Lista startowa - IV Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego - nieopłacone zgłoszenia
Lp | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Klub sportowy | Opłata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrii | Boreichuk | 1983 | Wrzesnia | ✖ | |||
2 | Nicole | Duszyńska | 2000 | Września | / Night Runners Września | ✖ | ||
3 | Robert | Grawon | 1973 | Gniezno | QTEAM | ✖ | ||
4 | Aleksandra | Hornik | 1996 | Koziegłowy | WKS Grunwald Poznań | ✖ | ||
5 | Dariusz | Kaczmarek | 1981 | Poznań | Witkowo Biega | ✖ | ||
6 | Adrian | Kaczmarek | 1981 | Września | / Night Runners Września | ✖ | ||
7 | Ewelina | Kasprzak | 1981 | Stęszewko | ✖ | |||
8 | Elżbieta | Kląskała | 1980 | Gniezno | ✖ | |||
9 | Michał | Kominkiewicz | 2003 | Swarzędz | Szymkowiak Team | ✖ | ||
10 | Artur | Kołodziejczak | 1974 | Nekla | Night Runners Nekla | ✖ | ||
11 | Mateusz | Lasecki | 1999 | Borzykowo | ✖ | |||
12 | Angelika | Marczak | 1980 | Września | Szymkowiak Team | ✖ | ||
13 | Piotr | Matlak | 1972 | Gniezno | Gniezno | ✖ | ||
14 | Piotr | Matlak | 1972 | Gniezno | Gniezno | ✖ | ||
15 | Piotr | Matlak | 1972 | Gniezno | Gniezno | ✖ | ||
16 | Jakub | Miczuga | 1993 | Września | ✖ | |||
17 | Robert | Mietlicki | 1975 | Witkowo | Witkowo Biega | ✖ | ||
18 | Łukasz | Mularczyk | 1977 | Września | Inalfa biega | ✖ | ||
19 | Leszek | Musidlak | 1965 | Witkowo | K & L | ✖ | ||
20 | Marta | MŁODZIKOWSKI | 1983 | GNIEZNO | Szaleni biegacze | ✖ | ||
21 | Michał | Olejnik | 1992 | Szklarska Poręba | WKS Grunwald Poznań | ✖ | ||
22 | Radosław | Pender | 2004 | Wójcin | ✖ | |||
23 | Dariusz | Ratajczak | 1972 | Dolsk | HERNIK TEAM / ANP TEAM DOLSK | ✖ | ||
24 | Tadeusz | Rutkowski | 1946 | Stęszewko | ✖ | |||
25 | Krzysztof | Skorliński | 1972 | Kostrzyn | Echo Ziemi Kostrzyńskiej | ✖ | ||
26 | Szymon | Slodecki | 1984 | Miłosław | ✖ | |||
27 | Grzegorz | Szalaty | 1968 | Gniezno | ✖ | |||
28 | Tomasz | Szcześniak | 1978 | Łubowo | ✖ | |||
29 | Krzysztof | Szybiak | 1987 | Września | Night Runners Września | ✖ | ||
30 | Kornel | Tomczak | 1989 | Września | ✖ | |||
31 | Zbigniew | Tomczak | 1954 | Gniezno | Altom Gniezno | ✖ | ||
32 | Piotr | Urbanowicz | 1989 | Września | ✖ | |||
33 | Joanna | Wasielak | 1984 | Swarzędz | ✖ | |||
34 | Dariusz | Woźniak | 1981 | Gniezno | Mistrzowski Trening | ✖ |