Lista startowa - Bieg o Koronę Dąbrówki - bieg 10km

Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa drużyny
Dariusz Andersz 1957 Puszczykowo
Maciej Andrzejewski 1973 Szamotuły GABLOCIARZE
Mateusz Argasiński 1983 Dopiewiec
Krzysztof Augustyniak 1989 Luboń
Tomasz Baczyński 1975 Dąbrówka runflyrun
Przemysław Badziąg 1978 Kaźmierz Dżej dżej
Robert Bąk 1978 Dąbrówka
Łukasz Bąk 1982 Dąbrówka
Joanna Bąkowska 1973 Poznań
AGNIESZKA BALCERZAK 1976 KONARZEWO PASZCZAKI 3
Dawid Banaszak 1980 Dąbrówka
Piotr Barański 1968 Poznań Night Runers
TOMASZ BARCKI 1982 DĄBRÓWKA
Grażyna Baron 1954 Skórzewo Drużyna Szpiku Drużyna Szpiku
Tomasz Bartkowiak 1986 Szamotuły FC Kiepścioch KLATA PLECY BARKI
Damian Bartkowiak 1979 Zakrzewo
Szymon Bartkowiak 1985 Dopiewiec
Milena Bazan-Zielińska 1987 Dopiewo
Tomasz Bejma 1976 Dąbrówka
Honorata Bernaczyk 1978 Plewiska
Adam Beszterda 1983 Dąbrówka
bartosz biały 1986 witobel
Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 Team (Sekcja Palędzie) 3:33 Team (Sekcja Palędzie)
Jerzy Bielski 1957 Poznań
Dorota Biernat 1972 Grodzisk Wielkopolski
EWA BILIŃSKA 1976 DĄBRÓWKA dąbrówka lebiegi
Aleksandra Blazynska 1981 Luboń
Olga Blimel 1986 Dąbrówka Autozagorski.pl
Marcin Blimel 1979 Dąbrówka BIGAMY SIĘ DĄBRÓWKA
Msgdalena Bocian 1975 Sady
Sławomir Bociek 1969 Dopiewiec
Marcin Borkowski 1977 Dąbrówka
Agnieszka Borowska 1971 Skórzewo
ADAM BORUCKI 1973 Skórzewo
Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO SIM DOPIEWO
Krystian Brychczyński 1980 Poznań WATAHA TEAM
edyta brzezińska-kapłon 1968 poznan
Joanna Buczkowska-Prajs 1977 Oborniki
Krzysztof Buśko 1992 Kościan
Przemysław Błaszak 1961 poznań
Żaneta Chmielewska 1985 DOPIEWIEC
Marcin Chmielewski 1987 Dopiewiec
Tomasz Chojak 1975 Skrzynki
Katarzyna Chudzińska 1975 dąbrówka
Dawid Chyliński 1982 Luboń Gira się kręci
Piotr Ciecholewski 1970 Kobylarnia
Beata Ciecierska 1976 Skórzewo
Magdalena Cierpiałkowska 1974 Dąbrówka Zukajo
Damian Ciesielski 1994 Konarzewo
Jacek Ciszyk 1987 Zakrzewo
Remigiusz Cypel 1983 Buk Bukowski Klub Biegacza Bukowski Klub Biegacza
Grzegorz Cytlak 1982 Skórzewo
Dawid Czajczyński 1983 Skórzewo
Michał Czajka 1981 Dąbrówka
Urszula Czeberak 1980 Słupca
Oliwia Czechowicz 1993 Jasło KLATA PLECY BARKI
Magdalena Czerwińska 1973 Skórzewo
Krzysztof Danek 1981 Skórzewo
Leszek Darmochwał 1976 Dąbrówka Dziki Bóbr i jeszcze dycha Dziki Bóbr i jeszcze dycha
Radek Darul 1974 Skórzewo Skórzewo Biega
Marcin Dembkowski 1979 Dopiewiec Lorenz Team Lorenz Team
Paweł Dembski 1982 Skórzewo Kenzi Team Kenzi team
Alicia Diago 1981 Poznań
KAROL DOMAGAŁA 1977 DĄBROWA Marka Formy Piotr i Paweł
Marian Dorna 1962 Poznań
Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci
Tomek Draber 1983 Skórzewo
Damian Dubina 1986 Poznań
Małgorzata Dura 1981 Dąbrówka brak klubu brak
Arkadiusz Dworczak 1970 Dąbrowa
Andrzej Dwulat 1966 Skórzewo KS Żenada
