Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
2 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 4,3 km A
3 Hanna Szulc 1970 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
4 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
5 magdalena frankowicz 1983 Poznań SNY bieg 10km A
6 Wiesława Janur 1980 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
7 Roman Kędziora 1972 Strzałkowo WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
8 Wojtek Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
9 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
10 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
11 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 4,3 km A
12 Wiktor Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
13 Monika Marciniak 1992 Puszczykowo bieg 10km A
14 Robert Różański 1969 Warszawa bieg 4,3 km A
15 Ania Orwat 1978 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 4,3 km A
16 Łukasz Rudawski 1982 Poznań bieg 4,3 km A
17 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. bieg 10km A
18 Elżbieta Glinkowska 1970 Poznań bieg 10km A
19 Grzegorz Wegiera 1974 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
20 Jakub Gilgenast 1981 Poznań 1981 bieg 4,3 km A
21 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
22 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia góra bieg 10km A
23 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
24 Jagoda Gawron 1996 Poznań bieg 10km A
25 Jarek Jackowiak 1961 Poznan gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
26 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 4,3 km A
27 Milena Dembik 1975 Poznań 1975 bieg 4,3 km A
28 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
29 Mikołaj Mazurek 2000 Poznań bieg 4,3 km A
30 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Running Team bieg 10km A
31 Andrzej Domasik 1968 Oborniki bieg 4,3 km A
32 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
33 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 4,3 km A
34 AGNIESZKA Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
35 Marcin Dolata 1974 Poznań ZAMYKAJĄCY STAWKĘ ;-) bieg 4,3 km A
36 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
37 MAGDALENA HERRA 1980 DACHOWA DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
38 Grzegorz Górski 1976 Suchy Las Fehlau Run Team MSE bieg 10km A
39 wiktoria wozniak 2001 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Nordic Walking 4,3km A
40 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
41 Tomasz Wołyński 1988 Zalasewo Consdata Supersportowy TEAM bieg 10km A
42 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
43 Joanna Raś 1996 Poznań 1996 bieg 4,3 km A
44 Sławomir Andryszak 1972 Zalasewo bieg 4,3 km A
45 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
46 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
47 Beata Kucharczyk 1989 Poznań bieg 10km A
48 Michał Piechota 1983 Poznań bieg 10km A
49 Maria Wełniak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
50 Arek Orwat 1975 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 10km A
51 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
52 Joanna Jon-Śliwa 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
53 Wioletta Przybylska - Kaczmarek 1981 POZNAŃ Wioletta Przybylska - Kaczmarek bieg 10km A
54 PIOTR WĘCLEWSKI 1984 poznań PROCAR Auto Części bieg 4,3 km A
55 Martyna Mikołajczak 1985 Poznań bieg 10km A
56 Paweł Golis 1990 Wolsztyn bieg 10km A
57 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
58 Sebastian Dworzyński 1979 Miały bieg 10km A
59 Ewelina Tusińska 1983 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
60 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
61 Magdalena Różańska 1976 Warszawa bieg 4,3 km A
62 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
63 Damian Mazurek 1979 Poznań bieg 4,3 km A
64 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
65 Rafał Lewandowski 1982 Góra Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
66 Jakub Białoskórski 1993 Mielno bieg 10km A
67 Malgorzata Rzekanowska 1981 Zlotniki bieg 4,3 km A
68 Monika Kupczak 1995 Buk HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
69 Katarzyna Dolata 1974 Poznań bieg 4,3 km A
70 RAFAŁ HERRA 1982 DACHOWA DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
71 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MSE bieg 10km A
72 Natalia Szymkowiak 1981 Dopiewo SZYMTEAM bieg 10km A
73 Bgusława Chmiel 1972 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 4,3 km A
74 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 4,3 km A
75 Kamil Kujawa 1997 Poznań SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
76 Mariusz Raś 1971 Poznań bieg 4,3 km A
77 Jan Andryszak 2003 Zalasewo bieg 4,3 km A
78 Katarzyna Matuszewska 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
79 Katarzyna Stempniak 1981 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
80 Jan Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
81 Zofia Różańska 2003 Warszawa bieg 4,3 km A
82 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
83 IZABELA NAIT MANSOUR 1978 POZNAŃ bieg 4,3 km A
84 Marek Kowalewicz 1977 Kamionki bieg 4,3 km A
85 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
86 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
87 Justyna Dybała 1989 Warszawa brak bieg 10km A
88 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań ZbiegiZglownej bieg 10km A
89 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
90 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Nordic Walking 4,3km A
91 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Zabiegany Dżejuś bieg 4,3 km A
92 Piotr Adamski 1988 Poznań 1988 bieg 10km A
93 Małgorzata Kostecka 1984 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
94 Aleksandra Boguś 2003 Szamotuły bieg 4,3 km A
95 Katarzyna Kaczmarek 1986 Poznań bieg 4,3 km A
96 Karolina Kozłowska 1983 Poznań #koziołki_team Nordic Walking 4,3km A
97 Mateusz Domasik 2002 Oborniki bieg 4,3 km A
98 Natalia Skolarus 1971 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
99 Arkadiusz Rzekanowski 1981 Złotniki bieg 4,3 km A
100 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team bieg 4,3 km A