Lista startowa - 38. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2017 „KAMEX” - ROLKARZE

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice SKATE2CITY
2 Katarzyna Brzezińska-Gołębiewska 1988 Bydgoszcz
3 Rafał Dubial 1975 Leszno Zico Racing Speed Team
4 GRAZYNA Gintrowicz 1970 GRODZISK WLKP SKATE2CITY
5 Marek Gniazdowski 1967 Stargard TR StarBlade
6 Hubert Gołębiewski 1986 Bydgoszcz
7 Anna Janowiak 1974 Szczecin TR StarBlade
8 Grzegorz Kabza 1969 Nowy Tomyśl SKATE2CITY
9 Justyna Kasperska 1985 Grodzisk Wielkopolski SCATE2CITY
10 Daniel Kasprowicz 1977 Wągrowiec
11 Zosia Kotfasińska 1999 Gostynin UKS Zwoleń-Team
12 Krzysztof Lizut 1959 Stargard TR StarBlade
13 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
14 Jarosław Maik 1976 Grodzisk Wlkp. SKATE2CITY
15 Piotr Majewski 1955 Grodzisk Wielkopolski SKATE2CITY
16 Katarzyna Majorczyk- Norek 1990 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
17 Aleksander Masłowski 1952 BARLINEK Softronic Skate Team- Barlinek
18 Zbigniew Mazurak 1975 Police TR StarBlade
19 Maja Michalska 1999 Gostynin U.K.S Zwoleń-team
20 Łukasz Miler 1987 Poznań PLICHWYSCIG.PL
21 Michalina Mileszko 1999 Drezdenko FSD RUN
22 Soczomski Mirosław 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
23 Jerzy Morgalla 1970 Rudy
24 Adrian Norek 1987 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
25 miłosz norek 1969 nowy tomyśl SKATE2CITY
26 Jerzy Patora 1952 Nowy Tomyśl SCATE2CITY
27 Jacek Priebe 1967 Gniezno Plichwyscig.pl Roll4life
28 Paulina Przybysławska 1994 Gniezno
29 Irena Rutkowska 1961 Poznań
30 Wojciech Rutkowski 1954 Czerwonak Czerwonak Biega
31 GRZEGORZ SAWICKI 1971 ZARĘBA Edi team Zgorzelec
32 Zbigniew Sierpowski 1978 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
33 Martyna Śmiałkowska 1999 Dąbrówka U.K.S Zwoleń-team
34 JAROSŁAW STANISZEWSKI 1972 PRZECŁAW TR StarBlade
35 MAGDALENA STĘPIEŃ 1987 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY
36 Agata Szarawaga 1982 Opalenica SKATE2CITY
37 Adam Szczepański 1991 Gdańsk
38 Agnieszka Szczerbal 1975 Poznań
39 Rafał Szmyt 1991 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
40 Hubert Szyszka 1975 Środa Wielkopolska Zico Racing Speed Team
41 Adam Tomaszewski 1987 Zalasewo Plichwyscig.pl Roll4life
42 Maciej Walich 1988 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
43 Piotr Wieczorek 1966 Szczecin TR StarBlade
44 Teresa Wilczak 1954 Opalenica SKATE2CITY
45 Mieczysław Zawadzki 1977 Stargard TR StarBlade
46 Julian Ziółkowski 1967 Gdańsk STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY