Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Nazwa pary
1 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
2 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
3 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
4 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
5 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
6 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
7 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
8 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
9 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
10 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
11 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
12 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
13 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
14 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
15 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
16 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
17 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
18 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
19 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
20 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
21 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
22 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
23 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
24 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
25 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
26 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
27 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
28 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
29 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
30 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
31 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
32 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
33 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
34 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
35 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
36 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
37 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
38 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
39 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
40 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
41 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
42 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
43 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
44 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
45 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
46 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
47 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
48 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
49 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
50 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
51 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
52 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
53 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
54 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
55 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
56 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
57 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
58 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
59 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
60 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
61 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
62 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
63 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
64 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
65 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
66 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
67 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
68 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
69 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
70 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
71 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
72 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
73 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
74 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
75 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
76 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
77 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
78 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
79 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
80 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
81 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
82 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
83 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
84 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
85 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
86 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
87 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
88 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
89 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
90 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
91 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
92 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
93 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
94 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
95 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
96 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
97 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
98 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
99 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
100 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
101 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
102 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
103 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
104 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
105 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
106 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
107 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
108 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
109 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
110 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
111 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
112 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
113 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
114 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
115 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
116 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
117 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
118 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
119 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
120 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
121 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
122 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
123 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
124 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
125 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
126 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
127 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
128 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
129 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
130 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
131 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
132 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
133 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
134 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
135 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
136 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
137 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
138 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
139 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
140 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
141 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
142 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
143 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
144 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
145 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
146 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
147 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
148 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
149 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
150 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
151 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
152 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
153 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
154 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
155 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
156 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
157 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
158 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
159 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
160 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
161 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
162 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
163 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
164 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
165 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
166 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
167 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
168 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
169 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
170 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
171 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
172 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
173 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
174 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
175 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
176 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
177 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
178 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
179 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
180 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
181 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
182 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
183 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
184 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
185 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
186 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
187 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
188 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
189 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
190 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
191 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
192 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
193 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
194 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
195 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
196 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
197 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
198 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
199 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
200 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
201 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
202 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
203 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
204 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
205 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
206 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
207 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
208 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
209 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
210 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
211 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
212 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
213 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
214 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
215 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
216 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
217 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
218 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
219 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
220 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
221 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
222 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
223 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
224 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
225 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
226 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
227 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
228 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
229 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
230 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
231 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
232 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
233 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
234 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
235 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
236 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
237 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
238 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
239 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
240 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
241 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
242 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
243 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
244 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
245 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
246 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
247 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
248 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
249 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
250 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
251 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
252 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
253 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
254 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
255 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
256 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
257 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
258 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
259 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
260 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
261 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
262 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
263 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
264 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
265 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
266 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
267 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
268 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
269 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
270 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
271 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
272 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
273 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
274 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
275 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
276 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
277 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
278 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
279 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
280 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
281 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
282 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
283 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
284 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
285 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
286 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
287 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
288 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
289 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
290 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
291 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
292 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
293 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
294 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
295 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
296 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
297 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
298 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
299 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
300 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
301 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
302 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
303 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
304 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
305 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
306 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
307 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
308 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
309 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
310 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
311 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
312 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
313 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
314 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
315 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
316 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
317 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
318 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
319 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
320 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
321 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
322 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
323 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
324 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
325 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
326 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
327 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
328 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
329 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
330 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
331 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
332 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
333 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
334 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
335 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
336 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
337 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
338 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
339 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
340 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
341 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
342 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
343 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
344 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
345 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
346 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
347 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
348 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
349 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
350 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
351 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
352 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
353 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
354 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
355 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
356 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
357 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
358 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
359 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
360 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
361 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
362 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
363 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
364 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
365 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
366 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
367 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
368 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
369 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
370 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
371 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
372 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
373 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
374 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
375 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
376 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
377 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
378 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
379 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
380 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
381 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
382 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
383 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
384 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
385 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
386 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
387 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
388 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
389 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
390 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
391 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
392 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
393 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
394 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
395 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
396 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
397 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
398 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
399 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
400 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
401 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
402 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
403 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
404 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
405 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
406 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
407 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
408 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
409 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
410 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
411 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
412 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
413 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
414 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
415 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
416 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
417 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
418 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
419 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
420 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
421 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
422 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
423 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
424 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
425 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
426 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
427 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
428 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
429 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
430 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
431 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
432 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
433 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
434 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
435 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
436 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
437 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
438 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
439 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
440 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
441 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
442 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
443 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
444 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
445 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
446 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
447 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
448 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
449 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
450 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
451 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
452 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
453 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
454 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
455 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
456 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
457 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
458 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
459 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
460 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
461 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
462 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
463 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
464 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
465 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
466 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
467 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
468 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
469 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
470 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
471 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
472 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
473 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
474 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
475 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
476 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
477 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
478 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
479 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
480 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
481 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
482 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
483 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
484 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
485 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
486 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
487 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
488 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
489 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
490 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
491 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
492 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
493 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
494 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
495 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
496 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
497 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
498 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
499 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
500 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
501 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
502 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
503 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
504 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
505 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
506 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
507 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
508 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
509 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
510 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
511 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
512 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
513 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
514 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
515 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
516 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
517 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
518 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
519 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
520 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
521 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
522 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
523 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
524 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
525 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
526 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
527 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
528 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
529 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
530 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
531 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
532 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
533 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
534 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
535 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
536 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
537 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
538 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
539 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
540 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
541 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
542 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
543 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
544 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
545 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
546 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
547 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
548 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
549 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
550 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
551 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
552 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
553 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
554 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
555 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
556 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
557 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
558 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
559 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
560 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
561 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
562 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
563 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
564 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
565 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
566 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
567 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
568 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
569 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
570 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
571 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
572 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
573 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
574 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
575 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
576 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
577 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
578 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
579 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
580 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
581 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
582 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
583 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
584 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
585 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
586 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
587 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
588 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
589 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
590 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
591 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
592 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
593 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
594 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
595 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
596 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
597 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
598 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
599 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
600 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
601 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
602 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
603 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
604 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
605 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
606 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
607 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
608 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
609 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
610 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
611 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
612 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
613 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
614 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
615 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
616 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
617 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
618 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
619 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
620 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
621 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
622 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek
623 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
624 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
625 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
626 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
627 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
628 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
629 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
630 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
631 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
632 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
633 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
634 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
635 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
636 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
637 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
638 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
639 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
640 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
641 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
642 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
643 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
644 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
645 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
646 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
647 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
648 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
649 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
650 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
651 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
652 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
653 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
654 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
655 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
656 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
657 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
658 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
659 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
660 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
661 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
662 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
663 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
664 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
665 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
666 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
667 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
668 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
669 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
670 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
671 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
672 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
673 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
674 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
675 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
676 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
677 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
678 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
679 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
680 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A