Lista startowa - Bieg Gwiazdkowy Wągrowiec 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
2 Bartek Andryszak 2002 Wągrowiec Team A bieg 5km
3 Radek Andryszak 1974 Wągrowiec Team A bieg 5km
4 Marika Baczyńska 1999 Wapno bieg 5km
5 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km
6 Andrzej Baczyński 1972 Wapno bieg 5km
7 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km
8 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno bieg 5km
9 Dawid Barczyk 1988 Chodzież bieg 5km
10 Katarzyna Bednarz 1990 Wągrowiec bieg 5km
11 Patrycja Bożkiewicz 1980 Głębocko Piekielnie Zgrani bieg 5km
12 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA marsz NW 5km
13 Florentyna Burzyńska 1990 Gołańcz Morsy Margonin bieg 5km
14 Dominik Błachowiak 1980 Swarzędz bieg 5km
15 Mateusz Chełmikowski 1992 Skoki Go Trade Team bieg 5km
16 Łukasz Ciećmierowski 1984 Wągrowiec LisiOgon bieg 5km
17 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina bieg 5km
18 Agnieszka Ciesielska 1982 Nakło nad Notecią bieg 5km
19 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina bieg 5km
20 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 5km
21 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki bieg 5km
22 Monika Daniel 1978 Paterek Aktywna Kcynia marsz NW 5km
23 Mariusz Dębski 1984 Wągrowiec bieg 5km
24 Beata Deckert 1983 Kowanowko ------ bieg 5km
25 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 5km
26 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 5km
27 Lena Dudek 2008 Wągrowiec bieg 5km
28 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
29 Ewelina Fidarewicz 1992 Niemczyn bieg 5km
30 Patrycja Futro 2006 Wągrowiec bieg 5km
31 Agnieszka Gajewska 2004 Paterek Aktywna Kcynia marsz NW 5km
32 Ewa Giza 1987 Wągrowiec bieg 5km
33 Zosia Gogoc 1982 Wągrowiec bieg 5km
34 Marta Gogolewska 1986 Wągrowiec bieg 5km
35 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 5km
36 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km
37 Sonia Gucińska 1990 Kobylec bieg 5km
38 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 5km
39 EWA GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 5km
40 Mateusz Głomb 1989 Gołańcz bieg 5km
41 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki bieg 5km
42 Iwona Hernet 1969 Kcynia Aktywna Kcynia marsz NW 5km
43 Zdzisław Hernet 1961 Kcynia Aktywna Kcynia marsz NW 5km
44 Marcin Iwanicki 1988 Wągrowiec bieg 5km
45 Piotr Jankowski 1986 WĄGROWIEC 31BLT bieg 5km
46 Tomasz Jeska 1977 Łukowo bieg 5km
47 Paulina Kaczmarek 1982 Wągrowiec bieg 5km
48 Mikołaj Kamiński 1997 wągrowiec FauStmann bieg 5km
49 Kacper Kaminski 1996 Szamocin bieg 5km
50 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia bieg 5km
51 Łukasz Kaniewski 1981 Kcynia Aktywna Kcynia bieg 5km
52 Natalia Karczewska 1981 Wągrowiec bieg 5km
53 Monika Kasica 2007 Wągrowiec bieg 5km
54 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec bieg 5km
55 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią bieg 5km
56 Maria Kolińska 1967 Wągrowiec marsz NW 5km
57 Matylda Kondys 2006 Wągrowiec bieg 5km
58 Agnieszka Kordubska 1986 Gołańcz Team Run Golancz bieg 5km
59 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland marsz NW 5km
60 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg 5km
61 Adam Kołtoniak 1990 Wągrowiec bieg 5km
62 Paweł Krawczyński 1976 Wągrowiec TEAM AD GORDON -friends - Wągrowiec bieg 5km
63 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec bieg 5km
64 Mateusz Kujawa 1991 Skoki Hart Skoki bieg 5km
65 Magdalena Kujawa 1993 Skoki Hart Skoki bieg 5km
66 Paweł Kulczak 1979 Brodowo SKLEP NIKIEL bieg 5km
67 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki bieg 5km
68 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki bieg 5km
69 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec bieg 5km
70 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek marsz NW 5km
71 Dorota Majewska 1968 Poznań marsz NW 5km
72 Maciej Majewski 1966 Poznań Maciej Majewski marsz NW 5km
73 Aleksandra Maludzińska 1983 Szubin bieg 5km
74 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Nowak Run bieg 5km
75 Robert Maradziński 1967 Bydgoszcz bieg 5km
76 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec bieg 5km
77 Anna Martyńska 1973 Wągrowiec bieg 5km
78 Krzysztof Meler 1977 Wągrowiec SK Wągrowiec bieg 5km
79 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno bieg 5km
80 Mirosław Musielak 1986 Wągrowiec Dziki WRC bieg 5km
81 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec SKLEP NIKIEL bieg 5km
82 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA # Team RUN Gołańcz bieg 5km
83 Bartosz Nowicki 1989 Wągrowiec Dziki WRC bieg 5km
84 Anna Ogonowska 2007 Wałcz Ogon Team bieg 5km
85 Renata Ogonowska 2006 Wałcz Ogon Team bieg 5km
86 Marek Ogonowski 1973 Wałcz Ogon Team bieg 5km
87 Marta Olender 1984 Wągrowiec bieg 5km
88 Martyna Pacholska 2007 Wągrowiec bieg 5km
89 Marta Pauszek 1994 Gołańcz bieg 5km
90 Piotr Pałczyński 1991 Wągrowiec bieg 5km
91 Krzysztof Piasecki 1990 Wągrowiec bieg 5km
92 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec bieg 5km
93 Agnieszka Pieróg 1987 Wągrowiec bieg 5km
94 Anna Pisarek 1981 Wągrowiec bieg 5km
95 Paweł Pisarek 1978 Wągrowiec pow. wągrowiecki TEAM AD GORDON - friedns-Wągrowiec bieg 5km
96 Adrianna Plewa 1994 Chodzież bieg 5km
97 Patryk Plewa 1993 Chodzież bieg 5km
98 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN Team KECZUP bieg 5km
99 Anna Popadowska 1976 Poznań bieg 5km
100 Anna Prybińska - Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia marsz NW 5km