1 |
Patryk |
Podhorodecki |
1989 |
Wrocław |
|
|
2 |
Patryk |
Lewandowski |
1989 |
Zielona Góra |
|
|
3 |
Piotr |
Umów |
1984 |
Legnica |
|
|
4 |
Artur |
Szarkowicz |
1971 |
Polkowice |
|
|
5 |
Bartłomiej |
Jóźwiak |
1990 |
Łódź |
|
|
6 |
Dawid |
Ulanowski |
1993 |
Poznań |
|
|
7 |
Michał |
Żurawski |
1982 |
Świdnica |
|
|
8 |
Daniel |
Maciejewski |
1985 |
Jeżów Sudecki |
|
|
9 |
Mateusz |
Michalski |
1989 |
Poznań |
|
|
10 |
Krzysztof |
Krystosiak |
1990 |
Świdnica |
|
|
11 |
Filip |
Czernicki |
1986 |
Jelenia Góra |
|
|
12 |
Mateusz |
Golonka |
1990 |
Gluszyca |
|
|
13 |
Emil |
Kopaczel |
1983 |
Jelenia Góra |
|
|
14 |
Julita |
Krzywicka |
1988 |
Polkowice |
|
|
15 |
PAWEŁ |
ŁUGOWSKI |
1986 |
KOWARY |
|
|
16 |
Marek |
Siembida |
1994 |
Świdnica |
|
|
17 |
Krystian |
Gwardiak |
1977 |
Łomnica |
|
|
18 |
Roland |
Orsztynowicz |
1988 |
Pobiedziska |
|
|
19 |
Joanna |
Sobierajska |
1990 |
Gluszyca |
|
|
20 |
Kamil |
Siwak |
1995 |
Żary |
|
|
21 |
Adam |
Wojciechowski |
1984 |
Świebodzice |
|
|
22 |
Andrzej |
Flejsierowicz |
1981 |
Kluczbork |
|
|
23 |
Piotr |
Sadowski |
1992 |
Janowice Wielkie |
|
|
24 |
Daniel |
Podhorodecki |
1986 |
Wrocław |
|
|
25 |
Krzysztof |
Sztachelski |
1979 |
Wrocław |
|
|
26 |
Jarosław |
Baluta |
1984 |
Węgorzewo |
|
|
27 |
Daniel |
Bryczkowski |
1987 |
Lipinki Łużyckie |
|
|
28 |
Beata |
Zienterska |
1982 |
Szczecin |
|
|
29 |
Michał |
Nowak |
1986 |
Smolec |
|
|
30 |
Przemysław |
Kwiatkowski |
1989 |
Gogolin |
|
|
31 |
Rafał |
Niemczyk |
1990 |
Świdnica |
|
|
32 |
Paweł |
Leszkiewicz |
1990 |
Jelenia Góra |
|
|
33 |
Józef |
Kaszowski |
1991 |
Wrocław |
|
|
34 |
Łukasz |
Wiktorek |
1983 |
Wrocław |
|
|
35 |
Michał |
Nowicki |
1978 |
Ostrów Wlkp |
|
|
36 |
Michał |
Szczęsny |
1984 |
Wrocław |
|
|
37 |
Dariusz |
Kłakowicz |
1983 |
Nysa |
|
|
38 |
Andrzej |
Kurczyna |
1983 |
Bielawa |
|
|
39 |
Andrzej |
Kasperczyk |
1985 |
Piechowice |
|
|
40 |
Piotrek |
Mielczarek |
1983 |
Szczecin |
|
|
41 |
Elefterios |
Burlidis |
1981 |
Świdnica |
|
|
42 |
Robert |
Magryta |
1979 |
Wrocław |
|
|
43 |
Marek |
Lachaut |
1986 |
Wrocław |
|
|
44 |
Mariusz |
Kłakowicz |
1981 |
Nysa |
|
|
45 |
Tomasz |
Kucz |
1974 |
Jelenia Góra |
|
|
46 |
Zbigniew |
Wdowiak |
1982 |
Świdnica |
|
|
47 |
Dawid |
Kowalczyk |
1991 |
Krasocin |
|
|
48 |
Adrian |
Szczekutowicz |
1991 |
Warszawa |
|
|
49 |
Orest |
Mucha |
1983 |
Budry |
|
|
50 |
Dominika |
Serafin |
1988 |
Nysa |
|
|
51 |
Robert |
Słoboda |
1972 |
Gryfino |
|
|
52 |
Marek |
Kaszowski |
1994 |
Wrocław |
|
|
53 |
Agnieszka |
Gajdowska |
1995 |
Świebodzice |
|
|
54 |
Dawid |
Nowosz |
1981 |
Polkowice |
|
|
55 |
Marcin |
Gołąb |
1981 |
Świdnica |
|
|
56 |
Krzysztof |
Smok |
1993 |
Świdnica |
|
|
57 |
Daniel |
Florian |
1982 |
Świdnica |
|
|
58 |
