Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Ada Ślusarczyk 1991 Bolechowo-Osiedle bieg 10km A
2 Ada Szajdak 1989 Szamotuły PRO 366 bieg 4,3 km A
3 Ada Szuberska 1992 Rogoźno HANSA-FLEX bieg 10km A
4 Adam Kasprzak 1990 Pudliszki bieg 10km A
5 Adam Leszynski 1992 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
6 Adam Kobiałka 1978 Poznań bieg 10km A
7 Adam Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
8 Adam Radke 1984 POZnań FamilyTeam bieg 10km A
9 Adam Snuszka 1970 Kiszkowo bieg 10km A
10 Adam Omieczyński 1986 Nowe Kramsko bieg 10km A
11 Adam Błaszczyk 1994 Jarocin bieg 10km B
12 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
13 Adam Śledź 1995 Babimost BKB Bakcyl bieg 10km A
14 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 4,3 km A
15 Adam Przybylski 1985 Poznań bieg 10km A
16 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
17 Adam Czerniejewicz 1988 Suchy Las bieg 4,3 km A
18 Adam Budzyła 1980 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
19 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
20 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań bieg 10km A
21 Adrian Szałata 1989 Krotoszyn KB Czarne Wilki bieg 4,3 km A
22 Adrian Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu bieg 4,3 km A
23 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
24 Adrian Szulc 1987 ROKIETNICA bieg 4,3 km A
25 ADRIAN SOŁTYSIAK 1998 SWARZĘDZ bieg 10km A
26 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A
27 Adrian Stachecki 1988 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
28 Adrian Szymot 1988 oborniki P.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKI bieg 4,3 km A
29 Adrian Libera 1983 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
30 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk amator - niezrzeszony bieg 4,3 km A
31 Agata Kaczorowska 1988 Poznań bieg 10km B
32 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 4,3 km A
33 Agata Pietrzak 1988 Świnice Warckie Drużyna od serca bieg 4,3 km A
34 Agata Milińska 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
35 AGATA OLZACKA 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
36 Agata Skupin 1987 Poznań kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
37 Agata Stermula 1982 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
38 Agata Eliasz-Kaczmarek 1980 Suchy Las bieg 10km A
39 Agata Kaszub 1967 Dopiewo bieg 4,3 km A
40 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
41 Agata Szwarc 1993 Poznań bieg 10km B
42 Agata Grabowska 1997 Mogilno bieg 10km A
43 Agata Grobelska 1992 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
44 Agata Nowak 1983 Poznań bieg 10km A
45 Agata Surdyk 1966 Golęczewo Nordic Walking 4,3km A
46 Agata Paluszek 1982 Kazimierz Biskupi bieg 4,3 km B
47 Agata Pona 1981 Wiry bieg 4,3 km A
48 Agata Steinke 1979 POZNAŃ bieg 10km A
49 AGNIESZKA PIECHOCKA 1984 OBORNIKI bieg 4,3 km B
50 Agnieszka Ratajczak 1983 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
51 Agnieszka Mroskowiak - Wylegała 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
52 Agnieszka Bursiak 1976 Poznań After Party Team bieg 4,3 km A
53 Agnieszka Flis 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
54 Agnieszka Czerwińska 1982 Krotoszyn Night Runers bieg 10km A
55 Agnieszka Budziak 1977 Krzyszkowo bieg 4,3 km B
56 Agnieszka Barczykowska 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
57 Agnieszka Dunkowska 1981 Lipno bieg 10km A
58 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A
59 Agnieszka Zaworska 1974 Jarocin bieg 4,3 km A
60 Agnieszka Michalska 1980 Poznań bieg 10km A
61 Agnieszka Jasiczak 1991 Poznań bieg 10km A
62 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
63 Agnieszka Gaweł-Wróbel 1980 Miękowo bieg 4,3 km B
64 Agnieszka Nowicka 1976 Krzyszkowo Kierska Rodzina Kijków Nordic Walking 4,3km A
65 Agnieszka Szymańska 1981 Poznań bieg 4,3 km A
66 Agnieszka Witczak- Flajszer 1986 Międzychód bieg 10km A
67 Agnieszka Marszałek 1987 Poznań bieg 10km A
68 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
69 Agnieszka Szenknecht 1980 Poznań bieg 10km A
70 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
71 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 4,3 km A
72 Agnieszka Gozdur 1978 Stobno o co tu biega ? bieg 10km A
73 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km B
74 Agnieszka Gizelska 1971 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
75 AGNIESZKA KANIECKA 1979 Plewiska Biegowe ADHD bieg 10km A
76 Agnieszka Nowakowska 1994 Kostrzyn JUMPERS bieg 4,3 km A
77 Agnieszka Włodarczak 1976 Oborniki bieg 10km A
78 Agnieszka Pawlak 1986 Oborniki bieg 10km A
79 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
80 Agnieszka Popielarz 1983 Skórzewo Pozruniacy bieg 10km A
81 Agnieszka Wanielista 1984 poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
82 Agnieszka Otto 1975 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
83 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Fit4Life bieg 10km A
84 Agnieszka Sawicka 1983 Poznań Deloitte Adventure Team bieg 10km A
85 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 bieg 4,3 km A
86 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
87 Agnieszka NiewczasiStefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
88 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań CITY ZEN_ bieg 4,3 km A
89 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 4,3 km B
90 Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki bieg 4,3 km B
91 Agnieszka Buszta 1992 Poznań bieg 4,3 km A
92 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 4,3 km B
93 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
94 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run bieg 10km A
95 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
96 Agnieszka Lulka-Pawlak 1987 Poznań bieg 10km B
97 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
98 Agnieszka Dziamska 1990 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
99 Agnieszka Warkocka 1979 Złotniki bieg 4,3 km A
100 Agnieszka Wawrzyniak 1988 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
101 Agnieszka Pietrusiak 1981 Poznan #Drużyna M bieg 10km A
102 Agnieszka Sobocińska-filut 1978 Poznań bieg 4,3 km A
103 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki www.jakucjatrail.pl bieg 10km A
104 Agnieszka Liczak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
105 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz #Drużyna M bieg 10km A
106 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
107 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
108 Agnieszka Przybylska 1981 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
109 AGNIESZKA KUNC 1974 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
110 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
111 Agnieszka Goryczka 1980 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km B
112 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A
113 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km B
114 Albert Pona 1980 Wiry bieg 4,3 km A
115 Albin Kowaliński 1956 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
116 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp bieg 10km A
117 Aldona Nowicka 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
118 Aldona Górna 1978 Śrem bieg 10km B
119 Aleksander Hołoga 1980 Poznań bieg 4,3 km A
120 Aleksander Guzik 1992 Poznań bieg 10km A
121 Aleksandra Dworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
122 Aleksandra Wawrzkowicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
123 Aleksandra Banak 1989 Leszno bieg 4,3 km A
124 Aleksandra Araszkiewicz 1985 Poznań Klub Sportowy Lamia Reno bieg 10km A
125 Alicja Przybyłowicz 1993 Włoszakowice bieg 4,3 km A
126 Alicja Czerwińska 1985 Lusowo bieg 4,3 km A
127 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
128 Alicja Południak 1987 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 4,3 km A
129 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
130 Alina Wieczorek 1965 Poznań bieg 4,3 km A
131 Alina Kluk 1991 poznan bieg 10km B
132 Anastasia Titova 1988 Poznań bieg 10km B
133 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 4,3 km B
134 Andrzej Miszczuk 1980 Poznań bieg 10km A
135 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
136 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
137 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
138 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
139 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
140 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bieg 10km B
141 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las bieg 10km A
142 Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
143 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
144 Andrzej Skubiszak 1966 Poznań BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 4,3 km A
145 Andrzej Galasiński 1963 Luboń Grupa Sigmeo bieg 10km A
146 Aneta Wencel 1974 Gniezno Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
147 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 4,3 km A
148 Aneta Paszczak 1995 Poznań bieg 4,3 km A
149 Aneta Szyja 1990 Poznan bieg 10km B
150 Aneta Skrzypczak 1978 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km B
151 Anetta Leporowska 1978 Poznan bieg 4,3 km A
152 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
153 Ania Śmigowska 1995 Jarnatów Dziku i Spółka bieg 10km A
154 Ania Matusiak 1980 Krosno bieg 4,3 km B
155 Anita Waszyk 1985 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
156 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
157 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km A
158 Anita Orzechowska 1985 Zlotniki mycha Nordic Walking 4,3km A
159 Anita Kędziora 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
160 Anita Owsiana 1987 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
161 Anita Brdys 1986 Kiekrz bieg 10km A
162 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 4,3 km B
163 Anna Kien 1977 Poznań bieg 10km A
164 Anna Wielechowska 1990 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
165 Anna Brzezińska 1983 Poznań bieg 10km A
166 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
167 Anna Pilch 1982 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
168 Anna Niedzielska 1983 Wiry bieg 10km B
169 Anna MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 4,3 km B
170 Anna Bubacz 1983 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
171 Anna Bracław-Ogórkiewicz 1976 Kłecko bieg 4,3 km B
172 Anna Rudy 1986 Poznań Keviny bieg 10km B
173 Anna Szymczak 1989 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km B
174 Anna Karnaś 1987 Poznań bieg 10km A
175 Anna Mensfeld 1985 Poznań Concordia Runners Team bieg 4,3 km A
176 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
177 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
178 Anna Wajda 1988 Zalasewo Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
179 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A
180 Anna Stengert 1993 Poznań bieg 4,3 km A
181 Anna Korek 1988 Poznań bieg 10km A
182 Anna Grześnik 1985 Plewiska Mama Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
183 Anna Capelik 1985 Poznań OLX Group bieg 10km B
184 Anna Dysarz 1979 Poznań Nordic Walking 4,3km A
185 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
186 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners bieg 10km A
187 Anna Gendera 1976 Poznań bieg 4,3 km A
188 Anna Strykowska 1979 Poznań Speed Szuracz bieg 4,3 km A
189 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km B
190 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 10km A
191 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A
192 Anna Michałowska 1986 Poznań bieg 10km A
193 Anna Błaszczyk 1987 Nowe Skalmierzyce bieg 4,3 km A
194 Anna Szambelan 1976 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
195 Anna Skorupinska 1969 Poznań bieg 10km A
196 Anna Mytko 1967 Poznań bieg 4,3 km A
197 Anna Bartkowiak 1980 Ostroróg bieg 10km B
198 Anna Pawlicka 1977 Poznań bieg 4,3 km A
199 Anna Majerowicz 1981 Poznań bieg 4,3 km B
200 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 4,3 km A
201 Anna Ćwiklińska 1977 Poznań KaxuPixu bieg 10km B
202 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
203 Ariel Lecky 1992 Poznań bieg 10km B
204 Arkadiusz Bernaczyk 1994 Poznań bieg 10km A
205 Arkadiusz Nowak 1999 Poznań bieg 10km A
206 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 10km A
207 Arkadiusz Illmann 1988 Poznań Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
208 Arkadiusz Miliński 1971 Kostrzyn Nordic Walking 4,3km A
209 Arkadiusz Rogalski 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
210 ARLETA CZERWIŃSKA 1959 CZERWONAK #Drużyna M bieg 10km A
211 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
212 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km B
213 Arleta Bącik 1976 Brodnica Team Iłówiec bieg 4,3 km A
214 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz bieg 4,3 km A
215 Artur Wiesner 1974 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
216 Artur Banach 1975 Poznan osoba indywidualna bieg 10km A
217 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las bieg 4,3 km B
218 Artur Adamski 1973 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
219 Artur Błaszak 1970 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
220 Artur dubert 1979 poznan bieg 10km A
221 Artur Bartkowiak 1994 Ruchocice bieg 10km A
222 Artur Schaefer 1969 Poznań Borant Team bieg 10km A
223 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
224 Artur Podolski 1990 Poznań PDO biega bieg 10km A
225 Artur Medel 1984 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km B
226 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 4,3 km A
227 Artur Trzciński 1978 Kazimierz Biskupi Osp Tokarki bieg 10km A
228 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
229 aureliusz wyrębek 1993 gniezno Night Runners Gniezno bieg 10km A
230 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
231 Barbara Wójciak 1993 Środa Wielkopolska Wkurw Team bieg 10km B
232 Barbara Miękisiak 1982 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
233 Barbara Sobczak 1971 Oborniki bieg 10km A
234 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
235 Barbara Stefańska 1988 Kościan bieg 4,3 km B
236 Barbara Jankowska 1975 Poznań KaxuPixu bieg 10km B
237 Barbara Drewnowska 1972 Trzcianka zaSAPA:ni Nordic Walking 4,3km A
238 Bart Krist 1987 Poznan Drużyna Jezusa bieg 10km A
239 Bartek Rupociński 1998 Poznań Rupotki bieg 10km A
240 Bartek Czarnecki 1978 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
241 Bartosz Gurzęda 1989 Poznań bieg 10km A
242 Bartosz Kowalski 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
243 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team bieg 10km A
244 Bartosz Piotrowski 1987 Wągrowiec bieg 10km A
245 Bartosz Tabat 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
246 Bartosz Bednarkiewicz 1976 suchy las bieg 10km A
247 Bartosz Dahlke 1984 Poznań Team BartDee bieg 10km A
248 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 4,3 km B
249 Bartosz Machonski 1974 Poznań Zabawki HitCena.pl bieg 10km A
250 Bartosz Kaiiser 1978 plewiska Winter is coming bieg 10km A
251 Bartosz Wiercioch 1978 Poznań bieg 10km A
252 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team bieg 10km A
253 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz Hator bieg 10km A
254 Bartłomiej Grobelski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
255 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 4,3 km A
256 Basia Czarnecka 1976 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
257 Basia Malińska 1976 Poznań bieg 4,3 km B
258 Beata Skotnicka 1972 Golęczewo KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
259 Beata Lisiecka 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
260 Beata Bojek 1976 Rydzyna Zakwasy Team bieg 10km A
261 Beata Kosicka 1968 Rokietnica bieg 4,3 km A
262 Beata Pieczyńska 1962 Luboń Moto-Centrala Nordic Walking 4,3km A
263 Beata Piechota 1985 Poznań Grupa OLX bieg 10km B
264 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
265 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
266 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
267 beata wejman 1977 swarzędz bieg 4,3 km A
268 Beata Łącka 1976 Poznań bieg 4,3 km A
269 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
270 BEATA KURYŁO 1972 Pyszczyn/gm.Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
271 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz bieg 10km A
272 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki bieg 10km A
273 Bogdan Zapała 1970 Sulechow OKI Team Sulechów bieg 10km B
274 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 4,3 km A
275 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 4,3 km A
276 BORYS BYKOWSKI 1982 poznań bieg 10km B
277 Bożena Kałka 1988 Rawicz bieg 4,3 km B
278 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km A
279 Bożena Krolikowska 1975 Poznan Nordic Walking 4,3km B
280 Błażej Nowakowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
281 Cezary Kamiński 1986 Poznań bieg 10km B
282 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
283 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin xxx bieg 10km A
284 Dagmara Kuś 1984 Jarocin Biegacze Jaricin bieg 4,3 km A
285 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
286 Dagmara Gierasińska 1997 Pobiedziska AZS UAM Poznań bieg 10km A
287 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega bieg 10km A
288 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km B
289 Damian Górski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
290 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
291 Damian Siwiński 1987 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
292 Damian Olejniczak 1981 POznań SPP Team bieg 10km A
293 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
294 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 10km A
295 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega bieg 10km A
296 Damian Nowacki 1987 Poznań bieg 10km A
297 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 4,3 km B
298 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno bieg 10km B
299 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
300 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
301 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
302 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
303 Daniel Rakowski 1990 Szamotuły bieg 10km A
304 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 4,3 km A
305 danuta okraska 1971 skierniewice bieg 4,3 km B
306 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
307 Danuta Nowakowska 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
308 Daria Durczewska 1988 Poniec bieg 4,3 km A
309 Daria Wawrzyniak 1992 Poznań bieg 10km B
310 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 4,3 km B
311 DARIA KASZTARYNDA 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
312 Daria Bednarczyk 1976 Poznań bieg 10km B
313 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT Nordic Walking 4,3km A
314 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
315 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
316 Dariusz Pajchrowski 1986 Przeźmierowo bieg 10km A
317 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu bieg 10km A
318 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Nordic Walking 4,3km A
319 Dariusz Mazur 1967 Poznań Vulkaneria67 bieg 10km A
320 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
321 Dariusz Skowera 1966 Piła ZUH MITEK PIŁA bieg 10km A
322 Dariusz Pawłowski 1978 Wągrowiec bieg 4,3 km A
323 Dariusz Kawicki 1980 Poznań Night Runners bieg 10km A
324 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
325 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
326 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 10km B
327 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
328 Dariusz Mrugalski 1979 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
329 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
330 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega bieg 10km A
331 Dawid Zdanowski 1991 Poznań wkurw_team bieg 10km A
332 Dawid Handke 1983 Swarzedz bieg 10km A
333 Dawid Baranowski 1983 Zalasewo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
334 Dawid Kowalczyk 1989 Ponin Fit4Life bieg 10km A
335 Dawid Jankowski 1998 stęszew bieg 4,3 km A
336 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
337 Dawid Siemion 1986 Katowice WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
338 Dawid Adamiak 1996 Śrem bieg 10km A
339 Dawid Sibilski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu bieg 10km A
340 Dawid Biernat 1986 Gostyń bieg 10km B
