Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja Pakiet
1001 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 4,3 km A
1002 Pawel Aszyk 1984 Poznan bieg 10km A
1003 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
1004 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
1005 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 4,3 km B
1006 Jarosław Krakowiak 1971 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
1007 Anna Małecka 1976 Szczecin bieg 4,3 km A
1008 Marta Kanikowska 1983 Poznan bieg 10km A
1009 Waldemar Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 4,3 km A
1010 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
1011 Paulina Grynia 1979 Walerianowo bieg 4,3 km A
1012 Jakub Żurawski 1974 Poznań bieg 4,3 km B
1013 Martyna Ligęza 1974 Poznań bieg 4,3 km B
1014 Jakub Ścibisz 1978 Poznań bieg 4,3 km B
1015 Natalia Misiuna-Rębisz 1987 Koziegłowy bieg 4,3 km A
1016 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna bieg 4,3 km A
1017 Ania Orwat 1978 Poznań bieg 4,3 km A
1018 Marta Paluszak 1992 Opalenica bieg 10km B
1019 Paweł Kłosiński 1990 Wągrowiec bieg 10km A
1020 Magdalena Pieprzycka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
1021 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 10km A
1022 Mariusz Kasperkowiak 1983 Gostyń bieg 4,3 km B
1023 Joanna Kuczyńska-Smura 1979 Luboń bieg 4,3 km A
1024 Paulina Oporowska 1990 Poznań bieg 4,3 km A
1025 Karolina Kazało 1977 Leszno Nordic Walking 4,3km A
1026 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 4,3 km B
1027 Magdalena Mielcarska 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1028 Dominika Osiadły 1984 Koziegłowy bieg 10km A
1029 Anna Tomczak 1976 Poznań bieg 4,3 km A
1030 Anna Firlej 1994 Kalsk bieg 4,3 km A
1031 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km A
1032 Oleksandr Lohin 1995 Poznań bieg 10km B
1033 Agnieszka Stępniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
1034 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
1035 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A
1036 Agnieszka Janiak 2000 Debnialki Kaliskie bieg 10km A
1037 Izabela Żurkiewicz 1973 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1038 Aleksandra Kwaśniewska 1996 Poznań bieg 10km A
1039 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań bieg 10km B
1040 Dominika Wójcik 1997 Stary sącz bieg 4,3 km A
1041 Ewa Cierpicka 1976 Rokietnica bieg 4,3 km A
1042 Mateusz Figlerowicz 1992 Poznań bieg 10km A
1043 Szymon Szcześniak 1990 Suchy Las bieg 10km B
1044 Robert Spychaj 1986 Krzemieniewo bieg 10km B
1045 Maciej Biały 1979 Poznań bieg 4,3 km A
1046 Błażej Jastrząbek 1988 Oborniki bieg 4,3 km A
1047 Anastasia Ofilenko 1995 Poznan bieg 4,3 km B
1048 Daniel Trzosek 1980 Gniezno bieg 4,3 km A
1049 Gian Baretton 1995 Poznań bieg 4,3 km B
1050 Beata Kusior 1982 Czempiń bieg 10km A
1051 Magdalena Nowakowska 1991 Skórzewo bieg 10km A
1052 Sylwia Osipiuk 1977 Wrocław bieg 4,3 km A
1053 Paulina Polowczyk 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1054 Marta Żarczyńska 1992 Jarocin bieg 4,3 km A
1055 Michał Pięt 2001 Poznań bieg 10km A
1056 Michał Skóra 1990 Poznań bieg 10km A
1057 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A
1058 Katarzyna Szcześniak 1986 Swarzedz bieg 4,3 km A
1059 Marzena Halasz 1979 Kwilcz bieg 10km A
1060 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1061 Anna Stefańska - Żabiuk 1981 Ostrów Wielkopolski bieg 4,3 km A
1062 Marcin Wandycz 1980 Głogów bieg 4,3 km B
1063 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
1064 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A
1065 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
1066 Yuliia Sadivnyk 1988 Krąplewo bieg 4,3 km A
1067 Marcin Śląski 1975 Leszno bieg 10km A
1068 Krystyna Rolniczak 1983 Poznań bieg 4,3 km A
1069 Sylwia Płócieniczak 1975 Leszno bieg 4,3 km A
1070 Mateusz Orłowski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1071 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń bieg 10km A
1072 Mirosława Wisiorek 1991 Wysoka bieg 4,3 km A
1073 Aldona Skibińska 1972 Czarnków bieg 10km A
1074 Michał Paszke 1974 Grodzisk Wlkp. bieg 10km B
1075 Justyna Nawrot 1976 Młodasko bieg 4,3 km A
1076 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
1077 Halina Piętka 1954 Mościenica Nordic Walking 4,3km A
1078 Mikołaj Kuska 1978 Tulce bieg 4,3 km B
1079 Irena Rupocińska 1972 Poznań bieg 10km A
1080 Agnieszka Setna 1985 Zbąszyń Nordic Walking 4,3km A
1081 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Wlkp. bieg 10km A
1082 Łukasz Szajkowski 1979 Lusowo bieg 4,3 km B
1083 KAMILA PAWLAK 1973 Poznań Nordic Walking 4,3km B
1084 Katarzyna Bednarz 1990 Wągrowiec bieg 4,3 km B
1085 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
1086 Katarzyna Płaczek 1974 Poznań bieg 10km A
1087 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B
1088 Marcin Łandwijt 1973 Konstantynów Łódzki bieg 10km A
1089 Emilia Dobrzycka 1992 Poznań bieg 4,3 km B
1090 Grażyna Tylak 1979 Konin bieg 4,3 km B
1091 Monika Mietlicka 1981 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
1092 Paweł Wajs 1989 Wronki bieg 10km A
1093 Magdalena Fret-Gołaś 1991 Turek bieg 4,3 km A
1094 Marzena Mikusek 1994 Nowy Dwór Mazowiecki bieg 10km B
1095 Anita Piątyszek 1997 Mosina bieg 4,3 km A
1096 Małgorzata Kuraszkiewicz 1983 Plewiska bieg 4,3 km B
1097 Mateusz Janicki 1988 Poznań bieg 10km A
1098 Joanna Lewandowska 1984 Poznań bieg 10km A
1099 Liwia Volksons 1991 Poznań bieg 4,3 km A
1100 Piotr Rudawski 1987 Poznań Nordic Walking 4,3km A