Tomek |
Krzeczkowski |
1984 |
Świdnica |
|
|
59 |
Łukasz |
Bób |
1982 |
Lutynia |
|
|
60 |
Marcin |
Senski |
1985 |
Wrocław |
|
|
61 |
Urszula |
Rakucka |
2002 |
Jelenia Góra |
|
|
62 |
Jan |
Warzocha |
1993 |
Żary |
|
|
63 |
Krzysztof |
Jankowski |
1982 |
Jelenia Góra |
|
|
64 |
Bartosz |
Siciński |
1984 |
Świebodzice |
|
|
65 |
Piotr |
Zuśka |
1972 |
Zielona Góra |
|
|
66 |
Mateusz |
Papierz |
1999 |
Łódź |
|
|
67 |
Renata |
Szarkowicz |
1975 |
Polkowice |
|
|
68 |
Iwona |
WICHA |
1987 |
Warszawa |
|
|
69 |
Krzysztof |
Siciński |
1996 |
Swiebodzice |
|
|
70 |
Anna |
Skrzypniak |
1994 |
Ostrów Wielkopolski |
Husaria Race Team |
|
71 |
Piotr |
Kozłowski |
1979 |
Jastrowie |
Husaria Race Team |
|
72 |
Artur |
Żarnotal |
1992 |
Żagań |
BBL ŻAGAŃ |
|
73 |
Elżbieta |
Kowalewska |
1982 |
Zgorzelec |
Edi team Zgorzelec |
|
74 |
Tomasz |
Moczek |
1978 |
Głogów |
Cross Straceńców Team |
|
75 |
Jarosław |
Kuć |
1980 |
Zaręba |
Kwisa Lubań |
|
76 |
Krzysztof |
Klich |
1981 |
Kamienna Góra |
Contender |
|
77 |
Konrad |
Konkol |
1982 |
Miastko |
35 Plus |
|
78 |
Sylwia |
Paprocka |
1982 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
79 |
Jarek |
Jukowski |
1987 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
80 |
Wojciech |
Walczak |
1977 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
81 |
Mirosław |
Zieleniecki |
1974 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
82 |
Anna |
Stefańska |
1980 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
83 |
Edyta |
Cichosz |
1984 |
Krzewina |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
84 |
Tomasz |
Janiak |
1981 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
85 |
Adrian |
Cieśliński |
1981 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
86 |
Artur |
Oleksak |
1972 |
Bogatynia |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
87 |
Marcin |
Binasiewicz |
1976 |
Jelenia Góra |
KS Just Swim Jelenia Góra |
|
88 |
Jakub |
Miliszkiewicz |
2003 |
Jeżów Sudecki |
KS Just Swim Jelenia Góra |
|
89 |
Tomasz |
Rychlik |
1985 |
Legnica |
FITNESS PIEKARY LEGNICA |
|
90 |
Darek |
Opacki |
1970 |
Karpacz |
Opacjusz TEAM |
|
91 |
Igor |
Opacki |
2003 |
Ścięgny 94 B |
Opacjusz TEAM |
|
92 |
Arek |
Czaja |
1972 |
Karpacz |
Opacjusz TEAM |
|
93 |
Damian |
Czaja |
2003 |
Karpacz |
Opacjusz TEAM |
|
94 |
Rafał |
Stefanowski |
1989 |
Zielona Góra |
Biegające Dziki |
|
95 |
Konrad |
Lisowski |
1991 |
Zielona Góra |
Biegające Dziki |
|
96 |
Michał |
Gmur |
1994 |
Niedoradz |
Biegające Dziki |
|
97 |
Andrzej |
Urbanowicz |
1983 |
Wrocław |
Zegan Boxing Club |
|
98 |
Dariusz |
Szkoła |
1993 |
Milin |
KORFF TEAM |
|
99 |
Wojciech |
Powałko |
1980 |
Legnica |
Legnickie Morsy |
|
100 |
Kamil |
Bryczkowski |
1988 |
Sieniawa Żarska |
J.K.B |
|