Lista startowa - II CHODZIESKI BIEG MIKOŁAJKOWY

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Magdalena Amanowicz 1982 Chodzież
2 Sławomir Antczak 1983 Szamocin
3 Adrian Bąk 1997 Margonin OSP Margonin
4 Paweł Bardziński 1976 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
5 Kamil Bartkowiak 1997 Margonin OSP Margonin
6 Łukasz Bartoszek 1984 Nienawiszcz
7 Katarzyna Bartoszek 1986 Nienawiszcz
8 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KB Gmina Czarnków
9 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka
10 Adrian Bednarz 2001 Margonin
11 Magdalena Behrendt 1977 Rataje PCH
12 Piotr Behrendt 1974 Rataje
13 Przemysław Belka 1980 Skoki
14 Agnieszka Bialoboki 1983 Chodzież
15 Artur Binkowski 1979 Chodzież Stróżewo
16 Marcin Biskupski 1976 Chodzież
17 Agata Boboryk 1983 Piła
18 Luiza Bogacz 1979 Ryczywół
19 Michał Bogacz 1979 Ryczywół
20 Krzysztof Bojarczuk 1987 Koziegłowy biegiemmarsz.pl
21 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KB Gmina Czarnków
22 Elżbieta Borys 1952 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
23 Andrzej Borys 1952 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
24 Dawid Brose 1985 Chodzież
25 Basia Brzezinska 1988 Złotów
26 Przemysław Buczkowski 1975 Chodzież PCH_RUN
27 Agata Cerajewska 1994 Szamocin Lokator Nieruchomości Piła
28 Marta Chmara 1986 Chodzież
29 Sylwia Chmara 1982 Nakło nad Notecią
30 Zygmunt Chmara 1962 Nakło nad Notecią
31 Maciej Chojnacki 1986 chodzież
32 Justyna Chwaliszewska 1969 Chodzież
33 Anna Cicha 1986 Chodzież
34 Honorata Cichosz 1979 Mur.Goślina Drużyna Szpiku
35 Ryszard Cichosz 1980 Mur. Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
36 Dariusz Cichy 1989 Psarskie Psarskie też biega
37 Paweł Ciszewski 1988 Miasteczko Krajeńskie
38 Przemek Czapliński 1983 Chodzież Morganity Fitness
39 Danuta Czarnecka 1967 Chodzież PCH_RUN
40 Sebastian Czechowicz 1989 Chodzież
41 Daria Czekalska 1985 Chodzież
42 Piotr Czekalski 1981 Chodzież
43 Anna Czerwińska 1975 Budzyń
44 Wiesława Dąbrowska 1949 Chodzież Różowa Wstążeczka
45 Łukasz Dębowczyk 1982 Piła
46 Weronika Dumke 1985 Chodzież
47 Grażyna Dziedzina 1974 Złotów
48 Maria Ewertowska- Drużga 1956 Chodzież Różowa Wstążeczka
49 Jolanta Falbierska 1993 Jarocin
50 Jolanta Falbierska 1993 Jarocin
51 Anna Fórman 1976 CHODZIEŻ
52 Daniel Fórman 1974 Chodzież Dezerterzy
53 Michał Frankowski 1988 Chodzież Dezerterzy
54 Magdalena Gajc 1978 Zacharzyn
55 Artur Gajc 1976 Zacharzyn
56 Kacper Gajc 2000 Zacharzyn
57 Marzena Gapińska 1975 Piła Sailing Team Ferajna
58 Malwina Gałkowska 1993 Margonin
59 Krzysztof Gburczyk 1981 Piła
60 Marcin Geisler 1975 Budzyń
61 Sylwia Geisler 1976 Budzyń
62 Alicja Geisler 1970 Chodzież PCH_RUN
63 Marcin Gemza 1981 Złotów
64 Michał Gokiert 1988 Ryczywół
65 Tomasz Gościniak 1985 POLANÓW
