Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
2 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
3 Adam Gucki 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km B
4 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 5km A (karnet)
5 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A
6 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 5km A (karnet)
7 Adrian Sierzant 1989 Poznań S-brothers bieg 10km A
8 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BIEGACZE bieg 4,3 km B
9 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
10 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
11 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
12 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 5km A (karnet)
13 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
14 AGNIESZKA Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
15 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
16 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
17 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
18 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
19 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
20 agnieszka malak 1965 przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A (karnet)
21 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
22 agnieszka stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
23 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
24 Agnieszka Majchrzak-Dybek 1979 Złotniki bieg 10km A
25 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki bieg 10km A
26 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań Nordic Walking 4,3km A
27 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
28 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
29 Aldona PĄPKA 1972 Wojnowice Nordic Walking 4,3km A
30 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Malinowscy Team bieg 10km A
31 Aleksander Guzik 1992 Poznań Guziki bieg 10km A
32 Aleksandra Boguś 2003 Szamotuły bieg 4,3 km A
33 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 10km A
34 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
35 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
36 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 4,3 km A
37 Amadeusz Górski 1993 Poznań BE3 CITYZEN bieg 10km A
38 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 4,3 km A
39 Andrzej Domasik 1968 Oborniki bieg 4,3 km A
40 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
41 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
42 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
43 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia góra bieg 10km A
44 Ania Orwat 1978 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 4,3 km A
45 Anita Kodur 1983 Przeźmierwo Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
46 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
47 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
48 Anna Nowak 1987 Obelzanki bieg 4,3 km B
49 Anna Musiał 1974 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A (karnet)
50 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
51 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MSE bieg 10km A
52 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 4,3 km A
53 Anna Klawinska 1981 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE bieg 4,3 km A
54 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
55 Anna Kościelniak 1983 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
56 Anna Gucka 1982 Chyby bieg 10km A
57 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
58 Anna Warzecha 1980 Suchy Las SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
59 Anna Rybarczyk 1978 Poznań BBKTS bieg 4,3 km A
60 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
61 ANNA WOJTCZAK 1978 ZWOLA Nordic Walking 4,3km B
62 Anna Kuźma 1990 POZNAŃ SM Nordic Walking 4,3km B
63 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
64 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
65 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
66 Arek Orwat 1975 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 10km A
67 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km B
68 Arkadiusz Rzekanowski 1981 Złotniki bieg 4,3 km A
69 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
70 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 10km A (karnet)
71 Artur Porada 1990 Poznań WTRI Team bieg 10km A
72 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
73 Barbara Bandyszak 1973 Wałcz bieg 4,3 km A
74 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
75 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
76 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
77 Bartosz Nizielski 1985 Poznań bieg 10km A
78 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
79 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
80 Beata Kucharczyk 1989 Poznań bieg 10km A
81 Beata Kieljan 1984 Oborniki bieg 5km A (karnet)
82 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
83 Bgusława Chmiel 1972 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 4,3 km A
84 Bożena Łentek 1962 Barlinek bieg 4,3 km B
85 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A (karnet)
86 Damian Mazurek 1979 Poznań bieg 4,3 km A
87 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 4,3 km B
88 Damian Tomas 1990 Poznań D&W bieg 10km A
89 Damian Borsuk 1985 Poznań Borsucza Osada bieg 4,3 km A
90 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
91 Danuta Murawska 1979 Mosina - Nordic Walking 4,3km A
92 Danuta Kapella 1961 Poznań WTRI Team Nordic Walking 4,3km A
93 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
94 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki 1960 bieg 10km A
95 Daria Nowicka 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
96 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
97 DARIUSZ STENCEL 1964 Poznań bieg 10km B (karnet)
98 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica ROXKIJE Nordic Walking 4,3km A
99 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
100 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)