Lista startowa - GP WPN Nordic Walking Komorniki

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Gmina Komorniki
1 Robert Adamski 1967 Lubon Drużyna Szpiku nie
2 Dariusz Andersz 1957 Puszczykowo nie
3 ANNA BABIŃSKA 1973 POZNAŃ Dynamic nie
4 Stanisław Baj 1958 Ścinawa Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
5 Danuta Baj 1961 Ścinawa Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
6 Włodzimierz Bąk 1966 Mosina nie
7 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp. Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp nie
8 Roman Biały 1969 Stęszew Team Aktywny Stęszew nie
9 Eliza Biały 1976 Stęszew Team Aktywny Stęszew nie
10 Danuta Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) nie
11 Jacek Bor 1963 Stęszew nie
12 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz nie
13 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ tak
14 KATARZYNA BŁASZCZYK 1970 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ nie
15 Marcin Chmielewski 1978 Poznań nie
16 Anna Dembińska 1957 Luboń nie
17 Małgorzata Dłużewska 1974 Mosina nie
18 Justyna Fajfer 1974 Skórzewo nie
19 Beata Falkowska 1965 Wiry UKS GIMNAZJON SUCHY LAS tak
20 Piotr Falkowski 1965 Wiry UKS GIMNAZJON SUCHY LAS tak
21 Marek Fijałkowski 1959 Poznań Marsz Po Zdrowie nie
22 Alicja Fryda-Trafny 1972 Głuchowo tak
23 Katarzyna Gajewska 1992 Mosina nie
24 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski nie
25 IRENA GRZYWOCZ 1951 MOSINA nie
26 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
27 Wioleta Hajdasz 1975 Krosinko Krosinko Biega :-) nie
28 Ewa Hernes 1956 Luboń nie
29 Ryszard Horiaczek 1951 Poznań U KS Gimnazjon Suchy Las nie
30 Dominika Hyżak 1980 Drużyna nie
31 Magdalena Idkowiak 1978 Krosinko KS IDMAR REACING TEAM nie
32 Karolina Ilowska-Rembarz 1985 Krosinko Ks Idmar nie
33 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Runners Team nie
34 Grzegorz Jankowski 1960 Stęszew nie
35 Marlena Jarczewska 1971 Nowy Tomyśl nie
36 Anna Jasińska 1960 Mosina nie
37 Jarosław Jasiński 1964 Mosina AF MOSINA TEAM nie
38 Grażyna Jasoń 1962 Piła Dynamic nie
39 Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki nie
40 Edmund Jurdziński 1941 Przeźmierowo UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
41 Kystyna Kasińska-Machajek 1960 Polkowice Stowarzyszenie Transplantacji Serca Zabrze nie
42 Magdalena Kasprzak 1955 Poznań nie
43 Grażyna Kietrys 1961 Poznań Marsz Po Zdrowie nie
44 Agnieszka Konieczna 1974 Puszczykowo PUSZCZYKOWO NA SPORTOWO nie
45 Filip Konieczny 1974 Puszczykowo PUSZCZYKOWO NA SPORTOWO nie
46 Anna Kostrzewska 1974 Chomecice tak
47 Beata Kowalska 1968 Trzebaw nie
48 Małgorzata Krakowiak 1965 Wiry UKS GIMNAZJON SUCHY LAS tak
49 Elżbieta Królikiewicz 1957 Luboń nie
50 Arleta Kruszka 1964 Poznań Marsz Po Zdrowie nie
51 Justyna Krysińska 1991 Głuchowo tak
52 Karolina Krzyżagórska 1981 Stęszew nie
53 Przemysław Kubiak 1973 Mosina KS IDMAR REACING TEAM nie
54 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
55 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina nie
56 Krzysztof Machajek 1954 Polkowice Stowarzyszenie Transplantacji Serca Zabrze nie
57 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne nie
58 Anna Matyja 1970 Śrem nie
59 Dorota Mazurkiewicz-Bor 1963 Stęszew nie
60 Monika Michałowska 1981 Luboń nie
61 Joanna Mielcarek 1969 Gniezno Walker aktywni na szlaku nie
62 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA nie
63 Monika Mikołajczyk 1985 Czapury nie
64 Anna Mogilnicka 1980 Drużyna nie
65 Magda Molenda 1980 Mosina Ks Idmar nie
66 Bartosz Morawski 1979 Rogalinek Ks Idmar nie
67 Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
68 Mariola Mulkowska 1956 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
69 Elżbieta Nowacka-Bąk 1966 Mosina nie
70 Beata Nowak 1969 Piła Sailing Team Ferajna nie
71 Maria Nowakowska 1956 Luboń nie
72 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie nie
73 Dominika Olejniczak 1992 Poznań Marsz Po Zdrowie nie
74 Wojciech Olszewski 1952 Mosina Chemadex nie
75 Piotr Orywał 1968 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań nie
76 Aleksandra Orywał 1972 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań nie
77 Mateusz Orywał 2001 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań nie
78 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących nie
79 Robert Osuchowski 1957 Komorniki tak
80 Monika Owsianna 1971 Mosina nie
81 Teresa Pietruszyńska 1952 Puszczykowo nie
82 Dorota Pikosz 1978 Poznań nie
83 Sabina Piwańska 1957 Łęczyca tak
84 Michalina Piwańska 1986 Łęczyca tak
85 Anna Pruska-Kędzior 1948 Poznań nie
86 Sylwia Pruszkowska 1977 Krosinko nie
87 Marysia Przybyłek 1974 ŚMIGIEL PSŻ Naturalna Medycyna Poznań nie
88 Ilona Przydatek 1976 Stara Łubianka nie
89 ELŻBIETA PYPEĆ-NOWICKA 1964 BOJANOWO nie
90 Beata Rajewska 1976 Piła nie
91 Sebastian Rajewski 1971 Piła nie
92 Bogusław Ratuś 1961 Góra UKS Zryw LO Góra nie
93 Łukasz Rembarz 1972 Krosinko Ks Idmar nie
94 Henryk Rogos 1943 Lubiąż Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
95 SŁAWOMIR ROSADZIŃSKI 1969 LESZNO LESZNO :) nie
96 Małgorzata Rożek 1985 Wiry tak
97 Mateusz Rychel 1994 Mosina Neopunkt Mosina nie
98 Beata Rychły 1977 Dębno tak
99 Maciej Rykaczewski 1975 Komorniki tak
100 Mirka Schupke-Łuczak 1978 Poznań nie