Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1001 Łukasz Nawrocki 1985 Poznań SRV Team bieg 10km A
1002 Justyna Nawrot 1976 Młodasko bieg 4,3 km A
1003 Krzysztof Nawrot 1973 Młodasko bieg 10km A
1004 Maja Nawrot 2002 Młodasko bieg 4,3 km A
1005 SEBASTIAN NEWLIN-ŁUKOWICZ 1982 Poznań Torpol Runinng Team bieg 4,3 km A
1006 Edyta Newska 1972 Gołańcz Nordic Walking 4,3km A
1007 Roman Niedzielski 1985 Poznań brak klubu bieg 10km A
1008 Krzysztof Nieznalski 1989 Poznań Torpol Runinng Team bieg 10km A
1009 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
1010 Łukasz Nojman 1992 Suchy Las bieg 10km A
1011 Marcin Nonna 1996 Gołańcz bieg 10km B
1012 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 10km A
1013 Michał Nowacki 1981 Poznań bieg 10km B
1014 Patryk Nowaczyk 1991 Stęszew bieg 10km B
1015 Michał Nowaczyk 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
1016 Agata Nowaczyk 1987 Koziegłowy bieg 10km A
1017 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
1018 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
1019 Patrycja Nowak 1992 Welen bieg 4,3 km A
1020 Joanna Nowak 1991 MODRZE bieg 4,3 km B
1021 Przemysław Nowak 1981 Kórnik brak bieg 4,3 km A
1022 Marcin Nowak 1986 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
1023 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
1024 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
1025 Damian Nowak 1981 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team bieg 10km A
1026 Wojciech Nowak 1996 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne bieg 10km B
1027 Zuzanna Nowak 2001 Buk bieg 4,3 km B
1028 Wiktor Nowak 1960 Warszawa Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1029 Marek Nowak 1994 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań bieg 10km B
1030 Iwona Nowak 1965 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
1031 Tomasz Nowak 1991 Modrze bieg 4,3 km B
1032 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec bieg 10km A
1033 Piotr Nowak 1962 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
1034 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
1035 Szymon Nowak 1972 Kościelna Wieś Lost Sheeps bieg 10km B
1036 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
1037 SYLWIA Nowak 1985 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
1038 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1039 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
1040 Jacek Nowak 1974 Poznań Nowaki team bieg 4,3 km A
1041 Paulina Nowakowska 1992 Strzelno bieg 10km B
1042 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Nordic Walking 4,3km A
1043 Magdalena Nowakowska 1991 Skórzewo bieg 10km A
1044 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 4,3 km A
1045 Robert Nowakowski 1973 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
1046 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo bieg 10km A
1047 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
1048 Dominika Nowicka 1995 Suchy Las bieg 10km A
1049 Tomasz Nowicki 1969 Daszewice Daszewice bieg 10km A
1050 Oktawia Noworolnik 1998 Słubice bieg 4,3 km B
1051 Marta Nowosielska 1984 Poznan Kobiety biegają/ Polonia Bydgoszcz SLA bieg 10km A
1052 Joanna Nycz 1986 Suchy Las bieg 4,3 km A
1053 Monika Nykiel 1990 Poznań Progressing well bieg 4,3 km A
1054 Mateusz Odwrot 1991 Ostroróg Zawodowi Amatorzy bieg 4,3 km A
1055 Anastasia Ofilenko 1995 Poznan bieg 4,3 km B
1056 Anetta Ogińska 1974 Poznań bieg 10km A
1057 Michał Ogórkiewicz 1974 Łeczyca Comarch bieg 10km B
1058 Justyna Ohla 1979 Poznań Drużyna Wilka bieg 10km A
1059 Maciej Olejniczak 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km B
1060 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
1061 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 4,3 km B
1062 Maciej Olejnik 1981 Poznań bieg 10km A
1063 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 4,3 km A
1064 Magdalena Oliwiecka 1985 Poznań bieg 4,3 km A
1065 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań bieg 10km A
1066 Bartłomiej Olkiewicz 1985 Góra Tęczowa Gromada bieg 10km A
1067 Monika Olszewska 1976 Poznań Torpol Running Team bieg 4,3 km A
1068 Joanna Opaska 1988 Grodzisk Wlkp. bieg 4,3 km A
1069 Paulina Oporowska 1990 Poznań bieg 4,3 km A
1070 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
1071 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A
1072 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
1073 Ania Orwat 1978 Poznań bieg 4,3 km A
1074 Anita Orzechowska 1985 Zlotniki mycha bieg 4,3 km A
1075 Marcin Orzechowska 1978 Zlotniki Nordic Walking 4,3km A
1076 Krzysztof Orzoł 1991 Bruszczewo bieg 10km A
1077 Karina Orłowska-Obarzanek 1986 Wałcz bieg 10km A
1078 Mateusz Orłowski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
1079 Marcin Orłowski 1982 Poznań Team Dąbrowski bieg 10km A
1080 Dominika Osiadły 1984 Koziegłowy bieg 10km A
1081 Wojciech Osiński 1993 Żnin Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
1082 Sylwia Osipiuk 1977 Wrocław bieg 4,3 km A
1083 Joanna Ossowska 1979 Dabrowa bieg 10km B
1084 Emilia Ossowska 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
1085 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
1086 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 4,3 km B
1087 Paulina Ostrowska 1990 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
1088 Alona Ostrowska 1979 POznań Torpol Runinng Team bieg 4,3 km A
1089 Krzysztof Otto 1992 Poznań bieg 10km B
1090 Agnieszka ołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
1091 magdalena pacholska 1977 luboń bieg 4,3 km A
1092 Dorota Paluch 1989 Warszawa Adidas Runners Warsaw bieg 4,3 km A
1093 Marta Paluszak 1992 Opalenica bieg 10km B
1094 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 10km A
1095 Adam Panicz 1995 Szczecin bieg 10km B
1096 Łukasz Pańkowski 1981 Lusówko bieg 10km A
1097 Magdalena Pankrac 1990 Poznań bieg 10km A
1098 Anna Papiernik 1989 Plewiska bieg 10km A
1099 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
1100 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A