Sylwia Dybikowska 1989 Dopiewo
Joanna Dybowska 1981 Poznań Fehlau RUN Team
daniel dydymski 1976 biedrusko dydym team
Elżbieta Dziembowska 1966 Skórzewo
Lidia Dziwińska 1984 Dąbrówka
Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka
Artur Erdmann 1970 Dopiewo
Piotr Fabian 1974 Skórzewo
Izabela Fabis 1980 Jastrowie 3:33 Team (Sekcja Palędzie) 3:33 Team (Sekcja Palędzie)
Rafał Fabisz 1974 Dopiewo
MAŁGORZATA FAJOK 1971 OBORNIKI TEAM KĘSY TEAM KĘSY
Mariusz Fajok 1969 OBORNIKI TEAM KĘSY TEAM KĘSY
Daria Felhauer 1992 Dopiewo
Michał Fiedler 1964 Komorniki
Piotr Figlak 1967 Skórzewo
Jacek Flak-Marcinkowski 1967 Opalenica
Arkadiusz Floraszek 1972 Dąbrówka Galopujące Floraszki
Małgorzata Floraszek 1973 Dąbrówka Galopujące Floraszki
Marcin Fornalik 1975 Dąbrówka
Beata Fornalik 1976 Dąbrówka
Zofia Fornalik 2000 Dabrówka
Anna Fritsche 1986 Poznan
Grzegorz Furmańczyk 1973 Dąbrowa
Joanna Furmanowska 1978 Suchy Las
Dominik Gaca 1982 Dopiewiec
Anna Gaca 1982 Dopiewiec
Wojtek Giedrys 1971 Trzcianka 3:33 Team (Sekcja Palędzie) 3:33 Team (Sekcja Palędzie)
Barbara Gierszewska 1954 Poznań
Marek Gniady 1982 Dopiewo
Jakub Goiński 1983 Plewiska
Sebastian Golczak 1976 Komorniki KGB Grzmot Komorniki KGB Grzmot Komorniki
MACIEJ GOLCZAK 1969 PLEWISKA WHISKY DRINKERS
Wojciech Góralczyk 1983 Poznań
Krzysztof Górnaś 1982 Palędzie 2SLT
Jacek Grabia 1971 Poznań
Adrian Graczyk 1988 Czarnków biegi.wlkp XYZ
Paweł Gramacki 1984 Trzcielin Tata Armata
Mariusz Grobelny 1980 Dopiewo
Eugeniusz Gryska 1948 Konarzewo
Damian Gryska 1974 Trzcielin Urząd Gminy w Dopiewie
Rafał Gryska 1977 Palędzie
Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina
Krystian Grzegorzewicz 1984 Dopiewo GKS Dopiewo Urząd Gminy w Dopiewie
Konrad Grzegorzewski 1979 Dąbrówka 4Fiter
Andrzej Grzelak 1977 Dąbrówka
Marek Grzesiak 1974 Poznań
Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter 4Fiter
Patrycja Grzeszczyk 1988 Dąbrówka Autozagorski.pl
Paweł Grzeszczyk 1978 Dąbrówka
Radosław Guzikowski 1976 Poznań Night Runners
Przemysław Gładysiak 1983 Dąbrówka
Hania Harasimowicz 1980 Zalasewo
Beata Harasimowicz 1975 Dąbrówka Tri For Fun Dąbrówka
Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina
Jacek Henschke 1981 Skórzewo
Maria Herwart 1964 Poznań
Witold Heymann 1978 Palędzie
Tomasz Hildebrandt 1982 Kościan KB Hildas Kościan KB Hildas Kościan
Marek Hirsz 1980 Dąbrówka
Marcin Hoff 1975 Poznań Leroy Merlin Komorniki
Robert Hoffmann 1965 Skórzewo
Jola Hojan 1984 Kiekrz
Przemysław Hojan 1982 Kiekrz
Agnieszka Hyblewska 1976 Skórzewo
Bartosz Hyblewski 1977 Skórzewo
Ewa Hysa 1984 Dąbrówka
Dorota Ignatowska 1980 Dąbrówka
Artur Ihma 1978 Konarzewo Speed Szuracz
Magdalena Iwanowska 1970 Poznań
Rafał Jackowski 1977 Dąbrówka
Nikodem Jakołcewicz 1997 Swarzędz Zukajo
Patryk Jakubowski 1980 Opalenica
Tomasz Janicki 1978 poznań
ewelina janiszewska 1982 oborniki KGB Grzmot Komorniki
Bartosz Jankowiak 1975 Skórzewo
Miłosz Jankowiak 1987 Dąbrówka
Karolina Jankowska 1987 Gniezno Czarne Gargamele
Dariusz Jankowski 1992 Poznań XYZ XYZ
Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo
Marcin Janowski 1979 Poznań
Krzysztof Jaroch 1983 Dąbrówka
Hubert Jaroni 1973 Ludwikowo
Tomasz Marcin Jaroni 1977 Poznań handex poznań
Michał Jarosz 1983 Dąbrówka Biegacze Pałacowa
Jakub Jasiczak 1983 Dąbrówka
Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ FORMATIQ
Piotr Jędrzejczak 1978 Skórzewo
Krzysztof Jena 1956 Koszanowo POSTĘP PNIEWY TEAM
Piotr Jeździkowski 1968 Palędzie
Michał Juskowiak 1993 skórzewo Brave Beavers Urząd Gminy w Dopiewie
Krzysztof Kacprzak 1980 Dąbrówka
Tymon Kaczmarek 1980 Zakrzewo
Bartosz Kaczmarek 2001 Dąbrówka Bracia Marysi
Hubert Kaczmarek 1999 Dąbrówka Bracia Marysi
TOMASZ KACZMAREK 1978 PALEDZIE
Michał Kaczmarek 1982 Wiry
Tobiasz Kacznarek 1997 Plewiska
Paweł Kaczor 1990 Dąbrówka
Aldona Kaiser-Tyrakowska 1980 Skórzewo
Tomasz Kalinowski 1971 Batorowo
Łukasz Kamiński 1984 Dąbrówka
Katarzyna Kanchen 1986 Plewiska
Agata Kania 1983 Poznań
Marysia Kaniewska 1980 Dąbrowa
Kamil Kaniewski 1980 Dąbrowa
Grzegorz Kansy 1950 Poznań
Jacek Karaś 1979 Tarnowo Podgórne Patrioci Poznań/Rebellion Of Free Runners
Marcin Kasyan 1981 Poznan
Tomek Kaszyński 1978 Luboń
Krzysztof Kaźmierczak 1974 Skórzewo
Michał Kaźmierczak 1976 Dopiewiec
Karolina Kędzia 1982 Dąbrówka
Ewa Kempa 1973 Strykowo
Ania Kęsy 1972 Oborniki KĘSY TEAM KĘSY TEAM
Filip Kielban 1979 Poznań
Ania Kien 1977 Poznań
Arkadiusz Kiereś 1975 Gorzkie Pole
Hubert Kinal 1987 Poznań Urząd Gminy w Dopiewie
Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM
Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak SCIM
Aleksander Klaja 1986 Wągrowiec
Dominik Klemens 1982 Dąbrówka
Ewa Knaflewska 1983 Więckowice Running Punx
Waldemar Knioła 1969 Dąbrówka
Patrycja Kochan 1977 Poznań Speed Szuracz Speed Szuracz
Ilona Koczorowska 1976 Dąbrowa
Przemysław Koczorowski 1975 Dąbrowa
Bartosz Kolański 1973 Poznan run for jfk
Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
Sebastian Kolibabka 1977 Poznań
Jakub Kominiarek 1986 Gniezno
Przemysław Konieczny 1983 DOPIEWIEC
maciej koprowski 1978 dąbrówka
Mariusz Korbas 1976 Sady ZaChartowani
Tomasz Korcewicz 1979 Palędzie Kiszona Kapusta Kiszona Kapusta
Anna Korcz 1980 Dopiewo
Andrzej Korytowski 1972 Poznań KGB Grzmot Komorniki KGB Grzmot Komorniki
sebastian kosiak 1979 dąbrówka
Bartłomiej Kosiński 1975 Dąbrówka
ZBIGNIEW KOSIŃSKI 1975 POZNAŃ NBR Volkswagen Group Polska
Maciej Kosiński 1993 Poznań
Darek Kosiorek 1967 Pniewy amator - niezrzeszony
Jakub Kośmicki 2000 Dopiewo SIM DOPIEWO SIM DOPIEWO
Maciej Koszczyński 1976 Poznań Leroy Merlin Komorniki
Zofia Kowalska 1981 Dąbrowa
Bartosz Kowalski 1981 Poznań
Błażej Kozielski 1982 Oborniki
Marcin Kozubski 1979 Dąbrówka
Mirosław Kozłowski 1962 Dąbrowa X X
RADOSŁAW KOŁODZIŃSKI 1993 Sulechów
