Lista startowa - IV Kill The Devil Hill - dystans 300 metrów

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Michał Hupałowski 1976 Świętochłowice
2 Dawid Ambroziak 1993 Pruszków
3 Mariusz Ampulski 1981 Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM
4 Monika Bączyk 1978 SZCZECIN Monia Gym
5 Adam Bączyk 1977 SZCZECIN Monia Gym
6 Piotr Bała 1985 Bukowa Night Runners Wrocław
7 Norbert Bijak 1975 LUBAŃ Kwisa Lubań
8 Marcin Binasiewicz 1976 Jelenia Góra KS Just Swim Jelenia Góra
9 Zbyszko Bobiński 1983 Jelenia Góra
10 Iwona Bobyk 1984 Wrocław
11 Rafał FAJA Bryczkowski 1990 Sieniawa Żarska BROTHER TEAM
12 Kamil Bryku Bryczkowski 1988 Sieniawa Żarska BROTHER TEAM
13 Daniel Bryku Bryczkowski 1987 Sieniawa Żarska BROTHER TEAM
14 Tomasz Budziszewski 1981 Warszawa AUĆ-MOKRY TYŁEK
15 Edyta Chmiel- Opalińska 1985 Żary
16 Ewelina Cieniecka 1985 Wola PassionBike
17 arkadiusz czaja 1972 karpacz
18 Sergiusz Czajkowski 1993 Zgorzelec
19 Katarzyna Czuba 1987 Legnica FITNESS PIEKARY LEGNICA
20 Marek Data 1990 Kletno
21 Radosław Dębowy 1982 Oleśnica
22 Cezary Dobkowski 1993 Wrocław
23 Mateusz Dobrzycki 1992 Kamienna Góra
24 Mateusz Dragan 1979 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
25 Damian Drogosz 1978 Czechowice- Dziedzice Crazy runners
26 Mateusz Dubieniecki 1993 Leśna xRunners Team
27 Adam Dudek 1979 Wrocław
28 Kamil Dworakowski 1991 Nieporęt Husaria Race Team
29 Anna Ficner 1985 złotoryja Olaws Złotoryja
30 Paweł Florek 1976 Mściwojów Szybcy i wściekli
31 Edyta Frelik 1983 Otwock
32 Michał Galiński 1993 Witnica
33 Marek Gąsior 1981 Lubań Kwisa Lubań
34 Emil Górski 1992 Warszawa Husaria Race Team
35 Dorota Grabara 1987 Gryfów Śląski
36 Krzysztof Grzegorzewski 1977 Lubin Crossfit Lubin
37 Marcin Głos 1984 Wrocław
38 Piotr Holly 1983 Wałbrzych sportfuel.pl
39 Agata Jacewicz 1987 Legnica Fitness Piekary
40 Kamil Jacewicz 1983 Legnica FITNESS PIEKARY LEGNICA
41 Tomasz Janiak 1981 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
42 Maciej Janisławski 1991 Jelenia Góra
43 Krzysztof Jaśkiewicz 1979 Lubin Crossfit Lubin
44 Marcin Jaskólski 1972 Wrocław
45 PAWEŁ jAZIKOWSKI 1972 pOZNAŃ STRZESZYN
46 PAWEŁ jAZIKOWSKI 1972 pOZNAŃ STRZESZYN
47 Adam Jędrzejkiewicz 1984 Wroclaw Kaufland
48 Anna Jermakowicz 1979 Legnica FITNESS PIEKARY LEGNICA
49 Jarosław Jukowski 1987 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
50 Mateusz Kaczor 1990 Zielona Gora
51 Sebastian Karolak 1975 Walbrzych
52 Dorota Kałuzińska 1993 Łódź Husaria Race Team
53 Małgorzata Kielisiak 1989 Warszawa Husaria Race Team
54 piotr klich 1983 olkusz
55 Joanna Klimczak 1991 Warszawa
56 Konrad KONKOL 1982 Miastko 35 Plus
57 Katarzyna Kotfis 1979 Szczecin SkiVegas
58 Justyna Kozłowska 1983 Płock
59 Piotr Kozłowski 1979 Jastrowie United Gymnastics Jastrowie
60 Rafał Krajewski 1984 Pionki
61 Łukasz Krzyszczuk 1989 Góra
62 Julita Krzywicka 1988 Głogów
63 Tomasz Kubik 1982 Bydgoszcz
64 Jarosław Kuć 1980 Zaręba Kwisa Lubań
65 Marcin Kuchta 1985 Prochowice Functional Studio Krzysztof Kwiatkowski
66 Michał Kur 1990 Jelenia Góra Dziki pazur
67 Andrzej Kurczyna 1983 Bielawa
68 Tomasz Lazurkiewicz 1979 Jelenia Góra
69 Piotr Lewicki 1981 Głogów STAIRS UP
70 Mariusz Ludkiewicz 1971 Stary Węgliniec
71 Sebastian Majewski 1984 Wałbrzych
72 Radosław Malec 2001 Kamienna Góra
73 Dorota Marchewka 1991 Wrocław
74 Natalia Mazur 1976 Kowary
75 Mariusz Mazur 1980 Lubań Kwisa Lubań
76 DAREK MAZURKIEWICZ 1978 SMOLEC
77 Jerzy Mazurkiewicz 1986 Wrocław Night Runners Wrocław
78 Aagnieszka Michalska 1978 Ostrów Wielkopolski
79 Marek Michalski 1978 Ostrów Wielkopolski
80 Artur Michlewicz 1995 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
81 Grzegorz Mikołajczak 1977 Legnica
82 Tomasz Moczek 1978 Głogów Cross Straceńców Team
83 Mariusz Mroz 1974 Wroclaw
84 Joanna Młynek 1985 Wałbrzych
85 Anna Niechaj 1979 Wałbrzych Predators Wałbrzych
86 Dawid Nowosz 1981 Polkowice
87 Karol Oktabiński 1990 Mogilno Legion OCR Team Mogilno
88 Artur Oleksak 1972 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
89 Darek Opacki 1970 Ścięgny Opacjusz TEAM
90 Marcin Padula 1980 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
91 Sylwia Paprocka 1982 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
92 Robert Paterak 1986 Grodziec WKB Meta Lubliniec
93 Piotr Pawlik 1983 Oswiecim PassionBike
94 Barbara Perka 1972 Prószków Rajsport
95 Michał Perka 1997 Prószków WSOWL WROCŁAW
96 Patryk Pietraszko 1989 Wałbrzych Spartan Race Training Group Wałbrzych
97 Marek Piotrowski 1962 Legnica Morsownicy z Legnicy
98 Danuta Piskorowska 1980 Wrocław Team Luks Żórawina - Wrocław
99 Grzegorz Polak 1971 Jeżów Sudecki
100 Michalina Polak 1995 Opole