Lista startowa - GP trzemeszna 2017/18 - bieg czwarty

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Nr 04.11.2017 09.12.2017 13.01.2018 03.02.2018 Opłata
1 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL bieg 10 km 29 tak tak tak tak
2 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL bieg 10 km 33 tak tak tak tak
3 ANETA BARTKOWSKA 1991 TRZEMESZNO BOLT Trzemeszno bieg 10 km 82 tak tak tak tak
4 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno bieg 10 km 17 tak tak tak tak
5 Irena Bednarek 1968 TRZEMESZNO BOLT Trzemeszno bieg 10 km 47 tak tak tak tak
6 Patryk Bogucki 1991 Gniezno Drink Team/Zaparkowani bieg 10 km 14 tak tak tak tak
7 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10 km 43 tak tak tak tak
8 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa MMC Dąbrowa Team bieg 10 km 52 tak tak tak tak
9 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys bieg 10 km nie nie nie tak
10 andrzej dembina 1962 suchy las bieg 10 km 89 tak tak tak tak
11 Jarosław Dłutkowski 1973 Rogowo ZaDyszka bieg 10 km 37 tak tak tak tak
12 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL bieg 10 km 12 tak tak tak tak
13 Olga Grabowska 2002 Warszawa Kusy Warszawa bieg 10 km nie nie tak tak
14 Tomasz Grajek 1975 Gniezno bieg 10 km 11 tak tak tak tak
15 Lidia Gronowska 1972 Gniezno bieg 10 km nie nie nie tak
16 Marzanna Hałas 1970 Skulsk NW 5,5 km nie nie nie tak
17 Michał Hałas 1970 Skulsk NW 5,5 km nie nie nie tak
18 Adam Hutek 1976 Gąsawa bieg 10 km 74 tak tak tak tak
19 Dorota Iwinska 1961 Gniezno NW 5,5 km 91 tak tak tak tak
20 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo bieg 10 km 51 tak tak tak tak
21 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 45 tak tak tak tak
22 Arkadiusz Kędzierski 1977 Trzemeszno bieg 10 km 49 tak tak tak tak
23 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Kibole w biegu bieg 10 km 18 tak tak tak tak
24 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 34 tak tak tak tak
25 Marek Kowalewski 1990 Rogowo bieg 10 km 75 tak tak tak tak
26 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo bieg 10 km 86 tak tak tak tak
27 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo bieg 10 km 87 tak tak tak tak
28 Małgorzata Kozakowska 1971 rogowo KS SOKÓŁ GĄSAWA NW 5,5 km 30 tak tak tak tak
29 Ewa Krygier 1992 Drewno bieg 10 km 23 tak tak tak tak
30 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10 km 46 tak tak tak tak
31 Andrzej Krzyścin 1967 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 4 tak tak tak tak
32 Maria KURKOWSKA 1954 Gniezno NW 5,5 km 93 nie tak tak tak
33 JAN LEWANDOWSKI 1975 MOGILNO bieg 10 km 38 tak tak tak tak
34 Arkadiusz Maciejewski 1986 Gasawa bieg 10 km 10 tak tak tak tak
35 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki/Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 16 tak tak tak tak
36 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 9 tak tak tak tak
37 Maciej Małkowicz 1988 Kołodziejewo OSP Kołodziejewo bieg 10 km 42 tak tak tak tak
38 Żaneta Michalska Przybylska 1975 Gniezno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10 km 20 tak tak tak tak
39 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10 km nie nie nie tak
40 Maja Możdżeń 1983 Gniezno bieg 10 km 7 tak tak tak tak
41 Violetta Mróz 1976 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10 km 50 tak tak tak tak
42 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo bieg 10 km 88 tak tak nie tak
43 Ireneusz Nowak 1988 Goślinowo bieg 10 km 73 tak tak tak tak
44 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL bieg 10 km 2 tak tak tak tak
45 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Jani bieg 10 km 71 tak tak tak tak
46 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo bieg 10 km 48 tak tak tak tak
47 Piotr Olczak 1993 Poznań bieg 10 km 22 tak tak tak tak
48 Michał Piniarski 1981 Mogilno bieg 10 km 8 tak tak tak tak
49 Paweł Piniarski 1985 Mogilno bieg 10 km 21 tak tak tak tak
50 Dawid Plewczyński 1990 Gniezno bieg 10 km 3 tak tak tak tak
51 Izabela Podlaska 1973 Gniezno bieg 10 km 41 tak tak tak tak
52 Tomasz Polus 1975 Gniezno Zaparkowani bieg 10 km 78 tak tak tak tak
53 Sylwia Przybylska 1977 Gniezno bieg 10 km 39 tak tak tak tak
54 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno Nessi Team bieg 10 km 27 tak tak tak tak
55 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km nie nie nie tak
56 Monika Rojewska 1979 Osiniec Osiniec bieg 10 km 35 tak tak tak tak
57 Arkadiusz Rojewski 1977 Osiniec Osiniec bieg 10 km 32 tak tak tak tak
58 Magdalena Rosińska 1987 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 24 tak tak tak tak
59 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg 10 km 6 tak tak tak tak
60 Dariusz Sapa 1967 Bydgoszcz Bydkoskie Żółwie NW 5,5 km 15 tak tak tak tak
61 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5,5 km 26 tak tak tak tak
62 Monika Siwka 1988 Gniezno bieg 10 km 92 tak tak tak tak
63 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 28 tak tak tak tak
64 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno NW 5,5 km 25 tak tak tak tak
65 RAFAŁ SZCZEPANKIEWICZ 1983 TRZEMESZNO BOLT Trzemeszno bieg 10 km nie nie nie tak
66 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km nie nie nie tak
67 Katarzyna Szybczyńska 1969 Gąsawa Klub Sportowy Sokół Gąsawa NW 5,5 km 5 tak tak tak tak
68 Justyna Szymańska 1982 Gniezno NW 5,5 km 1 tak tak tak tak
69 Tomasz Szymański 1973 Gniezno NW 5,5 km 31 tak tak tak tak
70 Monika Wagner 1983 Gniezno NW 5,5 km 40 tak tak tak tak
71 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno Maratończyk Poznań bieg 10 km 19 tak tak tak tak
72 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo ZGUBIŁEM SPONSORA bieg 10 km 36 tak tak tak tak
73 Wojciech Łącki 1956 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 44 tak tak tak tak
74 Maciej Łucyk 1983 Poznań ASICS FrontRunner Poland / Maratończyk Poznań bieg 10 km 200 nie nie nie tak