Lista startowa - V RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY
Lp | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Klub sportowy | Opłata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michał | Alichniewicz | 1979 | Piła | 4Run Team Pila | ✔ | ||
2 | Alina | Alichniewicz | 1979 | Piła | ✔ | |||
3 | Renata | Amanowicz | 1977 | Chodzież | ✔ | |||
4 | Monika | Antkowiak | 1985 | Chodzież | ✔ | |||
5 | Aleksandra | Bączkowska | 1979 | Chodzież | PCHRUN | ✔ | ||
6 | Monika | Bączkowska | 1990 | Chodzież | ✔ | |||
7 | Rafał | Bączkowski | 1973 | Chodzież | PCHRUN | ✔ | ||
8 | JOANNA | BAGROWSKA | 1965 | Chodzież | Patyczaki Chodzież | ✔ | ||
9 | Dawid | Barczyk | 1988 | Chodzież | PCH_RUN | ✔ | ||
10 | Slawomir | Bednarz | 1985 | Rataje | ✔ | |||
11 | Magdalena | Behrendt | 1977 | Rataje | PCH_RUN | ✔ | ||
12 | Anna | Bereza-Nowak | 1979 | Chodziez | ✔ | |||
13 | Tomasz | Biszof | 1978 | Chodzież | ✔ | |||
14 | Karolina | Bocian-Migdalczyk | 1995 | Chodzież | Mikaro Team | ✔ | ||
15 | Anna | Braciszewska | 1983 | Chodzież | ✔ | |||
16 | Maria | Bukowska | 1958 | Zacharzyn | ✔ | |||
17 | Hanna | Bukowska | 1972 | Podanin | ✔ | |||
18 | Magdalena | Bukowska -Srebna | 1994 | Chodzież | ✔ | |||
19 | Greta | Busz | 1986 | Poznań | ✖ | |||
20 | Anna | Busz | 1992 | Gostyń | ✔ | |||
21 | Kamil | Busz | 1992 | Gostyń | ✔ | |||
22 | Marzena | Błaszczyk | 1960 | Chodzież | WŁÓCZYKIJE | ✔ | ||
23 | Sylwia | Cerajewska | 1979 | Podstolice | ✔ | |||
24 | Wojciech | Cerajewski | 1980 | Podstolice | ✔ | |||
25 | Marta | Chmara | 1986 | Chodzież | ✔ | |||
26 | Filip | Chmielewski | 1994 | Chodzież | ✔ | |||
27 | Renata | Cholewińska | 1985 | Chodzież | ✔ | |||
28 | Ewelina | Chomko | 1982 | Wągrowiec | ✔ | |||
29 | Agnieszka | Ciaciuch | 1996 | Kcynia | Biegacze Kcynia Team | ✔ | ||
30 | Wojciech | Ciążyński | 1988 | Chodzież | ✔ | |||
31 | Aleksander | Ciążyński | 2013 | Chodzież | ✔ | |||
32 | Joanna | Cieślik | 1978 | Chodzież | ✔ | |||
33 | Danuta | Czarnecka | 1967 | Chodzież | ✔ | |||
34 | Karolina | Derwich | 1985 | Szamocin | ✔ | |||
35 | Łukasz | Dobrychłop | 1987 | Chodzież | ✔ | |||
36 | Marta | Dominikowska | 2002 | Chodzież | ✔ | |||
37 | ORIANA | DRZASTWA | 1992 | Chodzież | ✔ | |||
38 | Ola | Dubert | 1981 | Laskowo | ✔ | |||
39 | Antonia | Dudek | 2005 | Margonin | ✔ | |||
40 | Krzysztofa | Dudek | 2008 | Margonin | ✔ | |||
41 | Łukasz | Dudkowiak | 1977 | Rogoźno | ROGOŹNO | ✔ | ||
42 | Wioletta | Dymek | 1966 | Chodzież | ✔ | |||
43 | Adam | Dymek | 1966 | Chodzież | ✔ | |||
44 | Alicja | Dziemińska | 1980 | Szamocin | Zabiegany Szamicin | ✔ | ||
45 | Tomasz | Dziemiński | 1978 | Szamocin | Zabiegany Szamicin | ✔ | ||
46 | Beata | Dziuba | 1973 | Chodzież | ✔ | |||
47 | Lucyna | Ewert | 1970 | Chodzież | ✔ | |||
48 | Ewa | Fiebig-Grzeszczak | 1979 | Ujście | ✔ | |||
49 | Anastazja | Fifer | 1986 | Ujście | Team Ujście | ✔ | ||
