Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
2 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
3 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
4 Dawid Klemke 1983 Zbaszyn Stol-art bieg 10km A (karnet)
5 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
6 Robert Fenrych 1973 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW bieg 5km A (karnet)
7 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
8 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
9 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
10 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
11 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
12 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
13 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
14 MONIKA BORKA 1979 WOLSZTYN NW 5 km A (karnet)
15 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
16 Monika Owczarczak 1984 poznań Wilda Biega bieg 10km A (karnet)
17 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
18 Krzyszytof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 10km A (karnet)
19 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
20 Anna Bednarska-Fenrych 1972 Poznań POGROMCY KILOMETRÓW bieg 5km A (karnet)
21 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
22 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
23 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
24 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
25 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
26 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
27 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
28 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
29 Eryk Budnik 1987 Dębogóra bieg 10km A (karnet)
30 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
31 Mateusz Frąckowiak 2002 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A (karnet)
32 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
33 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
34 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet)
35 Sławomir Dopierała 1976 Iwno KARBUD - w drodze do celu bieg 10km A (karnet)
36 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A (karnet)
37 Alicja Rachuta 1990 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A (karnet)
38 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
39 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
40 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
41 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
42 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
43 Dorota Krukar 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
44 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
45 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A (karnet)
46 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
47 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
48 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
49 Agata Grabowska 1997 Mogilno Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
50 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
51 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
52 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
53 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
54 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
55 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
56 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań TKKF MPK Poznań bieg 5km A (karnet)
57 Agata Łaźniak 1986 Poznań CardioRunners bieg 10km A (karnet)
58 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 10km A (karnet)
59 Łukasz Sobkowski 1987 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A (karnet)
60 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
61 Krzysztof Ratajczak 1981 Poznań Pekabex bieg 10km A (karnet)
62 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
63 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 10km A (karnet)
64 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
65 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
66 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
67 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
68 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
69 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
70 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
71 EWA BIAŁKOWSKA 1971 ŚRODA WLKP Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp NW 5 km A (karnet)
72 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
73 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn NW 5 km A (karnet)
74 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
75 Magdalena Lekier 1986 Plewiska bieg 5km A (karnet)
76 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
77 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A (karnet)
78 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
79 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
80 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
81 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
82 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
83 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
84 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska bieg 10km A (karnet)
85 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno bieg 10km A (karnet)
86 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
87 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A (karnet)
88 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
89 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio Krzysztof Owsiany bieg 10km A (karnet)
90 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
91 Filip Zienkiewicz 2003 Opalenica bieg 5km A (karnet)
92 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
93 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
94 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
95 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
96 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
97 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
98 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT NW 5 km A (karnet)
99 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
100 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
101 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A (karnet)
102 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
103 Anita Owsiana 1987 Krzemieniewo GemuStudio Krzysztof Owsiany bieg 10km A (karnet)
104 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
105 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A (karnet)
106 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
107 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
108 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
109 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
110 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A (karnet)
111 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
112 Monika Pająk 1982 Skórzewo bieg 10km A (karnet)
113 Marek Adam 1975 Skórzewo SRV Team bieg 10km A
114 Marcin Anioł 1979 Swarzędz bieg 10km A
115 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
116 Kinga Banasik 1996 Rokietnica bieg 4,3 km A
117 Marcin Bartoszek 1992 Wierzejewice bieg 10km A
118 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
119 Łukasz Blejwas 1983 Września bieg 10km B
120 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
121 Mieszko Brikis 1993 Poznań bieg 4,3 km A
122 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km B
123 Janusz Bubacz 1970 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
124 Agnieszka Bursiak 1976 Poznań After Party Team bieg 10km A
125 Marianna Bursiak 2002 Poznań After Party Team bieg 10km A
126 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
127 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierowo bieg 4,3 km A
128 Patrycja Dabkowska 1977 Barchlin speed feet '16 bieg 10km A
129 Aleksandra Dębska 1989 Poznań bieg 10km A
130 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
131 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
132 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
133 Joanna Domań 1976 Kiekrz bieg 10km A
134 Jan Dominiak 1998 Owińska bieg 10km B
135 Małgorzata Dorosz 1996 Oborniki bieg 10km B
136 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
137 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
138 Bożena Dyjak 1963 Wrocław bieg 10km A
