Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Łukasz Blejwas 1983 Września bieg 10km B
2 Łukasz Makarski 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
3 ŁUKASZ TOCZYDŁOWSKI 2001 POZNAŃ Parkrun Poznań bieg 4,3 km B
4 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań bieg 10km A
5 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Jeździmy dla Filipa bieg 4,3 km A
6 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km A
7 Łukasz Wikierski 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
8 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież CHTR bieg 10km A
9 Łukasz Starczewski 1978 Poznań bieg 4,3 km B
10 Łukasz Pańkowski 1981 Lusówko bieg 10km A
11 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
12 Zbyszko Sobkowiak 1987 Poznań bieg 10km B
13 Zbigniew Humbla 1983 Poznań bieg 10km B
14 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska bieg 10km A
15 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań bieg 4,3 km A
16 Żaneta Mucha 1975 Oborniki Ruukki bieg 4,3 km A
17 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
18 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
19 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
20 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań Kolegium Sędziów WZPN bieg 10km A
21 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
22 Wojciech Powałko 1980 Lubin Legnickie Morsy bieg 10km B
23 Wioletta Wanat 1973 Konin Stowarzyszenie Uczących się DOCENDO DISCIMUS Nordic Walking 4,3km A
24 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
25 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
26 Weronika Dziadosz 1994 Wałcz bieg 10km A
27 Weronika Ratajczak 1995 Poznań bieg 10km A
28 Weronika Koszyka 1993 Poznań bieg 4,3 km A
29 Weronika Maćkowiak 1991 Poznań bieg 10km A
30 Weronika Siedlecka 1984 Margonin WATAHA bieg 10km A
31 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina bieg 10km A
32 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 4,3 km B
33 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 4,3 km A
34 WALDEMAR STROINSKI 1969 SEDZINY Amator bieg 10km A
35 Waldek Zawadzki 1977 Poznań Poznań bieg 10km B
36 URSZULA ŁĄCKA 1959 KONIN Nordic Walking 4,3km A
37 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 4,3 km A
38 Tomasz Poręba 1976 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km B
39 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
40 Tomasz Miazek 1987 Luboń Galopujące ślimaki :) bieg 10km A
41 Tomasz Tomaszewski 1977 Palędzie GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A
42 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo Lucky LUZers bieg 4,3 km A
43 Tomasz Woźniak 1957 Poznań bieg 10km A
44 TOMASZ PARYS 1982 Poznań bieg 10km B
45 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 4,3 km A
46 Tomasz Hojny 1979 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 10km A
47 Tomasz Roszkowski 1986 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów bieg 10km B
48 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
49 Tadeusz Plis 1945 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
50 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 4,3 km A
51 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
52 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km A
53 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska Plewiska z Kolejorzem bieg 10km A
54 szymon woźniak 1987 Śrem Best Team Śrem bieg 10km A
55 Szymon Kuropka 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
56 Szymon Kubiak 1994 Golina bieg 4,3 km A
57 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
58 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
59 Sylwia Seifert 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
60 Sylwia Karalus 1976 Wysoczka Fitness Buk bieg 4,3 km A
61 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
62 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
63 Stanisław Piechocki 1974 Pniewy Piechocki Team bieg 10km B
64 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics 2rec Nordic Walking 4,3km A
65 Slawomir Otto 1965 Poznań Night Runners bieg 10km A
66 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
67 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
68 Ryszard Dzikowski 1959 Murowana Goślina K.B.Gepard bieg 10km A
69 Roman Niedzielski 1985 Poznań brak klubu bieg 10km A
70 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 4,3 km B
71 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Runner's Power Śrem bieg 10km A
72 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
73 Robert Mamys 1975 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
74 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
75 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 4,3 km B
76 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 4,3 km A
77 Robert Walczak 1980 Poznan Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań bieg 10km A
78 Renata Jujeczka 1976 Szamotuły bieg 4,3 km A
79 Renata Bednarska 1973 Wągrowiec WATAHA bieg 4,3 km A
80 Rafał Dulewicz 1976 Końskie PASAT KOŃSKIE bieg 4,3 km B
81 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
82 Rafał Matysiak 1972 Sieraków bieg 10km A
83 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 10km A
84 Rafał Polacki 1967 Poznań Poznań bieg 4,3 km A
85 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
86 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
87 Radosław Kozłowski 1975 Poznań bieg 10km A
88 Radosław Rudkiewicz 1990 Bielawa bieg 10km B
89 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
90 Przemysław Mucha 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
91 Przemysław Kozanecki 1993 Poznań bieg 10km A
92 Przemysław Deigsler 1974 Poznań bieg 10km B
93 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
94 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 4,3 km A
95 Piotr Rygorowicz 1984 Poznań bieg 10km B
96 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza Nordic Walking 4,3km A
97 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km B
98 Piotr Jarysz 1984 Poznań TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI bieg 10km B
99 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
100 Piotr Goryczka 1970 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
101 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 4,3 km A
102 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
103 Piotr Duszyński 1984 Poznań bieg 10km B
104 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
105 Piotr Pudliszewski 1981 Kościan BBKTS/KOŚCIAN TEAM bieg 4,3 km B
106 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Samodzielny bieg 4,3 km A
107 Piotr Jakś 1985 Poznań Cztery Żywioły bieg 4,3 km A
108 Paweł Wower 1982 Poznań bieg 4,3 km A
109 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km B
110 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
111 Paweł Stojek 1994 Września KRISPOL Active Team bieg 10km A
112 Pawel Aszyk 1984 Poznan bieg 10km A
113 Paulina Materek 1990 Poznań bieg 10km A
114 Paulina Grajnert 1981 Leszno bieg 10km A
115 Paulina Kowalczyk 1987 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Wataha Północy bieg 10km A
116 Paulina Wower 1981 Poznań bieg 4,3 km A
117 Paulina Siminiak 1991 Szamotuły bieg 4,3 km A
118 Paula Poźniak 1994 Kępno Elturisto bieg 10km A
119 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 4,3 km A
120 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Turbo Dżej Dżej bieg 4,3 km A
121 Patryk Wiszniewski 1974 Boduszewo bieg 10km B
122 Patrycja Dabkowska 1977 Barchlin speed feet '16 bieg 10km A
123 Patrycja Dukat 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
124 Oliwia Kaczmarek 2002 Komorniki bieg 4,3 km A
125 Olgierd Pietrzak 1960 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km B
126 Ola Kowalska 1994 Turek Elturisto bieg 10km A
127 Nicole Kromolicka 1997 Poznań bieg 10km A
128 natalia hojnacka 1986 Poznań bieg 4,3 km A
129 Natalia Spychała 1991 Poznań bieg 4,3 km A
130 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN Nordic Walking 4,3km A
131 Natalia Szychulska 1990 Jarocin bieg 10km B
132 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
133 Monika Jóskowiak 1983 Komorniki bieg 4,3 km A
134 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
135 Monika Samelska 1975 Rumianek bieg 10km A
136 Monika Jeziorna 1996 Poznań bieg 4,3 km A
137 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA bieg 10km A
138 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 4,3 km A
139 Monika Mańkowska 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
140 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
141 Mirosław Szarmach 1986 Bytonia bieg 4,3 km A
142 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz bieg 10km A
143 Milena Rybińska 1984 Szamotuły Szamotuły bieg 10km A
144 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
145 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
146 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km B
147 Mikołaj Kaźmierczak 1995 Leszno bieg 10km B
148 Mikolaj Piechowiak 1986 Pniewy # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
149 Mieszko Brikis 1993 Poznań bieg 4,3 km A
150 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
151 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 4,3 km A
152 Michał Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km B
153 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
154 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 4,3 km A
155 Michal Kijewski 1981 Czapury Beer after run evrytime Czapury „BAREC” bieg 10km B
156 Małgorzata Stanisz 1994 Poznań bieg 4,3 km A
157 Małgorzata Zagrodzka 1979 Poznań bieg 4,3 km A
158 Małgorzata Polarok 1980 Poznan Nordic Walking 4,3km A
159 Małgorzata Kula 1976 Koło Nordic Walking 4,3km B
160 Małgorzata Dorosz 1996 Oborniki bieg 10km B
161 Małgorzata Dorosz 1996 Oborniki bieg 10km B
162 MAŁGORZATA JĄCZAK -GOŹDZIAK 1983 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
163 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
164 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
165 Mateusz Soska 2002 Boduszewo bieg 4,3 km B
166 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
167 Mateusz Pomian 1998 Poznań bieg 10km B
168 Mateusz Wojtysiak 1990 Świętoszów bieg 10km B
169 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
170 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wrocław bieg 10km A
171 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 10km B
172 Martyna Rudkiewicz 1995 Bielawa bieg 10km A
173 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
174 Marta Kubiak 1991 Wronki bieg 4,3 km A
175 Marta Kujawa 1987 Rokietnica bieg 10km A
176 Marta Kasprowicz 1991 Poznań gRUNwald team Poznań || Biegacze Celebryci bieg 10km A
177 Marta Rydzewska 1986 Kleczew bieg 10km B
178 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km B
