Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1101 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
1102 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa bieg 4,3 km A
1103 Jacek Kwiecień 1988 Poznań bieg 10km A
1104 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 10km A
1105 Piotr Kwiecinski 1982 Luboń bieg 10km A
1106 Joanna Kłoczko 1986 Poznań bieg 4,3 km A
1107 Maciej Kłosiński 1984 Poznań Comarch bieg 10km B
1108 Paweł Kłosiński 1990 Wągrowiec bieg 10km A
1109 Izabela Kłosowicz 1972 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
1110 Agnieszka Kłosowska 1990 Mosina bieg 4,3 km A
1111 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 4,3 km A
1112 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A
1113 Magdalena Lenard 1988 Poznań bieg 10km A
1114 Beata Lesińska 1982 Poznań bieg 4,3 km A
1115 Artur Leśniewski 1984 Poznań bieg 10km A
1116 Agnieszka Leszczyńska-Pietkiewicz 1988 Poznań bieg 4,3 km A
1117 Paweł Leszek 1989 Trzemeszno bieg 10km A
1118 Ewa Lewandowska 1978 Poniec MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1119 Joanna Lewandowska 1984 Poznań bieg 10km A
1120 Rafał Lewandowski 1982 Góra Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
1121 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 4,3 km B
1122 Marcin Lewandowski 1979 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1123 Dariusz Lewandowski 1990 Kościan bieg 10km A
1124 Agnieszka Lewartowska 1975 Poznań Kuny Strzeszyn bieg 10km A
1125 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party bieg 10km A
1126 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
1127 adrian libera 1983 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
1128 Martyna Ligęza 1974 Poznań bieg 4,3 km B
1129 Piotr Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
1130 Jagoda Lipińska 1984 Poznań #Wkurw_Team bieg 10km A
1131 Małgorzata Lipska 1986 Czarnków bieg 10km A
1132 Sebastian Lis 1990 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km B
1133 Magdalena Lisek 1981 Zębowo bieg 4,3 km A
1134 Aneta Lisowska 1975 Poznań Hitcena.pl bieg 10km A
1135 SYLWIA LOBA 1971 POZNAŃ bieg 10km A
1136 DAMIAN LOBA 1969 POZNAŃ bieg 10km A
1137 Oleksandr Lohin 1995 Poznań bieg 10km B
1138 Dominika Loksztejn 1998 Poznań bieg 10km A
1139 Paweł Losiak 1974 Poznań bieg 10km A
1140 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1141 waldemar luboński 1969 kotlin bieg 10km A
1142 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A
1143 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1144 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
1145 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 PLEWISKA RUN4FUN bieg 10km A
1146 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km A
1147 Daria Lutomska 1987 Komorniki bieg 4,3 km A
1148 Alina Lutyńska 1995 Poznań bieg 10km A
1149 Aneta Machajewska-Stefaniak 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa bieg 4,3 km A
1150 Paweł Machnicki 1976 Poznań bieg 10km A
1151 Bartosz Machoński 1974 Poznań Hitcena.pl bieg 10km A
1152 Justyna Machowska 1972 Łubowo Nordic Walking 4,3km A
1153 Andrzej Machowski 1970 Łubowo Nordic Walking 4,3km A
1154 Inga Maciejewska-Racka 1991 Fałkowo bieg 10km A
1155 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 4,3 km A
1156 to masz Maciejewski 1976 Poznań Ejbry Team Poznań bieg 10km A
1157 Piotr Maciejewski 1976 Poznań bieg 4,3 km B
1158 Adrian Maciejewski 1988 Luboń bieg 10km A
1159 Kinga Macińska 1978 Kalisz bieg 4,3 km A
1160 Marcin Maciński 1984 Poznań Dragons Nordic Walking 4,3km A
1161 EWA MACIOROWSKA 1976 ZIELĄTKOWO OSP ZIELĄTKOWO bieg 10km A
1162 Natalia Macioszek 1989 Mieleszyn RodzinaPL bieg 10km A
1163 Magdalena Macioszek 1977 Cielimowo Wkurw Team bieg 10km A
1164 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A
1165 Dorota Maćkowiak 1990 Swarzedz, Jasin bieg 10km A
1166 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 4,3 km A
1167 Mateusz Mackowiak 1993 Kościan # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km A
1168 Maciej Maćkowiak 1981 Swarzedz, Jasin bieg 10km A
1169 Weronika Maćkowiak 1991 Poznań bieg 10km A
1170 Marlena Madaj-Frąckowiak 1975 Międzychód ORZESZKI TEAM bieg 10km A
1171 Karolina Madajczyk 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1172 Krzysztof Madejski 1991 Poznań bieg 10km A
1173 Maciej Mądrzak 1984 Poznań bieg 10km B
1174 Monika Magas 1973 Rosnowo Samochodówka bieg 4,3 km A
1175 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
1176 Jakub Magdziński 1997 Kiszewko bieg 10km A
1177 Magdalena Maj 1984 Rokietnica bieg 4,3 km A
1178 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań bieg 10km A
1179 Monika Majchrzak 1972 Poznań wkurw_team bieg 10km B
1180 Beata Majchrzak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
1181 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina bieg 10km A
1182 Jacek Majchrzak 1988 Brodnica bieg 4,3 km A
1183 Agnieszka Majchrzak-Dybek 1979 Złotniki bieg 10km A
1184 Adrian Majnke 1994 Poznań bieg 10km A
1185 Krzysztof Majorczyk 1984 Ponań Grobla Team bieg 10km A
1186 Ania Makowska 1992 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1187 Olena Maksymenko 1993 poznań bieg 10km A
1188 Agnieszka Malak 1965 Przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
1189 Łukasz Malcher 1989 Leszno www.natilovesrunning.pl bieg 10km A
1190 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
1191 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
1192 Kamil Malinowski 1993 Poznań Pro366 bieg 4,3 km A
1193 Bartek Malinowski 1977 Poznań bieg 10km A
1194 Barbara Malińska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
1195 Włodzimierz Malujdy 1958 Poznań bieg 4,3 km A
1196 Robert Mamys 1975 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
1197 Monika Mańczak 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1198 Paweł Mańczak 1969 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1199 Damian Mańczak 1998 Poznań bieg 10km A
1200 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A