Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 10km A
2 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
3 Bgusława Chmiel 1972 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 4,3 km A
4 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
5 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
6 Bożena Łentek 1962 Barlinek bieg 4,3 km B
7 Wiesław Łentek 1963 Barlinek bieg 4,3 km B
8 Ewelina Tusińska 1983 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
9 Jacek Konieczny 1977 Białośliwie ZABIEGANY SZAMOCIN bieg 10km A
10 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
11 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
12 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
13 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
14 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
15 Szymon Kuropka 1978 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
16 Wojciech Kieczur 1985 Borówiec bieg 10km B
17 Jacek Majchrzak 1988 Brodnica Pjotery bieg 4,3 km A
18 Joanna Szczerbal 1990 Bruszczewo Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
19 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
20 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
21 Monika Kupczak 1995 Buk HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
22 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
23 Joanna Masztalerz 1989 Buk bieg 4,3 km B
24 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
25 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 4,3 km A
26 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BIEGACZE bieg 4,3 km B
27 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 10km A (karnet)
28 Anna Gucka 1982 Chyby bieg 10km A
29 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
30 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 4,3 km A
31 MAGDALENA HERRA 1980 DACHOWA DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
32 RAFAŁ HERRA 1982 DACHOWA DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
33 Natalia Kukurenda 1976 Dachowa bieg 10km A
34 Sławomir Kukurenda 1971 Dachowa bieg 4,3 km A
35 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
36 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
37 AGNIESZKA Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
38 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
39 Natalia Szymkowiak 1981 Dopiewo SZYMTEAM bieg 10km A
40 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km B (karnet)
41 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
42 Jolanta Bielawska 1959 Gądki Nordic Walking 4,3km A
43 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
44 Patryk Wurst 1989 Gaj Wielki Zabiegany Dżejuś bieg 4,3 km A
45 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 4,3 km B
46 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
47 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
48 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
49 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
50 MAGDALENA KOZUBIŃSKA 1973 GNIEZNO bieg 5km A (karnet)
51 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
52 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
53 Rafał Lewandowski 1982 Góra Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
54 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wlkp. bieg 5km A (karnet)
55 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
56 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
57 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
58 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
59 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
60 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
61 Łukasz Semik 1991 Głogów Biegam Bo Lubię Głogów/Poznań bieg 10km A (karnet)
62 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
63 Kinga Narkiewicz 1978 Głogów Nordic Walking 4,3km B
64 Marek Sikora 1976 Głogów BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW bieg 5km A (karnet)
65 Justyna Chodorowska 1978 Głogów Nordic Walking 4,3km B
66 Stanisław Łyżwa 1988 Głogów bieg 10km B
67 Katarzyna Stempniak 1981 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
68 Zbigniew Stempniak 1976 Hel REBELS LEGION TEAM bieg 4,3 km A
69 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
70 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia góra bieg 10km A
71 Jan Pawłowski 1962 Kaczory niepokonani bieg 5km A (karnet)
72 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
73 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)
74 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 4,3 km B
75 Izabela Małecka 1982 Kalisz Żółwikersi bieg 10km B
76 Marek Kowalewicz 1977 Kamionki bieg 4,3 km A
77 Magdalena Kowalewicz 1982 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
78 Henryka Kubiak 1973 Każmierz SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 10km A
79 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
80 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
81 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)
82 Justyna Kasprzyk 1995 Kiekrz bieg 10km A
83 Marta Rydzewska 1986 Kleczew Ohana bieg 10km A (karnet)
84 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica J&ZTORCH bieg 10km B (karnet)
85 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton bieg 10km A
86 Łukasz Łowiński 1981 Komorniki Inteligentnafarma.pl bieg 10km A (karnet)
87 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
88 WIOLETTA BŁAŻEJAK 1981 KONRADOWO bieg 4,3 km B
89 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
90 Mariusz Łochowski 1970 Konstantynów Łódzki bieg 4,3 km B
91 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A (karnet)
92 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
93 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
94 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
95 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
96 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A
97 Wiktor Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
98 Jan Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
99 Małgorzata Kula 1976 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
100 Jolanta Piórkowska 1976 Koło Koło Biega bieg 10km A