Lista startowa - Bieg o Koronę Dąbrówki - marsz NW 7,5km

Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa drużyny
Robert Adamski 1967 Luboń Dynamic Dynamic
Jolanta Andrzejewska 1952 Szamotuly GABLOCIARZE
Mieczysław Andrzejewski 1960 Czempin Marsz po zdrowie
MARIUSZ ANTKOWIAK 1966 DOPIEWO
Andrzej Baron 1951 Skórzewo
Agnieszka Berger 1978 Gubin Gubińska Grupa Nordick Walking Gubińska Grupa Nordick Walking
Katarzyna Berger 2001 Gubin Gubińska Grupa Nordick Walking Gubińska Grupa Nordick Walking
Roman Biały 1969 Stęszew Team Aktywny Stęszew
Eliza Biały 1976 Stęszew Team Aktywny Stęszew
Anna Biernaczyk 1969 Poznań
Kazimierz Biernaczyk 1970 Poznań
Marcin Bojanowski 1980 Oborniki
Jacek Bor 1962 Stęszew Team Aktywny Stęszew Team Aktywny Stęszew
Przemysław Bortnik 1984 Nowy Tomyśl
Milena Bortnik 1983 Nowy Tomyśl
Agnieszka Budzyńska 1977 Gubin Gubińska Grupa Nordick Walking Gubińska Grupa Nordick Walking
Krystyna Chęcińska 1956 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Renata Danielewska 1972 Skórzewo
Magdalena Darul 1974 Skórzewo Skórzewo Biega
Wioletta Dębicka 1965 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS UKS gimnazjon Suchy Las
Elżbieta Dorna 1964 Poznań
Anna Dorna 1980 Zakrzewo MOVE ON Move on
Alina Dubkiewicz 1952 Chrzypsko
Bronisław Dubkiewicz 1942 Chrzypsko
Michał Dwornik 1987 Nowy Tomyśl BERO TEAM
Małgorzata Dyzert 1954 Szamotuły
Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking Kiekrz
Agnieszka Fabian 1973 Skórzewo
Justyna Fajfer 1974 Skórzewo
Beata Falkowska 1965 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Piotr Falkowski 1965 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking Kiekrz
Agnieszka Gawlik 1980 Oborniki A&A
Magdalena Gierszal-Nowak 1974 Zakrzewo Siła Sióstr Siła Sióstr
Halina Gryczan 1953 Gubin Gubińska Grupa Nordick Walking Gubińska Grupa Nordick Walking
Irena Grzywocz 1951 Mosina
JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL
Izabela Głaczyńska 1965 Skórzewo
RYSZARD HORIACZEK 1951 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
MAŁGORZATA HORIACZEK 1952 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Joanna Jankowiak-Solarek 1980 Dopiewo
Marlena Jarczewska 1971 Nowy Tomyśl
Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ FORMATIQ
Patrycja Jaskólska 1999 Gubin Gubińska Grupa Nordick Walking Gubińska Grupa Nordick Walking
Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki
Edmund Jurdziński 1941 Przeźmierowo UKS gimnazjon Suchy Las
Violetta Kasprzyk 1970 Więckowice
Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań UKS Dąb Suchy Las
BOZENA KAZINSKA 1955 POZNAN
Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły
Grażyna Kietrys 1961 Poznań Marsz Po Zdrowie
Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań MOVE ON Move on
Agnieszka Kownacka-Brzozowicz 1975 Zakrzewo
Małgorzata Krakowiak 1965 Wiry UKS-Gimnazjon Suchy Las
Krzysztof Krakowiak 1961 Wiry UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Łucja Krawiecka 1947 Międzychód
Jerzy Krawiecki 1948 Międzychód
Paweł Kromski 1967 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking Kiekrz
Karolina Krzyżagórska 1981 Stęszew
Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking Kiekrz
Włodzimierz Kuczyński 1959 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking Kiekrz
Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS UKS Gimnazion Suchy Las
Michał Kutzmann 2001 Międzychód
Anna Kwaśnik 1977 Więckowice
Kamila Lange 1976 Wargowo
Joanna Laskowska 1984 oborniki
JAN LATUSEK 1946 POZNAŃ Amator
Jakub Lotka 1983 Stary tonyśl
Izabela Lotka 1983 Stary tonyśl
Ireneusz Lubiatowski 1966 Gubin
Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne
Włodzimierz Majchrzak 1956 Wiry
