Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco Pakiet
1 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
2 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
3 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
4 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
5 Sławomir Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
6 Krzysztof Tyszer 1988 Wągrowiec New Earth Runers bieg 10km A
7 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
8 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
9 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singltraków bieg 10km B
10 Mariola Korbas 1980 Sady bieg 10km A
11 Wojciech Piątkowski 1953 Poznań bieg 10km A
12 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km B
13 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
14 Robert Szypura 1970 Opalenica bieg 10km A
15 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A
16 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
17 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km B
18 ADRIAN SOŁTYSIAK 1998 SWARZĘDZ bieg 10km A
19 Maja Krause 1980 Złotniki bieg 10km A
20 Agata Szwarc 1993 Poznań bieg 10km B
21 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
22 Mariusz Węsierski 1977 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
23 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
24 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
25 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
26 Krzysztof Olejnik 1988 Tarnowo Podgórne Baltazary bieg 10km A
27 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
28 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
29 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
30 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
31 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań velocity bieg 10km A
32 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo bieg 10km A
33 Adrianna Kuczyńska 1985 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
34 Bartosz Kaiiser 1978 plewiska Winter is coming bieg 10km A
35 Łukasz Gruchot 1984 ostrow wlkp bieg 10km A
36 Karolina Lechowska 1978 Skórzewo kobietybiegaja.pl bieg 10km A
37 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
38 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań bieg 10km B
39 Tomasz Witaszek 1981 Poznań bieg 10km A
40 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
41 Tomasz Walczak 1972 Poznań Grupa Biegowa Muszkieterowie bieg 10km A
42 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km B
43 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
44 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań bieg 10km A
45 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
46 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
47 AGNIESZKA KUNC 1974 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
48 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
49 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 10km A
50 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
51 Bartosz Machonski 1974 Poznań Zabawki HitCena.pl bieg 10km A
52 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A
53 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
54 Justyna Iwanowska 1985 POZNAŃ Nice Lady Fitness bieg 10km A
55 Marcin Sroka 1978 Plewiska bieg 10km A
56 Magdalena Różańska 1986 Poznań bieg 10km B
57 Ewelina Środa 1988 Słupsk Stasiu Team bieg 10km A
58 Marcin Jaźwiecki 1978 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
59 Tadeusz Gaca 1963 Poznań bieg 10km A
60 Monika Lipowicz 1991 Kozieglowy bieg 10km A
61 Piotr Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
62 Mateusz Baumgart 1991 Swarzedz Night Runers bieg 10km A
63 Jacek Mituta 1978 Połajewo bieg 10km A
64 Piotr Żak 1970 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
65 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km B
66 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
67 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
68 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań bieg 10km B
69 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
70 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
71 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
72 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
73 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run bieg 10km A
74 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km B
75 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
76 Marzena Janicka 1975 Biedrusko bieg 10km B
77 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km A
78 Jakub Geppert 1984 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A
79 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
80 Łukasz Paszkowski 1979 Poznań bieg 10km A
81 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
82 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega bieg 10km A
83 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
84 Weronika Nowaczyk 1985 Poznań bieg 10km A
85 Katarzyna Pakulska 1985 Warszawa DC Puśkówka Tośkówka United bieg 10km A
86 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A
87 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km B
88 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
89 Natalia Czerwiec 1997 Mogilno bieg 10km A
90 Łukasz Sędłak 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
91 Magdalena Posadzy 1983 Poznan bieg 10km A
92 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz Hator bieg 10km A
93 Rafał Staśkowiak 1985 Warszawa Bractwo Biegowe BGK bieg 10km B
94 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
95 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km B
96 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
97 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
98 kazimierz biczyc 1949 poznan bieg 10km A
99 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
100 Monika Owczarczak 1984 Poznań Night Runers bieg 10km A