Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 4,3 km A
2 Tomasz ŁYTKA 1979 Poznań bieg 4,3 km A
3 Jakub Łukaszewski 1996 Poznań Husaria Race Team bieg 10km A
4 Tomasz Łukaszewski 1979 Luboń bieg 4,3 km B
5 Ela Łukaszewska 1982 Luboń FOCH bieg 4,3 km A
6 Łukasz Łukaszczyk 1984 Poznań 4Fiter bieg 10km A
7 Kinga Łuczkiewicz 1990 Oława bieg 4,3 km A
8 Wojciech Łuczak 1999 Wągrowiec POW bieg 4,3 km B
9 Krzysztof Łopąg 1985 Wiry OLX Group bieg 10km B
10 Mariusz Łoboda 1953 Pozanń bieg 10km A
11 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań velocity bieg 10km A
12 Wiesława Łazanowska 1969 Trzcianka Nordic Walking 4,3km A
13 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
14 Rafał Ławniczak 1978 Poznań bieg 10km A
15 Marcin Ławniczak 1978 Skórzewo Czekolada bieg 10km B
16 Monika Łapińska 1991 Poznań bieg 10km A
17 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Nordic Walking 4,3km A
18 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners bieg 10km A
19 Beata Łącka 1976 Poznań bieg 4,3 km A
20 Katarzyna Łabuzińska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
21 Lonia Łabenda 1969 Rokietnica Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
22 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 10km A
23 Michał Zybura 1977 Poznań whisky drinkers bieg 10km A
24 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 10km A
25 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
26 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wlkp. bieg 10km A
27 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 4,3 km A
28 Krzysztof Zimny 1985 Poznań bieg 4,3 km A
29 Marta Zimna 1993 Kuślin bieg 10km B
30 DOMINIK ZIMMER 1988 ZALASEWO bieg 10km A
31 Tomasz Zięty 1993 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
32 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 4,3 km A
33 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza Nordic Walking 4,3km A
34 Piotr Zieliński 1978 Oborniki Wielkopolskie Biegajnia Poznań bieg 10km A
35 Filip Zieliński 1988 Poznań BODY CHIEF bieg 10km A
36 Izabela Zielinska Czerbniak 1977 Skorzewo Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
37 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
38 Przemysław Zgoła 1976 Komorowo bieg 10km A
39 Przemysław Zgoła 1971 Lusówko Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
40 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
41 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team bieg 10km A
42 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
43 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
44 Agnieszka Zaworska 1974 Jarocin bieg 4,3 km A
45 Magdalena Zawieja 1981 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
46 Zdzisław Zawal 1954 Mosina bieg 4,3 km A
47 Grzegorz Zawadzki 1963 Koło bieg 4,3 km A
48 Paulina Zawadzka 1995 Poznań bieg 4,3 km A
49 Elżbieta Zawadzka 1967 Koło Nordic Walking 4,3km A
50 Sylwia Zawadzka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
51 Zdzislaw Zataj 1956 Poznań bieg 10km B
52 Igor Zataj 1980 Poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
53 Maciej Zaremba 1974 Poznań Wybiegać marzenia / ASICS FrontRunner Polska bieg 10km A
54 Paweł Zaremba 1982 Borek Wlkp bieg 4,3 km A
55 ZUZANNA ZAREMBA 2001 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp / Sporty Walki Gostyń bieg 4,3 km B
56 Bogdan Zapała 1970 Sulechow OKI Team Sulechów bieg 10km B
57 Wojciech Zalewski 1982 Poznań KB UE Poznań bieg 10km A
58 Łukasz Żak 1980 Poznań bieg 10km A
59 Piotr Żak 1970 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
60 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
61 Piotr Zachoszcz 1985 Poznań bieg 10km B
62 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
63 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
64 Luiza Włodarczak 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 4,3 km A
65 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
66 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
67 Izabela Wyrwas-Zygarłowska 1980 Poznań Kobiety Biegają bieg 10km A
68 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
69 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
70 Michał Wylegała 1982 Poznań Renifer Rudolf KS bieg 10km B
71 Maciej Wtorek 1980 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
72 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 4,3 km A
73 KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI 1982 RAKONIEWICE Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
74 Filip Hubert Wróbel 2001 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
75 Kamilla Wróbel 1978 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
76 Leszek Wróbel 1975 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
77 rafał wozny 1971 Brodnica baksterzy bieg 10km A
78 Oktawiusz Woźniak 1985 Poznań OLX Group bieg 10km B
79 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
80 Tomasz Wozniak 1957 Poznan bieg 10km A
81 Tomasz Woźniak 1989 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
82 Kasia Woźniak 1977 Koziegłowy #Drużyna M bieg 10km A
83 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
84 dorota wozna 1972 Brodnica baksterzy bieg 10km A
85 Paulina Wower 1981 Poznań bieg 4,3 km A
86 Mateusz Wosiński 1993 Poznań bieg 4,3 km A
87 Paweł Woś 1969 Mielno Marka Formy Piotr i Paweł bieg 10km A
88 Marcin Wolniewicz 1982 Bytkowo bieg 10km A
89 Paulina Wolgetan 1996 Poznań bieg 10km A
90 Waldemar Wolek 1973 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
91 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ #Drużyna M bieg 10km A
92 Mariusz Wojtyński 2000 Bolechowo bieg 4,3 km A
93 MARIUSZ WOJTKOWIAK 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl bieg 10km A
94 Marta Wojtkowiak 1985 Wolsztyn bieg 10km A
95 Renata Wojtkowiak 1974 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
96 Kamilla Wojtczak 1987 Krzywiń bieg 4,3 km B
97 Maciej Wojtczak 1988 Krzywiń bieg 4,3 km B
98 Małgorzata Wojtaszek 1981 Koło bieg 10km A
99 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Fit4Life bieg 10km A
100 Irina Wojnarowska 1987 Poznań bieg 10km A
101 Marta Wojcińska 1976 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
102 Mariusz Wojciechowski 1984 Września KB Intrex Poznań bieg 10km B
103 Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
104 Jakub Wojciechowski 1985 Przeźmierowo Lion Group bieg 10km B
105 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
106 Barbara Wójciak 1993 Środa Wielkopolska Wkurw Team bieg 10km B
107 Magdalena Wlaź 1992 Dąbrówka bieg 4,3 km B
108 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
109 Robert Witkowski 1971 Wiry Wiry bieg 10km B
110 Paulina Witkowska 1987 Szamotuły bieg 10km A
111 Agnieszka Witczak- Flajszer 1986 Międzychód bieg 10km A
112 Tomasz Witaszek 1981 Poznań bieg 10km A
113 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
114 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team bieg 10km B
115 Łukasz Wikierski 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
