Lista startowa - GP WPN Nordic Walking Komorniki

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Gmina Komorniki
1 ANNA BABIŃSKA 1973 POZNAŃ Dynamic nie
2 Stanisław Baj 1958 Ścinawa Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
3 Danuta Baj 1961 Ścinawa Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
4 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp. Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp nie
5 Roman Biały 1969 Stęszew Team Aktywny Stęszew nie
6 Eliza Biały 1976 Stęszew Team Aktywny Stęszew nie
7 Jacek Bor 1963 Stęszew nie
8 Katarzyna Gajewska 1992 Mosina nie
9 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski nie
10 IRENA GRZYWOCZ 1951 MOSINA nie
11 Ewa Hernes 1956 Luboń nie
12 Ryszard Horiaczek 1951 Poznań U KS Gimnazjon Suchy Las nie
13 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Runners Team nie
14 Marlena Jarczewska 1971 Nowy Tomyśl nie
15 Agnieszka Konieczna 1974 Puszczykowo PUSZCZYKOWO NA SPORTOWO nie
16 Filip Konieczny 1974 Puszczykowo PUSZCZYKOWO NA SPORTOWO nie
17 Elżbieta Królikiewicz 1957 Luboń nie
18 Karolina Krzyżagórska 1981 Stęszew nie
19 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina nie
20 Dorota Mazurkiewicz-Bor 1963 Stęszew nie
21 Monika Michałowska 1981 Luboń nie
22 Magda Molenda 1980 Mosina Ks Idmar nie
23 Bartosz Morawski 1979 Rogalinek Ks Idmar nie
24 Mariola Mulkowska 1956 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
25 Maria Nowakowska 1956 Luboń nie
26 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie nie
27 Dominika Olejniczak 1992 Poznań Marsz Po Zdrowie nie
28 Monika Owsianna 1971 Mosina nie
29 Teresa Pietruszyńska 1952 Puszczykowo nie
30 Sabina Piwańska 1957 Łęczyca tak
31 Michalina Piwańska 1986 Łęczyca tak
32 Marysia Przybyłek 1974 ŚMIGIEL PSŻ Naturalna Medycyna Poznań nie
33 Henryk Rogos 1943 Lubiąż Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
34 Mateusz Rychel 1994 Mosina Neopunkt Mosina nie
35 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina nie
36 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Spartakus nie
37 Jolanta Sroczyńska 1951 Lubon nie
38 Włodzimierz Sroczyński 1951 Luboń nie
39 Katarzyna Staszewska 1967 Sroda Wlkp Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp nie
40 Miłosz Sura 1980 Poznań Marsz Po Zdrowie nie
41 Ewa Świątek 1957 Piaski nie
42 Krzysztof Świtała 1969 Góra Biegacze Juniora - Runners Team nie
43 Natalia Świtała 2001 Góra Biegacze Juniora - Runners Team nie
44 Dorota Szajkowska-Deneka 1955 Luboń nie
45 Krystyna Waligórska-Wowczak 1949 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań nie
46 Danuta Woźniak 1953 Luboń nie