50 | Jakub | Filipiak | 1992 | Osiek nad Notecią | ✔ | |||
51 | Daniel | Fórman | 1974 | Chodzież | FURIA_TEAM/ PCH_RUN | ✔ | ||
52 | Anna | Fórman | 1976 | Chodzież | Furia_Team | ✔ | ||
53 | Paulina | Frankowska | 1988 | Chodzież | PCH_RUN/ChTR/Lodożercy Chodzież | ✔ | ||
54 | Michał | Frankowski | 1988 | Chodzież | PCH_RUN/ChTR/Lodożercy Chodzież | ✔ | ||
55 | Kacper | Gajc | 2000 | Margonin | ✔ | |||
56 | Oliwia | Gajc | 2005 | Zacharzyn | ✔ | |||
57 | Artur | Gajc | 1976 | Zacharzyn | ✔ | |||
58 | Michalina | Gapkowska | 1996 | Laskowo | ✔ | |||
59 | Marcin | Gapkowski | 1994 | Szamocin | ✔ | |||
60 | Bartek | Gałązka | 2004 | Chodzież | ✔ | |||
61 | Robert | Gehrke | 1987 | CHODZIEŻ | PACEMAKEr | ✔ | ||
62 | Jagoda | Geisler | 1997 | Chodzież | ✔ | |||
63 | Stefania | Geisler | 1972 | Chodzież | ✔ | |||
64 | Tomasz | Gerke | 1976 | Chodzież | ✔ | |||
65 | Izabela | Góra | 1981 | Chodzież | ✔ | |||
66 | Joanna | Górska | 1987 | Chodzież | ✔ | |||
67 | Filip | Górzny | 2005 | Chodzież | Wielbiciel Amazonek | ✔ | ||
68 | Monika | Grabowska | 1982 | Strzelce | PCH_RUN | ✔ | ||
69 | Katarzyna | Grabowska | 1986 | Chodzież | PCH_RUN | ✔ | ||
70 | Adrian | Graj | 1993 | Wronki | Amator | ✔ | ||
71 | Mateusz | Grams | 1998 | Chodzież | ✔ | |||
72 | Marek | Grams | 1975 | Chodzież | PCH_RUN | ✔ | ||
73 | Magdalena | Grus | 1996 | Chodzież | ✔ | |||
74 | Mirosława | Grus | 1972 | Chodzież | ✔ | |||
75 | Aleksandra | Grus | 1995 | Chodzież | ✔ | |||
76 | Dominika | Gruszczyńska | 1983 | Chodzież | Stowarzyszenie Socius | ✔ | ||
77 | Radosław | Grzelak | 1977 | Łochowo | Następny Krok Team | ✔ | ||
78 | Magdalena | Grzelak | 1979 | Łochowo | ✔ | |||
79 | Regina | Grzybowska | 1990 | Łochowo | TEAMOCHAL | ✖ | ||
80 | Lidia | Grzymska | 1977 | Zacharzyn | ✔ | |||
81 | Natalia | Głowacka | 1999 | Budzyń | ✔ | |||
82 | Lidia | Han | 1988 | Czarnków | ✔ | |||
83 | Julianna | Heimann | 1995 | Szamocin | ✔ | |||
84 | Joanna | Herc | 1972 | Piła | Amazonki Piła | ✔ | ||
85 | Paweł | Hermaszczuk | 1977 | Budzyń | Budzyńskie Dziki | ✔ | ||
86 | Sylwia | Ignaczak | 1980 | Chodzież | ✔ | |||
87 | Ewa | Jagodzińska | 1978 | Chodzież | ✔ | |||
88 | Miłosz | Janicki | 2001 | Wronki | Amator | ✔ | ||
89 | Martyna | Jankowska | 2009 | Ujście | ✔ | |||
90 | Jerzy | Jankowski | 1959 | Piła | Pozytywni biegacze | ✔ | ||
91 | Martyna | Jaśniak | 2005 | Dziembówko | ✔ | |||
92 | Tatiana | Jastrzębska | 1982 | Chodzież | ✔ | |||
93 | Katarzyna | Jerszyńska | 1967 | Piła | Amazonki Piła | ✔ | ||
94 | Kamila | Jurek | 1983 | Białośliwie | WŁÓCZYKIJE/CBLSZAMOCIN | ✔ | ||
95 | Konstancja | Kadecka | 2007 | Miasteczko Krajeńskie | ✖ | |||
96 | Konrad | Kadecki | 2007 | Miasteczko Krajeńskie | PLKS GWDA PIŁA | ✔ | ||
97 | Piotr | Kadecki | 1979 | Miasteczko Krajeńskie | ✔ | |||
98 | Kacper | Kamiński | 1996 | Lipia Góra | ✔ | |||
99 | Jerzy | Kamiński | 1959 | Lipia Góra | ✔ | |||
100 | Karolina | Kanke | 1985 | Chodzież | ✔ |