66 Iwona Gościniak 1984 POLANÓW
67 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodzież PCH_RUN
68 Jakub Gołembecki 1973 Chodzież PCH_RUN
69 MONIKA GRABIANOWSKA 1991 Chodzież
70 Amelia Grabowska 2001 Chodzież
71 Izabela Grabowska 1980 Kaczory
72 Sylwia Grabowska 1977 Chodzież PCH_RUN
73 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież
74 Dominik Grabowski 1978 Chodzież PCH_RUN
75 Damian Graczkowski 1995 Piła
76 Magdalena Gralewicz 1977 Murowana Goślina Murowana Świry
77 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN
78 Agnieszka Grochowska 1978 Piła
79 MONIKA GRUNTKOWSKA 1982 Piła
80 Michalina Grypczyńska 1995 Leszno
81 Filip Grząbka 1999 Rataje
82 MARIUSZ GRZEGOREK 1986 Biała KB Gmina Czarnków
83 Paweł Haince 1980 Chodzież
84 Przemysław Halesiak 1994 Chodzież
85 Piotr Hapke 1970 Wałcz WAŁESKA ŚCIEMA
86 Tomasz Hepner 1988 Chodzież Kawa Kamp Team
87 Jakub Hermaszewski 2000 Margonin OSP Margonin
88 Rafał Hnat 1972 Wałcz PSP Wałcz
89 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN / AZS UAM Poznań
90 ADAM HUMERCZYK 1975 Chodzież
91 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście
92 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście
93 Kamil Jakubczak 1997 Chodzież OSP Chodzież
94 Grzegorz Janicki 1966 Chodzież Morganity Fitness
95 Aleksandra Janka 1972 Chodzież
96 Adam Janka 1972 Chodzież
97 maria jankiewicz 1985 Chodzież
98 Jerzy Jankowski 1959 Piła
99 Żaneta Janowska 1983 Rogoźno Color Run & Zumba
100 Danuta Jarocha 1964 Chodzież
101 Kamil Jesiołowski 1975 Chodzież 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE
102 Monika Jęziołowska 1993 Chodzież
103 Ewa Juraszek 1985 Murowana Goślina
104 Kuba Juraszek 1985 Murowana Goślina
105 Mirosława Kaczanowicz 1963 Chodzież
106 Mirosława Kaczanowicz 1963 Chodzież
107 Gosia Kaczanowicz 1988 Chodzież
108 Anna Kaczmarek-Gokiert 1989 Ryczywół
109 Małgorzata Kapecka 1983 Wałcz
110 Jacek Karasiewicz 1996 Podstolice
111 Rafał Kasielski 2001 Wałcz Runners of Wałcz
112 Marek Kasprzycki 1976 Chodzież PCH_RUN
113 DARIA KASZTARYNDA 1988 Chodzież
114 Aneta Kendziora 1974 Chodzież Kendziora Team
115 Patryk Kin 1988 Ujście
116 Tomasz Kinczel 1977 Wałcz
117 Karolina Kinczel 1989 Wałcz
118 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN
119 Mateusz Klingsport 1988 Ryczywół M&M
120 Kornelia Kopienka 2001 CHODZIEŻ
121 Karolina Kostrzewska 1979 Dziewoklucz
122 Agnieszka Kotońska 1977 Chodzież Morganity Fitness
123 Maciej kowalczyk 1981 budzyn Run kakolewice
124 Anna Kowalczyk 1990 Budzyń
125 Renata Kowalewska 1975 Szydłowo
126 Agnieszka Kowalska 1979 Chodzież
127 Dawid Kowalski 1978 Chodzież
128 Anna Koźma 1988 Chodzież
129 Milena Koźma 1986 Chodzież
130 Arkadiusz Koźma 1978 Chodzież
131 Kacper Kozłowski 1993 Margonin
