Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1001 Cezary Król 1971 Poznań Grupa MOTO bieg 10km A
1002 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
1003 Adam Król 1959 Opole Spartanie Dzieciom bieg 10km A
1004 Michał Król 1989 Kórnik Democo bieg 10km B
1005 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 10km A
1006 Filip Królik 1982 Poznań FTI Racing Sport bieg 10km B
1007 Joanna Króll 1979 Przeźmierowo bieg 10km A
1008 Nicole Kromolicka 1997 Poznań bieg 10km A
1009 Paweł Kromski 1967 ROKIETNICA Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
1010 Tomasz Kroop 1980 Babimost Nordic Walking 4,3km A
1011 Magdalena Krugiołka 1995 Boduszewo bieg 4,3 km B
1012 Grzegorz Krugiołka 1982 Pniewy Nordic Walking 4,3km B
1013 Joachim Krukowski 1970 Jarocin FTI Racing Team bieg 10km A
1014 Arleta Kruszka 1964 Poznan Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
1015 Zofia Kruszona 1986 Szamotuły Si Stars bieg 10km A
1016 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team bieg 10km A
1017 Aleksandra Krypa 1980 Poznań bieg 10km A
1018 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 4,3 km A
1019 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Teraz Tulce bieg 4,3 km B
1020 Aleksandra Krystkowiak 1994 Czempiń bieg 10km A
1021 Klaudia Krystkowiak 1994 Krobia bieg 4,3 km A
1022 Marcel Krzanowski 1997 Szczytniki jo ni mom klubu bieg 4,3 km A
1023 Krzysztof Krzemień 1980 Poznań bieg 4,3 km A
1024 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
1025 Bartłomiej Krzysztofek 1994 Więcbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
1026 Beata Krzyżagórska 1967 Plewiska Niestowarzyszons bieg 10km A
1027 Monika Krzyżagórska 1988 Plewiska bieg 10km B
1028 Ilona Krzyżaniak 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
1029 Lucyna Krzyżanowska 1983 Złotniki WSPiA im. Mieszka I Poznań bieg 4,3 km A
1030 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
1031 Marta Kubiak 1991 Wronki bieg 4,3 km A
1032 Szymon Kubiak 1994 Golina bieg 4,3 km A
1033 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
1034 Monika Kubiak 1986 Poznań bieg 10km A
1035 Izabela Kubiak 1985 Imielno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km B
1036 Gabriela Kubiak 1998 Swarzedz bieg 10km B
1037 Weronika Kubiak 1998 Zalasewo bieg 10km B
1038 Monika Kubiak 1980 Kowalewko bieg 4,3 km A
1039 Dawid Kubiak 1982 Poznań ASICS P bieg 10km A
1040 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km A
1041 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
1042 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 10km A
1043 Mirek Kubiak 1965 Swarzędz bieg 4,3 km B
1044 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
1045 Kinga Kubiatowicz 1980 Skoki Hart Skoki bieg 4,3 km A
1046 Michal Kubjatko 1983 Poznań Otchłań Hadesu bieg 4,3 km A
1047 Marta Kubzdela-Marek 1985 Poznań bieg 10km A
1048 Anna Kucharczyk 1988 Zielona Góra UZ bieg 4,3 km B
1049 Beata Kucharczyk 1989 Poznań Klub 3:33 Team bieg 10km A
1050 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
1051 Michał Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km B
1052 Joanna Kuczyńska-Smura 1979 Luboń bieg 4,3 km A
1053 Agnieszka Kudela 1986 Poznań bieg 10km A
1054 Ewa Kudlińska 1988 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
1055 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
1056 Sebastian Kujawa 1979 Koziegłowy Owoc Team bieg 10km B
1057 Izabela Kujawa 1987 Wagrowiec bieg 10km A
1058 Anna Kujawa 1980 Koziegłowy Nordic Walking 4,3km A
1059 Damian Kujawa 1986 Poznań bieg 10km A
1060 Marta Kujawa 1987 Rokietnica bieg 10km A
1061 Natalia Kukurenda 1976 Dachowa bieg 10km A
1062 Małgorzata Kula 1976 Koło Nordic Walking 4,3km B
1063 Joanna Kulczyńska 1984 gniezno Nordic Walking 4,3km A
1064 Anna Kulesza - Filoda 1982 Gębice Team Herbalife bieg 4,3 km B
1065 Michalina Kunecka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
1066 Dariusz Kunecki 1984 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek bieg 4,3 km A
1067 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
1068 Katarzyna Kupś 1991 Poznań bieg 4,3 km A
1069 Rafał Kuraszkiewicz 1982 Plewiska bieg 10km A
1070 Małgorzata Kuraszkiewicz 1983 Plewiska bieg 4,3 km B
1071 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków bieg 4,3 km A
1072 Szymon Kuropka 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
1073 Monika Kurpisz 1971 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
1074 BEATA KURYŁO 1972 Pyszczyn KURYŁO team bieg 4,3 km A
1075 DARIUSZ KURYŁO 1968 Pyszczyn KURYŁO team bieg 4,3 km A
1076 Jan Kurzawski 1995 CZAPURY MOCNO W PRAWO TEAM bieg 10km A
1077 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
1078 MACIEJ KUS 1999 POZNAŃ bieg 4,3 km A
1079 Beata Kusior 1982 Czempiń bieg 10km A
1080 Mirka Kuska 1981 Tulce bieg 4,3 km B
1081 Mikołaj Kuska 1978 Tulce bieg 4,3 km B
1082 Maciej Kuske 1988 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
1083 Emilia Kuśnierczak 1987 Śmigiel bieg 4,3 km A
1084 Tomasz Kuśnierek 1975 Poznań Beer after run evrytime Czapury „BAREC” bieg 10km B
1085 Joanna Kuśnierek 1988 Bojanowo bieg 4,3 km B
1086 Michał Kuśnierz 1983 Piła Biegam Bo Lubię - to nie klub:) bieg 10km A
1087 Natalia Kuszka-Brzychcy 1986 Zagórów bieg 10km A
1088 Monika Kuty 1975 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
1089 Marek Kuziów 1981 Rokietnica Massey Ferguson bieg 4,3 km A
1090 Anna Kuźma 1990 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km A
1091 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampioMan Team bieg 10km A
1092 Krzysztof Kwacz 1976 Poznań On The Move bieg 10km A
1093 Magdalena Kwapińska 1972 Poznań bieg 4,3 km B
1094 Wojciech Kwapiński 1975 Poznań bieg 4,3 km B
1095 Aleksandra Kwaśniewska 1996 Poznań bieg 10km A
1096 TOMASZ KWAŚNY 1979 Poznań bieg 10km A
1097 Dawid Kwiatek 1979 Poznań bieg 10km A
1098 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
1099 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km A
1100 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km A