24 |
Katarzyna |
Zawiślak |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
25 |
Sebastian |
Torchala |
1977 |
Kobylnica |
Mistrzowski Trening |
bieg 5km |
A |
|
26 |
Daniel |
Staszewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
27 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
|
28 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
29 |
Lesicka |
Elżbieta |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
30 |
Ewelina |
Kita |
1986 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
31 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
32 |
Michał Hubert |
Bilski |
|
Poznań |
M&M |
|
A |
|
33 |
Zuzanna |
Różalska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
34 |
Mateusz |
Werbliński |
1993 |
Plewiska |
|
NW 5 km |
A |
|
35 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
36 |
Mirosław |
Glapiak |
1985 |
Siekierki Wielkie |
|
bieg 5km |
A |
|
37 |
adrian |
libera |
1983 |
poznan |
|
bieg 10km |
A |
|
38 |
Asia |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
39 |
Milena |
Dembik |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
40 |
Agnieszka |
Małecka |
|
Gadki |
|
|
A |
|
41 |
Elwira |
Remlein |
19871987 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
|
42 |
Anna |
Dworzańska-Gul |
1984 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
43 |
Ewa |
Knaflewska |
1983 |
Dąbrówka |
|
bieg 5km |
A |
|
44 |
Patryk |
Jaśkowski |
|
Kościan |
|
|
A |
|
45 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
46 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
47 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
48 |
Magdalena |
Łuczak |
1971 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
49 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
50 |
Tomasz |
Stachowiak |
1978 |
Konarzewo |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
51 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
52 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
53 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
54 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
55 |
Iryna |
Struhova |
|
Poznan |
|
|
A |
|
56 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
57 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
58 |
Anna |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
|
|
A |
|
59 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
60 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
61 |
Kamil |
Sobkowiak |
|
Chodzież |
|
|
A |
|
62 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
63 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
64 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
65 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
66 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
67 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
68 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
69 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
70 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
71 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
72 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
73 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
74 |
Michał |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
75 |
Agata |
Miśkowiec |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
76 |
Magdalena |
Wilkowska |
1978 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
77 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
78 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
79 |
Małgorzata |
Skowrońska |
198919891989 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
80 |
Michał |
Paluczek |
1976 |
Grzebienisko |
Fitness Buk |
bieg 5km |
A |
|
81 |
Tadeusz |
Berger |
|
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
|
A |
|
82 |
Krzysztof |
Grzesiak |
1994 |
Poznań |
S.P.O.K.O. |
bieg 10km |
A |
|
83 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
84 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
85 |
Piotr |
Fabiszewski |
|
POZNAŃ |
|
|
A |
|
86 |
Artur |
Banach |
1975 |
Kicin |
Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K |
bieg 10km |
A |
|
87 |
Piotr |
Wójcicki |
1986 |
Gorzów Wielkopolski |
Wierzbicki Running Project |
bieg 10km |
A |
|
88 |
Tomasz |
Kwiatkowski |
1972 |
Międzyrzecz |
Studio Ruchu Międzyrzecz |
bieg 10km |
A |
|
89 |
Anita |
Łęc |
|
Pobiedziska |
|
|
A |
|
90 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznan |
Nowe Serce |
NW 5 km |
A |
|
91 |
Paulina |
Dąbrowska |
1994 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
92 |
Tomasz |
Mantas |
|
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
|
A |
|
93 |
HONORATA |
KARPOWICZ |
1978 |
Kowanówko |
|
bieg 5km |
A |
|
94 |
Justyna |
Piórewicz |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
95 |
Monika |
Modrzyńska |
1974 |
Przeźmierowo |
|
bieg 10km |
A |
|
96 |
Matteo |
Lombroni |
1997 |
Pavia |
|
bieg 10km |
A |
|
97 |
ALEKSANDER |
ADAMIAK |
|
Luboń |
|
|
A |
|
98 |
Wojciech |
Oczujda |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
99 |
Joanna |
Piasecka |
1983 |
Krosinko |
|
NW 5 km |
A |
|
100 |
Klaudia |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
101 |
Kinga |
Komorowska-Sobierajska |
1987 |
Manieczki |
|
bieg 5km |
A |
|
102 |
Izabella |
Kontowska |
|
Oborniki |
NORDIC TEAM OBORNIKI |
|
A |
|
103 |
Piotr |
Paterski |
1978 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
104 |
Krzysztof |
Kokot |
1974 |
Poznań |
Wilda Biega |
bieg 10km |
A |
|
105 |
Joanna |
Dabrowskac |
1974 |
Lednogóra |
„Dziki” |
bieg 10km |
A |
|
106 |
Krystyna |
Brązert |
1952 |
Poznan |
|
NW 5 km |
A |
|
107 |
Krzysztof |
Dopierała |
|
Przykona |
|
|
A |
|
108 |
Michał |
Kotarski |
1982 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
109 |
Milena |
Wolska |
1999 |
Żnin |
|
bieg 5km |
A |
|
110 |
Katarzyna |
Nowak |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
111 |
Joanna |
Kowalska |
1987 |
Komornik |
|
bieg 5km |
A |
|
112 |
Jolanta |
Małecka |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
113 |
Tytus |
Adamczewski |
1983 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
114 |
Nikodem |
Smolarkiewicz |
2005 |
Wronki |
|
bieg 5km |
A |
|
115 |
Wojciech |
Łoś |
1980 |
Poznań |
Kibole W Biegu |
bieg 10km |
A |
|
116 |
Ewa |
Gendera |
1971 |
Poznań |
Drużyna Od Serca |
NW 5 km |
A |
|
117 |
Andrzej |
Czapczyk |
|
Bytyń |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
118 |
Anna |
Buszkiewicz |
1972 |
Oborniki |
Domin Team |
bieg 5km |
A |
|
119 |
Łukasz |
Borowiak |
1983 |
Grodzisk Wielkopolski |
Bimber Team |
bieg 10km |
A |
|
120 |
AGATA |
SURDYK |
1966 |
GOLĘCZEWO |
|
NW 5 km |
A |
|
121 |
Artur |
Zejer |
1980 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
122 |
Kinga |
Koschińska |
|
Pamiątkowo |
Siostry Kanae |
|
A |
|
123 |
Agnieszka |
Drogi |
1982 |
Poznań |
Pekabex |
bieg 5km |
A |
|