Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1101 Sławomir Parysek 1977 Poznań Start Poznań bieg 10km A
1102 Michał Paszke 1974 Grodzisk Wlkp. bieg 10km B
1103 Hanna Patyk 1991 Buk bieg 10km B
1104 Malgorzata Pawelec-Wojtalik 1953 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
1105 Janusz Pawlak 1990 Pamiatkowo bieg 10km A
1106 KAMILA PAWLAK 1973 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1107 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
1108 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 4,3 km A
1109 SŁAWOMIR PAWLAK 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1110 Anna Pawlicka 1997 Poznań bieg 4,3 km A
1111 Wojtek Pawlicki 1976 Poznań bieg 4,3 km A
1112 Marcin Pawlicki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
1113 Mariusz Pawlik 1980 Gostyń bieg 4,3 km B
1114 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team Nordic Walking 4,3km A
1115 Agata Pawłowska 1988 Poznań bieg 10km A
1116 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań Kolegium Sędziów WZPN bieg 10km A
1117 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
1118 Kacper Pawłowski 1999 Poznań bieg 10km A
1119 Paweł Pawłowski 1989 Poznań bieg 10km A
1120 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko bieg 10km A
1121 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
1122 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
1123 Tomasz Pędziński 1972 Biedrusko KB Natura Biedrusko bieg 10km A
1124 Maciej Pertek 1984 Czarnków FCBP bieg 10km B
1125 Radomir Pertek 1977 Czarnków FCBP bieg 10km B
1126 Joanna Piasecka 1988 Poznań bieg 10km A
1127 Jagoda Piasecka 1993 Oborniki bieg 4,3 km A
1128 Justyna Piaskowska 1976 Plewiska SIM DOPIEWO bieg 4,3 km A
1129 Alicja Piaskowska 2001 Plewiska SIM DOPIEWO bieg 4,3 km A
1130 Łukasz Piaskowski 1974 Plewiska Santander Runners Team bieg 10km A
1131 Kamila Piątek 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
1132 Joanna Piątyszek 1998 Mosina bieg 4,3 km A
1133 Anita Piątyszek 1997 Mosina bieg 4,3 km A
1134 Zofia Piechnik 1989 Szczytniki bieg 4,3 km A
1135 Patrycja Piechocka 1996 Kuślin bieg 4,3 km B
1136 Joanna Piechocka 1983 Poznań bieg 10km B
1137 Aldona Piechocka 1979 Pniewy Piechocki Team Nordic Walking 4,3km B
1138 Stanisław Piechocki 1974 Pniewy Piechocki Team bieg 10km B
1139 Marcin Piechocki 1981 Poznań bieg 10km B
1140 Mikolaj Piechowiak 1986 Pniewy # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
1141 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
1142 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala bieg 10km A
1143 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
1144 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 4,3 km B
1145 Magdalena Pieprzycka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
1146 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team bieg 10km A
1147 Michał Pięt 2001 Poznań bieg 10km A
1148 Halina Piętka 1954 Mościenica Nordic Walking 4,3km A
1149 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł bieg 10km B
1150 Katarzyna Pietrasik 1987 Lusowo Misiowe Ciocie bieg 4,3 km B
1151 Olga Pietrasz 1987 Kościan Nordic Walking 4,3km A
1152 Mateusz Pietruliński 1979 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1153 Olgierd Pietrzak 1960 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km B
1154 Damian Pietrzak 1998 Poznań Decathlon Swadzim bieg 10km A
1155 Anna Pietrzak 1972 Aleksandrów Łódzki bieg 4,3 km A
1156 Katarzyna Pietrzak 1992 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km A
1157 Monika Pietrzak 1984 Rogowo bieg 4,3 km A
1158 Joanna Pietsch 1986 Poznań bieg 10km A
1159 Agnieszka Piguła 1978 Poznań bieg 10km A
1160 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
1161 Maciej Pilc 1979 Poznan Dres i Laczki bieg 10km A
1162 Wojciech Pilc 2002 Poznan Dres i Laczki bieg 10km A
1163 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
1164 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km B
1165 Klaudia Piotrowska 1990 Poznań bieg 10km A
1166 Rafał Piotrowski 1981 Choroszcz Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1167 Bartosz Piskorski 2000 Poznań bieg 4,3 km A
1168 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
1169 MACIEJ PIWECKI 1976 Sady SOSquash bieg 10km A
1170 JOANNA PLESIŃSKA 1978 OBORNIKI bieg 4,3 km A
1171 Tadeusz Plis 1945 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
1172 Jan Pobłocki 1957 Gdańsk Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1173 Anika Poczatek 1975 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
1174 Ewelina Pocztarek 1983 Poznań bieg 10km B
1175 Oskar Podolski 1999 Gorzów Wielkopolski Oski CF bieg 10km B
1176 Wiktoria Pohl 1996 Poznań bieg 10km A
1177 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
1178 Rafał Polacki 1967 Poznań Poznań bieg 4,3 km A
1179 Piotr Polaczyk 1992 Poznań bieg 10km A
1180 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km A
1181 Paulina Polowczyk 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1182 Mateusz Pomian 1998 Poznań bieg 10km B
1183 Grzegorz Pomian 1994 Poznań bieg 10km B
1184 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
1185 Adrian Popiołek 1984 Chodzież bieg 4,3 km A
1186 Marek Porada 1963 Poznań Hernik Team / WTRI TEAM bieg 10km B
1187 Grażyna Porada 1963 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1188 Tomasz Poręba 1976 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km B
1189 Jakub Poręba 2002 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km A
1190 Wojciech Powałko 1980 Lubin Legnickie Morsy bieg 10km B
1191 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
1192 Agnieszka Poźniak 1985 Poznań bieg 4,3 km A
1193 Paula Poźniak 1994 Kępno Elturisto bieg 10km A
1194 Błażej Połka 1988 Zbąszyń bieg 10km A
1195 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 4,3 km A
1196 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
1197 Karol Prętnicki 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1198 Leszek Proc 1968 Poznań Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1199 Mariola Protasewicz 1971 Rokietnica bieg 4,3 km A
1200 Paweł Prufer 1972 Kosieczyn bieg 10km A