Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
2 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
3 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 4,3 km A
4 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
5 magdalena frankowicz 1983 Poznań SNY bieg 10km A
6 Jakub Przybylski 1995 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A (karnet)
7 Roman Kędziora 1972 Strzałkowo WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
8 Wojtek Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
9 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
10 Hanna Szulc 1970 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
11 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
12 Wiesława Janur 1980 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
13 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
14 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
15 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
16 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 4,3 km A
17 Wiktor Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
18 Ania Orwat 1978 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 4,3 km A
19 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
20 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
21 Maciej Rudawski 1983 Trzciel Walk & Run Team Oborniki NW 5 km A (karnet)
22 Monika Marciniak 1992 Puszczykowo bieg 10km A
23 Robert Różański 1969 Warszawa bieg 4,3 km A
24 Dorota Zowczak 1983 Poznań Rawa Team bieg 5km A (karnet)
25 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia góra bieg 10km A
26 Łukasz Rudawski 1982 Poznań bieg 4,3 km A
27 Joanna Surma 1982 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
28 Grzegorz Wegiera 1974 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
29 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 5km A (karnet)
30 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
31 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
32 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km B
33 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska 6 łap bieg 5km B (karnet)
34 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. bieg 10km A
35 Elżbieta Glinkowska 1970 Poznań bieg 10km A
36 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
37 Jakub Gilgenast 1981 Poznań 1981 bieg 4,3 km A
38 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
39 Mikołaj Mazurek 2000 Poznań bieg 4,3 km A
40 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
41 Jagoda Gawron 1996 Poznań bieg 10km A
42 Jarek Jackowiak 1961 Poznan gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
43 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
44 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
45 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
46 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 4,3 km A
47 Milena Dembik 1975 Poznań 1975 bieg 4,3 km A
48 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
49 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
50 Andrzej Domasik 1968 Oborniki bieg 4,3 km A
51 Kaja Łata 1993 Poznań bieg 5km A (karnet)
52 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
53 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 4,3 km A
54 AGNIESZKA Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
55 MAGDALENA HERRA 1980 DACHOWA DACHOWA BIEGA bieg 4,3 km A
56 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Running Team bieg 10km A
57 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
58 Marcin Dolata 1974 Poznań ZAMYKAJĄCY STAWKĘ ;-) bieg 4,3 km A
59 Grzegorz Górski 1976 Suchy Las Fehlau Run Team MSE bieg 10km A
60 wiktoria wozniak 2001 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Nordic Walking 4,3km A
61 Katarzyna Grześkowiak 1997 Wschowa bieg 4,3 km B
62 Iwona Ogrodowska 1994 Poznań bieg 5km A (karnet)
63 Anna Nowak 1987 Obelzanki bieg 4,3 km B
64 Joanna Raś 1996 Poznań 1996 bieg 4,3 km A
65 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
66 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
67 Tomasz Wołyński 1988 Zalasewo Consdata Supersportowy TEAM bieg 10km A
68 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
69 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
70 Sławomir Andryszak 1972 Zalasewo bieg 4,3 km A
71 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
72 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
73 Beata Kucharczyk 1989 Poznań bieg 10km A
74 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
75 Arek Orwat 1975 POZNAŃ Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 10km A
76 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
77 Michał Piechota 1983 Poznań bieg 10km A
78 Maria Wełniak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
79 Kinga Narkiewicz 1978 Głogów Nordic Walking 4,3km B
80 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
81 Wioletta Karkut 1976 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
82 PIOTR WĘCLEWSKI 1984 poznań PROCAR Auto Części bieg 4,3 km A
83 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
84 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
85 Paweł Golis 1990 Wolsztyn bieg 10km A
86 Adam Gucki 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km B
87 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska bieg 5km B (karnet)
88 Joanna Jon-Śliwa 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
89 Wioletta Przybylska - Kaczmarek 1981 POZNAŃ Wioletta Przybylska - Kaczmarek bieg 10km A
90 Martyna Mikołajczak 1985 Poznań bieg 10km A
91 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM bieg 5km A (karnet)
92 Damian Mazurek 1979 Poznań bieg 4,3 km A
93 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
94 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
95 Sebastian Dworzyński 1979 Miały bieg 10km A
96 Ewelina Tusińska 1983 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
97 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
98 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
99 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
100 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)