Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 4,3 km A
2 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
3 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A (karnet)
4 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
5 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
6 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 4,3 km A
7 Monika Marciniak 1992 Puszczykowo bieg 10km A
8 Robert Różański 1969 Warszawa bieg 4,3 km A
9 Angelika Kryszpin 1999 Jelenia góra bieg 10km A
10 Łukasz Rudawski 1982 Poznań bieg 4,3 km A
11 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
12 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. bieg 10km A
13 Elżbieta Glinkowska 1970 Poznań bieg 10km A
14 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
15 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
16 Mikołaj Mazurek 2000 Poznań bieg 4,3 km A
17 Jagoda Gawron 1996 Poznań bieg 10km A
18 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
19 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
20 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 4,3 km A
21 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 4,3 km A
22 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
23 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
24 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
25 Andrzej Domasik 1968 Oborniki bieg 4,3 km A
26 Kaja Łata 1993 Poznań bieg 5km A (karnet)
27 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
28 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 4,3 km A
29 AGNIESZKA Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
30 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
31 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A (karnet)
32 Michał Szymków 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
33 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
34 Katarzyna Grześkowiak 1997 Wschowa bieg 4,3 km B
35 Iwona Ogrodowska 1994 Poznań bieg 5km A (karnet)
36 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
37 Anna Nowak 1987 Obelzanki bieg 4,3 km B
38 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
39 Sławomir Andryszak 1972 Zalasewo bieg 4,3 km A
40 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
41 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
42 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
43 Beata Kucharczyk 1989 Poznań bieg 10km A
44 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
45 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
46 Michał Piechota 1983 Poznań bieg 10km A
47 Maria Wełniak 1981 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
48 Kinga Narkiewicz 1978 Głogów Nordic Walking 4,3km B
49 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
50 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
51 Michał Skrzypczak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
52 Paweł Golis 1990 Wolsztyn bieg 10km A
53 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska bieg 5km B (karnet)
54 Joanna Jon-Śliwa 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
55 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
56 Martyna Mikołajczak 1985 Poznań bieg 10km A
57 Damian Mazurek 1979 Poznań bieg 4,3 km A
58 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
59 Sebastian Dworzyński 1979 Miały bieg 10km A
60 Ewelina Tusińska 1983 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
61 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
62 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
63 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
64 Magdalena Różańska 1976 Warszawa bieg 4,3 km A
65 Wojciech Gorączka 2002 Lubniewice bieg 10km B (karnet)
66 Paulina Kluziak 19821982 Oleśnica bieg 4,3 km B
67 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
68 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
69 Malgorzata Rzekanowska 1981 Zlotniki bieg 4,3 km A
70 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
71 Jakub Białoskórski 1993 Mielno bieg 10km A
72 Jakub Krukowski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
73 Katarzyna Dolata 1974 Poznań bieg 4,3 km A
74 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
75 Robert Mazur 1990 Mieścisko bieg 10km A (karnet)
76 Jakub Kowal 1996 Wijewo bieg 4,3 km B
77 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
78 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A (karnet)
79 Małgorzata Sędrowicz 1974 Szamotuły bieg 4,3 km B
80 Mariusz Raś 1971 Poznań bieg 4,3 km A
81 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
82 Jan Andryszak 2003 Zalasewo bieg 4,3 km A
83 Mariola Szemiel-afek POZNAŃ A (karnet)
84 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
85 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
86 Marta Kanikowska 1983 poznan bieg 10km B (karnet)
87 Łukasz Aleszczyk 1988 Poznań bieg 10km B
88 Zofia Różańska 2003 Warszawa bieg 4,3 km A
89 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
90 Mariusz Łochowski 1970 Konstantynów Łódzki bieg 4,3 km B
91 IZABELA NAIT MANSOUR 1978 POZNAŃ bieg 4,3 km A
92 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
93 Tadeusz Kowalczyk 1965 Otorowo bieg 5km A (karnet)
94 Maciej Sędrowicz 1997 Szamotuły bieg 4,3 km B
95 Mirek Kubiak 1965 Swarzędz bieg 5km B (karnet)
96 Marek Kowalewicz 1977 Kamionki bieg 4,3 km A
97 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
98 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)
99 Katarzyna Kaczmarek 1986 Poznań bieg 4,3 km A
100 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)