132 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN
133 Agnieszka Krajewska 1990 Chodzież PCH_RUN
134 Weronika Kramer 1989 Chodzież
135 Mirosław Kramer 1985 Chodzież
136 Afrodyta Krępuła 1994 Szamocin
137 Damian Krotecki 1990 Ludomy
138 Piotr Krupa 1973 Chodzież PCH_RUN
139 Weronika Krupa 2001 Chodzież PCH_RUN
140 Sławomir Krupa 1983 Chodzież PCH_RUN
141 Justyna Krupa 1975 Chodzież PCH_RUN
142 Tomasz Kruszwicki 1977 Chodzież PCH_RUN
143 Jakub Krząkała 1983 Chodzież
144 Barbara Kubiak 1988 Kaczory Energy siłowni-fitness
145 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Jaja Juncewo
146 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Jaja Juncewo
147 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków
148 Jerzy Lajter 1950 Piła 4 Run Team Piła
149 Jerzy Lajter 1950 Piła 4 Run Team Piła
150 Martyna Laskowska 1987 Chodziez
151 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin
152 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara lubianka
153 Rafał Lepionka 1986 Poznań
154 Karolina Leśna 1981 Szamocin
155 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież
156 Stanisław Lipiejko 1956 Dolaszewo
157 Monika Lipowicz 1991 Kozieglowy Czerwonak Biega
158 Anna Lis 1976 Skrzatusz Satysfakcja
159 Monika Lochynska 1981 Chodziez
160 Ewelina LUBAWA 1976 Rogoźno
161 Agnieszka Lutka 1990 Kaczory Energy siłowni-fitness
162 Marek Maciaszczyk 1965 Rogoźno Fwk Team Rogoźno
163 Renata Maciejewska 1980 Chodzież
164 Grzegorz Mączyński 1968 Margonin
165 Magda Mag Majek 1977 poznan
166 Szymon Makowski 1979 Chodzież
167 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
168 Patryk Marciniak 1984 Chodzież
169 Monika Marciniak 1983 Chodzież
170 Łukasz Marciniak 1980 Chodzież
171 Maria Maron 1975 Chodzież
172 PIOTR MATUSZAK 1970 WAŁCZ
173 Paweł Matz 2000 Chodzież
174 dariusz mazur 1972 chodziez
175 magdalena mazur 1974 chodziez
176 JOANNA MAZUR 1988 ŚMIESZKOWO KB Gmina Czarnków
177 Sebastian Mazurkiewicz 1983 Piła
178 Joanna Małachowska 1979 Chodzież Delfinek Chodzież
179 Ariel Małachowski 1978 Chodzież Delfinek Chodzież
180 Bartłomiej Mellenthin 1989 Morzewo
181 Marta Michaluk 1992 Gorzewo
182 Dariusz Mieloch 1983 Chodzież MIELPOL TEAM
183 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież
184 Bartosz Miłaszewski 1988 Oborniki FizjoAnna Oborniki
185 Regina Mowczan 1983 Wałcz
186 Aleksandra Niedopytała 1978 Chodzież
187 Michał Niedopytała 1976 chodzież
188 Grzegorz Niemczyk 1977 Chodzież Dezerterzy / PCH_RUN
189 Sławomir Niewczas 1980 Wałcz Jednego Serca
190 Wiesław Nita 1971 piecewo Village punk run
191 Katarzyna Nita 1972 piecewo Village punk run
192 Bartosz Nochowicz 1988 Chodzież PCH_RUN / Drużyna Szpiku
193 Adam Nochowicz 1958 Strzelce Urząd Gminy Chodzież
194 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież
195 Klaudia Nowak 2000 Szamocin
196 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
197 JAKUB NOWAK 1993 Chodzież
198 Wojciech Nowak 1980 Szamocin
199 Monika Nowak - Gemza 1977 Złotów
200 Agnieszka Nowicka 1974 Chodzież
201 Agnieszka Ocieczek-Biskupska 1980 Chodzież
202 Piotr Oczachowski 1999 Białośliwie Orkan Śmiłowo
203 Marcin OLEJNICZAK 1981 Chodzież
204 MARLENA OLEJNIK 1978 prosna
205 Barbara Olkowicz 1985 Piła
206 Łukasz Orłowski 1988 Piła
207 Ziemowit Paech 1966 Złotów Tri4Fun Złotów
208 Marcin Palicki 1992 Wysoka
209 Mateusz Pańczak 1994 Szamocin
210 Robert Pawłowski 1977 Rataje Vege Runners/ PCH_RUN
211 Karol Pawłowski 1972 Chodzież
212 Weronika Peksa 2001 Ryczywół
213 ARIEL PERSKI 1983 KACZORY
214 Ewelina Pełechaty 1979 Ujście
215 Patryk Piasecki Piasecki 1997 Margonin OSP Margonin
216 Elżbieta Piechota 1969 Wałcz Biegam dla siebie
217 Dominik Piotrowski 1980 Chodzież PCH RUN
218 Magdalena Plewa 1983 Kaczory Energy siłowni-fitness
219 Jakub Podolski 1997 Margonin OSP Margonin
220 ALEKSANDRA POGORZELSKA 1994 CHODZIEŻ BTS Budzyń
221 Jowita Polowa 1990 BUDZYŃ
222 Małgorzata Polzin 1968 Chodzież Różowa Wstążeczka
223 Izabela Ponicka 1974 Ujście
224 Tomasz Ponicki 1971 Ujście
225 Adrian Popiołek 1984 Chodzież
226 Dawid Porębiak 1983 Wałcz Jednego Serca
227 Sylwia Prendecka 1984 Wałcz
228 Izabela Procek 1978 Chodzież
229 Alina Promińska 1979 Chodzież PROMYKI
230 Marek Prominski 1977 Chodzież PROMYKI
231 Rafał Przespolewski 1975 Studzieniec Wrzosowa
232 PAULINA PRZEWOZNIAK 1984 KOMORNIKI
233 Barbara Przewoźniak 1986 Piła
234 Michał Przewoźniak 1985 Piła ONION RUNNERS
235 EWELINA PRZYBYSZ 1991 CHODZIEŻ PCH_RUN
236 Maciej Przybysz 1980 Szamocin PCH RUN
237 Grzegorz Puszka 1986 Piła
238 Daria Puszka 1991 Piła
239 Tomasz Pytlos 1971 Chodzież
240 Kamil Rackowiak 1989 Psarskie Psarskie też biega
241 Joanna Rakowska 1980 Szamocin
242 Jacek Rakowski 1977 Szamocin
243 Wojciech Redziak 1961 Chodzież PCH_RUN
244 Irek Rewers 1975 Chodzież PCH_RUN
245 Hubert Rewolinski 1990 Chodzież KawaKamp
246 Adam Rewolinski 1965 Chodzież KawaKamp
247 SYLWIA ROMAŃCZYK 1974 CHODZIEŻ PCH_RUN
248 PIOTR ROMAŃCZYK 1973 chodzież PCH_RUN
249 Paweł Rudziński 2000 Chodzież PCH_RUN
250 Żaneta Rybińska 1991 Brzekiniec
251 Beata Rybińska 1994 Budzyń
252 Krystian Sass 1982 Ostrówki Lzs Ostrówki
253 Łukasz Sędłak 1979 CHODZIEŻ
254 Edyta Sieracka 1980 Rogoźno Color Run & Zumba
255 Dominik Sikorski 1979 Chodzież
256 Michalina Skibińska 1981 Chodzież
257 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków
258 Karolina Skibińska 1998 Ujście
259 Magdalena Skibińska 1980 Chodzież
260 Marek Śliwiński 1983 Chodzież PCH_RUN
261 Anna Sobańska 1978 Dolaszewo Stowarzyszenie.Biegaczy Gminy Szydłowo
262 Anna Soch 1993 Chodzież
263 Adriana Sokołowska 1987 Rataje Vege Runners/ PCH_RUN