341 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
342 Dobrawa Dachtera - Janiuk 1983 Poznań - bieg 10km A
343 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 4,3 km A
344 Dominik Dunkowski 1981 Lipno bieg 10km A
345 Dominik Lorenc 1989 Oborniki bieg 4,3 km B
346 DOMINIK ZIMMER 1988 ZALASEWO bieg 10km A
347 Dominik Zbrowski 1974 Poznań bieg 10km A
348 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki bieg 10km B
349 Dominika Waś 1985 Elbląg bieg 10km B
350 Dominika Czermak 1991 Poznań bieg 10km B
351 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
352 Dominika Olejniczak 1992 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
353 Dominika Kuster 1998 Poznań bieg 10km A
354 DORITA GRĘDA 1994 Poznań #doritarun bieg 10km A
355 Dorota Sobczak 1977 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
356 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
357 Dorota Kaliszuk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
358 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 4,3 km A
359 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km B
360 Dorota Szaj 1970 Kobylniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
361 Dorota Baczyńska 1968 Wapno bieg 4,3 km A
362 dorota wozna 1972 Brodnica baksterzy bieg 10km A
363 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners bieg 10km A
364 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
365 Edmundc Jurdziński 1941 Przeźmierowo UKS gimnazion suchy las Nordic Walking 4,3km A
366 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań Nordic Walking 4,3km A
367 Edyta Józefowicz 1974 Koscian Kościan Team bieg 10km A
368 Ela Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
369 Ela Łukaszewska 1982 Luboń FOCH bieg 4,3 km A
370 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań Rozmiary bieg 4,3 km A
371 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Stasiu Team Nordic Walking 4,3km A
372 Elżbieta Kornacka 1964 Chocz bieg 4,3 km B
373 Elżbieta Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska Pro366 bieg 4,3 km A
374 Elżbieta Tobis 1961 Poznań bieg 4,3 km B
375 Elżbieta Frątczak 1969 Poznań Drużyna od serca Nordic Walking 4,3km A
376 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
377 Elżbieta Zawadzka 1967 Koło Nordic Walking 4,3km A
378 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km B
379 Elżbieta Tomaszyk 1986 Poznań bieg 10km A
380 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
381 Emil Skitek 1988 Poznań bieg 10km A
382 Emilia Fechner 1995 Międzychód bieg 10km A
383 Emilia Wawrzyniak 1988 Poznań bieg 4,3 km B
384 Emilia Kuśnierczak 1987 Śmigiel bieg 4,3 km A
385 Emilia Szczepaniak 1990 Poznań Nordic Walking 4,3km A
386 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
387 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 4,3 km A
388 Estera Bartol 1974 Piła Policja bieg 10km A
389 Evita Golik 1982 Gowarzewo bieg 10km A
390 Ewa Grzebiela 1984 Poznań bieg 10km A
391 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
392 Ewa Grunwald 1989 Mieleszyn PDO biega bieg 10km A
393 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
394 Ewa Suplicka 1988 Konin #Drużyna M bieg 10km A
395 Ewa Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu Nordic Walking 4,3km A
396 Ewa Graj 1972 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
397 Ewa Stafiniak 1982 Poznań Nordic Walking 4,3km A
398 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
399 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
400 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 4,3 km A
401 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km A
402 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
403 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
404 Ewa Majchrzak 1975 Dolsk bieg 4,3 km A
405 Ewa Białkowska 1971 Środa Wielkopolska Super Grupa Nordic Walking Nordic Walking 4,3km A
406 Ewa Gendera 1971 Poznań Drużyna od serca... Nordic Walking 4,3km A
407 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
408 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy biegamy bieg 4,3 km B
409 Ewa Buda 1992 Blizanów bieg 4,3 km B
410 Ewa Felkel 1973 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
411 Ewelina Jaśkowiak 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
412 Ewelina Cieśla 1986 Dębno bieg 4,3 km A
413 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO bieg 10km B
414 Ewelina Środa 1988 Słupsk Stasiu Team bieg 10km A
415 Ewelina Opala 1985 Zielona Gora bieg 4,3 km B
416 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
417 EWELINA GULAJEW 1986 POZNAŃ MATRIX bieg 4,3 km B
418 Ewelina Burnicka 1991 Poznań bieg 4,3 km B
419 Ewelina Szymańska 1985 Poznań bieg 4,3 km A
420 Ewelina Kraus 1981 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg 10km B
421 Filip Goździewicz 1991 Poznań Filip&Paula Team bieg 10km A
422 Filip Borowczak 1992 Września bieg 10km A
423 Filip Zieliński 1988 Poznań BODY CHIEF bieg 10km A
424 Filip Ellmann 1989 Poznań Pijanego Mistrza Styl bieg 10km A
425 Filip Hubert Wróbel 2001 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
426 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
427 Gaja TRZASKOWSKA 2001 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
428 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód bieg 10km A
429 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 4,3 km B
430 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
431 Grażyna Wirbał 1993 Kobylniki bieg 10km A
432 GRAŻYNA Grocholewska 1971 POZNAŃ bieg 4,3 km B
433 Grażyna Eliasz 1954 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km A
434 Grażyna Szalona 1964 Śrem Nordic Walking 4,3km B
435 Grzegorz Barczykowski 1975 Poznań bieg 10km A
436 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA bieg 10km B
437 Grzegorz Ciźla 1986 Oborniki bieg 10km A
438 Grzegorz Maniak 1983 Wrocław bieg 10km B
439 grzegorz gola 1971 markowo bieg 10km A
440 Grzegorz Zawadzki 1963 Koło bieg 4,3 km A
441 grzegorz prętki 1979 nowy tomyśl bieg 4,3 km B
442 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
443 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
444 Grzegorz Gomulec 1973 ROGOŹNO bieg 4,3 km A
445 Grzegorz Pucek 1995 Szamotuły bieg 4,3 km B
446 Grzegorz Przerwa 1975 Poznań bieg 4,3 km B
447 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
448 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
449 Grzegorz Kuczmaja 1988 Chodecz Kroku23 Running Team bieg 10km A
450 Halina Garniewicz 1938 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
451 Halina Kamińska-Marciniak 1955 Poznań Nordic Walking 4,3km B
452 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
453 Hanna Idzikowska 1957 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
454 Hanna Rzeszut 1995 Poznań bieg 10km B
455 Hanna Środa 1988 Poznań Stasiu Team bieg 10km A
456 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
457 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