179 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
180 Marlena Drajerczak 1978 Poznan bieg 4,3 km A
181 Marlena Wiśniewska 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
182 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo bieg 10km A
183 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
184 Mariusz Pawlik 1980 Gostyń bieg 4,3 km B
185 Marika Kaczmarek 1997 Komorniki bieg 4,3 km A
186 Marianna Bursiak 2002 Poznań After Party Team bieg 10km A
187 Maria Walkowiak 1992 Lipka bieg 10km A
188 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
189 Maria Stawińska 1994 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg 10km B
190 maria małoszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A
191 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
192 Marek Goliński 1976 Poznań bieg 4,3 km A
193 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
194 Marek Kaleta 1960 Dominowo Nordic Walking 4,3km A
195 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
196 Marek Sadowski 1968 Góra MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
197 Marek Porada 1963 Poznań Hernik Team / WTRI TEAM bieg 10km B
198 Marek Adam 1975 Skórzewo SRV Team bieg 10km A
199 Marcin Szuba 1975 Lusówko bieg 4,3 km B
200 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
201 Marcin Maciński 1984 Poznań Dragons Nordic Walking 4,3km A
202 Marcin Bartoszek 1992 Wierzejewice bieg 10km A
203 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
204 Marcin Anioł 1979 Swarzędz bieg 10km A
205 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
206 Marcin Górny 1995 Miłosław bieg 10km A
207 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km A
208 Marcin Józefowski 1982 Komorniki bieg 4,3 km A
209 Marcin Ziółkowski 1990 Stargard bieg 10km B
210 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
211 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg 10km A
212 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
213 Magdalena Szczublewska 1989 Poznań bieg 4,3 km A
214 Magdalena Pankrac 1990 Poznań bieg 10km A
215 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
216 MAGDALENA KOZIEL 1986 POZNAŃ bieg 4,3 km A
217 Magdalena Ancukiewicz 1986 Poznań bieg 10km A
218 Magdalena Knie 1984 Jarocin Nordic Walking 4,3km A
219 Magdalena Winiecka 1994 Kaźmierz bieg 10km A
220 magdalena frankowicz 1983 Poznań SNY bieg 10km A
221 Magdalena Bocian 1975 Sady WLKP bieg 10km A
222 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
223 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team Nordic Walking 4,3km A
224 Maciej Ratajczak 1977 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
225 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A
226 Maciej Wtorek 1980 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
227 Maciej Haufa 1977 Poznań bieg 4,3 km A
228 MACIEJ KUS 1999 POZNAŃ bieg 4,3 km A
229 Maciej Mądrzak 1984 Poznań bieg 10km B
230 Maciej Biernat 1979 Gostyń Nordic Walking 4,3km A
231 Maciej Kandulski 1994 Grodzisk wielkopolski bieg 10km A
232 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
233 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
234 Maciej Olejnik 1981 Poznań bieg 10km A
235 Maciej Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
236 Maciej Szczepaniak 1983 Poznań bieg 10km A
237 Maciej Walentowski 1982 Poznań bieg 4,3 km A
238 Lukasz Jedrzejek 1980 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 10km A
239 Lech Mysio 1956 Nowy Tomyśl bieg 10km A
240 Krzysztof Orzoł 1991 Bruszczewo bieg 10km A
241 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
242 Krzysztof Krzemień 1980 Poznań bieg 4,3 km A
243 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team bieg 10km A
244 Krzysztof Łuksza 1997 Poznań WCSiB Wielkopolskie Centrum Samoobrony i Bezpieczeństwa bieg 10km B
245 Krzysztof Otto 1992 Poznań bieg 10km B
246 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
247 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
248 Krzysztof Wróblewski 1964 Miedzychód Biegacze PMI bieg 10km A
249 Krystian Śmierzchalski 1993 Nagradowice SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
250 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Wiewiór Team bieg 10km A
251 Klaudia Krystkowiak 1994 Krobia bieg 4,3 km A
252 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 4,3 km B
253 Kinga Przyborowska 1984 Promnice bieg 4,3 km A
254 Kinga Banasik 1996 Rokietnica bieg 4,3 km A
255 Kinga Tomczak-Nowak 1977 Golęczewo strefa relaksu team bieg 4,3 km A
256 Kevin Sankowski 1995 Wałcz bieg 10km A
257 Kazimiera Mól 1956 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
258 Katarzyna Thomas 1986 Poznań bieg 10km A
259 katarzyna witaszek 1977 czapury bieg 4,3 km B
260 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B
261 Katarzyna Pietrzak 1992 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km A
262 KATARZYNA GACKOWSKA 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
263 Katarzyna Szulc 1967 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 4,3 km A
264 Katarzyna Ciebielska 1989 Chrzypsko Wielkie bieg 4,3 km B
265 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 4,3 km A
266 Katarzyna Matuszewska 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
267 Katarzyna Rutkowska 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
268 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
269 Katarzyna Dragońska 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
270 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina bieg 10km A
271 Karolina Frąckowiak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
272 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
273 Karolina Witucka 2002 Poznań Nordic Walking 4,3km A
274 Karolina Jarysz 1985 Poznań TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI bieg 4,3 km B
275 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
276 KAROLINA TOCZYDŁOWSKA 1979 POZNAŃ Parkrun Poznań bieg 4,3 km A
277 Karolina Kosiorek 1976 Pniewy bieg 4,3 km A
278 Karolina Górka 1972 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
279 Karolina Winkowska 1982 Komorniki bieg 10km B
280 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
281 Karolina Sobańska 1993 Wągrowiec bieg 4,3 km A
282 Karol Prętnicki 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
283 Karol Walter 1989 Kokoszczyn Drużyna Szpiku bieg 10km A
284 Karina Blejwas 1984 Września bieg 4,3 km B
285 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
286 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań bieg 4,3 km A
287 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 4,3 km A
288 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 4,3 km A
289 Kacper Kamiński 2000 Swarzędz bieg 10km B
290 Kacper Pawłowski 1999 Poznań bieg 10km A
291 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
292 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
293 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
294 JUSTYNA FRAMSKA 1976 ZATOM STARY Biegacze PMI bieg 10km A
295 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 4,3 km B
296 Julitta Walasek 1972 Pobiedziska Nordic Walking 4,3km A
297 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
298 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
299 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 4,3 km A
300 Julia Jakś 1984 Poznań Cztery Żywioły bieg 4,3 km A
301 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 4,3 km A
302 Jolanta Fortuna-Czmok 1977 Swarzędz bieg 4,3 km B
303 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
304 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
305 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
306 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
307 Johan Alexandersson 1996 Falkenberg bieg 4,3 km A
308 Joanna Zuza Markiewicz 1976 POZNAŃ Kobiety Biegają / SNY bieg 10km A
309 Joanna Figiela 1989 Poznań Idealnie Niedoskonali bieg 4,3 km A
310 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
311 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
312 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
313 Joanna Opaska 1988 Grodzisk Wlkp. bieg 4,3 km A
314 Joanna Nycz 1986 Suchy Las bieg 4,3 km A
315 Joanna Króll 1979 Przeźmierowo bieg 10km A
316 Joanna Wiszniewska 1972 Boduszewo bieg 4,3 km B
317 Joachim Krukowski 1970 Jarocin FTI Racing Team bieg 10km A
318 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
319 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
320 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury #bedechudyja bieg 10km B
321 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
322 Janusz Pawlak 1990 Pamiatkowo bieg 10km A
323 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 4,3 km A
324 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
325 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
326 Jan Dominiak 1998 Owińska bieg 10km B
327 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
328 Jakub Przybylski 1995 Poznań KU AZS Politechnika Poznańska bieg 4,3 km A
329 Jakub Łuczak 1994 Kaźmierz Brygada Rumcajsa Rojbera bieg 10km A
330 Jakub Poręba 2002 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM bieg 4,3 km A
331 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Team bieg 10km A
332 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17WBZ bieg 4,3 km A
333 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km A
334 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km A
335 Jakub Furmanek 1995 Kamienna Góra bieg 10km A
336 Jacek Konieczny 1977 Białośliwie bieg 10km B
337 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
338 Jacek SKODKOWSKI 1973 Poznań SPWL Poznań bieg 10km A
339 Jacek Mituta 1978 Połajewo KB Gmina Czarnków bieg 10km A
340 Jacek Nowak 1974 Poznań Nowaki team bieg 4,3 km A
341 Izabela Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
342 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
343 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Szalone One bieg 4,3 km A
344 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań bieg 10km A
345 Izabela Błoszyk 1980 Poznań bieg 4,3 km B
346 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
347 Izabela Kubiak 1985 Imielno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km B
348 Izabela Kujawa 1987 Wagrowiec bieg 10km A
349 Iza Tomczuk 1983 Poznań bieg 10km A
350 Iwona Rybarczyk 1975 Dopiewo Nordic Walking 4,3km A
351 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
352 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
353 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Szalone One bieg 4,3 km A
354 Isabell Reimers 1979 Leipzig Für immer wir bieg 10km B
355 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
356 Ireneusz Smorawski 1981 Września Active Nekla bieg 10km A
357 Ireneusz Wojtera 1972 Poznań bieg 4,3 km A
358 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
