Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja Pakiet
1 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
2 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
3 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
4 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
5 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
6 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
7 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
8 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
9 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
10 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
11 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
12 Monika Owczarczak 1984 poznań Wilda Biega bieg 10km A (karnet)
13 Krzyszytof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 10km A (karnet)
14 Anna Bednarska-Fenrych 1972 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW bieg 5km A (karnet)
15 Małgorzata Kula 1976 Koło Nordic Walking 4,3km B
16 Bogumil Iskrzynski 1956 Wrocław bieg 10km A
17 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec bieg 10km A
18 Natalia Spychała 1991 Poznań bieg 4,3 km A
19 Cezary Łaszkiewicz 1987 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
20 Bożena Dyjak 1963 Wrocław bieg 10km A
21 katarzyna witaszek 1977 czapury bieg 4,3 km B
22 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km B
23 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
24 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
25 Marcin Bartoszek 1992 Wierzejewice bieg 10km A
26 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 4,3 km A
27 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
28 Agnieszka Wita 1989 Poznań bieg 4,3 km B
29 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km A
30 Piotr Duszyński 1984 Poznań bieg 10km B
31 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
32 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 4,3 km A
33 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań bieg 10km A
34 Dominik Samelski 1978 Rumianek bieg 10km A
35 Oliwia Kaczmarek 2002 Komorniki bieg 4,3 km A
36 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
37 Ireneusz Wojtera 1972 Poznań bieg 4,3 km A
38 Agnieszka ołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
39 Anna Kozłowska 1977 Szczecinek bieg 10km A
40 Magdalena Knie 1984 Jarocin Nordic Walking 4,3km A
41 Julitta Walasek 1972 Pobiedziska Nordic Walking 4,3km A
42 Joanna Opaska 1988 Grodzisk Wlkp. bieg 4,3 km A
43 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 4,3 km A
44 Pawel Aszyk 1984 Poznan bieg 10km A
45 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
46 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
47 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 4,3 km A
48 Dominika Sierakowska 1995 Dąbrówka Ludomska bieg 4,3 km A
49 Joanna Zboralska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
50 Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 4,3 km A
51 Magdalena Wasilewska 1989 Poznań bieg 4,3 km B
52 Magdalena Żurawska 1978 Poznań bieg 4,3 km B
53 Katarzyna Walczak 1977 Poznań bieg 4,3 km B
54 Rafał Włodarczak 1970 Oborniki bieg 10km A
55 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko bieg 10km A
56 Joanna Mazurczak-Wiciak 1989 61-725 bieg 10km A
57 Anna Kostrom 1998 SZAMOTUŁ bieg 4,3 km B
58 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
59 Patrycja Kaczmarek 1980 Mieczewo bieg 4,3 km A
60 Mariola Protasewicz 1971 Rokietnica bieg 4,3 km A
61 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec bieg 4,3 km A
62 ANNA KOZŁOWSKA 1977 SZCZECINEK bieg 10km A
63 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
64 Piotr Barczak 1993 Poznań bieg 10km A
65 Jacek Waloszczyk 1979 Poznań bieg 10km A
66 Anka Marcinkowska 1984 Gądki bieg 10km A
67 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
68 Maciej Olejniczak 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km B
69 Wiktoria Koszarek 2000 Miejska Górka Nordic Walking 4,3km B
70 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
71 Tomasz Cierpicki 1975 Rokietnica bieg 4,3 km A
72 Adam Panicz 1995 Szczecin bieg 10km B
73 Diana Włodarczyk 1993 Przedbórz bieg 4,3 km A
74 Monika Szofer 1980 Błażejewko bieg 4,3 km A
75 Jakub Kierzek 2002 Szamotuły bieg 4,3 km A
76 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
77 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
78 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
79 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
80 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
81 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
82 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
83 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
84 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
85 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
86 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
87 Eryk Budnik 1987 Dębogóra bieg 10km A (karnet)
88 Mateusz Frąckowiak 2002 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A (karnet)
89 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
90 Sławomir Dopierała 1976 Iwno KARBUD - w drodze do celu bieg 10km A (karnet)
91 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
92 Radosław Kozłowski 1975 Poznań bieg 10km A
93 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
94 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
95 Anna Zasada 1977 Koło Nordic Walking 4,3km A
96 Aleksandra Dębska 1989 Poznań bieg 10km A
97 Adrianna Rybarczyk 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
98 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
99 Magdalena Ancukiewicz 1986 Poznań bieg 10km A
100 maria małoszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A