Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja Pakiet
1 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
2 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
3 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
4 Anna Smirnow 1987 Poznań bieg 4,3 km A
5 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
6 Szymon Kaniewski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
7 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
8 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
9 Jakub Magdziński 1997 Kiszewko bieg 10km A
10 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
11 Angelika Figlarz 1973 Poznań bieg 4,3 km A
12 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
13 Monika Mikołajczak 1977 Luboń bieg 10km A
14 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
15 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
16 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
17 Szymon Derucki 1982 Luboń bieg 4,3 km A
18 Monika Owczarczak 1984 poznań Wilda Biega bieg 10km A (karnet)
19 Samanta Danielewicz 1988 Stęszew bieg 4,3 km A
20 Krzyszytof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 10km A (karnet)
21 Agnieszka Pucek 1991 Chrzypsko Wielkie bieg 4,3 km A
22 Anna Bednarska-Fenrych 1972 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW bieg 5km A (karnet)
23 Michał Słomczyński 1959 Poznań bieg 10km A
24 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
25 Wojciech Walczak 1966 Poznań bieg 10km A
26 Zuzanna Zienkiewicz 1998 OPALENICA bieg 10km A
27 Inga Maciejewska-Racka 1991 Fałkowo bieg 10km A
28 Mikolaj Pfeiffer 1991 Czmon bieg 10km A
29 Radosław Kozłowski 1975 Poznań bieg 10km A
30 Agnieszka Szczerbal 1975 Poznań bieg 10km A
31 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
32 Kinga Janowska 1979 Luboń bieg 4,3 km A
33 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
34 Danuta Okraska 1971 Skierniewice bieg 4,3 km A
35 Damian Dresler 1996 Plewiska bieg 4,3 km A
36 Aleksandra Kowalska 1972 Kościan bieg 4,3 km A
37 Gosia Groen 1977 Palędzie bieg 10km A
38 Cecile Moyart 1990 Poznan bieg 4,3 km A
39 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km B
40 Gosia Cieslak 1984 Poznan bieg 4,3 km A
41 Alina Lutyńska 1995 Poznań bieg 10km A
42 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
43 Radosław Dudek 1999 Rzeszów bieg 10km A
44 Agnieszka Kaniecka 1979 Plewiska bieg 10km A
45 Teresa Pieszkur 1995 Miastko bieg 4,3 km A
46 Karolina Siejak 1990 Golęczewo bieg 4,3 km A
47 Marta Szufnarowska 1994 Kozieglowy bieg 4,3 km A
48 Anita Ciesiółka 1976 Obrzycko bieg 4,3 km A
49 Marta Kubiak 1991 Wronki bieg 4,3 km A
50 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
51 Marcin Grzemski 1989 Wronki bieg 10km A
52 Jacek Banasiak 1974 Poznań bieg 10km A
53 Justyna Terlecka 1982 Poznań bieg 10km A
54 Piotr Jacek 1985 Poznań bieg 4,3 km A
55 Massimo Di Marino 1973 Poznań bieg 10km A
56 Damian Żuchowski 1979 Międzychód bieg 4,3 km A
57 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań bieg 10km A
58 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
59 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 4,3 km A
60 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań bieg 4,3 km A
61 Alicja Zaraś 1977 Szamotuły bieg 10km A
62 Marika Kaczmarek 1997 Komorniki bieg 4,3 km A
63 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
64 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
65 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
66 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A
67 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
68 Maciej Kandulski 1994 Grodzisk wielkopolski bieg 10km A
69 TOMASZ PARYS 1982 Poznań bieg 10km B
70 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec bieg 4,3 km A
71 Maciej Olejnik 1981 Poznań bieg 10km A
72 Zbyszko Sobkowiak 1987 Poznań bieg 10km B
73 Maciej Kaźmierczak 1992 Plewiska bieg 10km A
74 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno bieg 4,3 km A
75 Johan Alexandersson 1996 Falkenberg bieg 4,3 km A
76 Wojtek Pawlicki 1976 Poznań bieg 4,3 km A
77 Joanna Piechocka 1983 Poznań bieg 10km B
78 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
79 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
80 Justyna Machowska 1972 Łubowo Nordic Walking 4,3km A
81 Magdalena Herudzińska 1993 Sługocin bieg 4,3 km B
82 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 4,3 km A
83 Tomasz Łyskawka 1983 Pleszew bieg 10km B
84 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
85 Patrycja Kaczmarek 1980 Mieczewo bieg 4,3 km A
86 Mariola Protasewicz 1971 Rokietnica bieg 4,3 km A
87 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec bieg 4,3 km A
88 ANNA KOZŁOWSKA 1977 SZCZECINEK bieg 10km A
89 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań bieg 10km A
90 Piotr Barczak 1993 Poznań bieg 10km A
91 Jacek Waloszczyk 1979 Poznań bieg 10km A
92 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km A
93 Sylwia Bindas 1982 Poznań bieg 4,3 km A
94 Violetta Krawczyk 1988 Poznań bieg 4,3 km A
95 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 4,3 km A
96 Wiktoria Pohl 1996 Poznań bieg 10km A
97 Justyna Grypczyńska 1969 Czempiń bieg 4,3 km B
98 Bartosz Płociennik 1993 Poznań bieg 10km A
99 Lidia Szymańska-Kierzynka 1969 Miedzychód bieg 10km A
100 Wojciech Gajda 1987 Suchy Las bieg 10km A