359 ilona falkowska 1954 poznan Nordic Walking 4,3km A
360 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka Nordic Walking 4,3km B
361 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko Decathlon Swadzim bieg 10km A
362 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
363 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 4,3 km A
364 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
365 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
366 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
367 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km B
368 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
369 Grzegorz Pomian 1994 Poznań bieg 10km B
370 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 4,3 km A
371 Grzegorz Goździak 1982 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
372 Grzegorz Matuszewski 1993 Paszowice JKS salamandra bieg 10km A
373 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km A
374 Grażyna Porada 1963 Poznań Nordic Walking 4,3km B
375 Gosia Rzeszowska 1984 Ostroróg bieg 4,3 km A
376 Gosia Groen 1977 Palędzie bieg 10km A
377 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
378 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
379 Ewelina Smug 1982 Kazimierz biskupi bieg 10km A
380 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
381 Ewelina Budniak 1977 Lednogóra bieg 4,3 km A
382 Ewa Miszkowicz 1975 Poznań bieg 4,3 km B
383 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 4,3 km A
384 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
385 Ewa Dzwończyk 1996 Gorzów Wielkopolski bieg 4,3 km A
386 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
387 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km B
388 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
389 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 4,3 km A
390 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
391 Ewa Gniatkowska 1972 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
392 Ewa Schramm 1989 Poznań bieg 4,3 km A
393 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
394 Emilia Jeżewska 1981 Złotów bieg 4,3 km B
395 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 4,3 km B
396 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
397 Elżbieta Pypeć-Nowicka 1964 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
398 ELŻBIETA GIEDA 1988 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km B
399 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
400 ELWIRA KRAMM 1975 KŁODAWA TEAM ANTOSZKI Nordic Walking 4,3km A
401 Ela Rydzewska 1980 Poznań bieg 10km B
402 Ela Czajka 1989 Poznań bieg 10km A
403 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec bieg 10km A
404 Dorota Dolata 1962 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
405 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 4,3 km A
406 Dominik Jaróżek 1979 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
407 Dominik Tomiak 1980 Komorniki Grzmot Komorniki bieg 10km A
408 Dominik Samelski 1978 Rumianek bieg 10km A
409 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
410 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
411 Dawid Rolnik 1995 Poznań Norwida bieg 10km B
412 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście bieg 4,3 km A
413 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km A
414 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
415 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Nordic Walking 4,3km A
416 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł bieg 10km B
417 Daria Ciborska 2001 Poznań bieg 4,3 km A
418 Daria Kasztarynda 1988 Chodzież bieg 10km A
419 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony bieg 10km A
420 DANUTA JANKOWIAK 1972 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
421 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
422 Danuta Sziwa 1957 Kiekrz bieg 4,3 km A
423 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
424 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
425 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
426 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
427 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 10km A
428 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 4,3 km A
429 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo bieg 10km A
430 Cezary Stanke 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
431 Cezary Łaszkiewicz 1987 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
432 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
433 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A
434 Bożena Dyjak 1963 Wrocław bieg 10km A
435 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
436 Bogumil Iskrzynski 1956 Wrocław bieg 10km A
437 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl bieg 10km A
438 Beata Stanisz 1965 Poznań bieg 4,3 km A
439 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 4,3 km A
440 Beata Sarna 1970 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW bieg 10km A
441 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 4,3 km A
442 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
443 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
444 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 4,3 km B
445 Bartosz Bergander 1983 Rokietnica bieg 4,3 km B
446 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
447 Bartosz Piskorski 2000 Poznań bieg 4,3 km A
448 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
449 Barbara Szmańda 1955 Poznań bieg 4,3 km A
450 Barbara Swajdo 1984 Poznań bieg 10km B
451 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las BBKTS / parkrun Poznań bieg 4,3 km A
452 Artur Dubert 1979 Poznan bieg 10km A
453 Antonina Kania 1978 Plewiska bieg 10km A
454 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km B
455 Anna Straszewska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
456 Anna Kabat 1992 Baranowo bieg 10km A
457 Anna Kozłowska 1990 Poznan bieg 10km A
458 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 4,3 km A
459 Anna Kozłowska 1977 Szczecinek bieg 10km A
460 Anna Marecka 1990 Poznań bieg 4,3 km A
461 Anna Zasada 1977 Koło Nordic Walking 4,3km A
462 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin WATAHA bieg 4,3 km A
463 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
464 Anna Kulesza - Filoda 1982 Gębice Team Herbalife bieg 4,3 km B
465 Anna Antoszek 1978 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI Nordic Walking 4,3km A
466 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
467 Anita Wegnerowicz 1975 Komorniki bieg 4,3 km A
468 Anita Ciesiółka 1976 Obrzycko bieg 4,3 km A
469 anita marcinkowska 1983 Luboń bieg 10km A
470 Ania Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 4,3 km A
471 Anetta Ogińska 1974 Poznań bieg 10km A
472 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
473 Andrzej Budniak 1977 Lednogóra bieg 4,3 km A
474 Andrzej Mańkowski 1965 Oborniki bieg 4,3 km A
475 ANDRZEJ GAJKOWSKI 1973 WIEWIERZ Endorfiny Wasosz bieg 4,3 km B
476 Andrzej Bartkowiak 1972 Wagrowiec bieg 10km A
477 Alina Lutyńska 1995 Poznań bieg 10km A
478 Alina Ratajczak 1981 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 4,3 km A
479 Alicja Zaraś 1977 Szamotuły bieg 10km A
480 Alicja Zaraś 1977 Szamotuły bieg 10km B
481 Aleksandra Dębska 1989 Poznań bieg 10km A
482 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
483 Agnieszka Stańko 1985 Grzędzice Stargard Ja Się Nie Ścigam bieg 10km A
484 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
485 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
486 Agnieszka Majchrzak-Dybek 1979 Złotniki bieg 10km A
487 Agnieszka Brewka 1989 Poznań bieg 10km B
488 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 10km A
489 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km A
490 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
491 Agnieszka Wita 1989 Poznań bieg 4,3 km B
492 Agnieszka Bursiak 1976 Poznań After Party Team bieg 10km A
493 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 10km A
494 Agnieszka ołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
495 Agnieszka Goryczka 1980 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km A
496 Agnieszka Kudela 1986 Poznań bieg 4,3 km A
497 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km A
498 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
499 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
500 Agnieszka Walachowska 1979 Bucz speed feet '16 bieg 10km A
501 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
502 Agata Wielgus 1993 Konarzewo bieg 10km A
503 Agata Kochanowska 1984 Poznań bieg 10km B
504 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
505 Adrianna Rybarczyk 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
506 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
507 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo Puszcza bieg 10km A
508 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki bieg 10km A
509 Adam Gałecki 1989 Września bieg 10km B
510 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km B
511 Adam Wegrowski 1976 Dąbrowa parkrun Dąbrówka bieg 10km A
512 Adam Kaczmarek 1985 Golina bieg 4,3 km A
513 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
514 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
515 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
516 Dawid Klemke 1983 Zbaszyn Stol-art bieg 10km A (karnet)
517 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
518 Robert Fenrych 1973 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW bieg 5km A (karnet)
519 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
520 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
521 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
522 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
523 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
524 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
525 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
526 MONIKA BORKA 1979 WOLSZTYN NW 5 km A (karnet)
527 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
528 Monika Owczarczak 1984 poznań Wilda Biega bieg 10km A (karnet)
529 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
530 Krzyszytof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 10km A (karnet)
531 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
532 Anna Bednarska-Fenrych 1972 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW bieg 5km A (karnet)
533 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
534 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
535 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
536 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
537 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
538 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
539 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
