Lista startowa - II ZIMOWY CROSS – POBIEDZISKA 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Michał Bajer 1979 Poznań Night Runners
2 Magdalena Bąkowska 1982 Poznań Mamy-Biegamy
3 Grzegorz Banaszak 1978 Kostrzyn Walka Kostrzyn
4 Maciej Bartkowiak 1981 Czerniejewo
5 JACEK BASA 1976 KRUSZWICA LIUKS KRUSZWICA
6 Małgorzata Bałeczna-Nowacka 1969 Swarzędz Klub Ludzi AKtywnych Sportowo Szpot Swarzędz
7 Monika Bor 1975 Wierzyce Pobiedziska Running Team
8 Paulina Brzeska 1974 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
9 Ireneusz Brzeski 1978 Pobiedziska
10 Joanna Buczkowska-Prajs 1977 Oborniki
11 Izabela Bulzacka 1976 Promienko
12 Maciej Bulzacki 1978 Promienko
13 Ania Bylewska 1983 Czerwonak Kobiety Biegają
14 Marta Chojnacka 1983 LUBiN Night Runners
15 Maciej Chojnacki 1976 Biskupice Pobiedziska Running Team
16 MARIUSZ Chłędowski 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn
17 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl
18 Krzysztof Cierniak 1968 Zalasewo RedFitnessTeam
19 Sebastian Cieślak 1988 Śrem Night Runners
20 ANDRZEJ DEMBINA 1962 Suchy Las
21 Marek Dorosz 1968 Tulce KB MANIAC Poznań
22 Marlena Drajerczak 1978 Poznań Mamy-Biegamy
23 JAKUB DREAS 1985 Rybitwy Wędzikowski Team
24 Marek Drost 1982 Gniezno
25 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
26 Robert Frankowski 1973 Biskupice
27 Natalia Gacka-Jerzyńska 1974 Pobiedziska
28 Rafal Gackowski 1975 Pobiedziska
29 Paweł Gajzlerowicz 1978 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
30 Artur Gawrych 1982 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
31 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska biegam bo lubię
32 Łukasz Górazda 1982 Poznań Maxcess Europe Team
33 Łukasz Gosieniecki 1980 Puszczykowo
34 Wojciech Grabiński 1994 Rogozno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
35 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn
36 Piotr Grześ 1988 Kostrzyn goggle/cybina
37 Małgorzata Grześ 1988 Kostrzyn
38 Tomasz Gumienny 1975 Gniezno
39 Paweł Gumienny 1992 Poznań KP PSP Środa Wlkp.
40 Dariusz Głowski 1983 Poznań Night Runners /31 BLT
41 Agnieszka Hajduk-Nowicka 1983 Stęszewko Mamy-Biegamy
42 Magdalena Hanysz 1978 Koziegłowy
43 Agnieszka Humerczyk 1976 Poznań Humerico Cowboy Magic
44 Marta Iwanowska 1989 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
45 Mateusz Jackowski 1978 Nekla Real Madryt
46 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Runners Team
47 Dobrochna Janicka 1984 Poznań
48 Łukasz Jędrzejewski 1987 Strzałkowo
49 Izabela Jedynak 1976 Tulce KB MANIAC Poznań
50 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
51 Sylwia Kaczmarek 1986 Poznań
52 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Na szlaku Kostrzyn
53 Marek Kajetańczyk 1974 Śrem Biegam Bo Nie Lubię
54 Piotr Kamiński 1985 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
55 Patryk Kaszubowski 1978 Promno Danielówka Promno 51
56 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
57 Zbigniew Kędzierski 1962 Pobiedziska
58 Tomasz Kędziora 1978 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
59 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań
60 Paulina Kilanowska 1985 Poznan Spartan Race Training Goup
61 Andrzej Kluczyński 1990 Pobiedziska
62 Dionizy Knapik 1995 Trzcinica
63 ANDRZEJ KOLASIŃSKI 1976 Poznań Świerczewo Run
64 Dominika Konowałów 1978 Jerzykowo Swarzędzka peleton
65 Irena Kopaczewska 1985 Poznań
66 Waldemar Korytowski 1985 Pobiedziska
67 Michał Kościelak 1977 Koziegłowy
68 Tomasz Kosicki 1971 Jankowo KB MANIAC Poznań
69 Irek Kosmaczewski 1977 Pobiedziska
70 Zofia Kowalska 1981 Dabrowa
71 Piotr Krawiec 1971 Biskupice
72 Sławka Krenz 1977 Poznań parkrun Poznań / Kobiety Biegają
73 Inga Kruger 1986 Biskupice Borowo-Młyn Team
74 Maciej Kruś 1978 Poznań
75 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej
76 Anita Krystkiewicz 1979 Biskupice
77 Monika Kubiak 1988 Gostyń Parkrun GOSTYŃ
78 izabela kujawa 1983 pobiedziska Jaja Juncewo
79 Georg Jurek Langer 1959 Jerzykowo
80 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy
81 Lukasz Lipka 1981 Pobiedziska Kibola w Biegu/Kohorta Pobiedziska
82 Konstancja Lissewska 1986 Poznań Rewor
83 Artur Listopad 1980 Września Złote Kłosy Kołaczkowo
84 Robert Machura 1979 Suchy Las RedFitness Team
85 Maciej Maciejewski 1978 Imielno Pobiedziska Running Team
86 Damian Maćkowiak 1981 Pobiedziska
87 MACIEJ MAJEWSKI 1966 POZNAŃ
88 Kamila Mąkosa 1985 Oborniki Wielkopolskie
89 Przemysław Malicki 1975 Biskupice
90 Dariusz Manthei 1985 Gruszczyn Uks zalew
91 Magdalena Marciniak 1980 Pobiedziska
92 Aneta Marciniak - Henc 1974 Poznań Night Runners
93 Slawomir Marczewski 1972 Złotów Stawnica
94 Izabela MARKOWSKA 1978 INOWROCŁAW
95 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
96 Łukasz Morkowski 1976 Biskupice
97 Beata Mucha 1973 Poznań gRUNwald Team Poznań
98 Marcin Mueller 1988 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
99 Artur Mydlarz 1975 Krerowo
100 Piotr Nagadowski 1997 Pobiedziska OSP Pobiedziska