458 Hanna Bandosz 1977 Swarzędz Pro366 bieg 4,3 km B
459 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
460 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 4,3 km A
461 Henryka Kubiak 1973 Każmierz bieg 4,3 km A
462 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
463 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
464 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg 10km A
465 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km B
466 Hubert Stanislawski 1993 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 10km A
467 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
468 Iga Kąkolewska 1996 Parkowa 8 bieg 10km B
469 Iga Sobańska 1992 Swadzim bieg 4,3 km B
470 Igor Zataj 1980 Poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
471 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 4,3 km A
472 Ilona Korda 1989 Poznań bieg 4,3 km A
473 Ilona Krzyżaniak 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
474 Ilona Golańska 1985 Zalasewo bieg 4,3 km A
475 Irena Rupocińska 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
476 Irena Kubacka 1989 Antonin BEBS Sport Club bieg 10km A
477 Irena Najdek 1971 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
478 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Samotny Wilk bieg 10km B
479 Ireneusz Męczykowski 1980 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
480 Irina Wojnarowska 1987 Poznań bieg 10km A
481 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
482 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
483 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
484 Iwona Rybacka 1975 Poznań bieg 10km A
485 Iwona Matysiak 1955 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu Nordic Walking 4,3km A
486 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
487 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km A
488 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
489 IWONA MAJEWSKA 1962 ZŁOTNIKI bieg 4,3 km A
490 Iwona Sobczak 1972 Wągrowiec Nordic Walking 4,3km B
491 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
492 Iza Kownacka 1972 Śrem Nordic Walking 4,3km B
493 Izabela Zielinska Czerbniak 1977 Skorzewo Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
494 Izabela Rybacka 1979 Szczytniki RybaTeam bieg 4,3 km A
495 Izabela Adamska 1977 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
496 Izabela Tarnowska 1991 Janowiec Wielkopolski PDO biega Nordic Walking 4,3km A
497 Izabela Sendecka 1984 Luboń bieg 10km A
498 Izabela Olszewska 1982 Oborniki Mamy biegamy bieg 4,3 km A
499 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
500 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZsers bieg 10km A
501 Izabela Kasprowiak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
502 Izabela Górska - Machyńska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
503 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
504 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 4,3 km B
505 Izabela Drost 1983 Poznań bieg 4,3 km A
506 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
507 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 4,3 km A
508 Izabela Wyrwas-Zygarłowska 1980 Poznań Kobiety Biegają bieg 10km A
509 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań Klub Ludzi AKtywnych Sportowo Szpot Swarzędz bieg 10km A
510 Izabela Dachtera-Walędziak 1975 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
511 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy Open bieg 4,3 km A
512 Jacek Rzeszut 1966 Poznań bieg 10km B
513 Jacek Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
514 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
515 Jacek Ratajczak 1978 SWARZĘDZ Bieganie przez Anię bieg 4,3 km B
516 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ #Drużyna M bieg 10km A
517 Jacek Waloszczyk 1979 Poznań bieg 10km A
518 Jacek Wieliński 1974 Poznań BZ WBK Runners Team bieg 10km A
519 Jacek Mituta 1978 Połajewo bieg 10km A
520 Jacek Jajeśnica 1975 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
521 Jacek Pawelski 1976 Krosno Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
522 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
523 Jacek Postaremczak 1981 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 10km B
524 Jacek Lipiński 1975 Kiekrz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
525 Jacek Sauer 1969 Poznań bieg 10km A
526 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 4,3 km A
527 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km B
528 Jakub Bajer 1971 Suchy Las Hot Librarians bieg 4,3 km A
529 Jakub Hływa 1993 Piła bieg 10km A
530 Jakub Krych 1976 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
531 Jakub Łukaszewski 1996 Poznań Husaria Race Team bieg 10km A
532 Jakub Szmania 2001 Margonin WATAHA bieg 4,3 km B
533 Jakub Geppert 1984 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A
534 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec bieg 10km B
535 Jakub Kurowski 2000 Wągrowiec POW bieg 4,3 km B
536 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań bieg 10km B
537 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań bieg 10km B
538 Jakub Mozolewski 1987 Poznań bieg 10km A
539 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
540 Jakub Ryniecki 1986 Poznań bieg 10km A
541 Jakub Wojciechowski 1985 Przeźmierowo Lion Group bieg 10km B
542 Jakub Steinke 1977 POZNAŃ bieg 10km B
543 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
544 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
545 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
546 JANUSZ JANOWSKI 1983 wierzonka BIEGAM BO LUBIĘ ;) bieg 10km A
547 Janusz Judek 1982 Radzyny bieg 10km A
548 Jarek Dura 1972 Szamotuły DT4YOU bieg 10km A
549 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
550 Jarek Matusiak 1975 Poznań SOBIE BIEGAM bieg 10km A
551 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
552 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
553 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Aktywni PCnet bieg 10km A
554 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl bieg 10km A
555 Jarosław Szaj 1970 Kobylniki Słynni Kenijczyczy bieg 10km A
556 Jaś Kolanowski 1984 Poznań bieg 10km A
557 Jaub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
558 Jean-Marie Lallouet 1975 Poznań bieg 10km B
559 Joanna Bartkowiak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
560 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
561 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
562 Joanna Soska 1979 Biedrusko bieg 4,3 km B
563 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
564 Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
565 Joanna Plesińska 1978 Oborniki KĘSY TEAM bieg 4,3 km B
566 Joanna Celuch 1996 Poznań bieg 10km A
567 Joanna Klak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
568 Joanna Śliwińska 1985 Obrzycko bieg 4,3 km A
569 Joanna Mazur-Łuczak 1978 Poznań bieg 4,3 km A
