Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1001 Ewa Lewandowska 1978 Poniec MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1002 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Nowak Run bieg 4,3 km A
1003 Paweł Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
1004 Danuta Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
1005 Marek Milanowski 1976 Potasze bieg 4,3 km A
1006 Jacek Postaremczak 1981 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km A
1007 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
1008 Wojtek Pawlicki 1976 Poznań bieg 4,3 km A
1009 Wiktoria Pohl 1996 Poznań bieg 10km A
1010 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
1011 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
1012 Zbyszko Sobkowiak 1987 Poznań bieg 10km B
1013 Justyna Owczarczyk 1978 Poznań bieg 4,3 km A
1014 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
1015 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km A
1016 Paulina Szydłowska 1988 Poznań bieg 10km B
1017 Jacek Nowak 1974 Poznań Nowaki team bieg 4,3 km A
1018 Mateusz Trafny 1994 Poznań bieg 10km B
1019 Joanna Piechocka 1983 Poznań bieg 10km B
1020 Dawid Gwiazdowski 1986 Poznań Gwiazdowski Triathlon Team bieg 10km A
1021 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
1022 Sylwia Bindas 1982 Poznań bieg 4,3 km A
1023 Agnieszka Piguła 1978 Poznań bieg 10km A
1024 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
1025 Piotr Gizelski 1969 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
1026 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
1027 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
1028 Bartosz Cegielski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
1029 Anna Smirnow 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1030 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań bieg 10km A
1031 Marta Nowosielska 1984 Poznan Kobiety biegają/ Polonia Bydgoszcz SLA bieg 10km A
1032 Karolina Bączyk 1985 Poznań bieg 10km A
1033 Violetta Krawczyk 1988 Poznań bieg 4,3 km A
1034 bartosz żyła 1985 poznan bieg 10km A
1035 Weronika Wiorek 1986 Poznań bieg 4,3 km B
1036 Anna Pogorzelska 1981 Poznań CSWL Poznań bieg 10km A
1037 Maria Stawińska 1994 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg 10km B
1038 Damian Pietrzak 1998 Poznań Decathlon Swadzim bieg 10km A
1039 Michał Słomczyński 1959 Poznań bieg 10km A
1040 Piotr Geremek 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1041 Szymon Kaniewski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1042 Łukasz Wikierski 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
1043 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1044 Joanna Woźniak 1971 Poznań bieg 10km B
1045 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
1046 Wojciech Walczak 1966 Poznań bieg 10km A
1047 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
1048 Bartosz Płociennik 1993 Poznań bieg 10km A
1049 Jacek Wieliński 1974 Poznań Santander Runners Team bieg 10km A
1050 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
1051 TOMASZ PARYS 1982 Poznań bieg 10km B
1052 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team bieg 10km A
1053 Justyna Wolniewicz 1977 Poznań WSPiA im. Mieszka I Poznań bieg 4,3 km A
1054 Dagmara Schepke 1994 Poznań bieg 4,3 km A
1055 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
1056 Jacek Karaś 1979 Poznań DRUŻYNA SZPIKU/Red Runner bieg 10km A
1057 Cecile Moyart 1990 Poznan bieg 4,3 km A
1058 Piotr Kempa 1990 Poznań bieg 10km A
1059 Rafał Polacki 1967 Poznań Poznań bieg 4,3 km A
1060 Dagmara Manowska 1970 Poznań bieg 10km B
1061 EWA BARTKOWIAK 1979 Poznań Bartkowiak Team Nordic Walking 4,3km A
1062 Angelika Figlarz 1973 Poznań bieg 4,3 km A
1063 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 4,3 km A
1064 Marek Zakrzewski 1989 Poznań KS KOTKY bieg 10km B
1065 Sara Krasicka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
1066 Robert Salecki 1972 Poznań Robert Carlos bieg 10km A
1067 Jakub Holak 1987 Poznań RehaBalance Team bieg 10km A
1068 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1069 Gosia Cieslak 1984 Poznan bieg 4,3 km A
1070 Ireneusz Męczykowski 1980 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
1071 Renata Jastrzębska 1982 Poznań bieg 10km A
1072 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
1073 Wojciech Skrudlik 1976 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
1074 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
1075 PIOTR GRABIAK 1977 poznań bieg 10km A
1076 Julia Zboralska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
1077 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 4,3 km A
1078 Jacek Banasiak 1974 Poznań bieg 10km A
1079 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team bieg 10km A
1080 Artur Banach 1975 Poznan biegacz indywidualny bieg 10km B
1081 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
1082 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
1083 Jacek Kwiecień 1988 Poznań bieg 10km A
1084 Krzysztof Łuksza 1997 Poznań WCSiB Wielkopolskie Centrum Samoobrony i Bezpieczeństwa bieg 10km B
1085 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
1086 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A
1087 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
1088 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 4,3 km A
1089 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 4,3 km A
1090 Alina Lutyńska 1995 Poznań bieg 10km A
1091 Maciej Olejnik 1981 Poznań bieg 10km A
1092 Piotr Barczak 1993 Poznań bieg 10km A
1093 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
1094 Lukasz Jedrzejek 1980 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 10km A
1095 SEBASTIAN NEWLIN-ŁUKOWICZ 1982 Poznań Torpol Runinng Team bieg 4,3 km A
1096 Andrzej DOLATA 1977 Poznań LP bieg 10km A
1097 Marcin Zdanowicz 1991 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
1098 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 4,3 km A
1099 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
1100 Michal Kubjatko 1983 Poznań Otchłań Hadesu bieg 4,3 km A