Lista startowa - II Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 PAWEŁ SKOWROŃSKI 1955 POZNAŃ Poznań Spartan Race Team
2 Janusz Zaremba 1957 Poznan Biegajnia Poznań
3 Stanisław Tomczyk 1962 Piszczykowo
4 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy
5 MACIEJ MAJEWSKI 1966 POZNAŃ ŁAZARZ POZNAŃ
6 Marek Siuda 1968 Luboń Luboński Klub Biegacza
7 Piotr Rospond 1969 Poznań TKKF MPK Poznań
8 Izabela Szajek-Siuda 1970 Luboń
9 Marzena Werner 1972 Bogucin WernerTEAM
10 Krzysztof Zenker 1972 Lednogóra
11 Marek Włoszyński 1972 Luboń
12 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk
13 Remigiusz Werner 1973 Bogucin WernerTEAM
14 Andrzej Lewandowski 1974 Luboń Luboński Klub Biegacza
15 Adrian Adamski 1974 Poznan
16 Honorata Kozal 1974 Poznan
17 Katarzyna Głowacka-Pokorska 1975 Kostrzyn
18 Artur Miedziarek 1975 Poznań Naramowice Biegają
19 Żaneta Obara 1976 Nekla Active Nekla
20 Beata Majewska 1976 Poznań
21 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń SPP Team
22 ANDRZEJ KOLASIŃSKI 1976 Poznań Świerczewo Run
23 Krzysztof Pokorski 1976 Kostrzyn
24 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Świerczewo Run
25 Magdalena Borowiec 1976 Poznań
26 Justyna Zielińska 1976 Luboń Luboński Klub Biegacza
27 Rafał Jaworski 1977 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA
28 Robert Śron 1977 Poznań
29 Małgorzata Falis 1977 Warszawa
30 Monika Miedziarek 1978 Poznań Naramowice Biegają
31 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Luboń Luboński Klub Biegacza
32 Tomasz Szlandrowicz 1978 Poznań
33 Robert Zieliński 1978 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza
34 Rashid Polewski 1978 Poznań Naramowice Biegają
35 Ewelina Jaśkowiak 1978 Poznań MUAY Runnig Team
36 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań
37 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń
38 Łukasz Roth 1979 poznań Night Runners
39 Agnieszka Polus-Jaworska 1979 Jerzykowo Fundacja AMATORZY PIÓRA
40 Łukasz Wikierski 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
41 Paweł Szymański 1980 Leszno 1980
42 Tomasz Fellenberg 1980 Poznań mojebieganie.pl
43 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań
44 Michał Gurajdowski 1981 Poznań Drużyna Jezusa
45 KRYSTIAN LATUSEK 1981 Kozieglowy
46 Paweł Hoffmann 1981 Koziegłowy
47 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań
48 Artur Chojnacki 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA
49 Przemysław Kardasz 1982 Czapury Biegające Czapury
50 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run
51 Beata Stefańska 1982 Poznań
52 Bartosz Makowski 1982 Poznań
53 Ewa Kuzniacka 1982 Poznań
54 Łukasz Padła 1983 Luboń Lucky LUZers
55 Marcin Czywczyński 1983 Poznań xRunners
56 Magdalena Padła 1983 Luboń Lucky LUZers
57 AGATA KWASIZUR 1983 POZNAN Świerczewo Run
58 Kasia Włodarczyk 1984 Poznań Budopol Poznań Running Team
59 Magdalena Glapiak 1984 Poznań
60 Paweł Włodarczyk 1985 Poznań Budopol Poznań Running Team
61 Wojciech Ryba 1985 Poznań ks krotosz krotoszyn
62 Jacek Waszkowski 1985 Kamionki
63 Agata Ryba 1985 Poznań ks krotosz krotoszyn
64 Anita Falenska 1985 Poznan
65 Ewa Dewo 1985 Poznań
66 Piotr Wygralak 1986 Poznań Drużyna Szpiku
67 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają
68 Błażej Tyburski 1987 Poznań SMP RUNNERS
69 Marcin Woźniak 1987 Mosina
70 Anna Karnaś 1987 Gołańcz
71 Mateusz Kowalski 1987 Mosina
72 Przemysław Kranz 1987 Poznań Wataha Wołosate
73 Jacek Kranz 1987 Ustrzyki Górne Wataha Wołosate
74 Ewa Szczęsna 1987 Poznań
75 Ewa Król 1988 Poznań
76 Marta Kamińska 1988 Poznań Partners Team
77 Maciej Nowicki 1988 Stare Oborzyska
78 Grzegorz Gryczka 1988 Poznań SMP RUNNERS
79 Kamila Kwalik 1988 Poznań M&M
80 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
81 Paweł Schulz 1989 LUBOŃ SPP Team
82 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
83 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza
84 Klaudyna Przybysz 1989 Poznań SMP RUNNERS
85 Tomasz Owczarzak 1989 Witkowo
86 Michał Jan Kosicki 1989 Poznań Zębatka
87 Katarzyna Jenerowicz 1989 Biedrusko
88 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg
89 Dawid Żuchliński 1991 Poznań SMP RUNNERS
90 Sławomir Łopata 1992 Popówko Popówko
91 Daniel Biniek 1993 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
92 Olga Kotowska 1993 Łasin
93 Anna Stengert 1993 Poznań
94 Katarzyna Zapart 1996 Czempiń
95 Kevin Gziel 1996 Poznań Parkrun Poznań
96 Mateusz Werner 1999 Bogucin WernerTEAM
97 Klaudiusz Siuda 2001 Luboń Luboński Klub Biegacza
98 Eryk Paluszkiewicz 2001 Luboń
99 Patryk Zieliński 2001 Luboń Luboński Klub Biegacza
100 Helena Zenker 2002 Lednogóra