540 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
541 Eryk Budnik 1987 Dębogóra bieg 10km A (karnet)
542 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
543 Mateusz Frąckowiak 2002 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A (karnet)
544 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
545 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
546 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet)
547 Sławomir Dopierała 1976 Iwno KARBUD - w drodze do celu bieg 10km A (karnet)
548 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A (karnet)
549 Alicja Rachuta 1990 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A (karnet)
550 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
551 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
552 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
553 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
554 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
555 Dorota Krukar 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
556 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
557 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A (karnet)
558 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
559 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
560 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
561 Agata Grabowska 1997 Mogilno Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
562 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
563 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
564 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
565 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
566 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
567 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
568 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 5km A (karnet)
569 Agata Łaźniak 1986 Poznań CardioRunners bieg 10km A (karnet)
570 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 10km A (karnet)
571 Łukasz Sobkowski 1987 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A (karnet)
572 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
573 Krzysztof Ratajczak 1981 Poznań Pekabex bieg 10km A (karnet)
574 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
575 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 10km A (karnet)
576 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
577 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
578 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
579 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
580 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
581 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
582 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
583 EWA BIAŁKOWSKA 1971 ŚRODA WLKP Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp NW 5 km A (karnet)
584 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
585 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn NW 5 km A (karnet)
586 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
587 Magdalena Lekier 1986 Plewiska bieg 5km A (karnet)
588 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
589 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A (karnet)
590 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
591 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
592 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
593 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
594 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
595 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
596 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska bieg 10km A (karnet)
597 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno bieg 10km A (karnet)
598 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
599 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A (karnet)
600 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
601 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio Krzysztof Owsiany bieg 10km A (karnet)
602 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
603 Filip Zienkiewicz 2003 Opalenica bieg 5km A (karnet)
604 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
605 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
606 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
607 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
608 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
609 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
610 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT NW 5 km A (karnet)
611 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
612 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
613 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A (karnet)
614 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
615 Anita Owsiana 1987 Krzemieniewo GemuStudio Krzysztof Owsiany bieg 10km A (karnet)
616 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
617 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A (karnet)
618 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
619 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
620 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
621 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
622 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A (karnet)
623 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
624 Monika Pająk 1982 Skórzewo bieg 10km A (karnet)