570 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
571 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
572 Joanna Skiba 1973 Poznań Przylądek Małych Odkrywców bieg 10km B
573 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
574 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
575 Joanna Daleszyńska 1986 Poznań bieg 10km A
576 Joanna Danielczak 1982 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
577 Joanna Gawrońska 1990 Niechanowo bieg 4,3 km A
578 Joanna Mamys 1976 Poznań bieg 10km A
579 Joanna Białek-Opas 1984 Kamionki bieg 4,3 km A
580 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań Drużyna od serca bieg 10km A
581 Joanna Będźmierowska 1987 Swarzędz bieg 10km A
582 Joanna Skąpska 1977 Poznań Biegowe ADHD bieg 10km A
583 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
584 Joanna Zdanowska 1975 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
585 Joanna Jamborska 1989 Pleszew Pryzmat Team bieg 10km B
586 Joanna Przybylska 1987 Poznań bieg 10km A
587 Joanna Hermann 1988 Poznań bieg 10km A
588 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 10km A
589 Joanna Rzeszutek 1995 Lwówek bieg 10km A
590 Joanna Szelerska 1983 Radzyny Nordic Walking 4,3km A
591 Joanna Skowrońska 1987 Dąbrówka bieg 4,3 km A
592 Joanna Gozdur 1979 Poznań O co tu biega? bieg 4,3 km A
593 Joanna Kurek 1978 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
594 Joanna Zuza Markiewicz 1976 Poznań Kobiety Biegają bieg 10km B
595 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
596 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
597 Jolanta Mrotek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
598 Jolanta Paluch 1964 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
599 jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
600 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork TKKFWODNIK Więcbork bieg 10km A
601 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno K3 bieg 10km A
602 Jonathan Facer 1966 Oborniki bieg 10km A
603 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A
604 Julia Fliegner 1985 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
605 Julia Rybakowska 1986 Śrem Teatr Nowy w Poznaniu bieg 4,3 km A
606 Julita Dziedzic 1986 Poznań Drużyna od serca bieg 4,3 km A
607 Julita Paruch 1988 Wąsosz bieg 10km A
608 Julita Kazimierczak 1983 Poznań bieg 10km A
609 Julita Woźniak 1977 Biedrusko bieg 10km B
610 Justyna Framska 1976 Zatom Stary bieg 10km A
611 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz bieg 4,3 km B
612 Justyna Brycka 1979 Poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
613 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 4,3 km A
614 JUSTYNA JÓZEFCZYK 1990 POZNAŃ bieg 4,3 km A
615 Justyna Bednarek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
616 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 4,3 km A
617 Justyna Kamińska 1994 Skoki Dziku i Spółka bieg 10km A
618 Justyna Leciejewska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
619 Justyna Tracz 1976 Swarzędz bieg 4,3 km A
620 Justyna Piosik 1971 Bolewice Nordic Walking 4,3km A
621 Justyna Nowak 1975 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
622 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
623 Justyna Drzazgowska 1983 Nowa Wies bieg 4,3 km B
624 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
625 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
626 Justyna Iwanowska 1985 POZNAŃ Nice Lady Fitness bieg 10km A
627 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
628 Kadisha Danielak 1992 Poznan bieg 10km B
629 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wlkp. bieg 10km A
630 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
631 Kamil Bilicki 1991 Poznań bieg 4,3 km A
632 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 10km A
633 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań bieg 4,3 km B
634 Kamil Kopczyński 1979 Poznań HAWE Telekom bieg 10km A
635 Kamil Degórski 1990 Poznań Grupa OLX bieg 10km B
636 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
637 Kamila Sołtysiak 1994 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
638 Kamila Korytowska 1988 Sompolno BEBS Sport Club bieg 10km B
639 Kamila Grotowska 1983 Poznań bieg 10km A
640 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań bieg 4,3 km A
641 Kamila Duval 1975 Poznań bieg 4,3 km B
642 Kamilla Wojtczak 1987 Krzywiń bieg 4,3 km B
643 Kamilla Wróbel 1978 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
644 Karina Lisiak 1990 kostrzyn wlkp bieg 4,3 km A
645 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
646 Karol Walter 1989 Kokoszczyn bieg 10km B
647 Karol Szypura 2001 Opalenica bieg 10km A
648 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce Nordic Walking 4,3km A
649 Karol Mroczkowski 1985 Lutogniew ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
650 Karol Gramała 1993 DObieżyn bieg 4,3 km B
651 Karolina Napieralska 1982 Poznań Hator bieg 4,3 km A
652 Karolina Kozłowska 1988 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
653 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 4,3 km A
654 Karolina Bilawa 1995 Nowa Wieś 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
655 Karolina Nowinowska 1982 Poznań MUAY Runnig Team bieg 4,3 km A
656 Karolina Rakowska 1984 Poznan OLX Group bieg 10km B
657 Karolina Lechowska 1978 Skórzewo kobietybiegaja.pl bieg 10km A
658 Karolina Sztuba 1996 Rogoźno bieg 4,3 km A
659 Karolina Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 4,3 km A
660 Karolina Jajeśnica 1976 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
661 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
662 Karolina Olejniczak 1981 Gniezno PDO biega bieg 10km A
663 Karolina Olasinska 1990 Poznan bieg 4,3 km A
664 karolina adamek 1989 Poznań Toporek bieg 4,3 km A
665 Karolina Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
666 Karolina Lesińska 1977 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
667 Karolina Szewczyk 1981 Poznań bieg 4,3 km A
668 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 4,3 km A
669 Karolina Popławska 1975 Poznań Hot Librarians bieg 4,3 km A
670 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
671 Karolina Kałkowska 1973 Poznań DYRRTY Sparrows bieg 4,3 km A
672 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
673 Karolina Kawczyn 1981 Poznań Nordic Walking 4,3km A
674 Karolina Sieradzka 1991 Poznań bieg 10km A
675 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
676 Karolina Pigla 1995 Kuślin bieg 10km B
677 Karolina Baczyk 1985 poznan bieg 4,3 km A
678 Karolina Płonka 1983 Poznań bieg 4,3 km B
679 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 4,3 km A
680 Kasia Woźniak 1977 Koziegłowy #Drużyna M bieg 10km A
681 Kasia Skowrońska 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
682 Kasia Orzałkiewicz 1981 Poznań bieg 10km A
683 Kasia Ludwiczak-Olszewska 1982 Kamionki bieg 10km A
684 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
