Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A
2 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
3 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
4 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
5 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
6 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
7 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
8 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
9 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
10 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
11 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
12 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
13 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
14 Tosia Chuda 2013 Poznań A
15 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
16 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
17 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
18 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
19 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
20 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
21 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
22 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
23 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
24 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
25 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
26 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
27 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
28 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
29 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
30 Kacper Górczyński 2010 śrem A
31 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
32 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
33 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
34 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
35 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
36 Dorian Janek 2013 Poznań A
37 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
38 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
39 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
40 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
41 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
42 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
43 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
44 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
45 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
46 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
47 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
48 Wiktor Knop 2013 Poznań A
49 Alicja Korek 2008 Poznań A
50 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
51 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
52 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
53 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
54 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
55 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
56 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
57 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
58 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
59 Laura Lick 2009 Poznań A
60 Aleks Lick 2007 Poznań A
61 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
62 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
63 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
64 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
65 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
66 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
67 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
68 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
69 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
70 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
71 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
72 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
73 Kacper Pach 2007 Poznań B
74 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
75 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
76 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
77 Ania Przybylska 2007 Poznań B
78 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
79 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
80 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
81 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki RybaTeam A
82 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
83 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
84 Klaudia Smela 2010 Luboń B
85 Oliwia Smela 2012 Luboń B
86 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
87 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
88 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
89 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
90 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
91 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
92 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
93 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
94 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
95 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
96 Igor Wasiński 2008 Stryków A
97 Patryk Winkel 2008 Poznań B
98 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
99 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
100 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
101 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
102 Gabriela Zając 2014 Poznań B
103 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
104 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B