116 Artur Wiesner 1974 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
117 Bartosz Wiercioch 1978 Poznań bieg 10km A
118 Jacek Wieliński 1974 Poznań BZ WBK Runners Team bieg 10km A
119 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
120 Anna Wielechowska 1990 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
121 Małgorzata Wieczorkiewicz 1972 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 4,3 km A
122 Marta Wieczorek 1986 Rokietnica KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
123 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Aktywni PCnet bieg 10km A
124 Alina Wieczorek 1965 Poznań bieg 4,3 km A
125 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska Plewiska z Kolejorzem bieg 10km A
126 Maciej Widerski 1971 Poznań bieg 10km A
127 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 4,3 km A
128 Marcin Wiatrowski 1981 Poznań Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
129 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
130 Mariusz Wesołowski 1980 Poznań bieg 10km B
131 Mariusz Węsierski 1977 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
132 Łukasz Wenclewski 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
133 Aneta Wencel 1974 Gniezno Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
134 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
135 Przemysław Welter 1989 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km B
136 beata wejman 1977 swarzędz bieg 4,3 km A
137 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
138 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
139 Emilia Wawrzyniak 1988 Poznań bieg 4,3 km B
140 Daria Wawrzyniak 1992 Poznań bieg 10km B
141 Agnieszka Wawrzyniak 1988 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
142 Aleksandra Wawrzkowicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
143 Tomasz Wawrzkowicz 1981 Poznań bieg 10km B
144 Natalia Wawer-Malińska 1993 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
145 Anita Waszyk 1985 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
146 Natalia Wasielewska 1984 Luboń Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
147 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
148 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
149 Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka bieg 10km A
150 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
151 Agnieszka Warkocka 1979 Złotniki bieg 4,3 km A
152 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
153 Tomasz Waraczewski 1982 Przeźmierowo KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
154 Krzysztof Waraczewski 1986 Poznan Party Pizza bieg 10km A
155 Piotr Wanielista 1980 Poznań bieg 10km A
156 Agnieszka Wanielista 1984 poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
157 Karol Walter 1989 Kokoszczyn bieg 10km B
158 Jacek Waloszczyk 1979 Poznań bieg 10km A
159 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań bieg 10km A
160 Paweł Walkowiak 1970 Borowo-Młyn Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
161 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
162 Michał Walerczyk 1982 Rokietnica bieg 10km A
163 Maria Walenciak 1957 Kowanówko Nordic Walking 4,3km A
164 Piotr Walędziak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
165 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km B
166 Tomasz Walczak 1972 Poznań Grupa Biegowa Muszkieterowie bieg 10km A
167 Robert Walczak 1980 Zielona Góra Parkrun Poznań bieg 10km A
168 Szymon Wajer 1986 Wrocław bieg 10km A
169 Łukasz Wajda 1987 Zalasewo Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
170 Anna Wajda 1988 Zalasewo Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
171 Tatiana Verevkina 1993 Poznan bieg 4,3 km B
172 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
173 Olga Ulbrich 1956 Poznan Nordic Walking 4,3km A
174 Katarzyna Ucińska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
175 Krzysztof Tyszer 1988 Wągrowiec New Earth Runers bieg 10km A
176 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
177 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
178 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
179 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
180 Maja Tworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
181 Przemysław Twardowski 1977 Kozieglowy bieg 10km A
182 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
183 Marcin Tupaj 1991 Poznań bieg 10km A
184 Magdalena Tumidaj 1989 Poznań bieg 4,3 km A
185 Artur Trzciński 1978 Kazimierz Biskupi Osp Tokarki bieg 10km A
186 Konrad Trzaskowski 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 10km A
187 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
188 Gaja TRZASKOWSKA 2001 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
189 Justyna Tracz 1976 Swarzędz bieg 4,3 km A
190 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A
191 Natalia Tomiak 1988 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
192 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań Nordic Walking 4,3km A
193 Robert Tomczak 1990 Poznań bieg 10km A
194 Radosław Tomczak 1961 Dolsk bieg 4,3 km A
195 Elżbieta Tomaszyk 1986 Poznań bieg 10km A
196 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
197 Kinga Tomaszewska 1974 Poznań bieg 10km B
198 Paulina Tomaszewska 1982 Poznań bieg 10km A
199 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km B
200 Marek Tobis 1961 Poznań Markowe Bieganie bieg 10km A
201 Elżbieta Tobis 1961 Poznań bieg 4,3 km B
202 Anastasia Titova 1988 Poznań bieg 10km B
203 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
204 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
205 Marcin Tarnowski 1979 Sady bieg 10km A
206 Izabela Tarnowska 1991 Janowiec Wielkopolski PDO biega Nordic Walking 4,3km A
207 Paulina Tarach 1986 Poznań bieg 10km A
208 Tomasz Tamul 1988 Poznań bieg 10km A
209 Małgorzata Talarczyk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
210 Bartosz Tabat 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
211 PIOTR TABACZKA 1975 TARNOWO PODGÓRNE Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
212 Magdalena Słupińska 1982 Ostroróg bieg 10km B
213 Robert Szypura 1970 Opalenica bieg 10km A
214 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
215 Karol Szypura 2001 Opalenica bieg 10km A
216 Żaneta Szypowska 1991 Poznań bieg 4,3 km B
217 Marcin Szypa 1982 Sieroslaw Baltazary bieg 10km B
218 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
219 Adrian Szymot 1988 oborniki P.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKI bieg 4,3 km A
220 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
221 Lidia Szymiczek-Łysak 1975 Rokietnica Nordic Walking 4,3km B
222 Magdalena Szymczak - Banaszczyk 1986 Kaźmierz bieg 4,3 km A
223 Anna Szymczak 1989 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km B
224 Remigiusz Szymański 1957 Kostrzyn Wlkp. Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
225 Piotr Szymański 1992 Poznań bieg 10km B
226 Michał Szymański 1996 Czempiń bieg 4,3 km A
