Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
101 Dawid Klemke 1983 Zbaszyn Stol-art bieg 10km A (karnet)
102 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
103 Robert Fenrych 1973 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW bieg 5km A (karnet)
104 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
105 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
106 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
107 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
108 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
109 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
110 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
111 MONIKA BORKA 1979 WOLSZTYN NW 5 km A (karnet)
112 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
113 Marek Adam 1975 Skórzewo SRV Team bieg 10km A
114 Joanna Adamczak 1985 Szamotuły KB Szamotuły bieg 4,3 km A
115 KRZYSZYTOFF ADAMCZAK 1981 Poznań ANIELI TEAM 2o18 & MAKS TEAM bieg 10km A
116 Natalia Adamczyk 2001 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
117 Małgorzata Adamczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
118 Monika Adamkiewicz 1975 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
119 Marian Adamkiewicz 1969 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
120 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 4,3 km B
121 Piotr Adamski 1988 Poznań bieg 10km A
122 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
123 Robert Agata 1988 Biedrusko bieg 10km B
124 Emilia Alachimowicz 1994 Kruszewo bieg 4,3 km B
125 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań bieg 4,3 km A
126 marlena aleksandrowicz 1977 Luboń bieg 10km A
127 Johan Alexandersson 1996 Falkenberg bieg 4,3 km A
128 ANNA AMBROWCZYK 1983 LESZNO Team Transformers Leszno bieg 10km A
129 Krzysztof Ambrowczyk 1983 LESZNO Team Transformers Leszno bieg 10km A
130 Magdalena Ancukiewicz 1986 Poznań bieg 10km A
131 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Peppa biega bieg 10km A
132 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 10km A
133 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
134 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin amator - niezrzeszony bieg 10km A
135 Jakub Andrzejczak 1994 Nosków bieg 4,3 km A
136 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań bieg 4,3 km A
137 Weronika Andrzejewska 1989 Poznań bieg 4,3 km A
138 Bartosz Andrzejewski 1992 Plewiska bieg 10km B
139 Małgorzata Angielczyk 1951 Poznan Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
140 Andrzej Angowski 1983 Poznań bieg 10km A
141 Marcin Anioł 1979 Swarzędz bieg 10km A
142 Anna Aniołek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
143 Agata Antkowiak 1999 Sieraków bieg 10km A
144 Maciej Antkowiak 1979 oborniki Kuna Kowanówko bieg 10km A
145 Anna Antoszek 1978 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI Nordic Walking 4,3km A
146 Ula Aramowicz 1984 Wałcz 1KADR bieg 10km A
147 Pawel Aszyk 1984 Poznan bieg 10km A
148 Paulina Babica 1985 Poznan bieg 10km A
149 Anna Babińska 1973 Poznań Dynamic Nordic Walking 4,3km A
150 Laura Bachanek 1999 Piaskowo bieg 4,3 km A
151 Karolina Bączyk 1985 Poznań bieg 10km A
152 Agnieszka Bączyk 1979 Plewiska bieg 10km A
153 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 4,3 km A
154 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km A
155 Maciej Badziński 1997 Obrzycko bieg 4,3 km A
156 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk bieg 4,3 km A
157 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runners bieg 10km A
158 Katarzyna Bąk 1984 Piekary Śląskie Spartanie Dzieciom bieg 10km A
159 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
160 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A
161 Ewelina Bąkowska 1974 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
162 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
163 Joanna Bąkowska 1973 Poznań bieg 4,3 km A
164 Artur Banach 1975 Poznan biegacz indywidualny bieg 10km B
165 Marcin Banachowicz 1995 Wronki bieg 4,3 km A
166 Jacek Banasiak 1974 Poznań bieg 10km A
167 Kinga Banasik 1996 Rokietnica bieg 4,3 km A
168 Dawid Banaszak 1980 Dąbrówka Torpol Running Team bieg 10km A
169 Tadeusz Banaszczyk 1998 Skierniewice bieg 4,3 km A
170 Anna Banaszczyk 1977 Szamotuły bieg 10km B
171 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
172 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań bieg 10km A
173 Maciej Baranowski 1978 Poznań Futbolowe Biegi bieg 10km A
174 Piotr Barczak 1993 Poznań bieg 10km A
175 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km B
176 Bartosz Bardziński 1969 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 4,3 km A
177 Olga Barecka 1984 Luboń bieg 4,3 km A
178 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 10km A
179 Gian Baretton 1995 Poznań bieg 4,3 km B
180 Filip Barszcz 1996 Słubice bieg 10km A
181 Izabela Bartczak 1991 Poznań bieg 4,3 km B
182 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
183 Szymon Bartkowiak 1985 Dopiewiec bieg 10km A
184 Anna Bartkowiak 1980 Ostroróg/Piaskowo bieg 10km B
185 EWA BARTKOWIAK 1979 Poznań Bartkowiak Team Nordic Walking 4,3km A
186 ADRIAN BARTKOWIAK 1979 Poznań Bartkowiak Team bieg 4,3 km A
187 Ireneusz Bartkowiak 1973 Poznań bieg 10km A
188 Andrzej Bartkowiak 1972 Wagrowiec bieg 10km A
189 Leszek Bartkowiak 1975 Zalesie Biegacze Jarocin bieg 10km A
190 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 4,3 km A
191 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno bieg 4,3 km A
192 Sabina Bartnikowska 1990 Poznań Progressing well bieg 4,3 km A
193 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 4,3 km A
194 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
195 Marcin Bartoszek 1992 Wierzejewice bieg 10km A
196 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 4,3 km B
197 Marta Basińska 1979 Leszno bieg 4,3 km A
198 Renata Basztura 1965 Poznań Nordic Walking 4,3km A
199 Barbara Bazelak 1992 Brodnica bieg 4,3 km A
200 Marcin Bednarek 1985 Poznań doradcaRN bieg 10km A