Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
2 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Szkoła podstawowa 71 A
3 Piotr Anioła 2012 Poznań B
4 Aleksandra Aniołek 2014 Poznań A
5 Bartosz Aniołek 2010 Poznań A
6 Joanna Antoszek 2005 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
7 Maciej Antoszek 2009 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
8 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
9 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
10 Wiktoria Augustyniak 2012 Granowo B
11 Anna Bajerska 2010 Złotniki pozytywnie zakręceni A
12 Piotr Bajerski 2013 Złotniki pozytywnie zakręceni A
13 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN WERKA Team A
14 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
15 Bartosz Bąkowski 2011 Poznań Szkoła Da Vinci A
16 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
17 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
18 Julianna Bardzińska 2005 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań A
19 Bartosz Bartniczak 2011 PRZEŹMIEROWO Victoria Wysogotowo A
20 Barbara Bartniczak 2015 PRZEŹMIEROWO A
21 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
22 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
23 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
24 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
25 Wiktoria Bindas 2008 Poznań A
26 Rozalia Binkowska 2015 Poznań A
27 Jeremi Binkowski 2013 Poznań A
28 Bartosz Borak 2011 Witobel Ks Lipno Stęszew A
29 Agata Borkowska 2011 Wągrowiec WATAHA A
30 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec WATAHA A
31 Tymoteusz Borowiak 2012 Poznań A
32 Franciszek Borowiak 2012 Poznań A
33 Alina Borowiak 2015 Poznań B
34 Helna Buczkowska 2011 Kościan Kościan Team A
35 Adam Budniak 2004 Lednogóra B
36 Patryk Budniak 2007 Lednogóra B
37 Kamila Błoszyk 2010 Poznań B
38 Oliwia Chadyniak 2010 Poznań A
39 Dominika Chocholska 2008 SUCHY LAS A
40 Pola Chocholska 2013 SUCHY LAS 1976 A
41 Pola Chocholska 2013 SUCHY LAS 1976 A
42 Iwo Chomicki 2012 Rokietnica B
43 Lena Cichocka 2011 Komorniki A
44 Liliana Cichocka 2016 Komorniki A
45 Igor Cierpicki 2008 ROkietnica B
46 Alicja Ciesielska 2012 Leszno B
47 Jan Ciesielski 2007 Leszno B
48 Julia Cieślik 2013 Poznań A
49 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
50 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
51 Maja Czajkowska 2010 Kiekrz B
52 Aleksander Czajkowski 2014 Kiekrz B
53 Jakub Czapnik 2009 Poznań A
54 Julia Czapnik 2012 Poznań A
55 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
56 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
57 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
58 Jan Czubaszewski 2014 Poznań Czubasie /SDS A
59 Piotr Czubaszewski 2014 Poznań Czubasie /SDS A
60 Alicja Dembska 2012 Poznań A
61 Marcjanna Dobrzykowska 2012 Poznan A
62 Igor Dojs 2012 POZNAŃ A
63 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
64 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
65 Jakub Dolski 2014 Pawłowice A
66 Iwo Domagalski 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
67 Jakub Domań 2004 Kiekrz A
68 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
69 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
70 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
71 Zofia Duda 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
72 Wojtek Durczak 2014 Poznań Przedszkole nr 74 im. Misia Uszatka - Poznań A
73 Tereska Durczak 2016 Poznań Troskliwe Misie - Żłobek w Poznaniu A
74 Filip Dłużyński 2012 Ziemnice Przedszkole Samorządowe Akademia Pana Kleksa w Osiecznej A
75 Kacper Dłużyński 2012 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
76 Jakub Engler 2013 POZNAŃ A
77 Alan Ewleszyn 2012 Mosina B
78 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
79 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
80 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
81 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
82 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
83 Alan Frąckowiak 2014 Włocławek Bliźniak & spółka A
84 Maja Friebe 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
85 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2X Team A
86 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń Szkoła podstawowa Czempiń A
87 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
88 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
89 Agata Gendera 2009 Borek wlkp. - B
90 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
91 Wiktoria Gola 2006 Poznań A
92 Franciszek Gola 2009 Poznań A
93 Lidia Golińska 2005 Poznań A
94 Justyna Golińska 2008 Poznań B
95 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
96 Kacper Górczyński 2010 Dalewo A
97 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A
98 Paweł Goryczka 2010 Poznań Team Herbalife B
99 Marta Grajnert 2008 Leszno B
100 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno B