V Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Karnet Mieszkaniec Gminy Mosina Mistrzostwa Polski Elegantów
1 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU nie nie
2 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina MOSINA TEAM nie tak
3 Piotr Baraniak 1982 Czapury nie tak
4 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo 1973 nie tak
5 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle nie nie
6 Antoni Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN nie nie
7 Karol Borowski 1990 Mosina Nadleśnictwo Konstantynowo nie tak
8 Tomasz Braun 1975 Strykowo Biegający WojArt TEAM nie nie
9 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers nie nie
10 Sławomir Budziszewski 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
11 jarosław burzyński 1961 mosina nie tak
12 Karolina Chmielewska 1975 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
13 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LOFT TEAM EXTRAME nie tak
14 Joanna Cwiertnia 1980 Krosno nie tak
15 Marek Cybul 1980 Stęszew Team DaliDali nie nie
16 Wojciech Czeski 1987 Mosina Mosina Biega nie tak
17 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie nie
18 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las Poznan-ski nie nie
19 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań 1976 nie nie
20 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury #bedechudyja nie tak
21 Natalia Fiebig 1992 Leszno www.natilovesrunning.pl nie nie
22 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.natilovesrunning.pl nie nie
23 Kasia Fiksa 1979 Krosno Biegający WojArt TEAM nie tak
24 Anna Frankowska 1976 Mosina nie tak
25 Waldemar Gabrielski 1977 Mosina WPG Invest House nie tak
26 Marcin Gabryel 1985 Krosinko Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Gabryel nie tak
27 Piotr Gapski 1981 Rogalin LOFT TEAM EXTRAME nie tak
28 Michał Gostomski 1982 Czempiń nie nie
29 Sławomir Grajewski 1970 Tulce nie nie
30 Rafał Gratkowski 1967 Poznań PODOLANICATION nie nie
31 Piotr Jądrzyk 1979 Mosina nie tak
32 Przemysław Jasiak 1991 Krosno nie tak
33 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie nie
34 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku nie tak
35 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie nie
36 Radosław Karge 1983 Chrzypsko Wielki nie nie
37 Bartłomiej Karolewicz 1980 GOLĘCZEWO nie nie
38 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie nie
39 Sławomir Kóska 1978 Czempiń ChampionMan Team nie nie
40 Tomasz Kotlinski 1968 Obrzycko nie nie
41 Piotr Krawiec 1971 Biskupice nie nie
42 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM nie tak
43 Agnieszka Kuster 1973 Komorniki Lucky LUZers nie nie
44 Roman Kuster 1970 Komorniki Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu nie nie
45 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina Wataha - łączy nas bieganie nie tak
46 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie nie
47 Krzysztof Maćkowiak 1984 Poznań nie nie
48 Alicja Maćkowiak 1991 Mosina LOFT TEAM EXTRAME nie tak
49 Krzysztof Madajewski 1982 Puszczykowo Mosina Biega nie nie
50 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec PO SWOJEMU nie nie
51 Daniel Marek 1974 Swarzędz Cybina Team nie nie
52 Karolina Matelska 1980 Poznań 1980 nie nie
53 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
54 Grzegorz Mikołajczyk 1978 Krosno Rosary Run nie tak
55 Filip Morawski 1974 Puszczykowo MarcinŚwiercTeam nie nie
56 Marta Mrowińska 1974 Mosina nie tak
57 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka nie nie
58 Izabela Nowicka-Błaszczyk 1980 Mosina WojArt Team nie tak
59 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura nie tak
60 Marta Paprzycka 1982 Poznań Night Runners nie nie
61 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM nie tak
62 Jacek Pawelski 1976 Krosno Drużyna Wilka nie tak
63 Katarzyna Pelant 1975 Rosnówko RS Architektura Team nie nie
64 Marika Polowińska 1986 Spytkówki 1986 nie nie
65 Bartłomiej Polowiński 1988 Stary Gołębin nie nie
66 Piotr Polowiński 1979 Spytkówki nie nie
67 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokiet nie nie
68 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry nie nie
69 Łukasz Płaczek 1987 Leszno nie nie
70 Przemysław Rajmann 1982 Poznań nie nie
71 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run nie nie
72 Anna Rosół 1969 Krosno ADRENALINA FITNESS TEAM nie tak
73 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno nie tak
74 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Runner's Power Śrem nie nie
75 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie nie
76 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi nie tak
77 Łukasz Skrzypczak 1983 Gostyń Wataha - łączy nas bieganie nie nie
78 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań nie nie
79 Maciej Stolpe 1968 Luboń nie nie
80 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń Lucky LUZers nie nie
81 Michał Szczepaniak 1988 Mosina For Run nie tak
82 Krzysztof Szefer 1981 Mosina nie tak
83 Marcin Szeląg 1973 Poznań nie nie
84 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie nie
85 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team nie tak
86 Dawid Tritt 1984 poznań MUAY RUNNING TEAM nie nie
87 Rafał Trzepałkowski 1987 Grudziądz nie nie
88 Błażej Wasielewski 1983 LUBOŃ Drużyna Szpiku nie nie
89 Przemysław Wawrzyniak 1967 Stęszew 3:33 TEAM nie nie
90 Anna Wawrzyniak 1980 Stęszew 3:33 TEAM nie nie
91 Kacper Wężyk 1999 Czempiń nie nie
92 Marcin Wieczorek 1982 Mosina nie tak
93 ROBERT WOJTKOWIAK 1985 Skórzewo nie nie
94 Dorota Wożna 1972 Brodnica nie nie
95 Rafał Wożny 1971 Brodnica nie nie
96 Dorota Zowczak 1983 Poznań Rawa Team nie nie
97 Maciej Zowczak 1983 Poznań nie nie
98 Anna Zyffert 1984 Poznań nie nie
99 Leszek Łączny 1961 Borkowice Borkowice nie tak