Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakietsortuj malejąco
1 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
2 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
3 Tomasz Zięty 1993 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
4 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl Dirty Sparrows bieg 10km A
5 Karolina Napieralska 1982 Poznań Hator bieg 4,3 km A
6 Mateusz Makuch 1988 Bydgoszcz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
7 Bartosz Gurzęda 1989 Poznań bieg 10km A
8 Sławomir Antoniak 1962 Poznań TICON bieg 4,3 km A
9 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
10 Karolina Kozłowska 1988 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
11 Sylwia Nowak 1996 Kazimierz Biskupi Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
12 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
13 ARLETA CZERWIŃSKA 1959 CZERWONAK #Drużyna M bieg 10km A
14 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
15 Sebastian Sadurski 1985 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
16 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg 10km A
17 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
18 magdalena jakubowska 1973 Poznań bieg 10km A
19 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 SAPOWICE bieg 4,3 km A
20 Bartosz Kowalski 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
21 Łukasz Paszkowski 1979 Poznań bieg 10km A
22 Marcin Szeląg 1973 Poznań bieg 10km A
23 Jarek Dura 1972 Szamotuły DT4YOU bieg 10km A
24 Filip Goździewicz 1991 Poznań Filip&Paula Team bieg 10km A
25 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
26 Piotr Walędziak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
27 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
28 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 4,3 km A
29 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km A
30 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
31 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań bieg 10km A
32 Agnieszka Ratajczak 1983 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
33 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
34 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 4,3 km A
35 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Stasiu Team bieg 10km A
36 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy Open bieg 4,3 km A
37 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
38 Andrzej Miszczuk 1980 Poznań bieg 10km A
39 Małgorzata Roszak 1974 Swarzędz Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
40 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
41 Paweł Rybszleger 1975 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
42 Karolina Bilawa 1995 Nowa Wieś 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
43 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team bieg 10km A
44 Grzegorz Barczykowski 1975 Poznań bieg 10km A
45 MARIUSZ NOWAK 1983 Poznań bieg 10km A
46 Jaś Kolanowski 1984 Poznań bieg 10km A
47 Karolina Nowinowska 1982 Poznań MUAY Runnig Team bieg 4,3 km A
48 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A
49 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
50 Anna Kien 1977 Poznań bieg 10km A
51 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin xxx bieg 10km A
52 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega bieg 10km A
53 Nina Matysiak 2000 Przeźmierowo ZSE bieg 10km A
54 Mikołaj Gierłowski 1981 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO bieg 10km A
55 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
56 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
57 Rafał Mrówczyński 1976 Pobiedziska Respect Zang Sport bieg 10km A
58 Sabina Rzewnik 1988 Poznań bieg 4,3 km A
59 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
60 Dominik Dunkowski 1981 Lipno bieg 10km A
61 Magdalena Młynarczyk-Błaszczyk 1977 Stęszew bieg 4,3 km A
62 Paweł Czajka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
63 Robert Rybarczyk 1972 Zalasewo bieg 10km A
64 Kinga Bąk 1983 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
65 Mariusz Wojtyński 2000 Bolechowo bieg 4,3 km A
66 Agnieszka Mroskowiak - Wylegała 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
67 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
68 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 Nordic Walking 4,3km A
69 Marek Piotr 1980 Poznań bieg 4,3 km A
70 Ewelina Jaśkowiak 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
71 Monika Antkowiak 1987 Rakownia Murowana Goślina -Szalone bieg 4,3 km A
72 Alicja Przybyłowicz 1993 Włoszakowice bieg 4,3 km A
73 Agnieszka Bursiak 1976 Poznań After Party Team bieg 4,3 km A
74 Patryk Idkowiak 1989 Poznań bieg 10km A
75 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 4,3 km A
76 Anna Wielechowska 1990 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
77 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama bieg 4,3 km A
78 WALDEMAR STROINSKI 1969 SEDZINY Amator bieg 10km A
79 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
80 Anita Waszyk 1985 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
81 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
82 Krzysztof Kowaliński 1983 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
83 Katarzyna Pakulska 1985 Warszawa DC Puśkówka Tośkówka United bieg 4,3 km A
84 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
85 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
86 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A
87 Szymon Hildebrandt 1986 Poznań bieg 10km A
88 JANUSZ JANOWSKI 1983 wierzonka BIEGAM BO LUBIĘ ;) bieg 10km A
89 Jakub Bajer 1971 Suchy Las Hot Librarians bieg 4,3 km A
90 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
91 Karolina Lechowska 1978 Skórzewo kobietybiegaja.pl bieg 10km A
92 Magdalena Szymczak - Banaszczyk 1986 Kaźmierz bieg 4,3 km A
93 Ewa Grzebiela 1984 Poznań bieg 10km A
94 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
95 Magdalena Roszkiewicz 1976 Rożnowo bieg 4,3 km A
96 tomasz ciok 1983 poznań #DrużynaM bieg 10km A
97 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
98 Artur Wiesner 1974 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
99 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 4,3 km A
100 Katarzyna Radecka 1975 Poznań Simplicity Team bieg 4,3 km A
101 Magdalena Padła 1983 Luboń Lucky LUZers bieg 4,3 km A
102 Izabela Zielinska Czerbniak 1977 Skorzewo Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
103 Sylwia Horbik 1985 Leszno bieg 4,3 km A
104 Sebastian Szeląg 1990 Rokietnica Czarne Serca bieg 4,3 km A
105 Katarzyna Błaszak 1971 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
106 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega Nordic Walking 4,3km A
107 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
108 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Team bieg 10km A
109 Małgorzata Penkert 1975 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
110 Krzysztof Niciejewski 1975 Swarzędz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
111 Bartosz Piotrowski 1987 Wągrowiec bieg 10km A
112 Mikołaj Lasek 1985 Czmoń Pan Wuefista/ Muay Running Team bieg 10km A
113 Michał Prętnicki 1980 Poznań bieg 10km A
114 Mikołaj Przybylak 1990 Poznań Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
115 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 10km A
116 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 4,3 km A
117 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
118 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT Nordic Walking 4,3km A
119 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
120 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań Nordic Walking 4,3km A
121 Marcin Wolniewicz 1982 Bytkowo bieg 10km A
122 Robert Szypura 1970 Opalenica bieg 10km A
123 Wioletta Cyganik 1965 Trzcianka ZASAPANI Nordic Walking 4,3km A
124 Paweł Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
125 Mateusz Stawski 1992 Niepruszewo bieg 10km A
126 Bartosz Tabat 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
127 Michał Leśniak 1984 Poznań www.NRGBOX.pl bieg 10km A
128 Agnieszka Flis 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
129 Agnieszka Czerwińska 1982 Krotoszyn Night Runers bieg 10km A
130 Jakub Hływa 1993 Piła bieg 10km A
131 Aleksandra Dworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
132 Katarzyna Czarnecka 1983 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
133 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
134 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
135 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ #Drużyna M bieg 10km A
136 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
137 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
138 Karolina Sztuba 1996 Rogoźno bieg 4,3 km A
139 Tomasz ŁYTKA 1979 Poznań bieg 4,3 km A
140 Anna Brzezińska 1983 Poznań bieg 10km A
141 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Stasiu Team Nordic Walking 4,3km A
142 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
143 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 4,3 km A
144 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
145 Marcin Piechocki 1985 Kaźmierz Kaźmierz bieg 10km A
146 Robert Nowakowski 1973 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
147 Izabela Rybacka 1979 Szczytniki RybaTeam bieg 4,3 km A
148 Jacek Waloszczyk 1979 Poznań bieg 10km A
149 Jakub Krych 1976 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
150 Jaub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
151 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 4,3 km A
152 Agnieszka Barczykowska 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
153 Adam Kasprzak 1990 Pudliszki bieg 10km A
154 Aneta Wencel 1974 Gniezno Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
155 Marzena Strzyżewska 1974 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
156 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
157 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
158 Klaudia Kaczmarek 1996 Oborniki bieg 10km A
159 Mariusz Łoboda 1953 Pozanń bieg 10km A
160 Jacek Wieliński 1974 Poznań BZ WBK Runners Team bieg 10km A
161 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG Leszno bieg 4,3 km A
162 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
163 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 4,3 km A
164 Mariusz Korbas 1976 Sady KB Zawał bieg 10km A
165 Krzysztof Kaczmarek 1984 Koziegłowy bieg 4,3 km A
166 Remigiusz Szymański 1957 Kostrzyn Wlkp. Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
167 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
168 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 4,3 km A
169 Roman Michalski 1973 Poznań KB.Carasco bieg 10km A
170 Jacek Mituta 1978 Połajewo bieg 10km A
171 Agnieszka Dunkowska 1981 Lipno bieg 10km A
172 Robert Tomczak 1990 Poznań bieg 10km A
173 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 4,3 km A
174 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań bieg 10km A
175 Izabela Tarnowska 1991 Janowiec Wielkopolski PDO biega Nordic Walking 4,3km A
176 Natalia Siwek 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
177 Michał Paszke 1974 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
178 Piotr Krawiec 1971 Biskupice bieg 10km A
179 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
180 Marcin Defitowski 1995 Września bieg 10km A
181 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
182 Ewelina Cieśla 1986 Dębno bieg 4,3 km A
183 Marianna Bursiak 2001 Poznań bieg 4,3 km A
184 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
185 Michał Sypniewski 1972 Poznan bieg 10km A
186 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
187 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
188 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 4,3 km A
189 Marcin Tarnowski 1979 Sady bieg 10km A
190 Sławomir Kucz 1973 Lwòwek Amator bieg 10km A
191 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
192 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A
193 Marcin Filipiak 1984 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
194 Adam Leszynski 1992 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
195 Irena Rupocińska 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
196 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
197 Izabela Sendecka 1984 Luboń bieg 10km A
198 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań Drużyna od serca bieg 10km A
199 Edyta Józefowicz 1974 Koscian Kościan Team bieg 10km A
200 Rafał Musiał 1988 Poznań bieg 10km A
201 Roman Bury 1972 Karski bieg 10km A
202 Agnieszka Zaworska 1974 Jarocin bieg 4,3 km A
203 Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
204 Ewa Grunwald 1989 Mieleszyn PDO biega bieg 10km A
205 Alicja Czerwińska 1985 Lusowo bieg 4,3 km A
206 Mikołaj Babiak 1962 Poznań bieg 4,3 km A
207 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań bieg 4,3 km A
208 Ryszard, Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan Przeżmierowo bieg 10km A
209 Barbara Miękisiak 1982 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
210 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team bieg 10km A
211 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice bieg 10km A
212 Szymon Małecki 1971 Czarnków bieg 4,3 km A
213 Agata Pietrzak 1988 Świnice Warckie Drużyna od serca bieg 4,3 km A
214 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 4,3 km A
215 Bart Krist 1987 Poznan Drużyna Jezusa bieg 10km A
216 Hanna Idzikowska 1957 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
217 Marcin Tupaj 1991 Poznań bieg 10km A
218 Daria Durczewska 1988 Poniec bieg 4,3 km A
219 Albin Kowaliński 1956 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
220 Sławomir Miazga 1983 Zaparcin Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
221 Szymon Pokorski 1996 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
222 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
223 Agnieszka Michalska 1980 Poznań bieg 10km A
224 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
225 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
226 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wlkp. bieg 10km A
227 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
228 Katarzyna Prętnicka 1981 Poznań bieg 10km A
229 Tomasz Waraczewski 1982 Przeźmierowo KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
230 Dawid Handke 1983 Swarzedz bieg 10km A
231 Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka bieg 10km A
232 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
233 Tomasz Sojkin 1983 Poznań bieg 4,3 km A
234 Jakub Łukaszewski 1996 Poznań Husaria Race Team bieg 10km A
235 Justyna Framska 1976 Zatom Stary bieg 10km A
236 DOMINIK ZIMMER 1988 ZALASEWO bieg 10km A
237 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
238 Dawid Baranowski 1983 Zalasewo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
239 Adrian Szałata 1989 Krotoszyn KB Czarne Wilki bieg 4,3 km A
240 Agnieszka Jasiczak 1991 Poznań bieg 10km A
241 Joanna Celuch 1996 Poznań bieg 10km A
242 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
243 Marta Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
244 Artur Banach 1975 Poznan osoba indywidualna bieg 10km A
245 Tomasz Ciesielski 1968 Gniezno Kulb Biegacza Zawał bieg 10km A
246 Maja Tworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
247 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
248 Adam Kobiałka 1978 Poznań bieg 10km A
249 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
250 Paweł Szeląg 1965 Rokietnica Czarne Serca bieg 4,3 km A
251 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 4,3 km A
252 Arkadiusz Bernaczyk 1994 Poznań bieg 10km A
253 Sławomir Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
254 Lucyna Siatecka 1968 Poznań bieg 10km A
255 piotr hudowicz 1992 poznań bieg 10km A
256 Tomasz Witaszek 1981 Poznań bieg 10km A
257 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
258 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
259 Bartosz Bednarkiewicz 1976 suchy las bieg 10km A
260 Agata Milińska 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
261 Karolina Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 4,3 km A
262 MARIOLA MULKOWSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
263 Rafał Mossakowski 1993 Poznan Netguru bieg 10km A
264 Weronika Strzyżewska 2001 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
265 Arkadiusz Nowak 1999 Poznań bieg 10km A
266 Paulina Gatner 1991 Serock LUKS Serock bieg 4,3 km A
267 Barbara Sobczak 1971 Oborniki bieg 10km A
268 Monika Łapińska 1991 Poznań bieg 10km A
269 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
270 Mariola Korbas 1980 Sady bieg 10km A
271 Renata Rubach 1983 Poznań Kardio HCP Nordic Walking 4,3km A
272 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód bieg 10km A
273 Waldemar Kałużny 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
274 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km A
275 Karolina Jajeśnica 1976 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
276 Łukasz Sędłak 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
277 Łukasz Marciniak 1982 Jarocin 16. jarociński batalion remontu lotnisk bieg 10km A
278 Izabela Olszewska 1982 Oborniki Mamy biegamy bieg 4,3 km A
279 Marcin Staniek 1975 Mrowino bieg 10km A
280 Damian Górski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
281 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 4,3 km A
282 RAFAŁ MATYSIAK 1972 SIERAKÓW Biegacze PMI bieg 10km A
283 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
284 Tomasz Starczynski 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
285 Monika Defitowska 1991 Września bieg 10km A
286 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne Nordic Walking 4,3km A
287 Agnieszka Nowicka 1976 Krzyszkowo Kierska Rodzina Kijków Nordic Walking 4,3km A
288 Ewa Suplicka 1988 Konin #Drużyna M bieg 10km A
289 MARIUSZ WOJTKOWIAK 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl bieg 10km A
290 AGATA OLZACKA 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
291 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
292 Dawid Kowalczyk 1989 Ponin Fit4Life bieg 10km A
293 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
294 Agnieszka Szymańska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
295 Agata Skupin 1987 Poznań kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
296 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
297 Evita Golik 1982 Gowarzewo bieg 10km A
298 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
299 Kamila Sołtysiak 1994 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
300 Bartek Rupociński 1998 Poznań Rupotki bieg 10km A
301 Bartosz Dahlke 1984 Poznań Team BartDee bieg 10km A
302 Agnieszka Witczak- Flajszer 1986 Międzychód bieg 10km A
303 Rafał Szadkowski 1978 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
304 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
305 Paulina Kania 1981 Luboń bieg 10km A
306 Dagmara Kuś 1984 Jarocin Biegacze Jaricin bieg 4,3 km A
307 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
308 Karolina Olejniczak 1981 Gniezno PDO biega bieg 10km A
309 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
310 Marek Tobis 1961 Poznań Markowe Bieganie bieg 10km A
311 Joanna Klak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
312 Agnieszka Marszałek 1987 Poznań bieg 10km A
313 Karolina Olasinska 1990 Poznan bieg 4,3 km A
314 Paulina Wolgetan 1996 Poznań bieg 10km A
315 Łukasz Łukaszczyk 1984 Poznań 4Fiter bieg 10km A
316 Urszula Małecka 1998 Czarnków bieg 4,3 km A
317 Julita Dziedzic 1986 Poznań Drużyna od serca bieg 4,3 km A
318 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
319 karolina adamek 1989 Poznań Toporek bieg 4,3 km A
320 Michał Maciejewski 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 4,3 km A
321 Maciej Haremza 1984 Daszewice Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam bieg 4,3 km A
322 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
323 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań AZ TEAM bieg 4,3 km A
324 Grzegorz Ciźla 1986 Oborniki bieg 10km A
325 Artur Błaszak 1970 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
326 Paulina Witkowska 1987 Szamotuły bieg 10km A
327 Jakub Geppert 1984 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A
328 Mikołaj Michalski 1977 Poznań bieg 10km A
329 Artur dubert 1979 poznan bieg 10km A
330 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
331 Paulina Tarach 1986 Poznań bieg 10km A
332 Beata Lisiecka 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
333 Irina Wojnarowska 1987 Poznań bieg 10km A
334 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
335 Justyna Brycka 1979 Poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
336 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
337 Katarzyna Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
338 Łukasz Żak 1980 Poznań bieg 10km A
339 Paulina Zawadzka 1995 Poznań bieg 4,3 km A
340 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
341 Wioleta Sojkin 1979 Poznań bieg 4,3 km A
342 Paweł Machnicki 1976 Poznań bieg 10km A
343 Kinga Łuczkiewicz 1990 Oława bieg 4,3 km A
344 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
345 Paweł Ratajczak 1992 Śrem bieg 10km A
346 Karol Szypura 2001 Opalenica bieg 10km A
347 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
348 Liliana Janiak 1980 Poznań bieg 10km A
349 Piotr Bąkowski 1987 Poznań Huragan Strzeszyn bieg 10km A
350 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan bieg 10km A
351 grzegorz gola 1971 markowo bieg 10km A
352 Magdalena Misiorna 1964 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
353 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
354 Piotr Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
355 Beata Bojek 1976 Rydzyna Zakwasy Team bieg 10km A
356 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
357 Piotr Lepczynski 1987 Poznan bieg 4,3 km A
358 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 4,3 km A
359 Maja Krause 1980 Złotniki bieg 10km A
360 Tomasz Korcewicz 1979 PALĘDZIE Kiszona Kapusta bieg 10km A
361 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań velocity bieg 10km A
362 Joanna Śliwińska 1985 Obrzycko bieg 4,3 km A
363 Henryka Kubiak 1973 Każmierz bieg 4,3 km A
364 Joanna Mazur-Łuczak 1978 Poznań bieg 4,3 km A
365 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
366 Sylwia Małachowska-Zgoła 1973 Komorowo Nordic Walking 4,3km A
367 Mateusz Baumgart 1991 Swarzedz Night Runers bieg 10km A
368 Krzysztof Zimny 1985 Poznań bieg 4,3 km A
369 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
370 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
371 Piotr Zieliński 1978 Oborniki Wielkopolskie Biegajnia Poznań bieg 10km A
372 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
373 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
374 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
375 KRYSTYNA CHĘCIŃSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
376 Irena Kubacka 1989 Antonin BEBS Sport Club bieg 10km A
377 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 4,3 km A
378 Zuzanna Roszak 1992 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 4,3 km A
379 Piotr Jasinski 1971 Poznan FORMATIQ RUN bieg 4,3 km A
380 Łukasz Harasimowicz 1992 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
381 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
382 Basia Czarnecka 1976 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
383 JUSTYNA JÓZEFCZYK 1990 POZNAŃ bieg 4,3 km A
384 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
385 Ewa Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu Nordic Walking 4,3km A
386 Iwona Rybacka 1975 Poznań bieg 10km A
387 Małgorzata Talarczyk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
388 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 4,3 km A
389 Magdalana Kałużna 1965 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
390 Magdalena Jankowska 1976 Poznań Bez spiny bieg 4,3 km A
391 Jacek Jajeśnica 1975 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
392 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
393 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
394 Małgorzata Pochylska 1965 Rogoźno Wlkp brak klubu Nordic Walking 4,3km A
395 Karolina Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
396 Grzegorz Zawadzki 1963 Koło bieg 4,3 km A
397 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
398 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
399 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
400 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
401 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
402 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
403 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
404 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
405 Elżbieta Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska Pro366 bieg 4,3 km A
406 Irena Najdek 1971 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
407 Monika Biała 1975 Poznań bieg 10km A
408 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
409 Adam Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
410 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
411 Michał Stempski 1984 Poznań bieg 10km A
412 Krzysiek Golik 1977 Gowarzewo bieg 10km A
413 Adam Radke 1984 POZnań FamilyTeam bieg 10km A
414 Mateusz Maćkowiak 1993 Kościan Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
415 Magdalena Świerzowska 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
416 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZsers bieg 10km A
417 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km A
418 Dariusz Pajchrowski 1986 Przeźmierowo bieg 10km A
419 Marcia Glapa 1991 Poznań bieg 10km A
420 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
421 Ewa Graj 1972 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
422 Monika Jaroszewska 1994 Lubraniec bieg 4,3 km A
423 Anna Bubacz 1983 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
424 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 4,3 km A
425 Dorota Kaliszuk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
426 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 4,3 km A
427 Izabela Kasprowiak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
428 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo bieg 10km A
429 Agnieszka Gozdur 1978 Stobno o co tu biega ? bieg 10km A
430 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
431 Elżbieta Frątczak 1969 Poznań Drużyna od serca Nordic Walking 4,3km A
432 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy bieg 4,3 km A
433 Tomasz Chasiński 1986 Komorniki bieg 4,3 km A
434 Marcin Podlasiński 1996 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
435 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
436 Adam Omieczyński 1986 Nowe Kramsko bieg 10km A
437 Luiza Włodarczak 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 4,3 km A
438 Lucyna Białkowska 1973 Komorowo bieg 10km A
439 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
440 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
441 Piotr Mroczkowski 1990 Poznań Maszeruj albo giń! bieg 10km A
442 Łukasz Gruchot 1984 ostrow wlkp bieg 10km A
443 Halina Garniewicz 1938 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
444 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
445 Emilia Fechner 1995 Międzychód bieg 10km A
446 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu bieg 10km A
447 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
448 Beata Kosicka 1968 Rokietnica bieg 4,3 km A
449 Maciej Gnusowski 1974 poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
450 Sebastian Szeszuła 1992 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
451 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Nordic Walking 4,3km A
452 Michał Gmerek 1989 ZALESIE Biegacze Jarocin bieg 10km A
453 Radosław Tomczak 1961 Dolsk bieg 4,3 km A
454 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
455 Marta Kasprowicz 1991 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
456 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
457 Marek Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
458 Agnieszka Gizelska 1971 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
459 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
460 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp bieg 10km A
461 Tomasz Tamul 1988 Poznań bieg 10km A
462 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce Nordic Walking 4,3km A
463 Aneta Paszczak 1995 Poznań bieg 4,3 km A
464 Michał Misiorny 1962 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
465 Bartosz Machonski 1974 Poznań Zabawki HitCena.pl bieg 10km A
466 AGNIESZKA KANIECKA 1979 Plewiska Biegowe ADHD bieg 10km A
467 Estera Bartol 1974 Piła Policja bieg 10km A
468 Mateusz Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
469 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km A
470 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań Rozmiary bieg 4,3 km A
471 Dawid Jankowski 1998 stęszew bieg 4,3 km A
472 Marcin Jaźwiecki 1978 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
473 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A
474 Artur Bartkowiak 1994 Ruchocice bieg 10km A
475 Ewelina Środa 1988 Słupsk Stasiu Team bieg 10km A
476 Piotr Wanielista 1980 Poznań bieg 10km A
477 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
478 Natalia Czerwiec 1997 Mogilno bieg 10km A
479 Łukasz Wajda 1987 Zalasewo Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
480 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań bieg 10km A
481 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
482 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 4,3 km A
483 Dariusz Mazur 1967 Poznań Vulkaneria67 bieg 10km A
484 Tomasz Buśko 1980 Swarzędz Swarzędz bieg 10km A
485 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
486 Ania Śmigowska 1995 Jarnatów Dziku i Spółka bieg 10km A
487 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
488 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
489 Szymon Gatner 1983 Poznań bieg 4,3 km A
490 Joanna Daleszyńska 1986 Poznań bieg 10km A
491 Filip Borowczak 1992 Września bieg 10km A
492 Natalia Jasinska 1971 Poznan FORMATIQ RUN Nordic Walking 4,3km A
493 Marcin Hampel 1979 Poznań wkurw_team bieg 10km A
494 Maciej Ogórkiewicz 1976 Poznań bieg 10km A
495 Bartłomiej Grobelski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
496 Maciej Zaremba 1974 Poznań Wybiegać marzenia / ASICS FrontRunner Polska bieg 10km A
497 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 4,3 km A
498 Adrian Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu bieg 4,3 km A
499 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
500 Milena Pawlak 1987 Pamiątkowo bieg 10km A
501 Tomasz Walczak 1972 Poznań Grupa Biegowa Muszkieterowie bieg 10km A
502 Kamil Bilicki 1991 Poznań bieg 4,3 km A
503 Witold Dzitkowski 1985 Gowarzewo bieg 10km A
504 Agnieszka Nowakowska 1994 Kostrzyn JUMPERS bieg 4,3 km A
505 Joanna Danielczak 1982 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
506 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
507 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
508 Renata Piekarska 1977 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
509 Artur Schaefer 1969 Poznań Borant Team bieg 10km A
510 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala bieg 10km A
511 Elżbieta Zawadzka 1967 Koło Nordic Walking 4,3km A
512 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki bieg 10km A
513 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
514 Marta Mikołajczyk 1984 Poznań bieg 10km A
515 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo bieg 10km A
516 Tomasz Wozniak 1957 Poznan bieg 10km A
517 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 4,3 km A
518 KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI 1982 RAKONIEWICE Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
519 Justyna Bednarek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
520 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
521 robert gadziński 1975 krosno bieg 10km A
522 DORITA GRĘDA 1994 Poznań #doritarun bieg 10km A
523 Katarzyna Buśko 1988 Kaźmierz KASIA BIEGA :) bieg 10km A
524 Michał Będźmierowski 1986 Swarzędz bieg 10km A
525 Anna Karnaś 1987 Poznań bieg 10km A
526 Rafał Sadowy 1974 sUCHY lAS bieg 10km A
527 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
528 Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań UKS Dąb Suchy Las Nordic Walking 4,3km A
529 Mateusz Marek 1985 STRYKOWO Kevin sam w Nowym Yorku bieg 10km A
530 Agnieszka Pawlak 1986 Oborniki bieg 10km A
531 Adam Śledź 1995 Babimost BKB Bakcyl bieg 10km A
532 Anna Mensfeld 1985 Poznań Concordia Runners Team bieg 4,3 km A
533 Łukasz Krokowski 1985 Luboń 23 Luboń Team bieg 10km A
534 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 4,3 km A
535 Krzysztof Krylle 1977 Kościan KOŚCIAN TAM bieg 10km A
536 Karolina Lesińska 1977 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
537 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
538 Małgorzata Wojtaszek 1981 Koło bieg 10km A
539 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
540 Piotr Jaroszewski 1993 Lubraniec bieg 4,3 km A
541 Ryszard Horiaczek 1951 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
542 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
543 Monika Pająk 1982 Skórzewo Mamy-Biegamy bieg 10km A
544 Mateusz Wosiński 1993 Poznań bieg 4,3 km A
545 Krzysztof Pawski 1987 Poznań bieg 10km A
546 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 10km A
547 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
548 Magdalena Grynaszko 1979 Swarzędz bieg 4,3 km A
549 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
550 Rafał Ławniczak 1978 Poznań bieg 10km A
551 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
552 Monika Olechowska 1982 Poznań 1982 bieg 10km A
553 Wojciech Zalewski 1982 Poznań KB UE Poznań bieg 10km A
554 Paweł Grześkowiak 1981 Komorowo bieg 10km A
555 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
556 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
557 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
558 Piotr Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
559 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska Plewiska z Kolejorzem bieg 10km A
560 Małgorzata Podmasko 1960 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
561 Wojciech Dolata 1993 Poznań bieg 10km A
562 Iwona Matysiak 1955 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu Nordic Walking 4,3km A
563 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących Nordic Walking 4,3km A
564 Ilona Korda 1989 Poznań bieg 4,3 km A
565 Łukasz MIELCAREK 1986 krotoszyn bieg 10km A
566 Małgorzata Grudziak 1982 Poznań HANSA-FLEX bieg 4,3 km A
567 Paweł Zaremba 1982 Borek Wlkp bieg 4,3 km A
568 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A
569 Konrad Trzaskowski 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 10km A
570 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
571 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
572 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław bieg 4,3 km A
573 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 4,3 km A
574 Ewa Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
575 Piotr Gizelski 1969 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
576 Rafał Mandziak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
577 Monika Gagolewicz-Wilk 1977 Kiekrz bieg 4,3 km A
578 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
579 Katarzyna Szulc 1967 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
580 Joanna Gawrońska 1990 Niechanowo bieg 4,3 km A
581 Joanna Mamys 1976 Poznań bieg 10km A
582 Joanna Białek-Opas 1984 Kamionki bieg 4,3 km A
583 Dariusz Skowera 1966 Piła ZUH MITEK PIŁA bieg 10km A
584 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
585 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
586 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
587 Aldona Nowicka 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
588 Weronika Nowaczyk 1985 Poznań bieg 10km A
589 Agnieszka Popielarz 1983 Skórzewo Pozruniacy bieg 10km A
590 Agnieszka Wanielista 1984 poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
591 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
592 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
593 Anna Wajda 1988 Zalasewo Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
594 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
595 Matylda Rychlewicz 1975 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
596 Jacek Pawelski 1976 Krosno Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
597 Arkadiusz Illmann 1988 Poznań Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
598 Arkadiusz Miliński 1971 Kostrzyn Nordic Walking 4,3km A
599 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A
600 Michał Zybura 1977 Poznań whisky drinkers bieg 10km A
601 Justyna Kamińska 1994 Skoki Dziku i Spółka bieg 10km A
602 Paulina Mendowska 1997 Poznań bieg 4,3 km A
603 Paweł Kromski 1967 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
604 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań Drużyna od serca bieg 10km A
605 Marcin Kłoczko 1986 Poznań bieg 10km A
606 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A
607 Michał Szymański 1996 Czempiń bieg 4,3 km A
608 Tomasz Woźniak 1989 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
609 Agnieszka Otto 1975 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
610 Piotr Żak 1970 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
611 Justyna Leciejewska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
612 Julia Fliegner 1985 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
613 Hubert Stanislawski 1993 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 10km A
614 Magdalena Binkowska 1984 Poznan bieg 4,3 km A
615 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
616 Małgorzata Schaefer 1970 Poznań Borant Team bieg 10km A
617 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
618 Olga Skiba 1983 Stęszew bieg 10km A
619 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 10km A
620 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
621 Michalina Pelińska 1984 Poznań bieg 10km A
622 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
623 Mariusz Kościelny 1988 Witaszyce Biegacze Jarocin bieg 10km A
624 Aleksander Hołoga 1980 Poznań bieg 4,3 km A
625 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Fit4Life bieg 10km A
626 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
627 Justyna Tracz 1976 Swarzędz bieg 4,3 km A
628 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
629 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A
630 Radosław Sobkowiak 1983 Tarnowo Podgórne SOPEKRUNNOTFASTBUTRUNANDSMILESOMETIME'S bieg 10km A
631 Weronika Dudzińska 1981 Dąbrówka bieg 4,3 km A
632 Magdalena Humerska 1972 Nowa Sól bieg 4,3 km A
633 Joanna Będźmierowska 1987 Swarzędz bieg 10km A
634 Anita Orzechowska 1985 Zlotniki mycha Nordic Walking 4,3km A
635 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
636 Marcin Bednarek 1985 Poznań Biegam żeby jeść więcej ciastków bieg 10km A
637 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las bieg 10km A
638 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
639 Marcin Kaczor 1975 Święciechowa bieg 10km A
640 Małgorzata Dutkiewicz 1971 Mrowino bieg 4,3 km A
641 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
642 Łukasz Fąka 1975 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km A
643 Tomasz Pluciński 1980 Poznań Honey Stinger Runners bieg 10km A
644 Krzysztof Majewski 1980 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
645 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
646 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
647 Szymon Wajer 1986 Wrocław bieg 10km A
648 Waldemar Klauze 1989 Poznań bieg 10km A
649 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
650 Marzena Kruczkowska 1985 Poznań bieg 10km A
651 Konrad Szułczyński 1973 Rokietnica bieg 10km A
652 Małgorzata Horiaczek 1952 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
653 Agnieszka Sawicka 1983 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
654 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
655 Łukasz Wenclewski 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
656 Dobrawa Dachtera - Janiuk 1983 Poznań - bieg 10km A
657 Ela Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
658 Patrycja Snuszka 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
659 Dariusz Pawłowski 1978 Wągrowiec bieg 4,3 km A
660 Joanna Skąpska 1977 Poznań Biegowe ADHD bieg 10km A
661 Krystyna Kolinska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
662 Magdalena Glapiak 1984 Poznań bieg 10km A
663 Jolanta Mrotek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
664 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 bieg 4,3 km A
665 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
666 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
667 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
668 Przemysław Zgoła 1976 Komorowo bieg 10km A
669 Przemysław Dysarz 1981 Poznań bieg 10km A
670 Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
671 MONIKA FLORKOWSKA 1974 WOLSZTYN Nordic Walking 4,3km A
672 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
673 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 4,3 km A
674 Mariusz Serwa 1973 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
675 TOMASZ SOŁTYSIAK 1971 Swarzędz bieg 10km A
676 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
677 Mariusz Jagła 1989 Poznań bieg 10km A
678 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
679 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km A
680 Karol Mroczkowski 1985 Lutogniew ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
681 Adrian Szulc 1987 ROKIETNICA bieg 4,3 km A
682 Gaja TRZASKOWSKA 2001 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
683 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
684 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 4,3 km A
685 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
686 Ilona Krzyżaniak 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
687 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
688 Rafał Mikołajczak 1976 Poznań 1 RWT SP bieg 4,3 km A
689 Izabela Górska - Machyńska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
690 Lena Połukord 1984 Poznań Respect Zang Sport bieg 4,3 km A
691 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
692 Przemysław Kocik 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
693 Mikołaj Kaźmierczak 1981 Poznań CSWLąd bieg 10km A
694 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km A
695 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
696 Jakub Mozolewski 1987 Poznań bieg 10km A
697 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 4,3 km A
698 Piotr Szmyt 1977 Poznan bieg 10km A
699 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
700 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
701 Tymoteusz Szrejbrowski 1980 Poznań bieg 4,3 km A
702 Małgorzata Dolna 1992 Góreczki bieg 10km A
703 Kamila Grotowska 1983 Poznań bieg 10km A
704 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 4,3 km A
705 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
706 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Aktywni PCnet bieg 10km A
707 Tomasz Szczodrowski 1983 Poznań DHL GLOBAL FORWARDING bieg 10km A
708 Agata Eliasz-Kaczmarek 1980 Suchy Las bieg 10km A
709 Piotr Buszta 1989 Poznań bieg 4,3 km A
710 Grzegorz Gomulec 1973 ROGOŹNO bieg 4,3 km A
711 Piotr Kowalski 1997 Kutno bieg 4,3 km A
712 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku /Henrik Team bieg 10km A
713 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
714 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
715 Regina Panek 1955 Poznań bieg 4,3 km A
716 Magdalena Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
717 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
718 Marian Borowczyk 1950 Poznań KLAS Szpot Swarzędz bieg 10km A
719 Jolanta Paluch 1964 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
720 Roman Rosół 1970 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
721 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska bieg 10km A
722 Agata Kaszub 1967 Dopiewo bieg 4,3 km A
723 Monika Piechel 1996 Krzywiń bieg 4,3 km A
724 Marek Grobelski 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
725 Robert Walczak 1980 Zielona Góra Parkrun Poznań bieg 10km A
726 Aleksandra Banak 1989 Leszno bieg 4,3 km A
727 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
728 łukasz kaczmarek 1973 poznań bieg 10km A
729 Magdalena Posadzy 1983 Poznan bieg 10km A
730 Wiesława Karkowska 1960 Baranowo bieg 10km A
731 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
732 Karolina Popławska 1975 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km A
733 Joanna Hermann 1988 Poznań bieg 10km A
734 Klaudia Smulkowska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
735 Anna Stengert 1993 Poznań bieg 4,3 km A
736 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
737 Monika Adamkiewicz 1975 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
738 Anna Korek 1988 Poznań bieg 10km A
739 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
740 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 10km A
741 Szymon Gralczyk 1994 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
742 Maria Walenciak 1957 Kowanówko Nordic Walking 4,3km A
743 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
744 Zdzisław Zawal 1954 Mosina bieg 4,3 km A
745 Arleta Bącik 1976 Brodnica Team Iłówiec bieg 4,3 km A
746 Wojciech Piątkowski 1953 Poznań bieg 10km A
747 Justyna Nowak 1975 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
748 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
749 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 4,3 km A
750 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
751 Olga Morawska 1975 Puszczykowo bieg 4,3 km A
752 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań bieg 10km A
753 Marta Chojnacka 1983 LUBiN Night Runners bieg 10km A
754 Grażyna Eliasz 1954 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km A
755 Paweł Garniewicz 1961 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
756 Mariusz Węsierski 1977 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
757 Monika Sterling 1979 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
758 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl bieg 10km A
759 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
760 Piotr Mielczarek 1979 Poznań Pogromcy singletraków bieg 10km A
761 Kinga Mirecka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
762 Marcin Rauchut 1976 Sierosław Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
763 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
764 PAWEŁ KAROLCZAK 1974 Poznań bieg 10km A
765 Michał Rychłowski 1973 Poznań U Leniwej Danuty bieg 4,3 km A
766 Agnieszka NiewczasiStefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
767 Anna Grześnik 1985 Plewiska Mama Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
768 Ada Ślusarczyk 1991 Bolechowo-Osiedle bieg 10km A
769 Izabela Drost 1983 Poznań bieg 4,3 km A
770 Mateusz Sobek 1987 Strykowo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
771 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
772 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz bieg 4,3 km A
773 Kasia Woźniak 1977 Koziegłowy #Drużyna M bieg 10km A
774 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 4,3 km A
775 Agata Grabowska 1997 Mogilno bieg 10km A
776 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
777 Tomasz Kosiński 1985 Poznań Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
778 Karina Lisiak 1990 kostrzyn wlkp bieg 4,3 km A
779 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A
780 Krzysztof Krzesaj 1971 Suchy Las bieg 10km A
781 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki bieg 10km A
782 Natalia Komorowska 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
783 Anna Dysarz 1979 Poznań Nordic Walking 4,3km A
784 Dariusz Kawicki 1980 Poznań Night Runners bieg 10km A
785 MONIKA BORKA 1979 WOLSZTYN Nordic Walking 4,3km A
786 Tomasz Bury 1985 Bydgoszcz bieg 10km A
787 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań CITY ZEN_ bieg 4,3 km A
788 Maciej Dorna 1992 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
789 ADRIAN SOŁTYSIAK 1998 SWARZĘDZ bieg 10km A
790 Łukasz Kleinschmidt 1981 Wierzenica MIŁOSZ TEAM bieg 10km A
791 Katarzyna Łabuzińska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
792 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
793 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
794 Natalia Niedziela 1990 Pleszew bieg 4,3 km A
795 Artur Podolski 1990 Poznań PDO biega bieg 10km A
796 Bartosz Kaiiser 1978 plewiska Winter is coming bieg 10km A
797 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
798 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
799 Magdalena Szumska 1975 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
800 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
801 Wojciech Połukord 1982 Poznań Respect Zang Sport bieg 10km A
802 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 4,3 km A
803 Filip Hubert Wróbel 2001 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
804 jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
805 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
806 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
807 Marcin Pawlicki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
808 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
809 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A
810 Krzysztof Waraczewski 1986 Poznan Party Pizza bieg 10km A
811 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 4,3 km A
812 rafał wozny 1971 Brodnica baksterzy bieg 10km A
813 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
814 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
815 Dagmara Gierasińska 1997 Pobiedziska AZS UAM Poznań bieg 10km A
816 Marta Cybal 1990 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
817 Agnieszka Buszta 1992 Poznań bieg 4,3 km A
818 Łukasz Kowalczyk 1987 Kościan Fit4Life bieg 10km A
819 Kasia Orzałkiewicz 1981 Poznań bieg 10km A
820 Krzysztof Szelerski 1982 Poznań bieg 10km A
821 Dawid Siemion 1986 Katowice WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
822 Karolina Kałkowska 1973 Poznań DYRRTY Sparrows bieg 4,3 km A
823 Dorota Szaj 1970 Kobylniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
824 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
825 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
826 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
827 Anita Kędziora 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
828 Małgorzata Wieczorkiewicz 1972 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
829 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km A
830 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A
831 Sebastian Krzewiński 1989 Poznań bieg 10km A
832 Agata Grobelska 1992 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
833 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 4,3 km A
834 Krzysztof Spychała 1954 Poznań - bieg 10km A
835 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
836 Paweł Hoffman 1985 Poznań #DrużynaM bieg 10km A
837 Krzysztof Rzepa 1979 Poznań bieg 10km A
838 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
839 Danuta Nowakowska 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
840 Sandra Czerniak 1988 Poznań bieg 10km A
841 Marcin Przebierała 1983 Poznań bieg 4,3 km A
842 Katarzyna Ucińska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
843 Karolina Kawczyn 1981 Poznań Nordic Walking 4,3km A
844 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
845 Katarzyna Strzałkowska 1979 45 bieg 10km A
846 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork TKKFWODNIK Więcbork bieg 10km A
847 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 10km A
848 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
849 Paweł Kotecki 1984 Poznań Iłówiec Team bieg 4,3 km A
850 ROBERT BŁASZAK 1973 Koziegłowy TBT&BEZ SPINY bieg 4,3 km A
851 Malwina Czekalska 1991 Jaksice Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
852 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km A
853 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
854 Adrian Stachecki 1988 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
855 Joanna Rzeszutek 1995 Lwówek bieg 10km A
856 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
857 Magdalena Koziel 1986 Poznań bieg 4,3 km A
858 Krystian Matuszczak 2000 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
859 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A
860 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 4,3 km A
861 Mariusz Mikołajczak 1971 Poznań KW04 bieg 4,3 km A
862 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run bieg 10km A
863 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners bieg 10km A
864 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
865 pawel kazimierz 1980 poznan Bieg dla Filipa bieg 10km A
866 Jakub Ryniecki 1986 Poznań bieg 10km A
867 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
868 Kate Koperska 1982 Rokietnica bieg 10km A
869 Michał Lekarczyk 1983 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
870 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
871 Anna Gendera 1976 Poznań bieg 4,3 km A
872 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Nordic Walking 4,3km A
873 Magda Sabiniewicz 1992 Poznań bieg 10km A
874 Błażej Nowakowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
875 Piotr Lisiewicz 1983 Poznań Czopy bieg 10km A
876 Sabina Rydzyńska 1992 Niechorze bieg 10km A
877 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 10km A
878 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A
879 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
880 Mikołaj Śmigielski 2000 Swarzędz bieg 4,3 km A
881 Krzysztof Południak 1963 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
882 Marcin Rożek 1983 Budzyń bieg 10km A
883 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
884 Alina Wieczorek 1965 Poznań bieg 4,3 km A
885 Olga Ulbrich 1956 Poznan Nordic Walking 4,3km A
886 Anna Strykowska 1979 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A
887 Marcin Szostak 1988 Szczecin OSOm Runners bieg 10km A
888 Maciej Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
889 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
890 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
891 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runners bieg 10km A
892 Joanna Szelerska 1983 Radzyny Nordic Walking 4,3km A
893 Paulina Wower 1981 Poznań bieg 4,3 km A
894 Dawid Adamiak 1996 Śrem bieg 10km A
895 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań bieg 10km A
896 Krzysztof Sprenger 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km A
897 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
898 Katarzyna Nowak 1989 Śmigiel bieg 10km A
899 Janusz Judek 1982 Radzyny bieg 10km A
900 Magdalena Osińska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
901 Tomasz Bilski 1975 Nekla Active Nekla bieg 10km A
902 Łukasz Frankowski 1984 Poznań bieg 10km A
903 Marta Piosik 1989 Buk bieg 4,3 km A
904 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
905 Kamil Kopczyński 1979 Poznań HAWE Telekom bieg 10km A
906 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 10km A
907 Michał Kalinowski 1985 Poznań bieg 10km A
908 Patryk Maligranda 1978 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
909 Marta Wojcińska 1976 Poznań AMMM TEAM