139 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 4,3 km A
140 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
141 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Team bieg 10km A
142 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
143 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
144 Grzegorz Goździak 1982 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
145 Gosia Groen 1977 Palędzie bieg 10km A
146 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las BBKTS / parkrun Poznań bieg 4,3 km A
147 Tomasz Hojny 1979 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 10km A
148 Zbigniew Humbla 1983 Poznań bieg 10km B
149 Bogumil Iskrzynski 1956 Wrocław bieg 10km A
150 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
151 MAŁGORZATA JĄCZAK -GOŹDZIAK 1983 KOSTRZYN bieg 4,3 km B
152 Julia Jakś 1984 Poznań Cztery Żywioły bieg 4,3 km A
153 Marcin Józefowski 1982 Komorniki bieg 4,3 km A
154 Anna Kabat 1992 Baranowo bieg 10km A
155 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
156 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko Decathlon Swadzim bieg 10km A
157 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
158 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 4,3 km A
159 Antonina Kania 1978 Plewiska bieg 10km A
160 Marta Kasprowicz 1991 Poznań gRUNwald team Poznań || Biegacze Celebryci bieg 10km A
161 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 4,3 km A
162 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
163 Mikołaj Kaźmierczak 1995 Leszno bieg 10km B
164 Michal Kijewski 1981 Czapury Beer after run evrytime Czapury „BAREC” bieg 10km B
165 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec bieg 10km A
166 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
167 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
168 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
169 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony bieg 10km A
170 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
171 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka Nordic Walking 4,3km B
172 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
173 Radosław Kozłowski 1975 Poznań bieg 10km A
174 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
175 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
176 Joanna Króll 1979 Przeźmierowo bieg 10km A
177 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają bieg 4,3 km A
178 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
179 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
180 Izabela Kubiak 1985 Imielno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km B
181 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km A
182 Michał Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km B
183 Małgorzata Kula 1976 Koło Nordic Walking 4,3km B
184 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
185 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
186 Alina Lutyńska 1995 Poznań bieg 10km A
187 Łukasz Makarski 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
188 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
189 Piotr Marciniak 1965 Milicz MAIDEN MILICZ bieg 10km B
190 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km B
191 anita marcinkowska 1983 Luboń bieg 10km A
192 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
193 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 4,3 km A
194 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 4,3 km A
195 Ewa Miszkowicz 1975 Poznań bieg 4,3 km B
196 Kazimiera Mól 1956 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
197 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
198 Lech Mysio 1956 Nowy Tomyśl bieg 10km A
199 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
200 Krzysztof Orzoł 1991 Bruszczewo bieg 10km A
201 Krzysztof Otto 1992 Poznań bieg 10km B
202 Łukasz Pańkowski 1981 Lusówko bieg 10km A
203 Magdalena Pankrac 1990 Poznań bieg 10km A
204 Janusz Pawlak 1990 Pamiatkowo bieg 10km A
205 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
206 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań Kolegium Sędziów WZPN bieg 10km A
207 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
208 Kacper Pawłowski 1999 Poznań bieg 10km A
209 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 4,3 km B
210 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł bieg 10km B
211 Tadeusz Plis 1945 Leszno Babcie Biegają Nordic Walking 4,3km A
212 Marek Porada 1963 Poznań Hernik Team / WTRI TEAM bieg 10km B
213 Grażyna Porada 1963 Poznań Nordic Walking 4,3km B
214 Wojciech Powałko 1980 Lubin Legnickie Morsy bieg 10km B
215 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 10km A
216 Kinga Przyborowska 1984 Promnice bieg 4,3 km A
217 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina Nordic Walking 4,3km A
218 Jan Ratajczak 1993 Ludomy bieg 4,3 km A
219 Dawid Rolnik 1995 Poznań Norwida bieg 10km B
220 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
221 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
222 Ewa Rusinek 1984 Szamotuły bieg 10km A
223 Katarzyna Rutkowska 1979 Oborniki bieg 4,3 km B
224 Iwona Rybarczyk 1975 Dopiewo Nordic Walking 4,3km A
225 Adrianna Rybarczyk 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
226 Milena Rybińska 1984 Szamotuły Szamotuły bieg 10km A
227 Marta Rypińska 1984 Poznań Nordic Walking 4,3km B
228 Kevin Sankowski 1995 Wałcz bieg 10km A
229 Beata Sarna 1970 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW bieg 10km A
230 Ewa Schramm 1989 Poznań bieg 4,3 km A
231 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
232 Ireneusz Smorawski 1981 Września Active Nekla bieg 10km A
233 Ewelina Smug 1982 Kazimierz biskupi bieg 10km A
234 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
235 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 4,3 km A
236 Natalia Spychała 1991 Poznań bieg 4,3 km A
237 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
238 Tomasz Starczyński 1979 Gowarzewo Team Aktywny Stęszew bieg 10km A
239 Adam Stawicki 1966 Oborniki OKL Oborniki bieg 10km A
240 Maria Stawińska 1994 Poznań Drużyna Park Dzieje bieg 10km B
241 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo Puszcza bieg 10km A
242 Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
243 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznań bieg 4,3 km B
244 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A
245 Mirosław Szarmach 1986 Bytonia bieg 4,3 km A
246 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 4,3 km B
247 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
248 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
249 Hanna Szulc 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
250 Marcin Szymoniak 1979 Poznań MOL Runners bieg 10km A
251 Iza Tomczuk 1983 Poznań bieg 10km A
252 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Szalone One bieg 4,3 km A
253 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics 2rec Nordic Walking 4,3km A
254 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
255 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km B
256 Agnieszka Walachowska 1979 Bucz speed feet '16 bieg 10km A
257 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 10km A
258 Robert Walczak 1980 Poznan Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań bieg 10km A
259 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań bieg 10km A
260 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
261 Agnieszka Wita 1989 Poznań bieg 4,3 km B
262 katarzyna witaszek 1977 czapury bieg 4,3 km B
263 Magda Wittula-Prejs 1977 Przeźmierowo HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
264 Karolina Witucka 2002 Poznań Nordic Walking 4,3km A
265 Jacek Witucki 1971 Poznań AW Nordic Walking 4,3km A
266 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wrocław bieg 10km A
267 Alicja Zaraś 1977 Szamotuły bieg 10km B
268 Anna Zasada 1977 Koło Nordic Walking 4,3km A
269 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
270 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
271 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 4,3 km A
272 Cezary Łaszkiewicz 1987 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
273 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
274 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A
275 Milena Łukaszewska 1987 Gołańcz bieg 10km A
276 Krzysztof Łuksza 1997 Poznań WCSiB Wielkopolskie Centrum Samoobrony i Bezpieczeństwa bieg 10km B