Zabierz PIESia do Międzylesia

Mamy zaszczyt po raz trzeci zaprosić Was na charytatywny bieg Zabierz PIESia do Międzylesia. Jak zwykle podnosimy poprzeczkę i szykujemy dla Was moc atrakcji. W czasie biegu zbieramy środki na wsparcie fundacji AST i ARGOS (Ośrodek dla kotów miejskich Koteria), promujemy uprawianie aktywności z czworonożnym towarzystwem a przede wszystkim dobrze się bawimy!

W tym roku:

  • jeśli jesteś biegaczem amatorem zapraszamy na DYSTANS 5 KM. Weź psa albo biegnij w pojedynkę.
  • jeśli biegasz "bardziej" i chcesz się sprawdzić na dłuższym dystansie wybierz TRASĘ 10 KM, z psem lub bez psa.
  • nie biegasz? Nic straconego - zapisz się na 5 KM SPACER, nie musisz się spieszyć a dostaniesz od nas fantastyczny pakiet startowy z upominkami. Zabierz ze sobą psa, albo przyjdź sam, na pewno nie będziesz samotny.
  • jesteś (z) DZIECKIEM w wieku 4-14 lat? Mamy dla ciebie specjalna atrakcje - weź udział w naszej GRZE TERENOWEJ, na trasie masa niespodzianek, zadań i wyzwań, a także szansa na super nagrody!

Kiedy: 17.09.2017

Wpisowe: 35 zł

Pakiet startowy: medal, saszetka typu „nerka”, woda, batonik

Darowizny: zachęcamy do wsparcia fundacji poprzez wrzucenie gotówki do oznaczonych puszek podczas wydarzenia lub przekazania środków przelewem bankowym na rachunek Organizatora: Fundacji dla zwierząt ARGOS, nr konta: 47 1240 6133 1111 0000 4808 5915 z dopiskiem "bieg 2017"

Fanpage: https://www.facebook.com/zabierzpiesiadomiedzylesia/

Limit miejsc wyczerpany - zapisy zakończone

35,00 zł