Dawid Kołodziński 1988 Skórzewo
Łukasz Krawczyk 1982 Dąbrówka
Radomir Krawiecki 1978 Skórzewo Brazuma
Andrzej Król 1980 Dąbrówka
Krzysztof Królik 1981 DOPIEWO
Agnieszka Krutowska 1972 Poznań
Filip Kryszczyński 1973 Czerwonak Z Czerwonaka Na Manhattan
Miłosz Krzewina 1987 Dąbrówka
Maciej Krzysztoń 1979 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
Klemens Krzywosądzki 1979 Skórzewo
Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku Drużyna Szpiku
Jakub Kuc 2001 Dąbrówka Korona Zakrzewo
Marcin Kucharczyk 1982 Poznań 3:33 TEAM 3:33 Team (Sekcja Stęszew)
Tomasz Kuciński 1972 Szczecin 3:33 Team (Sekcja Grunwald) 3:33 Team (Sekcja Grunwald)
Magdalena Kufel 1993 Dobieżyn
Maksymilian Kulza 1980 Poznań Running-Punx Running-Punx-Antiauthority-Runners
Sandra Kumorowska 1988 Dopiewiec
Magdalena Kurowska 1985 Skórzewo
Maria Kuśnierkiewicz 1971 Poznań Mistrzynie Slowjoggingu
Sławomir Kużaj 1986 Dąbrówka Wyprawy z Tatą Wyprawy z Tatą
Karolina Kułakowska 1999 Dopiewo
Wojciech Kwaśniewski 1974 Komorniki
Kinga Kwiatkowska 1983 Dabrówka
Marcin Ladek 1989 Poznań gRUNwald Team Poznań
Justyna Laszkiewicz 1982 Plewiska Leroy Merlin Komorniki Leroy Merlin Komorniki
Magda Laufer 1984 Dąbrówka
PAWEŁ LEGAWIEC 1968 SZAMOTUŁY 3:33 Team (Sekcja Stęszew) 3:33 Team (Sekcja Stęszew)
Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM HERNIK TEAM
Katarzyna Len 1973 Gołuski
Katarzyna Leśniczak 1985 Stęszew GKS Dopiewo Urząd Gminy w Dopiewie
Natalia Lewandowska 1981 Skórzewo
Magdalena Lewicka 1983 Oborniki
Anna Leżańska 1977 Dopiewiec
Michał Leżański 1976 Dopiewiec
Tomasz Linka 1975 Poznań
Wojciech Lipiński 1985 Koziegłowy
Lukasz Lipka 1981 Pobiedziska Kibole w Biegu/Kohorta Pobiedziska
Tomasz Lipowicz 1975 Dąbrówka ADALTO
Artur Lipski 1980 Dąbrówka
KAMIL LOBA 1983 DOPIEWO Rawa Team Rawa Team
ANNA LOBA 1983 DOPIEWO Rawa Team Rawa Team
Monika Ludwiczak 1982 Przeźmierowo
Łukasz Ludwiczak 1992 Skórzewo Banana Eaterz
Magdalena Maciejewska 1978 Poznań
Magdalena Maćkowiak 1981 Poznań
Magdalena Maćkowska 1976 Więckowice REKA RUBBER REKA RUBBER
Karol Mączyński 1993 Dąbrowa
Adam Mączyński 1990 Dąbrowa
Piotr Maik 1978 Dopiewo SPRINT Dopiewo SPRINT Dopiewo
Jarosław Majek 1967 Dąbrówka
Piotr Majek 1992 Dąbrówka
Anna Maria Majek 1996 Dąbrówka
Beata Majewska 1976 Poznań MSICS Poznań
Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki KGB Grzmot Komorniki KGB Grzmot Komorniki
Edyta Mak 1977 Pozań
Patryk Maligranda 1978 Dąbrówka HugoBobik
Jarosław Malinowski 1978 Śrem
Łukasz Mańka 1988 Poznań
Wojciech Marciniak 1985 Plewiska
Romuald Marciniak 1965 Dabrowka SOMA
Karolina Marciniak 1975 Plewiska
Joanna Marcinkowska 1979 Dąbrówka Akademia Muzyczna w Poznaniu
Bartosz Marczak 2001 Palędzie
Piotr Marczak 1975 Palędzie
Marcin Marecki 1982 Poznan 3:33 Team (Sekcja Grunwald) 3:33 Team (Sekcja Grunwald)
Magdalena MAREK 1976 Swarzędz
