VI Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Karnet Mieszkaniec Gminy Mosina Mistrzostwa Polski Elegantów
1 Adrian Adamczak 1976 Mosina nie tak nie
2 Monika Alankiewicz 1975 Poznań nie tak nie
3 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań tak tak
4 Martyna Bąkowska 1982 Mosina nie tak nie
5 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie nie tak
6 Karolina Banach 1980 Wągrowiec Mamy biegamy tak nie
7 Weronika Baraniak 1989 Mosina 1989 nie tak nie
8 Przemek Bartoszewicz 1967 Mosina Klub Sportowy Sportowy nie tak nie
9 Joat Bartoszewska 1981 Spytkowki tak nie
10 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo nie tak nie
11 Joanna Bestrzynska 1971 Gądki nie nie nie
12 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie nie nie
13 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak tak
14 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle nie nie nie
15 EMILIA BOGUCKA 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak tak
16 Piotr Borowski 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
17 Danuta Brodziak 1981 Mosina nie tak nie
18 Robert Brudnicki 1989 Mosina tak tak
19 Izabela Budna 1973 Głuchowo Klub Lucky LUZers nie nie nie
20 Jagoda Budniak 1966 Poznań Parkrun Poznań nie nie tak
21 Sławomir Budziszewski 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza tak nie
22 jarosław burzyński 1961 mosina nie tak nie
23 Mikołaj Chmielewski 1983 Mosina tak tak
24 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak tak
25 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki tak nie
26 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki tak nie
27 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki tak nie
28 Marek Cybul 1980 Stęszew Team DaliDali tak nie
29 Justyna Czerczak 1985 Mosina nie tak nie
30 Emil Czerczak 1983 Mosina nie tak tak
31 Łukasz Czub 1978 Komorniki tak nie
32 Agnieszka Dąbrowska 1992 Mosina nie tak nie
33 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie nie nie
34 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear tak nie
35 Sebastian Donaj 1978 Kościan TeamKiełczewo nie nie nie
36 Sławomir Dratwa 1972 Mosina Świat Biegacza Fehlau Run Team nie tak nie
37 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie nie nie
38 Piotr Drozdowski 1973 Mosina Dirty Sparrows tak tak
39 Przemysław Dudziński 1976 Mosina loft mosina nie tak nie
40 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Czerwonak Biega tak nie
41 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak tak
42 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury Tri NEGU #bedechudyja tak tak
43 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko biega:-) tak tak
44 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
45 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko tak tak
46 Agata Falkieiwcz 1978 Poznań aktywnie.fit nie nie tak
47 Marek Fier 1981 Mosina nie tak nie
48 Marta Franek 1991 Luboń Bikini Team nie nie nie
49 Ewa Gendera 1971 Poznań Night Runners nie nie nie
50 Andrzej Gierszewski 1983 Krosno nie tak nie
51 Michał Górny 1985 Mosina nie tak nie
52 Filip Gołembiewski 1981 Mosina UKS Orlik Mosina / Watacha łączy nas bieganie nie tak nie
53 Leszek GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie nie nie
54 Tomasz Grzesik 1979 Mosina EOD tak tak
55 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE /parkrun Poznań tak nie
56 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie nie nie
57 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM nie nie tak
58 Maja Iwańska 1984 Rokietnica Tak se tuptam tak nie
59 Adrian Jankiewicz 1984 Bnin nie nie tak
60 Joanna Jankowska 1973 Żabno aktywnie.fit nie nie nie
61 Katarzyna Januć 1988 Puszczykowo nie nie nie
62 Krzysztof Januć 1985 Puszczykowo nie nie nie
63 Anna Jarczyńska-Fier 1976 Mosina nie tak nie
64 Przemysław Jasiak 1991 Krosno nie tak nie
65 Marcin Jędrzejczak 1978 Poznań EKA Z FYRTLA tak nie
66 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek nie tak nie
67 Robert Kaczmarek 1973 Kostrzyn nie nie nie
68 Magdalena Kaczmarek 1975 Kościan Kościan Team nie nie nie
69 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku nie tak nie
70 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie nie tak
71 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń ChampionMan Team nie nie nie
72 Maciej Karolczak 1991 Lubon Bikini Team nie nie nie
73 Izabela Kasperkowiak 1982 Mosina nie tak tak
74 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina nie tak nie
75 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo Puszczykowo nie nie nie
76 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie nie nie
77 Karolina Kazało 1977 Leszno nie nie tak
78 Paweł Kazało 2005 Leszno nie nie tak
79 Tomasz Kazało 1976 Leszno nie nie tak
80 Marta Kaźmierczak 1990 Luboń Bikini Team nie nie nie
81 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza tak nie
82 Adam Kijak 1962 Leszno Miki Team nie nie nie
83 paulina Kilkowska 1979 mosina LOFT TEAM EXTRAME tak tak
84 Barbara Kleiber 1981 Mosina Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
85 Michał Kleiber 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
86 Szymon Klemenski 1979 Kościan nie nie tak
87 Bartłomiej Kocik 1982 Krosno Koźmin Biega nie tak nie
88 Mieczysław Koczorowski 1965 Września Nihgt Runners Września nie nie tak
89 Halina Kokocińska 1961 Kościan Kościan Team nie nie nie
90 ANDRZEJ KOLASIŃSKI 1976 Poznań Świerczewo Run tak nie
91 Kinga Komorowska 1987 Manieczki Auto_Gaz Manieczki nie nie tak
92 Jacek Konieczny 1975 Mosina nie tak tak
93 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo SOSW w Mosinie nie nie nie
94 Filip Konieczny 1974 Puszczykowo Praktyka Ruchu nie nie nie
95 Sławomir Kóska 1978 Czempiń ChampionMan Team nie nie nie
96 Mariusz Kośmider 1979 Wronczyn nie nie nie
97 Beata Kostańska 1978 Kościan Kościan Team nie nie nie
98 Katarzyna Kostrzyńska - Mazurczak 1978 Poznań nie nie nie
99 Patrycja Kowalska 1994 Słupsk nie nie nie
100 Mateusz Kowalski 1987 Mosina nie tak nie