685 KATARYZNA SOLAREK 1989 POZNAŃ bieg 4,3 km B
686 Katarzyna Piechocka 1984 Kaźmierz Kaźmierz bieg 4,3 km B
687 Katarzyna Pakulska 1985 Warszawa DC Puśkówka Tośkówka United bieg 4,3 km A
688 Katarzyna Radecka 1975 Poznań Simplicity Team bieg 4,3 km A
689 Katarzyna Błaszak 1971 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
690 Katarzyna Czarnecka 1983 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
691 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 4,3 km A
692 Katarzyna Prętnicka 1981 Poznań bieg 10km A
693 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica bieg 10km A
694 Katarzyna Karaś 1976 Międzychód bieg 10km B
695 Katarzyna Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
696 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań velocity bieg 10km A
697 Katarzyna Budziak 1985 Lusówko bieg 4,3 km B
698 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
699 Katarzyna Buśko 1988 Kaźmierz KASIA BIEGA :) bieg 10km A
700 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław bieg 4,3 km A
701 KATARZYNA BŁASZCZYK 1970 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
702 Katarzyna Szulc 1967 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
703 Katarzyna Łabuzińska 1983 Poznań bieg 4,3 km A
704 Katarzyna Pittner 1983 POZNAŃ Kocham Outdoor bieg 4,3 km B
705 Katarzyna Ucińska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
706 Katarzyna Strzałkowska 1979 45 bieg 10km A
707 Katarzyna Nowak 1989 Śmigiel bieg 10km A
708 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec #zawszewpałę bieg 10km A
709 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 4,3 km A
710 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
711 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
712 Katarzyna Bittner 1981 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
713 Katarzyna Liberek 1975 Tarnowo Podgórne Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
714 Katarzyna Siwek 1992 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
715 Katarzyna Pietrzak 1992 Poznań Pietrzaki bieg 4,3 km A
716 Katarzyna Jędzierowska 1983 Poznań Posnania bieg 10km A
717 Katarzyna Kiś-Świeca 1983 Warszawa bieg 10km A
718 Kate Koperska 1982 Rokietnica bieg 10km A
719 kazimierz biczyc 1949 poznan bieg 10km A
720 Kinga Bąk 1983 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
721 Kinga Łuczkiewicz 1990 Oława bieg 4,3 km A
722 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 4,3 km A
723 Kinga Tomaszewska 1974 Poznań bieg 10km B
724 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 4,3 km A
725 Kinga Mirecka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
726 Kinga Ilnicka-Borowczyk 1977 Poznań bieg 4,3 km B
727 Klaudia Kaczmarek 1996 Oborniki bieg 10km A
728 Klaudia Smulkowska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
729 Konrad Trzaskowski 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 10km A
730 Konrad Szułczyński 1973 Rokietnica bieg 10km A
731 Konrad Matuszewski 1962 Poznań KM bieg 10km A
732 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
733 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km A
734 Krystian Matuszczak 2000 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
735 Krystian Sobczyk 1988 Osiek Fit4Life bieg 10km A
736 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 4,3 km A
737 KRYSTYNA CHĘCIŃSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
738 Krystyna Kolinska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
739 Krystyna Koziara 1957 Poznań bieg 10km A
740 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km B
741 Krzysiek Golik 1977 Gowarzewo bieg 10km A
742 Krzysztof Kowaliński 1983 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
743 Krzysztof Niciejewski 1975 Swarzędz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
744 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
745 Krzysztof Kaczmarek 1984 Koziegłowy bieg 4,3 km A
746 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 4,3 km A
747 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań bieg 4,3 km A
748 Krzysztof Gierłowski 1979 Poznań Siła Marzeń bieg 10km B
749 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
750 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
751 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań AZ TEAM bieg 4,3 km A
752 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan bieg 10km A
753 Krzysztof Zimny 1985 Poznań bieg 4,3 km A
754 KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI 1982 RAKONIEWICE Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
755 Krzysztof Krylle 1977 Kościan KOŚCIAN TAM bieg 10km A
756 Krzysztof Pawski 1987 Poznań bieg 10km A
757 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
758 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
759 Krzysztof Majewski 1980 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
760 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
761 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku /Henrik Team bieg 10km A
762 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
763 Krzysztof Krzesaj 1971 Suchy Las bieg 10km A
764 Krzysztof Okupski 1995 Kargowa bieg 10km B
765 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
766 Krzysztof Waraczewski 1986 Poznan Party Pizza bieg 10km A
767 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
768 Krzysztof Szelerski 1982 Poznań bieg 10km A
769 Krzysztof Spychała 1954 Poznań - bieg 10km A
770 Krzysztof Janke 1982 Poznań bieg 4,3 km B
771 Krzysztof Rzepa 1979 Poznań bieg 10km A
772 Krzysztof Południak 1963 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
773 Krzysztof Sprenger 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km A
774 Krzysztof Tyszer 1988 Wągrowiec New Earth Runers bieg 10km A
775 Krzysztof Olejnik 1988 Tarnowo Podgórne Baltazary bieg 10km A
776 Krzysztof Kwacz 1976 Poznań On The Move bieg 10km A
777 Krzysztof Kotz 1980 Mościenica Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
778 Krzysztof Królczyk 1985 Poznań bieg 10km B
779 Krzysztof Ratajczak 1978 Rokietnica bieg 10km A
780 Krzysztof Sadowski 1976 Leszno bieg 10km B
781 Krzysztof Łopąg 1985 Wiry OLX Group bieg 10km B
782 Krzysztof Dolny 1979 Poznań bieg 10km B
783 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
784 Lena Maksymenko 1993 Poznan bieg 10km B
785 Lena Połukord 1984 Poznań Respect Zang Sport bieg 4,3 km A
786 Leszek Polaszewski 1987 Leszno CAG Leszno bieg 4,3 km A
787 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A
788 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km A
789 Leszek Wróbel 1975 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
790 Leszek Klimaszyk 1962 Złotniki Ferrodo Computer bieg 10km A
791 Leszek Lipiński 1970 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
792 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km B
793 Lidia Szymiczek-Łysak 1975 Rokietnica Nordic Walking 4,3km B
794 Lidia Matuszek 1976 Poznań AutoPoBabci bieg 4,3 km A
