Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakietsortuj malejąco
1 Jacek Postaremczak 1981 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km A
2 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
3 Wojtek Pawlicki 1976 Poznań bieg 4,3 km A
4 Wiktoria Pohl 1996 Poznań bieg 10km A
5 Michał Hejza 1992 Nakło nad Notecią Just go ultra bieg 10km A
6 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
7 Witold Dzitkowski 1985 Gowarzewo Innvigo bieg 10km A
8 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
9 Agnieszka Kaniecka 1979 Plewiska bieg 10km A
10 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km A
11 Natalia Macioszek 1989 Mieleszyn RodzinaPL bieg 10km A
12 Justyna Owczarczyk 1978 Poznań bieg 4,3 km A
13 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
14 Kinga Janowska 1979 Luboń bieg 4,3 km A
15 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
16 Patrycja Kaczmarek 1980 Mieczewo bieg 4,3 km A
17 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km A
18 Dennis Rusztyk 1993 Rokietnica bieg 10km A
19 Samanta Danielewicz 1988 Stęszew bieg 4,3 km A
20 Jacek Nowak 1974 Poznań Nowaki team bieg 4,3 km A
21 Laura Bachanek 1999 Piaskowo bieg 4,3 km A
22 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
23 Katarzyna Knafel 1981 Stare Miasto WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
24 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 4,3 km A
25 Dawid Gwiazdowski 1986 Poznań Gwiazdowski Triathlon Team bieg 10km A
26 Arkadiusz Brodziak 1987 Garby Bro-Tech bieg 10km A
27 Patrycja Dabkowska 1977 Barchlin speed feet '16 bieg 10km A
28 Teresa Pieszkur 1995 Miastko bieg 4,3 km A
29 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
30 Sylwia Bindas 1982 Poznań bieg 4,3 km A
31 Paulina STRZELCZYK 1985 Śmigiel Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
32 Agnieszka Piguła 1978 Poznań bieg 10km A
33 Bartłomiej Krzysztofek 1994 Więcbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
34 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
35 Piotr Gizelski 1969 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
36 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo Lucky LUZers bieg 4,3 km A
37 Mariola Protasewicz 1971 Rokietnica bieg 4,3 km A
38 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
39 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
40 Agnieszka Pucek 1991 Chrzypsko Wielkie bieg 4,3 km A
41 Marika Kaczmarek 1997 Komorniki bieg 4,3 km A
42 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
43 Marcin Zieliński 1972 Dobrzeń Wielki Spartanie Dzieciom bieg 10km A
44 Bartosz Cegielski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
45 Anna Smirnow 1987 Poznań bieg 4,3 km A
46 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań bieg 10km A
47 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
48 Anna Kościelniak 1983 Śrem Dzikie kuny bieg 4,3 km A
49 Marta Nowosielska 1984 Poznan Kobiety biegają/ Polonia Bydgoszcz SLA bieg 10km A
50 Karolina Bączyk 1985 Poznań bieg 10km A
51 Jaroslaw Nowak 1981 Konin bieg 10km A
52 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
53 Karolina Siejak 1990 Golęczewo bieg 4,3 km A
54 Violetta Krawczyk 1988 Poznań bieg 4,3 km A
55 bartosz żyła 1985 poznan bieg 10km A
56 Anna Pogorzelska 1981 Poznań CSWL Poznań bieg 10km A
57 Danuta Okraska 1971 Skierniewice bieg 4,3 km A
58 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Samodzielny bieg 4,3 km A
59 Rafał Lewandowski 1982 Góra Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
60 Damian Pietrzak 1998 Poznań Decathlon Swadzim bieg 10km A
61 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km A
62 Michał Słomczyński 1959 Poznań bieg 10km A
63 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin WATAHA bieg 4,3 km A
64 Basia Romblewska 1988 Słupca WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
65 KLAUDIA MRUK 1979 BISKUPICE WIELKOPOLSKIE Nordic Walking 4,3km A
66 Izabela Jusik 1975 Szamotuly bieg 4,3 km A
67 Szymon Kaniewski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
68 Łukasz Wikierski 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
69 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
70 Stanisław Bróździński 1990 Rakoniewice Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
71 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
72 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno Nordic Walking 4,3km A
73 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
74 Marta Szufnarowska 1994 Kozieglowy bieg 4,3 km A
75 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska Plewiska z Kolejorzem bieg 10km A
76 Sławomir Miazga 1983 Zaparcin Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
77 Monika Jozefczak 1980 Mrowino bieg 4,3 km A
78 Szymon Bartkowiak 1985 Dopiewiec bieg 10km A
79 Jarosław Wesól-Tereszczak 1974 Jeziorki bieg 4,3 km A
80 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las BBKTS / parkrun Poznań bieg 4,3 km A
81 Damian Dresler 1996 Plewiska bieg 4,3 km A
82 Maciej Kandulski 1994 Grodzisk wielkopolski bieg 10km A
83 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec bieg 4,3 km A
84 Magdalena Stober 1977 Lulinek Nordic Walking 4,3km A
85 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
86 Wojciech Walczak 1966 Poznań bieg 10km A
87 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin amator - niezrzeszony bieg 10km A
88 Malgorzata Pawelec-Wojtalik 1953 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
89 Tomasz Kazało 1976 Leszno bieg 4,3 km A
90 Jakub Młynarczak 1978 Błażejewko bieg 4,3 km A
91 Grzegorz Guz 1978 Świecie WYBITEJEDYNKI bieg 10km A
92 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
93 Paweł Gawron 1961 Posada Posada bieg 4,3 km A
94 Bartosz Płociennik 1993 Poznań bieg 10km A
95 Monika Kuty 1975 Koło Drużyna Marzeń bieg 10km A
96 Jacek Wieliński 1974 Poznań Santander Runners Team bieg 10km A
97 Anita Ciesiółka 1976 Obrzycko bieg 4,3 km A
98 Weronika Nizio 2000 Szamotuły #JanuszeBiegania bieg 4,3 km A
99 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
100 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A