Piotr Marek 1994 Poznań Leroy Merlin Komorniki
Łukasz Markiewicz 1981 Dopiewo
Karolina Markiewicz 1980 Dopiewo
Jakub Marszałkiewicz 1984 Poznań KLATA PLECY BARKI
Michał Martowłos 1994 Poznań KLATA PLECY BARKI
Tomasz Matczak 1981 .Dąbrówka
Tomasz Matuszek 1979 Pawłowice
Małgorzata Mazurkiewicz 1979 Poznań
Magdalena Mejer 1971 Dąbrowa
Adam Mendrala 1973 Poznań Urząd Gminy w Dopiewie
Monika Micek-Grześkowiak 1981 Dąbrówka 4Fiter 4Fiter
Filip Michalak 1984 Poznań
Krzysztof Michalak 1982 Skórzewo
Renata Michalska 1976 Poznań
Oskar Mielczarek 1989 Dopiewiec
Katarzyna Mielnik 1986 Poznań
Dariusz Migdałek 1984 Dopiewiec Akademia Judo Migdały
Justyna Migdałek 1983 Dopiewiec Akademia Judo Migdały
Piotr Migdałek 1986 Granowo
Tomasz Mikołajczyk 1979 Dopiewiec explorador
Sylwia Miniach 1975 Dąbrówka
Martyna Miziniak-Kużaj 1987 Dąbrówka wyp Wyprawy z Tatą
Aleksander Modelski 1989 Poznań KLATA PLECY BARKI
Łukasz Morkowski 1976 Biskupice
Przemysław Morkowski 1980 Leszno
Cezary Mróz 1975 Dąbrówka
Joanna Mrugas 1979 Drwęsa
Jedrzej Mszanowski 1982 Skrzynki
Tomasz Napierała 1973 Dąbrówka
Dawid Nawrocki 1976 Sieraków
Dawid Nawrocki 1976 Sieraków
Piotr Niedzielski 1974 Dąbrowa
Paweł Niedzielski 1983 Oborniki ABC LOGISTIC
Maciej Niewiada 1981 Dopiewo explorador eXplorador
Piotr Nowacki 1988 Swarzędz
Łukasz Nowacki 1984 Palędzie T-Mobile Running Team
Krzysztof Nowacki 1978 Oborniki Kettlebell Oborniki
Piotr Nowaczyk 1979 MOścienica
Józef Nowak 1955 Skórzewo
Bartosz Nowak 1996 Konarzewo
Grzegorz Paweł Nowak 1989 Poznań Parkrun Poznań XYZ
Katarzyna Nowak 1991 Buk Urząd Gminy w Dopiewie
Jakub Nowak 2000 Zakrzewo KS Unia Dąbrowa KS Unia Dąbrowa
Zbigniew Nowak 1953 Dąbrówka
Piotr Nowak 1981 Lusówko
Marcin Nowak 1980 Tarnowo Podgórne Lost Runner
Wojtek Nowak 1975 Poznań explorador
Katrzyna Nowakowska 1989 Poznań
Michał Nowakowski 1989 Zakrzewo
Beata Nowicka 1983 Palędzie
Waldemar Nowicki 1960 Poznań
Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 Team (Sekcja Palędzie) 3:33 Team (Sekcja Palędzie)
BARBARA Odwrot - Legawiec 1976 SZAMOTUŁY 3:33 Team (Sekcja Stęszew) 3:33 Team (Sekcja Stęszew)
Adrian Ogrodnik 1989 Poznań
PIOTR OLEJNICZAK 1989 Mosina Rawa Team Rawa Team
Marta Olejniczak 1989 Poznań
Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team Rawa Team
Joanna Oleśków Szłapka 1977 Plewiska Velocity warsztat treningu
Natasza Olszak 1976 Poznań
Krzysztof Olszak 1976 Poznań
Dariusz Olszewski 1979 Poznań
Tomasz Ordza 1988 Dąbrówka Run4fun
Kasia Orzałkiewicz 1981 Poznań Zukajo
Krzysztof Orzechowski 1983 Dąbrówka Dzikie Wieprze Dzikie Wieprze/MJP Druk
Marta ORŁOWICZ 1984 Dąbrówka
Artur Ostoja 1965 Luboń KB MANIAC Poznań KB Maniac Poznań
Marcin Owczarzak 1987 Żydowo Czarne Gargamele
Krzysztof Pajak 1981 Poznań
Monika Pająk 1982 Skórzewo
Tomasz Paluszkiewicz 1971 Śrem Runner's Power Śrem
Jakub Paluta 1984 Dąbrówka
Justyna Papież 1991 Jarocin Po Prostu Biec!
