Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
2 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
3 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
4 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
5 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
6 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
7 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
8 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
9 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
10 Sandra Dembik 19901990 Poznań bieg 5km A
11 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
12 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
13 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
14 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
15 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
16 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
17 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
18 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
19 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
20 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
21 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
22 Julia Jakś 1984 Poznań Ich Troje bieg 5km A
23 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
24 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
25 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
26 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
27 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
28 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
29 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
30 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
31 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
32 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
33 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
34 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
35 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
36 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
37 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
38 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
39 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
40 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
41 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
42 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
43 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
44 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
45 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
46 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
47 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
48 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
49 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
50 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
51 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
52 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
53 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
54 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
55 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
56 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
57 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
58 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
59 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
60 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
61 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
62 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
63 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
64 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
65 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
66 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
67 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
68 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
69 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 5km B BO&GO
70 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B