Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Kinga Łuczkiewicz 1990 Oława bieg 4,3 km A
2 Mariusz Łoboda 1953 Pozanń bieg 10km A
3 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań velocity bieg 10km A
4 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
5 Monika Łapińska 1991 Poznań bieg 10km A
6 Beata Łącka 1976 Poznań bieg 4,3 km A
7 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 10km A
8 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 4,3 km A
9 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 4,3 km A
10 Przemysław Zgoła 1971 Lusówko Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
11 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
12 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
13 ZUZANNA ZAREMBA 2001 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp / Sporty Walki Gostyń bieg 4,3 km B
14 Paweł Zaremba 1982 Borek Wlkp bieg 4,3 km A
15 Piotr Żak 1970 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
16 Łukasz Żak 1980 Poznań bieg 10km A
17 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
18 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
19 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
20 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
21 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
22 KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI 1982 RAKONIEWICE Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
23 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
24 Kasia Woźniak 1977 Koziegłowy #Drużyna M bieg 10km A
25 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
26 Mateusz Wosiński 1993 Poznań bieg 4,3 km A
27 Waldemar Wolek 1973 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
28 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ #Drużyna M bieg 10km A
29 Marta Wojcińska 1976 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
30 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
31 Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
32 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
33 Tomasz Witaszek 1981 Poznań bieg 10km A
34 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
35 Łukasz Wikierski 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
36 Bartosz Wiercioch 1978 Poznań bieg 10km A
37 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
38 Mariusz Węsierski 1977 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
39 Łukasz Wenclewski 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
40 Agnieszka Wawrzyniak 1988 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
41 Anita Waszyk 1985 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
42 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
43 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
44 Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka bieg 10km A
45 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
46 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
47 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km B
48 Tomasz Walczak 1972 Poznań Grupa Biegowa Muszkieterowie bieg 10km A
49 Robert Walczak 1980 Zielona Góra Parkrun Poznań bieg 10km A
50 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
51 Krzysztof Tyszer 1988 Wągrowiec New Earth Runers bieg 10km A
52 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
53 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
54 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
55 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
56 Marcin Tupaj 1991 Poznań bieg 10km A
57 Artur Trzciński 1978 Kazimierz Biskupi Osp Tokarki bieg 10km A
58 Konrad Trzaskowski 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 10km A
59 Gaja TRZASKOWSKA 2001 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
60 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
61 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km B
62 Robert Szypura 1970 Opalenica bieg 10km A
63 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
64 Karol Szypura 2001 Opalenica bieg 4,3 km A
65 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
66 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
67 Anna Szymczak 1989 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km B
68 Piotr Szymański 1992 Poznań bieg 10km B
69 Michał Szymański 1996 Czempiń bieg 4,3 km A
70 Agata Szwarc 1993 Poznań bieg 10km B
71 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
72 Mariusz Szumski 1972 Poznań AMMM TEAM bieg 10km A
73 Magdalena Szumska 1975 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
74 Adrian Szulc 1987 ROKIETNICA bieg 4,3 km A
75 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
76 Tomasz Szubarga 1987 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 4,3 km A
77 Karolina Sztuba 1996 Rogoźno bieg 4,3 km A
78 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km B
79 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km B
80 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km B
81 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
82 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
83 Sebastian Szeszuła 1992 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
84 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
85 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
86 Anna Szambelan 1976 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
87 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 4,3 km B
88 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
89 Michał Strykowski 1976 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A
90 Anna Strykowska 1979 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A
91 Mariusz Stołowski 1972 Wronki KSHiS Spadochron bieg 10km B
92 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
93 Anna Stengert 1993 Poznań bieg 4,3 km A
94 Paweł Stefański 1988 Poznań bieg 4,3 km B
95 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
96 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
97 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
98 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki www.jakucjatrail.pl bieg 10km A
99 Rafał Staśkowiak 1985 Warszawa Bractwo Biegowe BGK bieg 10km B
100 Tomasz Starczynski 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A