Bogusław Partyka 1990 Poznań
Oskar Pasierbski 1990 Plewiska
Dariusz Pawłowski 1974 Siekierki Wielkie Speed Szuracz Speed Szuracz
Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko Kuna Kowanówko
Igor Paziewski 1998 Kowanówko Kuna Kowanówko Kuna Kowanówko
Zbigniew Pelczar 1973 Przeźmierowo
Anna Perska 1980 Poznań REKA RUBBER
Filip Perski 1979 Dąbrówka REKA RUBBER
Justyna Piaskowska 1976 Plewiska SIM DOPIEWO SIM DOPIEWO
Łukasz Piaskowski 1974 Plewiska SIM DOPIEWO SIM DOPIEWO
Marek Piechowiak 1982 Poznań Wojownicy Wódy
Karolina Pieńkowska 1980 Skórzewo
Zbigniew Piernicki 1951 Szczecin Amator
Krzysztof Pietrusiak 1982 Palędzie
Marcin Pietsch 1980 Więckowice Stajnia Rusin
Andrzej Pilaczyński 1962 Poznań
Adam Piniarski 1977 Więckowice
Agnieszka Pisanko 1975 Dąbrowa
Maciej Piwecki 1976 Sady
Bartosz Plewa 1979 Dąbrówka
Witold Pniewski 1979 Luboń
Michał Podwójci 1981 Dąbrówka Zabiegani Lusówko
Arkadiusz Pokrywka 1979 Dąbrówka
Maciej Popielarz 1982 Skórzewo Pozruniacy Pozruniacy
Agnieszka Popielarz 1983 Skórzewo Pozruniacy
Radosław Popko 1976 Palędzie Drużyna Szpiku Poznań
Dariusz Porębski 1979 Wrocław AiD
Jolanta Poznańska 1970 Dąbrowa
Katarzyna Poznańska 1987 Zielona Góra
Filip Połczyński 2000 Konarzewo
Bartosz Prajs 1979 Oborniki
Marcin Prokopowicz 1979 Jastrowie 3:33 Team (Sekcja Palędzie) 3:33 Team (Sekcja Palędzie)
Mariusz Pruszko 1966 Hornówek
Paweł Przepióra 1978 Dopiewiec Urząd Gminy w Dopiewie
Mirosław Przybylski 1987 Zakrzewo
Przemysław Przybylski 1979 Poznań
MIKOŁAJ PRZYBYŁ 1983 DĄBRÓWKA
Maciej Przymusiak 1991 Konarzewo
Michał Ptaszkiewicz 1985 Luboń Dzika Drużyna Dzika Drużyna
Halina Rączkowska 1951 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
Zofia Radziszewska-Nowaczyk 1981 Mościenica
Maria Ratajczak 1992 Poznań Mania Frania
Tomasz Ratajczak 1980 Palędzie paleteam
Iwona Ratajczyk 1986 Poznań
Joanna Rembacz 1985 Wrocław AiD
Rafał Renk 1973 Poznań
Maciej Renz 1980 Dopiewiec
Rafał Rochatka 1975 Mrowino
Tomasz Rosiński 1968 Poznań
Roman Rosół 1970 Poznań HERNIK TEAM HERNIK TEAM
Rafał Roszak 1975 Dąbrówka
Eryk Różański 1987 Poznań
Aleksander Ruskowiak 1985 Poznań Night Runners
Małgorzata Rybak 1983 Wierzenica
Marcin Rychter 1989 Dąbrówka 'Iśka od Ryśka' team :D
Michał Rychłowski 1973 Poznań
michał ryter 1979 palędzie
Dominik Samelski 1978 Rumianek
Marcin Samolik 1972 Skorzewo
Marcin Sass 1975 Dopiewo
Sławomir Sawala 1972 Poznań trance only
Aneta Sawala 1976 Poznań trance only
Radek Schulz 1971 Trzcianka 3:33 Team (Sekcja Grunwald) 3:33 Team (Sekcja Grunwald)
Beata Schulz 1969 Trzcianka 3:33 Team (Sekcja Grunwald) 3:33 Team (Sekcja Grunwald)
Sławek Selerzyński 1978 Dąbrówka
Wojciech Siedlik 1981 Skórzewo
Anna Siemińska 1971 Skórzewo
Dariusz Sienniak 1969 Skórzewo
Marek Sierzputowski 1983 Poznań Volkswagen Group Polska
Szymon Sikora 1973 Skórzewo nanoteam.pl
Adam Skalski 1984 Dąbrówka
Tomasz Skąpski 1973 Słupca