Małgorzata Majek 1969 Dąbrówka
Piotr Maternik 1950 Zbiersk Cukrownia Tak dla transplantacji
Włodzimierz Matuszewski 1952 Poznan amator - niezrzeszony
ANNA MATYJA 1970 ŚREM
Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA SOKÓŁ
Leszek Migdałek 1956 Granowo
Barbara Możdżeń 1961 Gniezno niezrzeszona
Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Mariola Mulkowska 1956 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Krzysztof Muszyński 1967 Skórzewo Botan Studio Botan Studio
Anna Nawrocka 1976 Sieraków Siła Sióstr Siła Sióstr
Roman Nowak 1970 Konarzewo
Rajmund Nowak 1969 Poznań Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking Kiekrz
Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki A&A
Wojciech olszewski 1952 Mosina Chemadex
Anna Pec 1972 Oborniki Wlkp
Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax
Jan Piduch 1949 Poznan MSICS Poznań
ANITA PIKOSZ 1975 Skórzewo
Maria Pilaczyńska 1964 Poznań
Ewa Polakowska 1971 Dąbrówka
Ewa Pronińska 1964 Dopiewo
Włodzimierz Proniński 1956 Dopiewo
Stanisław Przybylak 1946 Poznań MSICS Poznań
Marysia Przybyłek 1974 ŚMIGIEL PSŻ Naturalna Medycyna Poznań PSŻ Naturalna Medycyna Poznań
Piotr Przymusiński 1954 Poznań N/Z
AGNIESZKA PYTKA 1978 SWARZĘDZ
JUSTYNA RAJ 1979 ZAKRZEWO
Dorota Renk 1971 Poznań
Dagmara Romanowska 1979 Gubin Gubińska Grupa Nordick Walking Gubińska Grupa Nordick Walking
SŁAWOMIR ROSADZIŃSKI 1969 LESZNO
Agnieszka Rospenda 1980 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina
Katarzyna Roszak 1980 Dąbrówka
Alina RUTKOWSKA 1980 Nowołoskoniec
Alicja Rychter 1988 Dąbrówka 'Iśka od Ryśka' team :D
Agnieszka Rymon-Lipińska 1980 Poznań
Małgorzata Siuda 1957 Borówiec
ALBERT SKIERŚ 1970 SULECHÓW ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY CZTERY ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY CZTERY
Dorota Skowrońska 1979 Skórzewo
Dominika Skowrońska 1999 Plewiska Marsz Po Zdrowie
Anna Śmierzchalska 1985 Konarzewo Urząd Gminy w Dopiewie
Grażyna Sowińska 1957 Poznań- Skórzewo Marsz po Zdrowie Poznań
Barbara Spychała 1952 Oborniki
Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz po Zdrowie Poznań Marsz po zdrowie
Maja Starościńska 1978 Palędzie Move on
Karol Stawniak 1948 Żnin
Wanda Stawniak 1951 Żnin
bogdan stempniak 1962 poznan
Natalia Świtała 2001 Góra Biegacze Juniora - Runners Team
Gabriela Świtała 1970 Góra Biegacze Juniora - Runners Team
Krzysztof Świtała 1969 Góra Biegacze Juniora - Runners Team
Anna Szałkowska 1981 Zakrzewo
Ewa Szukała 1965 Poznań
Piotr Szukała 1960 Poznań
Anna Szymczak 1951 Skórzewo
Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie
Eugeniusz Tatarynowicz 1940 Nowe Miasteczko Niezrzeszony
Namysław Tatarynowicz 1982 Leszno Niezrzeszony
Agnieszka Tomczak 1980 Swarzędz KB Katorżnik Murowana Goślina
Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań Marsz po zdrowie
Tosia Tomiak 1978 Plewiska
Katarzyna Trzebowska 1987 Dąbrowa Urząd Gminy w Dopiewie
Błażej Uczułka 1962 Poznań
Agata Waga-Nowak 1980 Dąbrówka MOVE ON Move on
Krystyna Waligórska-Wowczak 1949 Poznań Marsz Po Zdrowie Marsz po zdrowie
JOLANTA WAWRZYNIAK 1966 DOPIEWO
Monika Weiss-Kaźmierczak 1975 Skórzewo
Alicja Wikierska 1956 Gubin Gubińska Grupa Nordick Walking Gubińska Grupa Nordick Walking
Dorota Wojnowska 1961 Zakrzewo
Ryszard Wojtasz 1972 Konarzewo
Julita Wojtasz 1979 Konarzewo
Dominika Wolna 1981 Buk
roman woroch 1958 dopiewo kghm metraco polkowice kghm metraco polkowice
jolanta woroch 1966 dopiewo
Jan Włodarek 1940 Skórzewo
Hanna Zabrzeska 1961 Kiekrz UKS GIMNAZJON SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS
Zofia Zatońska 1956 Poznań
Stanisław Zawisła 1951 Plewiska Marsz Po Zdrowie
Izabela Żeligowska 1979 Dopiewo