227 Michał Szymański 1983 Wronczynek Mocarze bieg 4,3 km B
228 Agnieszka Szymańska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
229 Ewelina Szymańska 1985 Poznań bieg 4,3 km A
230 Aneta Szyja 1990 Poznan bieg 10km B
231 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
232 Agata Szwarc 1993 Poznań bieg 10km B
233 Konrad Szułczyński 1973 Rokietnica bieg 10km A
234 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
235 Mariusz Szumski 1972 Poznań AMMM TEAM bieg 10km A
236 Magdalena Szumska 1975 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
237 Katarzyna Szulc 1967 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
238 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
239 Adrian Szulc 1987 ROKIETNICA bieg 4,3 km A
240 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 4,3 km A
241 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
242 Ada Szuberska 1992 Rogoźno HANSA-FLEX bieg 10km A
243 Tomasz Szubarga 1987 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 4,3 km A
244 Karolina Sztuba 1996 Rogoźno bieg 4,3 km A
245 Tymoteusz Szrejbrowski 1980 Poznań bieg 4,3 km A
246 Marcin Szostak 1988 Szczecin OSOm Runners bieg 10km A
247 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
248 Piotr Szmyt 1977 Poznan bieg 10km A
249 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km B
250 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km B
251 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km B
252 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
253 Sebastian Szeszuła 1992 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
254 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
255 Łukasz Szeszuła 1990 Gułtowy bieg 10km A
256 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
257 Krzysztof Szelerski 1982 Poznań bieg 10km A
258 Joanna Szelerska 1983 Radzyny Nordic Walking 4,3km A
259 Marcin Szeląg 1973 Poznań bieg 10km A
260 Sebastian Szeląg 1990 Rokietnica Czarne Serca bieg 4,3 km A
261 Paweł Szeląg 1965 Rokietnica Czarne Serca bieg 4,3 km A
262 Tomasz Szczodrowski 1983 Poznań DHL GLOBAL FORWARDING bieg 10km A
263 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
264 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
265 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
266 Tomasz Szczepański 1987 Poznań bieg 4,3 km A
267 Emilia Szczepaniak 1990 Poznań Nordic Walking 4,3km A
268 Adrian Szałata 1989 Krotoszyn KB Czarne Wilki bieg 4,3 km A
269 Piotr Szaumkessel 1995 Poznań bieg 10km B
270 Anna Szambelan 1976 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
271 Grażyna Szalona 1964 Śrem Nordic Walking 4,3km B
272 Ada Szajdak 1989 Szamotuły PRO 366 bieg 4,3 km A
273 Dorota Szaj 1970 Kobylniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
274 Jarosław Szaj 1970 Kobylniki Słynni Kenijczyczy bieg 10km A
275 Rafał Szadkowski 1978 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
276 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp bieg 10km A
277 Michał Sypniewski 1972 Poznan bieg 10km A
278 Magdalena Świerzowska 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
279 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 4,3 km A
280 Agata Surdyk 1966 Golęczewo Nordic Walking 4,3km A
281 Ewa Suplicka 1988 Konin #Drużyna M bieg 10km A
282 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
283 Marzena Strzyżewska 1974 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
284 Weronika Strzyżewska 2001 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
285 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 4,3 km A
286 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
287 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 4,3 km B
288 Katarzyna Strzałkowska 1979 45 bieg 10km A
289 Michał Strykowski 1976 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A
290 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 4,3 km A
291 Anna Strykowska 1979 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A
292 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 4,3 km B
293 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 4,3 km B
294 WALDEMAR STROINSKI 1969 SEDZINY Amator bieg 10km A
295 Mariusz Stołowski 1972 Wronki KSHiS Spadochron bieg 10km B
296 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
297 Monika Sterling 1979 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
298 Anna Stengert 1993 Poznań bieg 4,3 km A
299 Michał Stempski 1984 Poznań bieg 10km A
300 Jakub Steinke 1977 POZNAŃ bieg 10km B
301 Agata Steinke 1979 POZNAŃ bieg 10km A
302 Paweł Stefański 1988 Poznań bieg 4,3 km B
303 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
304 Mateusz Stawski 1992 Niepruszewo bieg 10km A
305 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
306 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
307 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki www.jakucjatrail.pl bieg 10km A
308 Rafał Staśkowiak 1985 Warszawa Bractwo Biegowe BGK bieg 10km B
309 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
310 Tomasz Starczynski 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
311 Hubert Stanislawski 1993 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 10km A
312 Marcin Staniek 1975 Mrowino bieg 10km A
313 Marek Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
314 Ewa Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
315 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
316 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
317 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz #Drużyna M bieg 10km A
318 Adrian Stachecki 1988 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
319 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
320 Marcin Sroka 1978 Plewiska bieg 10km A
321 Sławomir Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
322 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
323 Ewelina Środa 1988 Słupsk Stasiu Team bieg 10km A
324 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 SAPOWICE bieg 4,3 km A
325 Krzysztof Spychała 1954 Poznań - bieg 10km A
326 Krzysztof Sprenger 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km A
327 Kamila Sołtysiak 1994 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
328 TOMASZ SOŁTYSIAK 1971 Swarzędz bieg 10km A
329 ADRIAN SOŁTYSIAK 1998 SWARZĘDZ bieg 10km A
330 Jacek Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
331 Joanna Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
332 KATARYZNA SOLAREK 1989 POZNAŃ bieg 4,3 km B
333 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
334 Tomasz Sojkin 1983 Poznań bieg 4,3 km A
335 Wioleta Sojkin 1979 Poznań bieg 4,3 km A
336 Agnieszka Sobocińska-filut 1978 Poznań bieg 4,3 km A
337 Radosław Sobkowiak 1983 Tarnowo Podgórne SOPEKRUNNOTFASTBUTRUNANDSMILESOMETIME'S bieg 10km A
338 Łukasz Sobków 1994 Poznań Patrioci Poznań bieg 10km A
339 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
340 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
341 Mateusz Sobek 1987 Strykowo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