264 Paweł Sroka 1997 Chodzież BTS - Budzyń
265 Rafał Starszow 1994 Piła
266 Paweł Stefaniak 1980 Studzieniec PCH_RUN
267 Marika Stempin 1990 Chodzież Aviva Chodzież
268 Ewa Stempniak 1984 Szamocin
269 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin
270 Cezary Stramowski 1988 Szamocin
271 SZYMON STROMCZYŃSKI 1980 Czarnków
272 ALEKSANDRA STRZĘPKA 1979 Chodzież Delfinek Chodzież
273 Szymon Stypka 1996 Margonin OSP Margonin
274 Ewa Surma 1953 Chodzież Różowa Wstążeczka
275 Robert Światły 1967 Chodzież
276 Mariusz Święciaszek 1973 Wałcz
277 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
278 Beata Świercz 1969 Wałcz
279 Magdalena Swoboda 1977 Ryczywół
280 Małgorzata Szałata 1969 Chodzież
281 Sławomir Szedler 1991 Czarnków KB Gmina Czarnków
282 Remigiusz Szeląg 1992 Chodzież` PCH_RUN
283 Piotr Szews 1969 Piła Sailing Team Ferajna
284 Anna Szews 1978 Piła Sailing Team Ferajna
285 Anna Szudrowicz 1981 Chodzież
286 Ewa Szulc 1960 pila biegam bo lubię
287 Marek Szuta 1966 Sarbka KB Gmina Czarnków
288 Anna Szymczak 1989 Poznań
289 Agnieszka Szymkowiak 1975 Chodzież
290 Michał Szymkowiak 1974 Chodzież
291 Rafał Tomasiewicz 1985 Chodzież BTS Budzyń
292 Marek Towstokory 1976 Złotów
293 Roksana Trznadel 1992 Szamocin
294 Beata Tubicz 1975 Piła
295 Mariusz Tupaj 1970 Chodzież Drużyna Szpiku
296 Weronika Tylec 1984 Chodzież Dezerterzy
297 Justyna Wesołowska 1971 Lipa
298 Adam Widziński 1985 Poznań FizjoAnna Oborniki
299 Kamil Wieczorek 1993 Margonin
300 Natalia Wierzbicka 1982 Chodzież PCH_RUN
301 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz
302 Szymon Witasik 2000 Chodzież OSP Chodzież
303 Paulina Witczak 1993 SZAMOCIN
304 PAWEŁ WITKOWSKI 1987 CHODZIEŻ PCH_RUN
305 Piotr Witkowski 1970 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
306 Mariusz Wiza 1980 Rataje
307 Błażej Wyka 1983 Chodzież PCH_RUN
308 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN
309 Izabela Wylegała 1980 Rataje PCH_RUN
310 Michał Wylegała 1978 Rataje PCH_RUN
311 Błażej Zachciał 1990 Chodzież
312 Magdalena Zadrożna 1978 Wałcz
313 Szymon Zadrożny 1978 Wałcz Wataha Wałcz
314 Kinga Zalejarz 1981 Rogoźno TAKE RUN
315 Robert Zalewski 1994 Chodzież PCH_RUN
316 Krzysztof Zawistowski 1991 Miasteczko Krajeńskie Lokator Nieruchomości Piła
317 Agnieszka Zbielska 1977 PIŁA Sailing Team Ferajna
318 Katarzyna Żebrowska 1967 Trzcianka
319 Dagmara Żebrowska 1983 Chodzież
320 Michał Zemke 1981 Chodzież PCH_RUN
321 Marcin Zieliński 1991 Chodzież PCH_RUN
322 Jacek Ziemiański 1978 Piła
323 Anna Ziętek 1978 Ryczywół
324 Katarzyna Żurawska 1979 Kaczory
325 Ilona Zygmunt 1986 Chodzież Kawa Kamp Team
326 Damian Łech 1979 Budzyń NyrolruN
327 Marta Łochowicz 1985 Chodzież
328 Maciej Łucyk 1983 Poznań
329 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież