Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Edmundc Jurdziński 1941 Przeźmierowo UKS gimnazion suchy las Nordic Walking 4,3km A
2 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
3 kazimierz biczyc 1949 poznan bieg 10km A
4 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
5 Ryszard Horiaczek 1951 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
6 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan Nordic Walking 4,3km A
7 Małgorzata Horiaczek 1952 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
8 Mariusz Łoboda 1953 Pozanń bieg 10km A
9 Wojciech Piątkowski 1953 Poznań bieg 10km A
10 Krzysztof Spychała 1954 Poznań - bieg 10km A
11 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
12 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
13 MARIOLA MULKOWSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
14 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
15 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
16 KRYSTYNA CHĘCIŃSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
17 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km B
18 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce Nordic Walking 4,3km A
19 Danuta Nowakowska 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
20 Adam Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
21 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 4,3 km A
22 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 10km B
23 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
24 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
25 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
26 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
27 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
28 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy biegamy bieg 4,3 km B
29 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Stasiu Team bieg 10km A
30 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań Klub Ludzi AKtywnych Sportowo Szpot Swarzędz bieg 10km A
31 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
32 Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka bieg 4,3 km A
33 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 4,3 km A
34 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
35 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Stasiu Team Nordic Walking 4,3km A
36 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
37 Mikołaj Babiak 1962 Poznań bieg 4,3 km A
38 Zdzisław Szukała 1962 Poznań bieg 10km A
39 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
40 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
41 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
42 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
43 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 4,3 km A
44 Krzysztof Południak 1963 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
45 Waldemar Kałużny 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
46 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km B
47 Tadeusz Gaca 1963 Poznań bieg 10km A
48 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
49 Ela Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK Nordic Walking 4,3km A
50 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las bieg 4,3 km B
51 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
52 Renata Rożkowska 1965 ŚREM Nordic Walking 4,3km B
53 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
54 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo bieg 4,3 km B
55 Magdalana Kałużna 1965 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
56 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
57 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo bieg 10km A
58 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
59 Jacek Schmidt 1966 Poznań bieg 10km A
60 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp Nordic Walking 4,3km A
61 Anna Mytko 1967 Poznań bieg 4,3 km A
62 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 4,3 km A
63 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
64 Tomasz Ciesielski 1968 Gniezno Kulb Biegacza Zawał bieg 10km A
65 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 10km B
66 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
67 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
68 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
69 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz bieg 10km A
70 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
71 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km B
72 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
73 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze bieg 4,3 km A
74 Robert Szypura 1970 Opalenica bieg 10km A
75 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA bieg 10km A
76 Tomasz Grocholewski 1970 Poznań bieg 4,3 km B
77 Piotr Żak 1970 Poznań #Drużyna M bieg 10km A
78 KATARZYNA BŁASZCZYK 1970 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
79 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
80 Artur Błaszak 1970 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
81 JACEK WOLAK 1970 POZNAŃ #Drużyna M bieg 10km A
82 Roman Rosół 1970 Poznań HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
83 Przemysław Zgoła 1971 Lusówko Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
84 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny bieg 4,3 km A
85 Katarzyna Błaszak 1971 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
86 TOMASZ SOŁTYSIAK 1971 Swarzędz bieg 10km A
87 GRAŻYNA Grocholewska 1971 POZNAŃ bieg 4,3 km B
88 Szymon Małecki 1971 Czarnków bieg 4,3 km A
89 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
90 Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka bieg 10km A
91 Jakub Bajer 1971 Suchy Las Hot Librarians bieg 4,3 km A
92 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
93 Mariusz Stołowski 1972 Wronki KSHiS Spadochron bieg 10km B
94 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
95 Mariusz Szumski 1972 Poznań AMMM TEAM bieg 10km A
96 RAFAŁ MATYSIAK 1972 SIERAKÓW Biegacze PMI bieg 10km A
97 Dariusz Piasecki 1972 Kamieniec www.kapsaicyna.eu bieg 10km A
98 Tomasz Walczak 1972 Poznań Grupa Biegowa Muszkieterowie bieg 10km A
99 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
100 Robert Rybarczyk 1972 Zalasewo bieg 10km A