795 Liliana Janiak 1980 Poznań bieg 10km A
796 Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań UKS Dąb Suchy Las Nordic Walking 4,3km A
797 Lonia Łabenda 1969 Rokietnica Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
798 Luca Casadio 1992 Poznan bieg 10km B
799 Lucyna Siatecka 1968 Poznań bieg 10km A
800 Lucyna Białkowska 1973 Komorowo bieg 10km A
801 Lucyna Cegielska 1972 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg 10km B
802 Luiza Włodarczak 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 4,3 km A
803 LUIZA DZIUBA 1987 KROTOSZYN KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 4,3 km A
804 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
805 Maciej Opala 1983 Zielona Gora bieg 10km B
806 Maciej Wtorek 1980 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
807 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
808 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko bieg 10km B
809 Maciej Haremza 1984 Daszewice Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam bieg 4,3 km A
810 Maciej Gnusowski 1974 poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
811 Maciej Ogórkiewicz 1976 Poznań bieg 10km A
812 Maciej Zaremba 1974 Poznań Wybiegać marzenia / ASICS FrontRunner Polska bieg 10km A
813 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km B
814 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki bieg 10km A
815 Maciej Dorna 1992 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
816 Maciej Pertek 1984 Czarnków FCBP bieg 10km B
817 Maciej Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
818 Maciej Wojtczak 1988 Krzywiń bieg 4,3 km B
819 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegaj bieg 10km A
820 Maciej Nowak 1974 Poznań bieg 10km A
821 Maciej Modrzejewski 1972 Luboń bieg 4,3 km A
822 Maciej Widerski 1971 Poznań bieg 10km A
823 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
824 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
825 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 4,3 km A
826 Magda Sabiniewicz 1992 Poznań bieg 10km A
827 magda panek 1978 poznań Asics Frontrunner / Maratończyk Poznań bieg 10km A
828 Magdalana Kałużna 1965 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
829 Magdalena Sadowska 1976 Leszno bieg 10km B
830 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
831 magdalena jakubowska 1973 Poznań bieg 10km A
832 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo bieg 4,3 km B
833 Magdalena Młynarczyk-Błaszczyk 1977 Stęszew bieg 4,3 km A
834 Magdalena Szymczak - Banaszczyk 1986 Kaźmierz bieg 4,3 km A
835 Magdalena Roszkiewicz 1976 Rożnowo bieg 4,3 km A
836 Magdalena Małecka 1972 Czarnków bieg 4,3 km B
837 Magdalena Padła 1983 Luboń Lucky LUZers bieg 4,3 km A
838 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 4,3 km A
839 Magdalena Rosińska 1995 Książ Wielkopolski bieg 10km B
840 Magdalena Misiorna 1964 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
841 Magdalena Dziergwa 1983 Tulce bieg 4,3 km B
842 Magdalena Jankowska 1976 Poznań Bez spiny bieg 4,3 km A
843 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 4,3 km B
844 Magdalena Świerzowska 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
845 Magdalena Grajcar 1986 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km B
846 Magdalena Grynaszko 1979 Swarzędz bieg 4,3 km A
847 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
848 Magdalena Mańczak 1979 Poznań bieg 4,3 km B
849 Magdalena Kałos 1985 Poznań bieg 10km B
850 Magdalena Binkowska 1984 Poznan bieg 4,3 km A
851 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
852 Magdalena Humerska 1972 Nowa Sól bieg 4,3 km A
853 Magdalena Glapiak 1984 Poznań bieg 10km A
854 Magdalena Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
855 Magdalena Posadzy 1983 Poznan bieg 10km A
856 Magdalena Szumska 1975 Poznań AMMM TEAM bieg 4,3 km A
857 Magdalena Koziel 1986 Poznań bieg 4,3 km A
858 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 4,3 km A
859 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 10km A
860 Magdalena Osińska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
861 Magdalena Cierpiałkowska 1974 Poznań Zukajo bieg 10km A
862 magdalena frankowicz 1983 poznań bieg 10km A
863 Magdalena Różańska 1986 Poznań bieg 10km B
864 Magdalena Tumidaj 1989 Poznań bieg 4,3 km A
865 Magdalena Wlaź 1992 Dąbrówka bieg 4,3 km B
866 Magdalena Zawieja 1981 Witkowo Witkowo Biega bieg 4,3 km A
867 Magdalena Słupińska 1982 Ostroróg bieg 10km B
868 Maja Tworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
869 Maja Krause 1980 Złotniki bieg 10km A
870 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
871 Malwina Czekalska 1991 Jaksice Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
872 Marcia Glapa 1991 Poznań bieg 10km A
873 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
874 Marcin Szeląg 1973 Poznań bieg 10km A
875 Marcin Potrawiak 1991 Mrowino bieg 10km A
876 Marcin Wolniewicz 1982 Bytkowo bieg 10km A
877 Marcin Piechocki 1985 Kaźmierz Kaźmierz bieg 10km A
878 Marcin Defitowski 1995 Września bieg 10km A
879 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
880 Marcin Tarnowski 1979 Sady bieg 10km A
881 Marcin Filipiak 1984 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
882 Marcin Tupaj 1991 Poznań bieg 10km A
883 Marcin Sergiel 1998 Wągrowiec POW bieg 4,3 km B
884 Marcin Staniek 1975 Mrowino bieg 10km A
885 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne Nordic Walking 4,3km A
886 Marcin Mizera 1984 Poznań McK bieg 10km B
887 Marcin Oleś 1982 Swarzędz bieg 10km B
888 Marcin Kałka 1984 Rawicz bieg 10km B
889 Marcin Podlasiński 1996 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
890 Marcin Jaźwiecki 1978 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
891 Marcin Hampel 1979 Poznań wkurw_team bieg 10km A
892 Marcin Przybylski 1986 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 10km B
893 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących Nordic Walking 4,3km A
894 Marcin Kłoczko 1986 Poznań bieg 10km A
895 Marcin Machyński 1980 Poznań bieg 10km B
896 Marcin Bednarek 1985 Poznań Biegam żeby jeść więcej ciastków bieg 10km A
897 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
898 Marcin Kaczor 1975 Święciechowa bieg 10km A
899 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 4,3 km A
900 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska bieg 10km A
901 Marcin Ławniczak 1978 Skórzewo Czekolada bieg 10km B
902 Marcin Rauchut 1976 Sierosław Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
903 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
904 Marcin Pawlicki 1982 Poznań bieg 4,3 km A
905 Marcin Przebierała 1983 Poznań bieg 4,3 km A
906 Marcin Rożek 1983 Budzyń bieg 10km A
907 Marcin Szostak 1988 Szczecin OSOm Runners bieg 10km A
908 Marcin Michalak 1986 Poznań brak klubu bieg 10km A
909 Marcin Kędziora 1978 Baranowo Generacja fitness bieg 10km A
910 Marcin Pluskota