Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins bieg 10km A
2 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
3 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
4 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 5km B
5 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
6 Łukasz Bober 1981 Poznań PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
7 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
8 Krystian Brychczyński 1980 Poznań WATAHA TEAM bieg 10km A
9 Andrzej Buszyński 1981 Poznań bieg 5km A
10 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
11 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ bieg 5km A
12 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
13 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz Kobiety Biegają/KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A
14 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
15 Anna Czarnkowska 1986 Mieczewo bieg 10km A
16 Anna Czubaszewska 1980 Poznan SDS Karolina Mośko bieg 10km A
17 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
18 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
19 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
20 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
21 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
22 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
23 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
24 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A
25 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły Sila Team bieg 5km A
26 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
27 Agnieszka Dziurla 1983 Poznan bieg 5km A
28 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
29 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
30 Andrzej Faryś 1982 Poznań CSWL Poznań bieg 10km A
31 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
32 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
33 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A
34 Justyna Frąckowiak 1983 Poznań bieg 10km B
35 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet)
36 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
37 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
38 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
39 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
40 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
41 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
42 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
43 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
44 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
45 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
46 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
47 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
48 Justyna Jarmuda 1982 Poznań Jarmudki bieg 10km B
49 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
50 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
51 Magdalena Jaworska 1975 POZNAŃ bieg 5km A
52 JUSTYNA JĘDRZEJCZAK 1978 POZNAŃ bieg 5km A
53 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
54 Beata Kaczmarek 1971 Poznań STR POZNAŃ bieg 10km A
55 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
56 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
57 Marta Kasprowicz 1991 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
58 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
59 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
60 Karolina Kazało 1977 Leszno 4Runners bieg 5km A
61 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
62 Anna Kien 1977 Poznań bieg 5km A
63 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
64 Joanna Klak 1983 Śrem NW 5 km A
65 Maciej Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 5km A
66 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
67 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
68 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
69 Katarzyna Kordiuk 1990 Poznań bieg 5km A
70 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
71 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
72 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
73 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
74 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl bieg 5km A
75 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
76 Dominika Kujath Poznań Altom Gniezno bieg 10km A
77 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
78 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
79 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
80 Jakub Kuźma 1989 Zaniemyśl bieg 10km A
81 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
82 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
83 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet)
84 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
85 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
86 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
87 TOMASZ LEŚNIAK 1978 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
88 LIDKA LEŚNIAK 1979 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
89 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek w biegu bieg 5km A
90 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
91 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km A
92 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
93 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
94 Robert Maćkowiak 1970 POZNAŃ bieg 5km A
95 Katia Maćkowiak 1993 POZNAŃ bieg 5km A
96 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners bieg 5km A
97 Katarzyna Madalińska 1990 Rakoniewice bieg 10km A
98 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
99 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
100 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
101 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
102 Jarek Matusiak 1975 Poznań SOBIE BIEGAM bieg 10km A
103 aleksansdra Matysiak 1995 grodzisk wlkp bieg 10km A
104 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
105 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
106 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
107 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
108 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
109 AGNIESZKA NIEWCZAS - STEFAŃSKA 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
110 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
111 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
112 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
113 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
114 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A
115 Joanna Ostrowska 1989 Poznań bieg 5km A
116 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
117 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
118 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
119 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
120 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
121 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
122 Magdalena Polus 1981 Poznań ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg 10km A
123 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
124 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
125 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
126 Krzysztof Purczyński 1994 Bogucin bieg 10km A
127 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
128 Katarzyna Ratajczak 1981 Szamotuły bieg 5km A
129 Anna Ratajczak 1976 Dolsk Nessi Team bieg 5km A
130 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
131 Ewelina Rossa 1986 Poznań bieg 10km A
132 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
133 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Dendrorunners Śrem bieg 5km B
134 Kacper Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
135 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
136 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
137 Oskar Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
138 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
139 Waldemar Sikorski 1974 Poznań OIRP Poznań bieg 10km A
140 GRAŻYNA SIWIASZCZYK 1974 POZNAŃ bieg 5km A
141 Paweł Siwiaszczyk 2002 POZNAŃ bieg 5km A
142 Tomasz Siwiaszczyk 1975 POZNAŃ bieg 5km A
143 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
144 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
145 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
146 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
147 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
148 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
149 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
150 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
151 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
152 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
153 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
154 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
155 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
156 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
157 Małgorzata Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 5km A
158 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A
159 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
160 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
161 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
162 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
163 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
164 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
165 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
166 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
167 Patrycja Urbańska 1994 Mogilno bieg 5km A
168 Łukasz Walczak 1983 Lusowo OSP Lusowo bieg 10km A
169 Robert Walczak 19801980 Zielona Góra Cytadela by Night TRI Team bieg 5km A
170 Mateusz Walichnowski 1994 Orchowo bieg 5km A
171 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
172 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
173 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznan bieg 5km A
174 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km B
175 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
176 Szymon Woźniak 1987 Śrem Best Team Śrem bieg 10km A
177 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet)
178 Wioleta Zając 1986 Poznań NW 5 km A
179 Paweł Zalita 1983 Swarzędz bieg 10km B
180 Bogdan Zapała 1970 Sulechow OKI Team bieg 10km A
181 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
182 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
183 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
184 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
185 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
186 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
187 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A