Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Stanisław Łyżwa 1988 Głogów bieg 10km B
2 Łukasz Łowiński 1981 Komorniki Inteligentnafarma.pl bieg 10km A (karnet)
3 Mariusz Łochowski 1970 Konstantynów Łódzki bieg 4,3 km B
4 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
5 Bożena Łentek 1962 Barlinek bieg 4,3 km B
6 Wiesław Łentek 1963 Barlinek bieg 4,3 km B
7 Magdalena Ławniczak 1980 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU bieg 4,3 km A
8 Kaja Łata 1993 Poznań bieg 5km A (karnet)
9 Mariusz Łakota 1985 Szamotuły bieg 5km A (karnet)
10 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
11 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. bieg 10km A
12 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
13 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
14 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska bieg 5km B (karnet)
15 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska 6 łap bieg 5km B (karnet)
16 Dorota Zowczak 1983 Poznań Rawa Team bieg 5km A (karnet)
17 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
18 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 4,3 km A
19 Kinga Zielińska 1979 Poznań P.H.P. Metal-Stop Kinga Zielińska bieg 4,3 km A
20 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
21 Jakub Zbierski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
22 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
23 Łukasz Żak 1980 Poznań bieg 10km A
24 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
25 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Zabiegany Dżejuś bieg 4,3 km A
26 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
27 Tomasz Wołyński 1988 Zalasewo Consdata Supersportowy TEAM bieg 10km A
28 wiktoria wozniak 2001 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Nordic Walking 4,3km A
29 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
30 Ireneusz Wojtera 1972 Poznań bieg 4,3 km A
31 ANNA WOJTCZAK 1978 ZWOLA Nordic Walking 4,3km B
32 Marta Wojcieszak 1993 Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
33 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
34 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
35 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
36 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
37 Karolina Witucka 2006 Poznań Rocznik 2008 NW 5 km A (karnet)
38 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
39 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
40 Dorota Witczak 1968 Śrem bieg 4,3 km A
41 Mirka Wisiorek 1991 poznań Pjotery bieg 4,3 km A
42 AGNIESZKA Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
43 Jagoda Wilk 1976 Krzyż Wlkp KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km A (karnet)
44 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
45 Gochaa Widomska 1988 Śrem Pepa biega bieg 10km A (karnet)
46 Maria Wełniak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
47 Grzegorz Wegiera 1974 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
48 PIOTR WĘCLEWSKI 1984 poznań PROCAR Auto Części bieg 4,3 km A
49 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
50 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
51 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
52 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
53 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
54 Anna Warzecha 1980 Suchy Las SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
55 Mariola Waliszak 1967 Skrzynki bieg 10km A (karnet)
56 Ewelina Walczak 1993 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
57 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km A
58 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
59 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
60 Ewelina Tusińska 1983 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
61 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
62 Tomasz Trzebiński 1996 Poznań Zakład Fryzjerski Zaskakująco Dobrze bieg 10km A (karnet)
63 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
64 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica J&ZTORCH bieg 10km B (karnet)
65 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
66 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
67 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A (karnet)
68 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km A
69 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km B (karnet)
70 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
71 Maciej Talarek 1975 Oborniki bieg 4,3 km A
72 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
73 Natalia Szymkowiak 1981 Dopiewo SZYMTEAM bieg 10km A
74 Michał Szymków 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
75 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
76 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
77 Hanna Szulc 1970 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
78 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
79 Mariola Szemiel-afek POZNAŃ A (karnet)
80 Joanna Szczerbal 1990 Bruszczewo Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
81 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
82 Katarzyna Świtaj 1994 Szczecinek parkrun szczecinek bieg 4,3 km A
83 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
84 Joanna Surma 1982 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
85 Marcin Strzeszyński 1985 Rokietnica bieg 5km B (karnet)
86 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 5km A (karnet)
87 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 5km A (karnet)
88 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
89 DARIUSZ STENCEL 1964 Poznań bieg 10km B (karnet)
90 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 4,3 km A
91 Katarzyna Stempniak 1981 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
92 Zbigniew Stempniak 1976 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
93 Ewa Stempniak 1984 Szamocin bieg 4,3 km A
94 Łukasz Steczko 1990 Poznań bieg 10km B (karnet)
95 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A
96 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki bieg 10km A
97 Radosław Staszak 1975 Złotniki bieg 10km A
98 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 4,3 km A
99 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
100 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A