyja Club bieg 4,3 km A
1239 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
1240 IRENEUSZ MATYSEK 1958 WAŁCZ Samotny Wilk bieg 10km A
1241 Rafał Matysiak 1972 Sieraków bieg 10km A
1242 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
1243 Ilona Mazur 1990 skoki bieg 4,3 km A
1244 Danuta Mazur 1990 skoki Beiersdorf sport team bieg 10km A
1245 Robert Mazur 1990 Mieścisko bieg 10km A
1246 Justyna Mazurczak 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1247 Joanna Mazurczak-Wiciak 1989 61-725 bieg 10km A
1248 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
1249 Maciej Mazurkiewicz 2002 Poznań ks Stomil Poznań bieg 4,3 km A
1250 Anna Małecka 1976 Szczecin bieg 4,3 km A
1251 Katarzyna Małecka 1992 Poznań bieg 10km B
1252 Dawid Małecki 1980 Szreniawa bieg 10km B
1253 Bogdan Małkowski 1968 Murów Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1254 maria małoszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A
1255 Karina Małuszek 1991 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1256 Tadeusz Małysz 1959 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
1257 Ireneusz Męczykowski 1980 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
1258 Lidia Medel 1983 Poznań bieg 10km A
1259 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 4,3 km A
1260 Sandra Mejza 1994 Krzycko Małe bieg 4,3 km A
1261 Jakub Merda 1988 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM bieg 10km A
1262 Paula Merda 1992 Kicin bieg 4,3 km A
1263 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 4,3 km A
1264 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Velux Gniezno bieg 10km A
1265 Tomasz Miazek 1987 Luboń Galopujące ślimaki :) bieg 10km A
1266 Sławomir Miazga 1983 Zaparcin Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
1267 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
1268 Izabela Michalak 1979 Rosnówko bieg 10km B
1269 Monika Michalak 1974 Poznań KbDębiec bieg 10km A
1270 Marta Michalak 1993 Stęszew bieg 10km B
1271 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko bieg 10km B
1272 Michał Michalak 1965 Poznań bieg 10km A
1273 Marian Michałek 1971 Komorniki bieg 10km A
1274 Paweł Michałkiewicz 1973 Jarocin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
1275 Monika Michałowska 1981 Luboń Long Step Team Nordic Walking 4,3km A
1276 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
1277 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec bieg 4,3 km A
1278 Michał Mielcarek 1989 Luboń Lucky LUZers bieg 4,3 km A
1279 Magdalena Mielcarska 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1280 Adam Mielcarski 1976 Poznań bieg 10km A
1281 Kamila Mielcuch 1997 Poznań #Wkurw_Team bieg 10km A
1282 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM Nordic Walking 4,3km A
1283 Mariusz Miernicki 1959 Dzierżoniów bieg 10km A
1284 Monika Mietlicka 1981 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
1285 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice bieg 4,3 km B
1286 Mikołaj Mietliński 1980 PACZKOWO PKP S.A. bieg 10km A
1287 Krystyna Migas 1980 Drezdenko bieg 10km B
1288 Bogusia Mikolajczyk 1990 Poznań bieg 10km B
1289 Agnieszka Mikolajska 1969 Suchy Las bieg 4,3 km A
1290 Monika Mikołajczak 1977 Luboń bieg 10km A
1291 Szymon Mikołajczak 2000 Poznan Pro366 bieg 10km A
1292 Monika Mikołajczyk 1985 Czapury Long Step Team Nordic Walking 4,3km A
1293 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
1294 Marzena Mikusek 1994 Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10km B
1295 Marek Milanowski 1976 Potasze bieg 4,3 km A
1296 Piotr Milczarek 1984 Poznań CSWL Poznań bieg 4,3 km A
1297 Michał Miller 1978 POznań bieg 10km A
1298 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz bieg 4,3 km A
1299 Sebastian Misiuda 1981 Poznań bieg 10km A
1300 Dorota Misiuda 1983 Poznań bieg 10km A