Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
101 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
102 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
103 Jagoda Gawron 1996 Poznań bieg 10km A
104 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
105 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A (karnet)
106 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
107 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
108 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Running Team bieg 10km A
109 Jakub Gilgenast 1981 Poznań 1981 bieg 4,3 km A
110 Elżbieta Glinkowska 1970 Poznań bieg 10km A
111 KINGA GLISZCZYŃSKA 1978 Luboń bieg 10km B (karnet)
112 Tomasz Godlewski 1980 Skórzewo Słynni Kenijczycy bieg 10km A (karnet)
113 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
114 Katarzyna Golak-Wegiera 1970 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
115 Paweł Golis 1990 Wolsztyn bieg 10km A
116 Wojciech Gorączka 2002 Lubniewice bieg 10km B (karnet)
117 Rita Gorączka 1962 Lubniewice NW 5 km B (karnet)
118 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
119 Tomasz Gorochowik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
120 Grzegorz Górski 1976 Suchy Las Fehlau Run Team MSE bieg 10km A
121 Amadeusz Górski 1993 Poznań BE3 CITYZEN bieg 10km A
122 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
123 Marek Grochowski 1983 Oborniki Oborniki bieg 10km A
124 Grzegorz Grodziński 1991 Świerczyna bieg 5km B (karnet)
125 Katarzyna Grześkowiak 1997 Wschowa bieg 4,3 km B
126 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 10km A (karnet)
127 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km B (karnet)
128 Anna Gucka 1982 Chyby bieg 10km A
129 Adam Gucki 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km B
130 Ula Gumny 1989 Lusówko bieg 5km A (karnet)
131 Aleksander Guzik 1992 Poznań Guziki bieg 10km A
132 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
133 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
134 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
135 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Nordic Walking 4,3km A
136 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM bieg 5km A (karnet)
137 MAGDALENA HERRA 1980 DACHOWA DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
138 RAFAŁ HERRA 1982 DACHOWA DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
139 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km B
140 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
141 Jarek Jackowiak 1961 Poznan gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
142 Joanna Jamborska 1989 Pleszew Pryzmat Team bieg 10km B
143 Wiesława Janur 1980 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
144 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
145 Piotr Jasiński 1971 Poznań Formatiq Run bieg 4,3 km A
146 Malgorzata Jeczewska 1988 Poznan ZPPP2 w Poznaniu bieg 4,3 km A
147 JUSTYNA JĘDRZYCHOWSKA 1971 WSCHOWA bieg 4,3 km B
148 krzysztof jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 10km A
149 jadwiga jena 1958 pniewy Nordic Walking 4,3km A
150 Joanna Jon-Śliwa 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
151 Katarzyna Kaczmarek 1986 Poznań bieg 4,3 km A
152 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
153 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
154 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki 1960 bieg 10km A
155 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL Nordic Walking 4,3km A
156 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko 1973 bieg 10km A (karnet)
157 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko 1996 bieg 10km A (karnet)
158 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 10km A
159 Jarosław Kamiński 1969 Poznań Havana Club bieg 10km A
160 Marta Kanikowska 1983 poznan bieg 10km B (karnet)
161 Danuta Kapella 1961 Poznań WTRI Team Nordic Walking 4,3km A
162 Wioletta Karkut 1976 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
163 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A (karnet)
164 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
165 Justyna Kasprzyk 1995 Kiekrz bieg 10km A
166 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań bieg 5km A (karnet)
167 Roman Kędziora 1972 Strzałkowo WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
168 Wojciech Kieczur 1985 Borówiec bieg 10km B
169 Beata Kieljan 1984 Oborniki bieg 5km A (karnet)
170 Michał Klaczyński 1993 Poznań BIEGI. WLKP bieg 4,3 km B
171 Paweł Klak 1972 Święciechowa S3D bieg 4,3 km A
172 Anna Klawinska 1981 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE bieg 4,3 km A
173 Paulina Kluziak 19821982 Oleśnica bieg 4,3 km B
174 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań Nordic Walking 4,3km A
175 Tomasz Knapik 1984 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn bieg 10km B (karnet)
176 Anita Kodur 1983 Przeźmierwo Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
177 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
178 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
179 Jacek Konieczny 1977 Białośliwie ZABIEGANY SZAMOCIN bieg 10km A
180 Anna Kościelniak 1983 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
181 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica ROXKIJE Nordic Walking 4,3km A
182 Małgorzata Kostecka 1984 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
183 Jakub Kowal 1996 Wijewo bieg 4,3 km B
184 Tadeusz Kowalczyk 1965 Otorowo bieg 5km A (karnet)
185 Marek Kowalewicz 1977 Kamionki bieg 4,3 km A
186 Magdalena Kowalewicz 1982 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
187 MAGDALENA KOZUBIŃSKA 1973 GNIEZNO bieg 5km A (karnet)
188 Karolina Kozłowska 1983 Poznań #koziołki_team Nordic Walking 4,3km A
189 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #koziołki_team bieg 4,3 km A
190 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A (karnet)
191 Michał Krakowski 1981 Zalasewo Seikon Team bieg 4,3 km A
192 Tomasz Krasowski 1978 Wałcz bieg 5km B (karnet)
193 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
194 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 4,3 km A
195 Magdalena Królczyk 1990 Plewiska bieg 4,3 km B
196 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
197 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
198 Jakub Krukowski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
199 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
200 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia góra bieg 10km A