Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1001 Anna Bartkowiak 1980 Ostroróg/Piaskowo bieg 10km B
1002 Magdalena Hamny 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1003 Paweł Golusiński 1980 Poznań bieg 10km B
1004 TOMASZ GŁOWACKI 1980 POZNAŃ FC KEBAB bieg 10km A
1005 Waldemar Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 4,3 km A
1006 Łukasz Warciarek 1980 Oborniki bieg 10km A
1007 Mirosław Zieliński 1980 Ciążeń WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
1008 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 4,3 km A
1009 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 4,3 km A
1010 Kinga Kubiatowicz 1980 Skoki Hart Skoki bieg 4,3 km A
1011 Tim Oldenburg 1980 Czapury bieg 10km A
1012 Karolina Madajczyk 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1013 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km B
1014 Karol Ciszak 1980 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
1015 Justyna Mazurczak 1980 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1016 Przemysław Budniak 1980 Dąbrówka ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy bieg 4,3 km A
1017 Izabela Błoszyk 1980 Poznań bieg 4,3 km B
1018 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
1019 Maciej Wtorek 1980 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
1020 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1021 Dawid Banaszak 1980 Dąbrówka Torpol Running Team bieg 10km A
1022 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS bieg 10km B
1023 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
1024 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan Team bieg 10km A
1025 Magdalena Kowalczyk 1980 Az Piraci z Szamoni bieg 4,3 km B
1026 Dawid Małecki 1980 Szreniawa bieg 10km B
1027 Patrycja Kaczmarek 1980 Mieczewo bieg 4,3 km A
1028 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
1029 Przemysław Karczewski 1980 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1030 Monika Jakubowska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1031 Katarzyna Szałęga 1980 Zielona Góra bieg 10km B
1032 Łukasz Furmaniak 1980 Szamotuły bieg 10km A
1033 Rafał Wożnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
1034 Mikołaj Mietliński 1980 PACZKOWO PKP S.A. bieg 10km A
1035 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team bieg 10km A
1036 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km B
1037 Ewelina Świątek 1980 Wrocław Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1038 Jarosław Broniszewski 1980 Miekowo Miekowo bieg 10km A
1039 Paulina Polowczyk 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1040 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy bieg 10km A
1041 Paulina Zwolińska 1980 Zakrzewo bieg 10km A
1042 Lukasz Jedrzejek 1980 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 10km A
1043 Mateusz Mrowiński 1980 Poznań bieg 10km B
1044 Przemysław Sarbiewski 1980 Szczecin 102. batalion ochrony Bielkowo bieg 4,3 km A
1045 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1046 Agata Szymańska 1980 Leszno Team Transformers Leszno bieg 10km A
1047 Klaudia Kowalczyk 1980 Radom Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1048 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenica bieg 10km B
1049 Elżbieta DOMŻALSKA 1980 Łagów bieg 10km B
1050 Dominik Tomiak 1980 Komorniki Grzmot Komorniki bieg 10km A
1051 Marta Namyślak 1980 Dolaszewo bieg 10km A
1052 Stella Tecław 1980 Zielątkowo Nordic Walking 4,3km A
1053 Monika Koszna 1980 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
1054 Karolina Radomska 1980 Kwilcz bieg 4,3 km A
1055 Kamila Kolberg 1980 Trzemesno Kijkowe Trzemeszno Nordic Walking 4,3km A
1056 Marcin Wandycz 1980 Głogów bieg 4,3 km B
1057 Katarzyna Matecka-Roszak 1980 Kamieniec bieg 4,3 km A
1058 Karol Łukowiak 1980 Leszno , Wilkowice MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1059 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows bieg 10km A
1060 Agnieszka Goryczka 1980 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
1061 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
1062 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 4,3 km A
1063 Michał Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km B
1064 Jacek Głowacki 1981 Komorniki RunForFun bieg 4,3 km A
1065 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1066 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
1067 Marek Kuziów 1981 Rokietnica Massey Ferguson bieg 4,3 km A
1068 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
1069 Rafał Piotrowski 1981 Choroszcz Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1070 Alina Ratajczak 1981 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1071 Magdalena Lisek 1981 Zębowo bieg 4,3 km A
1072 Przemek Klimasek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
1073 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 4,3 km B
1074 Katarzyna Hejdysz 1981 Dobrzyca bieg 10km B
1075 Marcin Brodziak 1981 Dolsk Bro-Tech bieg 10km A
1076 Mirka Kuska 1981 Tulce bieg 4,3 km B
1077 Joanna Witt 1981 Śrem Śrem bieg 4,3 km B
1078 Małgorzata Napierała 1981 Kobylniki Torpol Running Team bieg 4,3 km A
1079 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
1080 Sylwia Płonka-Siczyńska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1081 Damian Nowak 1981 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team bieg 10km A
1082 Marcin Wiatrowski 1981 Poznań drużyna w bieg 10km A
1083 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km A
1084 KRZYSZYTOFF ADAMCZAK 1981 Poznań ANIELI TEAM 2o18 & MAKS TEAM bieg 10km A
1085 Maciej Drewniak 1981 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
1086 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
1087 Katarzyna Knafel 1981 Stare Miasto WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
1088 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A
1089 Anna Straszewska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1090 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km A
1091 Anna Pogorzelska 1981 Poznań CSWL Poznań bieg 10km A
1092 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
1093 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
1094 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
1095 Piotr Pudliszewski 1981 Kościan BBKTS/KOŚCIAN TEAM bieg 4,3 km B
1096 AGNIESZKA KAMIŃSKA 1981 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
1097 Bartosz Przybysz 1981 Swarzędz bieg 4,3 km A
1098 Sebastian Misiuda 1981 Poznań bieg 10km A
1099 Anna Ratajczyk 1981 Zalasewo Drużżyna Szpiku bieg 10km A
1100 Olga Kawa 1981 Poznań Pirania team bieg 10km A