Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MSE bieg 10km A
2 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 4,3 km B
3 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
4 Piotr Adamski 1988 Poznań 1988 bieg 10km A
5 Karol Adamski 1971 Dolsk ZAWISZ DOLSK bieg 10km A
6 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
7 Łukasz Aleszczyk 1988 Poznań bieg 10km B
8 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
9 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Pepa biega bieg 10km A (karnet)
10 Sławomir Andryszak 1972 Zalasewo bieg 4,3 km A
11 Jan Andryszak 2003 Zalasewo bieg 4,3 km A
12 Agnieszka Bączyk 1979 Plewiska bieg 10km A
13 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
14 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
15 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
16 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 4,3 km A
17 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
18 Karolina Banaszak 1990 Poznań bieg 10km A
19 Barbara Bandyszak 1973 Wałcz bieg 4,3 km A
20 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
21 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
22 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 10km A
23 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
24 Marta Basińska 1979 Leszno 1979 bieg 4,3 km A
25 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
26 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
27 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
28 Aleksandra Besz 1986 Poznań bieg 4,3 km A
29 Krystian Białas 1985 Poznań bieg 4,3 km A
30 Jakub Białoskórski 1993 Mielno bieg 10km A
31 JAROSŁAW BIECHOŃSKI 1977 Poznań bieg 10km A
32 Michał Biegański 1984 Poznań KB Intrex Poznań bieg 5km A (karnet)
33 Jolanta Bielawska 1959 Gądki Nordic Walking 4,3km A
34 PAWEŁ BIESZKE 1963 WOJCIESZYCE Nordic Walking 4,3km A
35 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
36 Łukasz Blejwas 1983 Września bieg 10km B
37 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
38 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A (karnet)
39 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
40 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
41 Aleksandra Boguś 2003 Szamotuły bieg 4,3 km A
42 Zuzanna Boguś 2003 Szamotuły bieg 4,3 km A
43 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
44 Kinga Borowiec 1982 Daszewice Sexymamas bieg 10km A
45 Damian Borsuk 1985 Poznań Borsucza Osada bieg 4,3 km A
46 Mariusz Brotkiewicz 1973 Poznań Nordic Walking 4,3km A
47 Andrzej Budzisz 1993 Środa Wielkopolska bieg 4,3 km B
48 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września bieg 4,3 km A
49 Marcin Burlaga 1984 Poznań bieg 4,3 km B
50 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
51 WIOLETTA BŁAŻEJAK 1981 KONRADOWO bieg 4,3 km B
52 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
53 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
54 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
55 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
56 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
57 Bgusława Chmiel 1972 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 4,3 km A
58 Justyna Chodorowska 1978 Głogów Nordic Walking 4,3km B
59 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
60 Karolina Chraplewska 1981 Poznan Pro366 bieg 10km A (karnet)
61 Magdalena Chudziak 1986 Szamotuły bieg 4,3 km A
62 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
63 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
64 Piotr Cichała 1987 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
65 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
66 Katarzyna Cieślak 1976 Poznań bieg 4,3 km B
67 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań bieg 10km A (karnet)
68 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań Rehafiz bieg 10km A
69 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek bieg 4,3 km B
70 Maciej Czajkowski 2003 Włocławek bieg 4,3 km B
71 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
72 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
73 Lukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
74 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
75 Katarzyna Dachterska 1983 Wiry SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
76 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
77 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 4,3 km A
78 Milena Dembik 1975 Poznań 1975 bieg 4,3 km A
79 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
80 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
81 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
82 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
83 Wojtek Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
84 Marcin Dolata 1974 Poznań ZAMYKAJĄCY STAWKĘ ;-) bieg 4,3 km A
85 Katarzyna Dolata 1974 Poznań bieg 4,3 km A
86 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)
87 Andrzej Domasik 1968 Oborniki bieg 4,3 km A
88 Mateusz Domasik 2002 Oborniki bieg 4,3 km A
89 Sebastian Dorosz 1989 Buk SKD Team bieg 10km A
90 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
91 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
92 Elżbieta Draber 1965 Poznań Biegacze Celebryci bieg 4,3 km A
93 Ewa Draber 1995 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
94 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
95 Bartosz Draszczyk 1993 Gądki SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
96 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet)
97 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
98 Grażyna Dudek 1972 Wiry Nordic Walking 4,3km B
99 Damian Dudek 1998 Wiry bieg 4,3 km B
100 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 4,3 km A