Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Imię psa
1 Karolina Adamczyk 1997 Warszawa bieg 5km Manga
2 Ewa Adamkiewicz 1981 Jozefin bieg 5km Choice
3 Wojciech Adamski 1965 Radzymin Radzymin Run Team bieg 5km Saba
4 Martyna Babińska 1985 Warszawa spacer 5km Tigra
5 Katrin Bajkowska 1991 Płońsk spacer 5km Melman
6 Przemek Bajkowski 1985 Płonsk spacer 5km Melman
7 Oskar Bąk 1996 Otwock DRUŻYNA SZPIKU/POWER-BALL TEAM bieg 5km
8 Elżbieta Baka 1973 Warszawa Fly Meysi bieg 5km Heksa
9 Artur Balewski 1968 Warszawa spacer 5km LOLA
10 Piotr Baliński 1982 Otwock bieg 5km
11 Agnieszka Banach 1990 Warszawa bieg 5km
12 Ada Bandurewicz 1994 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Niko
13 Wojciech Bargiel 1972 Warszawa bieg 5km Zoja
14 Paul Barratt 1967 Warszawa spacer 5km
15 Nina Barratt 2004 Warszawa American School of Warsaw bieg 5km
16 Kasia Barratt 1967 Warszawa spacer 5km Figa
17 Katarzyna Bartoszak 1984 Jozefin bieg 5km Lael
18 Marta Bialik 1984 Warszawa bieg 5km Dżana
19 Jolanta Bielicka 1967 Warszawa spacer 5km DENIS
20 Agnieszka Biernat 1992 Warszawa Kosmiczne muminki bieg 10km
21 Jan Bietkowski 2000 Warszawa Mustache bieg 5km
22 Michał Bigoszewski 1981 Warszawa bieg 5km Mango
23 Aleksandra Boczkowska 1981 Warszawa bieg 5km Winyl
24 Kinga Bogucka 1981 Emów bieg 5km
25 Grzegorz Bogusz 1979 Warszawa bieg 10km Zura
26 Sylwia Bojarska 1987 Warszawa bieg 5km
27 Joanna Borowska-Tomasik 1989 Warszawa Wash Dog bieg 5km
28 Aneta Boruń 1981 SZCZECIN spacer 5km
29 Olga Borys 1982 Warszawa spacer 5km
30 Monika BRZEZINSKA 1971 Warszawa spacer 5km Maks
31 Aleksandra Budny 1978 Jozefin bieg 5km
32 Filip Bułas 1990 Warszawa spacer 5km Fela
33 Bartosz Byczyk 1992 Lublin! bieg 10km
34 Elżbieta Chabowska 1960 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Cappi
35 Beata Charkowska 1961 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Cynamon
36 Sylwia Chmurzyńska 1978 Ożarów Mazowiecki bieg 5km Vudu Dun It
37 Beata Chojak 1975 Marki bieg 5km Nachos
38 Zosia Chudziak 2004 Warszawa spacer 5km Mia
39 Magdalena Cieślak 1985 Warszawa bieg 5km LeeLoo
40 Przemysław Ciok 1980 Warszawa KS Staszewscy bieg 10km
41 Łukasz Ciozda 1989 Warszawa spacer 5km
42 Sebastian Czajka 1991 Rudno spacer 5km Daila
43 Tomasz Czechoski 1979 Warszawa bieg 5km
44 Katarzyna Dąbrowska 1990 Warszawa Psia Szkoła Bemowo spacer 5km Haker
45 Maciej Dądela 1994 Warszawa spacer 5km Lucy
46 Maja Dębicka 1966 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Morus
47 joanna dobiasz 1981 warszawa bieg 5km
48 Anna Dobkowska 1951 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Cava
49 Agnieszka Dobrowolska 1981 Zabki RRRR bieg 5km Zula
50 Agnieszka Dobrzyńska 1980 Truskaw Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 5km
51 Natalia Dokla 2004 Bielawa American School of Warsaw bieg 5km
52 Katarzyna Domańska 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Bodek
53 Karol Domysławski 1986 Warszawa bieg 5km
54 Anna Dorywalska 1985 Warszawa spacer 5km
55 Piotr Dorywalski 1985 Warszawa spacer 5km Nubir
56 Barbara Drabarek 1954 Serock spacer 5km Lalka
57 Anna Drabarek 1983 Serock spacer 5km Borys
58 Olga Drewnowska 1988 Warszawa spacer 5km Frodo
59 Joanna Dumańska 1972 Łomianki bieg 5km Dżoja
60 Beata Dyda 2002 Warszawa spacer 5km Loki
61 Krzysztof Dziekan 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Sepia
62 Ewa Dziura 1993 Warszawa spacer 5km
63 Olga Dziurdziak 1994 Warszawa bieg 5km Majlo
64 Paweł Długoborski 1990 Warszawa bieg 5km Tara
65 Daniel Długosz 1991 Warszawa bieg 5km Aria
66 Alicja Ejsmont 1986 Warszawa Vege Runners bieg 10km
67 Aga Fader 1981 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wedel
68 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hariba
69 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 5km Demon
70 Bartek Falkowski 1989 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 5km Shila
71 Katarzyna Fastyn 1987 Łódź małe i DUŻE bieg 10km Wasyl
72 Maciej Filipiak 1982 Warszawa bieg 5km reksio
73 Łukasz Filipiuk 1981 Sulejówek bieg 10km Hana
74 Eliza Florczuk 1984 Warszawa Żórawskiteam bieg 5km Lisio
75 Kuba Florczuk 1983 Warszawa Żórawskiteam bieg 5km
76 Jarosław Fojcik 1954 Warszawa Schronisko dla bezdomnych zwierząt Paluch spacer 5km Axel
77 Katarzyna Fojcik 1980 Warszawa Schronisko dla zwierząt Paluch spacer 5km Azaja
78 Jakub Frankowski 1987 Warszawa bieg 5km Ceres
79 Elianna Frydrych 1958 Warszawa spacer 5km Wena
80 Agnieszka Frydrych 1981 Warszawa spacer 5km Miśka
81 Paulina Gajda 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Jojo
82 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km Tofu
83 Nina Gajewska 2000 Warszawa spacer 5km
84 Aleksandra Gańko 1989 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Nestor
85 Michał Garczyński 1974 Warszawa spacer 5km
86 Joanna Gałek 1992 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Batman
87 Wojciech Godlewski 1980 Warszawa spacer 5km Kajtek
88 Anna Golonka 1988 Kraków Cracovia bieg 5km Miszka
89 Justyna Górska 1986 Warszawa Na Max-a Team bieg 10km Max
90 Sylwia Górska- Przytulska 1976 Pruszkow bieg 5km Rila
91 Marcin Górski 1980 Warszawa bieg 5km Bary
92 KLAUDIA GOŚCINIAK 1989 WARSZAWA spacer 5km
93 Anna Gołąb 1988 Otwock bieg 10km
94 Dorota Gołąb 1982 Otwock bieg 5km LOLA
95 ANGELIKA GOŁBA 1987 WARSZAWA bieg 5km JOGU
96 Marta Grądzik 1988 Warszawa spacer 5km Kefir
97 Urszula Grochal 1990 Warszawa bieg 5km
98 Monika Grunwald 1984 Warszawa Schronisko na Paluchu spacer 5km Twister
99 Monika Guzińska 2000 Warszawa spacer 5km Lolek
100 Agnieszka Karolina Gzula 1994 Warszawa adidasRunnersWarsaw bieg 5km