342 Krystian Sobczyk 1988 Osiek Fit4Life bieg 10km A
343 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
344 Barbara Sobczak 1971 Oborniki bieg 10km A
345 Iwona Sobczak 1972 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km B
346 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
347 Iga Sobańska 1992 Swadzim bieg 4,3 km B
348 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo bieg 10km A
349 Wioleta Snuszka 1973 Kiszkowo Nordic Walking 4,3km A
350 Patrycja Snuszka 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
351 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
352 Klaudia Smulkowska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
353 Urszula Smolibocka 1988 Poznań bieg 10km B
354 Ania Śmigowska 1995 Jarnatów Dziku i Spółka bieg 10km A
355 Marek Śmigielski 1989 Poznań bieg 10km B
356 Mikołaj Śmigielski 2000 Swarzędz bieg 4,3 km A
357 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz bieg 4,3 km A
358 Natalia Smelkowska 1987 Gniezno ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
359 Ada Ślusarczyk 1991 Bolechowo-Osiedle bieg 10km A
360 Joanna Śliwińska 1985 Obrzycko bieg 4,3 km A
361 Adam Śledź 1995 Babimost BKB Bakcyl bieg 10km A
362 Agata Skupin 1987 Poznań kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
363 Andrzej Skubiszak 1966 Poznań BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 4,3 km A
364 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
365 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Nordic Walking 4,3km A
366 Aneta Skrzypczak 1978 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km B
367 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
368 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
369 Joanna Skowrońska 1987 Dąbrówka bieg 4,3 km A
370 Małgorzata Skowrońska 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
371 Dariusz Skowera 1966 Piła ZUH MITEK PIŁA bieg 10km A
372 Beata Skotnicka 1972 Golęczewo KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
373 Anna Skorupinska 1969 Poznań bieg 10km A
374 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
375 Marzena Skolarus-Tomczak 1959 Poznań bieg 4,3 km A
376 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
377 Ryszard Sklepik 1979 Kiekrz KIEKRZańscy Śmigacze bieg 10km A
378 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
379 Joanna Skiba 1973 Poznań Przylądek Małych Odkrywców bieg 10km B
380 Olga Skiba 1983 Stęszew bieg 10km A
381 Joanna Skąpska 1977 Poznań Biegowe ADHD bieg 10km A
382 Damian Siwiński 1987 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
383 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
384 Natalia Siwek 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
385 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
386 Katarzyna Siwek 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
387 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań bieg 4,3 km A
388 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno bieg 10km B
389 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki bieg 10km B
390 Karolina Sieradzka 1991 Poznań bieg 10km A
391 Dawid Siemion 1986 Katowice WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
392 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km B
393 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km B
394 Dawid Sibilski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu bieg 10km A
395 Lucyna Siatecka 1968 Poznań bieg 10km A
396 Mariusz Serwa 1973 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
397 Marcin Sergiel 1998 Wągrowiec POW bieg 4,3 km B
398 Izabela Sendecka 1984 Luboń bieg 10km A
399 Łukasz Sędłak 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
400 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km B
401 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singltraków bieg 10km B
402 Sebastian Schneider 1986 Gniezno PDO biega Nordic Walking 4,3km A
403 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
404 Artur Schaefer 1969 Poznań Borant Team bieg 10km A
405 Małgorzata Schaefer 1970 Poznań Borant Team bieg 10km A
406 Agnieszka Sawicka 1983 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
407 Marta Sawicka 1979 Poznań PGB sportowa paczka bieg 10km A
408 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
409 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
410 Jacek Sauer 1969 Poznań bieg 10km A
411 Sebastian Sadurski 1985 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
412 Rafał Sadowy 1974 sUCHY lAS bieg 10km A
413 Krzysztof Sadowski 1976 Leszno bieg 10km B
414 Magdalena Sadowska 1976 Leszno bieg 10km B
415 Magda Sabiniewicz 1992 Poznań bieg 10km A
416 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław bieg 4,3 km A
417 Sabina Rzewnik 1988 Poznań bieg 4,3 km A
418 Joanna Rzeszutek 1995 Lwówek bieg 10km A
419 Jacek Rzeszut 1966 Poznań bieg 10km B
420 Hanna Rzeszut 1995 Poznań bieg 10km B
421 Krzysztof Rzepa 1979 Poznań bieg 10km A
422 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
423 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km A
424 Jakub Ryniecki 1986 Poznań bieg 10km A
425 Sabina Rydzyńska 1992 Niechorze bieg 10km A
426 Michał Rychłowski 1973 Poznań U Leniwej Danuty bieg 4,3 km A
427 Matylda Rychlewicz 1975 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
428 Paweł Rybszleger 1975 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
429 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA bieg 10km A
430 Robert Rybarczyk 1972 Zalasewo bieg 10km A
431 Julia Rybakowska 1986 Śrem Teatr Nowy w Poznaniu bieg 4,3 km A
432 Izabela Rybacka 1979 Szczytniki RybaTeam bieg 4,3 km A
433 Iwona Rybacka 1975 Poznań bieg 10km A
434 Monika Ruta 1971 Luboń bieg 4,3 km B
435 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
436 Bartek Rupociński 1998 Poznań Rupotki bieg 10km A
437 Irena Rupocińska 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
438 Anna Rudy 1986 Poznań Keviny bieg 10km B
439 Renata Rubach 1983 Poznań Kardio HCP Nordic Walking 4,3km A
440 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
441 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań bieg 10km A
442 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań Rozmiary bieg 4,3 km A
443 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 10km B
444 Renata Rożkowska 1965 ŚREM Nordic Walking 4,3km B
445 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 4,3 km A
446 Marcin Rożek 1983 Budzyń bieg 10km A
447 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
448 Magdalena Różańska 1986 Poznań bieg 10km B
449 Tomasz Michał Roszkowski 1986 Warszawa Jja0306 Biega. Ku Realizacji Celów bieg 10km B
450 Magdalena Roszkiewicz 1976 Rożnowo bieg 4,3 km A
451 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań bieg 4,3 km A
452 Małgorzata Roszak 1974 Swarzędz Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
453 Zuzanna Roszak 1992 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 4,3 km A
454 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
455 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO bieg 10km A
456 Roman Rosół 1970 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
457 Magdalena Rosińska 1995 Książ Wielkopolski bieg 10km B
458 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run bieg 10km A
459 Arkadiusz Rogalski 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
460 Marcin Rauchut 1976 Sierosław Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
461 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
462 Mateusz Ratajski 1992 Lwówek bieg 10km A
463 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań bieg 10km A
464 Agnieszka Ratajczak 1983 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
465 Jacek Ratajczak 1978 SWARZĘDZ Bieganie przez Anię bieg 4,3 km B
466 Marlena Ratajczak 1978 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól bieg 10km B
467 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
468 Paweł Ratajczak 1992 Śrem bieg 10km A
469 Krzysztof Ratajczak 1978 Rokietnica bieg 10km A
470 Małgorzata Raszyńska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
471 Ryszard, Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan Przeżmierowo bieg 10km A
472 Daniel Rakowski 1990 Szamotuły bieg 10km A
473 Karolina Rakowska 1984 Poznan OLX Group bieg 10km B
474 Adam Radke 1984 POZnań FamilyTeam bieg 10km A
475 Robert Radecki 1975 Poznań bieg 10km A
476 Katarzyna Radecka 1975 Poznań Simplicity Team bieg 4,3 km A
477 Sylwia Płonka-Siczyńska 1981 Poznań bieg 4,3 km B
478 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km B
479 Ula Pyrszel 1990 Poznań bieg 10km A
480 Grzegorz Pucek 1995 Szamotuły bieg 4,3 km B
481 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
482 Alicja Przybyłowicz 1993 Włoszakowice bieg 4,3 km A
483 Piotr Przybysz 1992 Poznań Czopy bieg 10km A
484 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Team bieg 10km A
485 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 10km B
486 Marcin Przybylski 1986 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 10km B
487 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
488 Zbysiu Przybylski 1986 Kórnik Petarda bieg 10km B
489 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
490 Agnieszka Przybylska 1981 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
491 Mikołaj Przybylak 1990 Poznań Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
492 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
493 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
494 Grzegorz Przerwa 1975 Poznań bieg 4,3 km B
495 Marcin Przebierała 1983 Poznań bieg 4,3 km A
496 WOJCIECH PRYSIAŻNY 1981 LUBOŃ bieg 10km B
497 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A
498 MONIKA PROSIANOWSKA 1973 Janowiec Wlkp Nordic Walking 4,3km B
499 Michał Prętnicki 1980 Poznań bieg 10km A
500 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce Nordic Walking 4,3km A
501 Katarzyna Prętnicka 1981 Poznań bieg 10km A
502 grzegorz prętki 1979 nowy tomyśl bieg 4,3 km B
503 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
504 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
505 Lena Połukord 1984 Poznań Respect Zang Sport bieg 4,3 km A
506 Wojciech Połukord 1982 Poznań Respect Zang Sport bieg 10km A
507 Ela Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
508 Krzysztof Południak 1963 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
509 Przemek Południak 1995 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 4,3 km A
510 Alicja Południak 1987 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 4,3 km A
511 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
512 Jacek Postaremczak 1981 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km B
513 Magdalena Posadzy 1983 Poznan bieg 10km A
514 Karolina Popławska 1975 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km A
515 Agnieszka Popielarz 1983 Skórzewo Pozruniacy bieg 10km A
516 Albert Pona 1980 Wiry bieg 4,3 km A
517 Agata Pona 1981 Wiry bieg 4,3 km A
518 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
519 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG Leszno bieg 4,3 km A
520 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km B
521 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
522 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
523 Szymon Pokorski 1996 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
524 Artur Podolski 1990 Poznań PDO biega bieg 10km A
525 Małgorzata Podmasko 1960 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
526 Marcin Podlasiński 1996 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
527 Małgorzata Pochylska 1965 Rogoźno Wlkp brak klubu Nordic Walking 4,3km A
528 Marcin Pluskota 1981 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
529 Tomasz Pluciński 1980 Poznań Honey Stinger Runners bieg 10km A
530 Joanna Plesińska 1978 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km B
531 Katarzyna Pittner 1983 POZNAŃ Kocham Outdoor bieg 4,3 km B
532 Bartosz Piotrowski 1987 Wągrowiec bieg 10km A
533 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 4,3 km A
534 Marek Piotr 1980 Poznań bieg 4,3 km A
535 Przemysław Pioterek 1975 Błażejewo bieg 4,3 km B
536 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km A
537 Marta Piosik 1989 Buk bieg 4,3 km A
538 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
539 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki bieg 10km A
540 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
541 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A
542 Karolina Pigla 1995 Kuślin bieg 10km B
543 Olgierd Pietrzak 1960 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km B
544 Agata Pietrzak 1988 Świnice Warckie Drużyna od serca bieg 4,3 km A
545 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 4,3 km A
546 Katarzyna Pietrzak 1992 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km A
547 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód bieg 10km A
548 Agnieszka Pietrusiak 1981 Poznan #Drużyna M bieg 10km A
549 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan bieg 10km A
550 Renata Piekarska 1977 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
551 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala bieg 10km A
552 Patryk Pieczyński 1987 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km B
553 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
554 Marek Piechowiak 1982 Poznań Wojownicy Wódy bieg 10km A
555 Beata Piechota 1985 Poznań Grupa OLX bieg 10km B
556 Marcin Piechocki 1985 Kaźmierz Kaźmierz bieg 10km A
557 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 4,3 km B
558 Katarzyna Piechocka 1984 Kaźmierz Kaźmierz bieg 4,3 km B
559 Monika Piechel 1996 Krzywiń bieg 4,3 km A
560 Wojciech Piątkowski 1953 Poznań bieg 10km A
561 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
562 Maciej Pertek 1984 Czarnków FCBP bieg 10km B
563 Radomir Pertek 1977 Czarnków FCBP bieg 10km B
564 Małgorzata Penkert 1975 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
565 Michalina Pelińska 1984 Poznań bieg 10km A
566 Weronika Pelasik 1992 Poznań bieg 10km B
567 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
568 Dariusz Pawłowski 1978 Wągrowiec bieg 4,3 km A
569 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
570 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 4,3 km A
571 Krzysztof Pawski 1987 Poznań bieg 10km A
572 Marcin Pawlicki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
573 Anna Pawlicka 1977 Poznań bieg 4,3 km A
574 Milena Pawlak 1987 Pamiątkowo bieg 10km A
575 Agnieszka Pawlak 1986 Oborniki bieg 10km A
576 Mariusz Pawlak 1986 Luboń bieg 10km A
577 Jacek Pawelski 1976 Krosno Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
578 Łukasz Paszkowski 1979 Poznań bieg 10km A
579 Michał Paszke 1974 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
580 Aneta Paszczak 1995 Poznań bieg 4,3 km A
581 TOMASZ PARYS 1982 Poznań bieg 10km B
582 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
583 Regina Panek 1955 Poznań bieg 4,3 km A
584 magda panek 1978 poznań Asics Frontrunner / Maratończyk Poznań bieg 10km A
585 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
586 Agata Paluszek 1982 Kazimierz Biskupi bieg 4,3 km B
587 Jolanta Paluch 1964 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
588 Katarzyna Pakulska 1985 Warszawa DC Puśkówka Tośkówka United bieg 4,3 km A
589 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
590 Dariusz Pajchrowski 1986 Przeźmierowo bieg 10km A
591 Monika Pająk 1982 Skórzewo Mamy-Biegamy bieg 10km A
592 Magdalena Padła 1983 Luboń Lucky LUZers bieg 4,3 km A
593 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
594 Anita Owsiana 1987 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
595 Monika Owczarczak 1984 Poznań Night Runers bieg 10km A
596 Agnieszka Otto 1975 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
597 Sławomir Otto 1965 Poznań Night Runners Poznań bieg 10km B
598 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 4,3 km A
599 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
600 Magdalena Osińska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
601 Marta Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
602 Piotr Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
603 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących Nordic Walking 4,3km A
604 Anita Orzechowska 1985 Zlotniki mycha Nordic Walking 4,3km A
605 Kasia Orzałkiewicz 1981 Poznań bieg 10km A
606 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
607 Maciej Opala 1983 Zielona Gora bieg 10km B
608 Ewelina Opala 1985 Zielona Gora bieg 4,3 km B
609 Adam Omieczyński 1986 Nowe Kramsko bieg 10km A
610 AGATA OLZACKA 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
611 Izabela Olszewska 1982 Oborniki Mamy biegamy bieg 4,3 km A
612 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań bieg 10km B
613 Marcin Oleś 1982 Swarzędz bieg 10km B
614 Krzysztof Olejnik 1988 Tarnowo Podgórne Baltazary bieg 10km A
615 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
616 Karolina Olejniczak 1981 Gniezno PDO biega bieg 10km A
617 Paweł Olejniczak 1969 Poznań bieg 10km B
618 ROBERT OLEJNICZAK 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 4,3 km B
619 Dominika Olejniczak 1992 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
620 Damian Olejniczak 1981 POznań SPP Team bieg 10km A
621 Monika Olechowska 1982 Poznań 1982 bieg 10km A
622 Karolina Olasinska 1990 Poznan bieg 4,3 km A
623 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
624 Krzysztof Okupski 1995 Kargowa bieg 10km B
625 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
626 danuta okraska 1971 skierniewice bieg 4,3 km B
627 Zbigniew Okraska 1974 Skierniewice bieg 4,3 km B
628 Weronika Okraska 1998 Skierniewice bieg 4,3 km B
629 Maciej Ogórkiewicz 1976 Poznań bieg 10km A
630 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 4,3 km B
631 Karolina Nowinowska 1982 Poznań MUAY Runnig Team bieg 4,3 km A
632 Agnieszka Nowicka 1976 Krzyszkowo Kierska Rodzina Kijków Nordic Walking 4,3km A
633 Aldona Nowicka 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
634 Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki bieg 4,3 km B
635 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Stasiu Team bieg 10km A
636 Robert Nowakowski 1973 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
637 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
638 Michal Nowakowski 1989 Zakrzewo Husaria Race Team bieg 10km B
639 Błażej Nowakowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
640 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Stasiu Team Nordic Walking 4,3km A
641 Agnieszka Nowakowska 1994 Kostrzyn JUMPERS bieg 4,3 km A
642 Danuta Nowakowska 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
643 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl Dirty Sparrows bieg 10km A
644 Sylwia Nowak 1996 Kazimierz Biskupi Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
645 MARIUSZ NOWAK 1983 Poznań bieg 10km A
646 Arkadiusz Nowak 1999 Poznań bieg 10km A
647 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
648 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
649 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
650 Sylweriusz Nowak 1972 Wronki bieg 10km B
651 Szymon Nowak 1972 Kościelna Wieś Lost Sheeps bieg 10km B
652 Mariusz Nowak 1967 Dąbrówka bieg 10km B
653 Justyna Nowak 1975 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
654 Katarzyna Nowak 1989 Śmigiel bieg 10km A
655 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
656 Agata Nowak 1983 Poznań bieg 10km A
657 Mateusz Nowak 1997 Rudniki bieg 4,3 km B
658 Maciej Nowak 1974 Poznań bieg 10km A
659 Łukasz Nowak 1983 Bydgoszcz Virtual Runner Club bieg 10km A
660 Weronika Nowaczyk 1985 Poznań bieg 10km A
661 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
662 Przemysław Nowacki 1984 Swarzędz Drużyna Rezerwistów bieg 10km A
663 Damian Nowacki 1987 Poznań bieg 10km A
664 Agnieszka NiewczasiStefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
665 Anna Niedzielska 1983 Wiry bieg 10km B
666 Monika Niedzielska 1979 Sady bieg 4,3 km A
667 Natalia Niedziela 1990 Pleszew bieg 4,3 km A
668 Krzysztof Niciejewski 1975 Swarzędz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
669 Elżbieta Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska Pro366 bieg 4,3 km A
670 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz Hator bieg 10km A
671 Karolina Napieralska 1982 Poznań Hator bieg 4,3 km A
672 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 4,3 km B
673 Irena Najdek 1971 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
674 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A
675 Zuzanna Nadobnik 1997 Kaźmierz bieg 10km B
676 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
677 Magdalena Młynarczyk-Błaszczyk 1977 Stęszew bieg 4,3 km A
678 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
679 Anna Mytko 1967 Poznań bieg 4,3 km A
680 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km B
681 Rafał Musiał 1988 Poznań bieg 10km A
682 MARIOLA MULKOWSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
683 Dariusz Mrugalski 1979 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
684 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
685 Paweł Mroziński 1965 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań bieg 10km A
686 Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
687 Rafał Mrówczyński 1976 Pobiedziska Respect Zang Sport bieg 10km A
688 Jolanta Mrotek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
689 Agnieszka Mroskowiak - Wylegała 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
690 Piotr Mroczkowski 1990 Poznań Maszeruj albo giń! bieg 10km A
691 Karol Mroczkowski 1985 Lutogniew ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
692 Jakub Mozolewski 1987 Poznań bieg 10km A
693 Rafał Mossakowski 1993 Poznan Netguru bieg 10km A
694 Olga Morawska 1975 Puszczykowo bieg 4,3 km A
695 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
696 Maciej Modrzejewski 1972 Luboń bieg 4,3 km A
697 Marek Mocek 1998 Granowo Danflor Team bieg 10km A
698 Marcin Mizera 1984 Poznań McK bieg 10km B
699 Jacek Mituta 1978 Połajewo bieg 10km A
700 Andrzej Miszczuk 1980 Poznań bieg 10km A
701 Michał Misiorny 1962 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
702 Magdalena Misiorna 1964 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
703 Paulina Misiek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
704 Kinga Mirecka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
705 Arkadiusz Miliński 1971 Kostrzyn Nordic Walking 4,3km A
706 Agata Milińska 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
707 Marek Milanowski 1976 Potasze bieg 4,3 km A
708 Weronika Milanowska 1981 Potasze Nordic Walking 4,3km A
709 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
710 Marta Mikołajczyk 1984 Poznań bieg 10km A
711 Rafał Mikołajczak 1976 Poznań 1 RWT SP bieg 4,3 km A
712 Mariusz Mikołajczak 1971 Poznań KW04 bieg 4,3 km A
713 Patrycja Mika 1988 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
714 Piotr Mielczarek 1979 Poznań Pogromcy singletraków bieg 10km A
715 Łukasz MIELCAREK 1986 krotoszyn bieg 10km A
716 Barbara Miękisiak 1982 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
717 Małgorzata Michocka 1970 Poznań bieg 4,3 km B
718 Anna Michałowska 1986 Poznań bieg 10km A
719 Roman Michalski 1973 Poznań KB.Carasco bieg 10km A
720 Mikołaj Michalski 1977 Poznań bieg 10km A
721 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
722 Agnieszka Michalska 1980 Poznań bieg 10km A
723 Olga Michalska 1989 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km B
724 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
725 Karolina Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
726 Marcin Michalak 1986 Poznań brak klubu bieg 10km A
727 Sławomir Miazga 1983 Zaparcin Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
728 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
729 Anna Mensfeld 1985 Poznań Concordia Runners Team bieg 4,3 km A
730 Paulina Mendowska 1997 Poznań bieg 4,3 km A
731 Artur Medel 1984 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km B
732 Ireneusz Męczykowski 1980 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
733 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
734 Szymon Małecki 1971 Czarnków bieg 4,3 km A
735 Magdalena Małecka 1972 Czarnków bieg 4,3 km B
736 Urszula Małecka 1998 Czarnków bieg 4,3 km A
737 Sylwia Małachowska-Zgoła 1973 Komorowo Nordic Walking 4,3km A
738 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
739 Joanna Mazur-Łuczak 1978 Poznań bieg 4,3 km A
740 Dariusz Mazur 1967 Poznań Vulkaneria67 bieg 10km A
741 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 4,3 km A
742 Nina Matysiak 2000 Przeźmierowo ZSE bieg 10km A
743 RAFAŁ MATYSIAK 1972 SIERAKÓW Biegacze PMI bieg 10km A
744 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu bieg 10km A
745 Iwona Matysiak 1955 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu Nordic Walking 4,3km A
746 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Samotny Wilk bieg 10km B
747 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
748 Oskar Matuszewski 1991 Poznań bieg 10km B
749 Konrad Matuszewski 1962 Poznań KM bieg 10km A
750 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
751 Lidia Matuszek 1976 Poznań AutoPoBabci bieg 4,3 km A
752 Piotr Matuszek 1976 Poznań AutoPoBabci bieg 4,3 km A
753 Krystian Matuszczak 2000 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
754 Ania Matusiak 1980 Krosno bieg 4,3 km B
755 Jarek Matusiak 1975 Poznań SOBIE BIEGAM bieg 10km A
756 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 4,3 km A
757 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
758 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
759 Agnieszka Marszałek 1987 Poznań bieg 10km A
760 Joanna Zuza Markiewicz 1976 Poznań Kobiety Biegają bieg 10km B
761 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
762 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km A
763 Mateusz Marek 1985 STRYKOWO Kevin sam w Nowym Yorku bieg 10km A
764 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
765 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
766 Piotr Marciniak 1965 MILICZ MAIDEN MILICZ bieg 10km B
767 Łukasz Marciniak 1982 Jarocin 16. jarociński batalion remontu lotnisk bieg 10km A
768 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegaj bieg 10km A
769 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
770 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
771 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo bieg 4,3 km B
772 Grzegorz Maniak 1983 Wrocław bieg 10km B
773 Rafał Mandziak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
774 Magdalena Mańczak 1979 Poznań bieg 4,3 km B
775 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 4,3 km B
776 Joanna Mamys 1976 Poznań bieg 10km A
777 Marek Maliński 1976 Poznań bieg 4,3 km B
778 Basia Malińska 1976 Poznań bieg 4,3 km B
779 Patryk Maligranda 1978 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
780 Mateusz Makuch 1988 Bydgoszcz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
781 Lena Maksymenko 1993 Poznan bieg 10km B
782 Anna MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 4,3 km B
783 Krzysztof Majewski 1980 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
784 IWONA MAJEWSKA 1962 ZŁOTNIKI bieg 4,3 km A
785 Anna Majerowicz 1981 Poznań bieg 4,3 km B
786 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
787 Wojciech Majchrzak 1986 Jarocin bieg 10km B
788 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
789 Ewa Majchrzak 1975 Dolsk bieg 4,3 km A
790 Mikołaj Majchrzak 2000 Dolsk bieg 4,3 km A
791 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań Klub Ludzi AKtywnych Sportowo Szpot Swarzędz bieg 10km A
792 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 4,3 km A
793 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 10km A
794 Maria Maik 1989 Poznań bieg 4,3 km B
795 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 4,3 km A
796 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań bieg 10km A
797 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
798 Mateusz Maćkowiak 1993 Kościan Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
799 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
800 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 4,3 km A
801 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
802 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
803 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne Nordic Walking 4,3km A
804 Michał Maciejewski 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 4,3 km A
805 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
806 Marcin Machyński 1980 Poznań bieg 10km B
807 Bartosz Machonski 1974 Poznań Zabawki HitCena.pl bieg 10km A
808 Paweł Machnicki 1976 Poznań bieg 10km A
809 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km B
810 Agnieszka Lulka-Pawlak 1987 Poznań bieg 10km B
811 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
812 Kasia Ludwiczak-Olszewska 1982 Kamionki bieg 10km A
813 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań AZ TEAM bieg 4,3 km A
814 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
815 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO bieg 10km B
816 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
817 Dominik Lorenc 1989 Oborniki bieg 4,3 km B
818 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 4,3 km B
819 Szymon Lochyński 1978 Kamionki bieg 10km B
820 Piotr Lisiewicz 1983 Poznań Czopy bieg 10km A
821 Beata Lisiecka 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
822 Karina Lisiak 1990 kostrzyn wlkp bieg 4,3 km A
823 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
824 Monika Lipowicz 1991 Kozieglowy bieg 10km A
825 Jacek Lipiński 1975 Kiekrz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
826 Leszek Lipiński 1970 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
827 Piotr Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
828 Martyna Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
829 Agnieszka Liczak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
830 Katarzyna Liberek 1975 Tarnowo Podgórne Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
831 Adrian Libera 1983 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
832 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
833 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo bieg 10km A
834 Adam Leszynski 1992 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
835 Michał Leśniak 1984 Poznań www.NRGBOX.pl bieg 10km A
836 Karolina Lesińska 1977 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
837 Anetta Leporowska 1978 Poznan bieg 4,3 km A
838 Piotr Lepczynski 1987 Poznan bieg 4,3 km A
839 Michał Lekarczyk 1983 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
840 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A
841 Ariel Lecky 1992 Poznań bieg 10km B
842 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
843 Justyna Leciejewska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
844 Karolina Lechowska 1978 Skórzewo kobietybiegaja.pl bieg 10km A
845 Mikołaj Lasek 1985 Czmoń Pan Wuefista/ Muay Running Team bieg 10km A
846 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A
847 Jean-Marie Lallouet 1975 Poznań bieg 10km B
848 Szymon Kłosiński 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km B
849 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A
850 Marcin Kłoczko 1986 Poznań bieg 10km A
851 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice bieg 10km A
852 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 10km A
853 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
854 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A
855 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A
856 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km B
857 MARIUSZ KWAŚNIEWSKI 1987 STARGARD bieg 10km B
858 Krzysztof Kwacz 1976 Poznań On The Move bieg 10km A
859 Weronika Kutek 1992 poznań bieg 4,3 km B
860 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
861 Dominika Kuster 1998 Poznań bieg 10km A
862 Emilia Kuśnierczak 1987 Śmigiel bieg 4,3 km A
863 Dagmara Kuś 1984 Jarocin Biegacze Jaricin bieg 4,3 km A
864 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
865 BEATA KURYŁO 1972 Pyszczyn/gm.Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
866 Jakub Kurowski 2000 Wągrowiec POW bieg 4,3 km B
867 Marta Kurek 1997 Poznań ESC R.A.C.E. bieg 10km B
868 Joanna Kurek 1978 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
869 AGNIESZKA KUNC 1974 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
870 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km B
871 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
872 Karolina Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 4,3 km A
873 Sebastian Kujawa 1979 Koziegłowy #OwocBiega bieg 10km B
874 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
875 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A
876 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
877 Grzegorz Kuczmaja 1988 Chodecz Kroku23 Running Team bieg 10km A
878 Sławomir Kucz 1973 Lwòwek Amator bieg 10km A
879 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
880 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
881 Henryka Kubiak 1973 Każmierz bieg 4,3 km A
882 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
883 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 4,3 km A
884 Irena Kubacka 1989 Antonin BEBS Sport Club bieg 10km A
885 Ilona Krzyżaniak 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
886 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A
887 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 4,3 km B
888 Łukasz Krzyśka 1985 Dopiewiec bieg 10km B
889 Sebastian Krzewiński 1989 Poznań bieg 10km A
890 Krzysztof Krzesaj 1971 Suchy Las bieg 10km A
891 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań bieg 10km A
892 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań bieg 4,3 km B
893 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
894 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Teraz Tulce bieg 4,3 km B
895 Krzysztof Krylle 1977 Kościan KOŚCIAN TAM bieg 10km A
896 Jakub Krych 1976 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
897 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km B
898 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 4,3 km A
899 Marzena Kruczkowska 1985 Poznań bieg 10km A
900 Paweł Kromski 1967 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
901 Bożena Krolikowska 1975 Poznan Nordic Walking 4,3km B
902 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
903 Krzysztof Królczyk 1985 Poznań bieg 10km B
904 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
905 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 4,3 km A
906 Łukasz Krokowski 1985 Luboń 23 Luboń Team bieg 10km A
907 Monika Krokowska 1988 Luboń Kroku23 Running Team bieg 4,3 km A
908 Bart Krist 1987 Poznan Drużyna Jezusa bieg 10km A
909 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
910