Eryk Skąpski 1980 Dopiewo
Mariusz Skórnicki 1969 Szamotuły
Katarzyna Skowrońska 1961 Dąbrówka
Monika Skrzypczak 1979 Plewiska
Jakub Skrzypczak 1979 Plewiska
Agnieszka Skrzypczak 1970 Poznań
Anna Skrzypczak 1976 Dąbrówka
Piotr Skrzypek 1979 Skórzewo
Katarzyna Skrzypek 1980 Dąbrówka
Maciej Śliwiński 1976 Dąbrówka Korona Zakrzewo Korona Zakrzewo
Paweł Śmierzchalski 1983 Konarzewo
Sylwia Smolarek 1989 Śrem Runner's Power Śrem
Anita Smykowska 1982 Dąbrówka
Dariusz Smykowski 1979 Dąbrówka
Paweł Śniegocki 1978 Tarnowo Podgórne Wuef Club Decathlon Swadzim/ Stado Pędzących Ślimaków
Łukasz Sobala 1982 Poznań Morsy Poznań
Cezary Sobaniec 1973 Dąbrówka
Alicja Sobaniec 1973 Dąbrówka
Krzysztof Sobczak 1983 Dopiewiec Drużyna Szpiku
Mateusz Sobkowiak 1989 Zakrzewo
Tomasz Sobolewski 1973 Stęszew
Paweł Solarek 1977 Dopiewo
Ewa Soroka 1985 Dąbrówka Pan tu nie stał
Paweł Soroka 1978 Dąbrówka Pan tu nie stał
Beata Spychała 1974 Luboń Urząd Gminy w Dopiewie
Karol Sroka 1984 Konarzewo Sekcja WLKA Sekcja WLKA
Wojciech Stachowiak 1977 Dopiewiec
Agnieszka Stachowiak 1977 Dopiewiec
Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo
Jakub Stańczak 1984 Dąbrówka
Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo
MACIEJ STASZEWSKI 1991 DOPIEWO Rawa Team Rawa Team
Maria Stawińska 1994 Poznań Gwiezdne Podróżniczki
Mariusz Stawski 1979 Skórzewo
Krzysztof Oswald Stec 1978 Dąbrówka GoPro
Marcin Stefański 1976 Poznań
Piotr Sternalski 1988 Dopiewiec
Piotr Stojek 1980 Komorniki KGB Grzmot Komorniki KGB Grzmot Komorniki
Anna Strykowska 1979 Poznań Speed Szuracz Speed Szuracz
Michał Strykowski 1976 Poznań Speed Szuracz Speed Szuracz
Marlena Strzelewicz 1983 Tarnowo Podgórne
Maciej Strzyżewski 1987 Poznań
JOANNA STUDNICKA 1981 Poznań Leroy Merlin Komorniki
Damian Suchodolski 1992 Dąbrowa
Bartosz Suduł 1994 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
Jacek Surma 1964 Dopiewo
Damian Świętek 1978 DOPIEWO
Daria Szajkowska 1993 Konarzewo
Wojciech Szczęsny 1976 Palędzie
Kuba Szczęsny 1995 Buk
Paweł Szmania 1973 Poznań Urząd Gminy w Dopiewie
Maciej Sznajder 1972 Komorniki KGB Grzmot Komorniki KGB Grzmot Komorniki
Marcin Szwarc 1981 Lusówko Sierosławskie Dziki Sierosławskie Dziki
Sandra Szymandera 1987 Poznań Morsy Poznań Morsy Poznań
MARIUSZ SZYMANOWICZ 1976 Poznań KB MANIAC Poznań/Drużyna Szpiku
DONATA SZYMAŃSKA 1971 BUK Bukowski Klub Biegacza
Patrycja Szymańska 1996 Zakrzewo KB Katorżnik Murowana Goślina
JERZY SZYMAŃSKI 1954 Skórzewo amator - niezrzeszony
Witold Szymański 1969 Poznań
ROMAN SZYMAŃSKI 1966 BUK Bukowski Klub Biegacza
Piotr Szymczak 1971 Dabrówka
Jan Szymkowiak 1996 Poznań
Marcin Szymkowiak 1977 Dąbrówka Dżej dżej
Tomasz Słaby 1969 Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team
Waldemar Słaby 1972 Dąbrówka Morsy Poznań Morsy Poznań
Michał Słomczyński 1959 Poznań
Agata Talarczyk 1990 Komorniki Volkswagen Group Polska Volkswagen Group Polska
Wojciech Targosz 1976 Opalenica
Tomasz Tkaczuk 1983 Dąbrówka #myślęinaczej #myślęinaczej
Marek Tobis 1961 Poznań Markowe Bieganie
Elżbieta Tobis 1961 Poznań Markowe Bieganie
Tomasz Tomaszewski 1977 Palędzie GB Wielkopolscy Biegacze
Piotr Tomaszewski 1982 Plewiska
Grzegorz Topolewski 1982 Dąbrówka Biegacze YouFit Biegacze Youfit
Grzegorz Topolewski 1982 Dąbrówka Autozagorski.pl
Mirosław Tołoczko 1984 Skórzewo
Anna Trojanek 1978 Palędzie
Sławomir Tyrakowski 1978 Skórzewo
Renata Uczułka 1965 Poznań
Zbigniew Urban 1983 Dopiewiec
Adam Urbański 1980 Dąbrowa
Magdalena Urbaś 1985 Dąbrówka
Bartosz Wadowski 1977 Bydgoszcz
Marcin Walczak 1975 Dąbrówka
Klaudiusz Walentynowicz 1973 Dąbrówka Honey Stinger Runners
Rafał Wasiak 1977 Dąbrówka Autozagorski.pl
Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka
Małgorzata Wasiela 1985 POZNAŃ
Anna Wawrzyniak 1980 Stęszew 3:33 TEAM
Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań XYZ
Przemysław Wawrzyniak 1967 Stęszew 3:33 Team (Sekcja Stęszew) 3:33 Team (Sekcja Stęszew)
Jarosław Wencel 1979 Dopiewiec eXplorador
Piotr Wencel 1946 Konarzewo
Karol Wełnic 1985 Poznań
Katarzyna Wieszczeczyńska 1972 Konarzewo
Katarzyna Wiewióra 1974 Skórzewo
Magdalena Wilczyńska 1976 Dąbrówka
Arkadiusz Wilczyński 1977 Dąbrówka
Agnieszka Willer 1983 Poznań
Miłosz Willer 1981 Poznań
Justyna Wiśniewska 1972 Dąbrowa
Mariusz Wiśniewski 1955 Poznań
MATEUSZ WITKOWIAK 1982 LUSÓWKO
Sławomir Witkowski 1975 Poznań Delfin Poznański Klub Płetwonurków Biegacze Youfit
Norbert Witkowski 1993 Konin
Grzegorz Wiza 1990 Jaraczewo
Andrzej Wojciechowski 1979 Poznań Volkswagen Group Polska Volkswagen Group Polska
Tomasz Wojdat 1992 Dąbrówka
Waldemar Wojnowski 1959 Zakrzewo
Klaudia Wolniewicz 1997 Dopiewo
Paweł Wolniewicz 1973 Dąbrówka
Paweł Wylegała 1977 Ceradz Kościelny
Sylwia Wzgarda 1983 Rosnowo Urząd Gminy w Dopiewie
TOMASZ ZAGÓRSKI 1980 DĄBRÓWKA Autozagorski.pl
Michał Zakrzewski 1977 Poznań bluhd.pl
Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 Team (Sekcja Grunwald) 3:33 Team (Sekcja Grunwald)
TOMASZ ZAREMBA 1975 SKÓRZEWO GABLOCIARZE
Konrad Zarewicz 1982 Dąbrówka
Jarosław Zawadzki 1975 Skórzewo
Przemysław Zawadzki 1983 Dąbrówka
Paweł Zborowski 1969 Plewiska
Tomasz Zgoda 1971 Warszawa 3:33 Team (Sekcja Stęszew) 3:33 Team (Sekcja Stęszew)
Przemysław Zgoła 1971 Lusówko Wuef Club Decathlon Swadzim
Sławomir Zieliński 1985 Dopiewo
Michał Zielsdorf 1989 Śmieszkowo XYZ
Dawid Ziętkiewicz 1985 Koziegłowy
Andżelika Zioło 1993 Konin
Dorota Zowczak 1983 Poznan
Anna Zrobczynska 1985 Poznań
Angelika Zwierzyńska 1979 Poznań
Tomasz Życki 1977 Dąbrówka Volkswagen Group Polska Volkswagen Group Polska
Iwona Zydorczak 1984 Poznań
Szymon Zygmunt 1992 Rogoźno
HENRYK ŁĄCZYŃSKI 1951 SZAMOTUŁY Amator
Mateusz Łanoszka 1990 Lusówko
Witold Łochowski 1975 Dublin
Małgorzata Łukaszyk 1976 Dopiewo
Katarzyna Łysiak 1985 Dąbrówka
Bartosz Łysiak 1984 Dąbrówka