Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
2 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
3 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
4 Marzena Janicka 1975 Biedrusko bieg 10km B
5 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
6 ZUZANNA ZAREMBA 2001 BOREK WLKP S.P. Borek Wlkp / Sporty Walki Gostyń bieg 4,3 km B
7 Paweł Zaremba 1982 Borek Wlkp bieg 4,3 km A
8 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
9 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk amator - niezrzeszony bieg 4,3 km A
10 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
11 Marta Piosik 1989 Buk bieg 4,3 km A
12 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz Hator bieg 10km A
13 Tomasz Bury 1985 Bydgoszcz bieg 10km A
14 Anna MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 4,3 km B
15 Łukasz Nowak 1983 Bydgoszcz Virtual Runner Club bieg 10km A
16 Grzegorz Kuczmaja 1988 Chodecz Kroku23 Running Team bieg 10km A
17 Łukasz Sędłak 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
18 DARIA KASZTARYNDA 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
19 Maciej Pertek 1984 Czarnków FCBP bieg 10km B
20 Radomir Pertek 1977 Czarnków FCBP bieg 10km B
21 Szymon Małecki 1971 Czarnków bieg 4,3 km A
22 Urszula Małecka 1998 Czarnków bieg 4,3 km A
23 Magdalena Małecka 1972 Czarnków bieg 4,3 km B
24 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
25 Michał Szymański 1996 Czempiń bieg 4,3 km A
26 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
27 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
28 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
29 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
30 Aleksandra Rozalska 1973 Dąbrowa ZSE bieg 10km A
31 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
32 Małgorzata Skowrońska 1989 Dąbrówka bieg 4,3 km A
33 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
34 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
35 Łukasz Krzyśka 1985 Dopiewiec bieg 10km B
36 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
37 Monika Fąka 1976 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km B
38 Łukasz Fąka 1975 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km A
39 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo bieg 10km A
40 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO bieg 10km A
41 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
42 Waldemar Wolek 1973 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
43 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
44 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
45 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
46 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
47 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
48 Anna Bubacz 1983 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
49 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
50 Małgorzata Penkert 1975 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
51 Tomasz Ciesielski 1968 Gniezno Kulb Biegacza Zawał bieg 10km A
52 Tomasz Starczynski 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
53 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
54 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
55 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
56 MONIKA PROSIANOWSKA 1973 Janowiec Wlkp Nordic Walking 4,3km B
57 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
58 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
59 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A
60 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
61 Krzysztof Okupski 1995 Kargowa bieg 10km B
62 Sylwia Nowak 1996 Kazimierz Biskupi Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
63 Artur Trzciński 1978 Kazimierz Biskupi Osp Tokarki bieg 10km A
64 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
65 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
66 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A
67 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
68 Anita Brdys 1986 Kiekrz bieg 10km A
69 Katarzyna Jędrowska 1990 Kiekrz Husaria Race Team bieg 10km A
70 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
71 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
72 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
73 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
74 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
75 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
76 Edyta Józefowicz 1974 Koscian Kościan Team bieg 10km A
77 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
78 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km B
79 Krzysztof Krylle 1977 Kościan KOŚCIAN TAM bieg 10km A
80 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
81 Szymon Pokorski 1996 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
82 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
83 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
84 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
85 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
86 Monika Lipowicz 1991 Kozieglowy bieg 10km A
87 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
88 ROBERT BŁASZAK 1973 Koziegłowy TBT&BEZ SPINY bieg 4,3 km A
89 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy bieg 4,3 km A
90 Kasia Woźniak 1977 Koziegłowy #Drużyna M bieg 10km A
91 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
92 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km A
93 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
94 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań bieg 10km B
95 robert gadziński 1975 krosno bieg 10km A
96 Monika Piechel 1996 Krzywiń bieg 4,3 km A
97 Magdalena Rosińska 1995 Książ Wielkopolski bieg 10km B
98 Piotr Kowalski 1997 Kutno bieg 4,3 km A
99 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
100 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 10km A