Lista startowa - 38. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2017 „KAMEX”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Piotr Andrejczuk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
2 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań Piątkowo na Biegowo
3 zbigniew baraniecki 1958 poznań Brylant Kórnik
4 Przemysław Bałamut 1984 Krzyż Wielkopolski Małpka Team
5 Paweł Berg 1980 Wieleń KS Debiut
6 Marlena Białek 1984 Drawsko
7 ANDRZEJ BIELECKI 1972 TRZCIANKA 3:33 TEAM
8 Bartosz Biernacki 1985 Gruczno
9 Łukasz Boch 1985 Kamiennik Nivea Polska
10 JAROSŁAW BOCH 1980 OBORNIKI
11 GRZEGORZ BOCK 1965 Krzyż Wlkp K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP
12 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice SKATE2CITY
13 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków
14 Marian Boruch 1964 Opalenica
15 PAULINA BRYCHCY-NOWAK 1982 STRZYŻEWO TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
16 Katarzyna Brzezińska-Gołębiewska 1988 Bydgoszcz
17 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
18 Bolesław Chwarścianek 1955 Czarnków KB Gmina Czarnków
19 Lesław Con 1965 Drezdenko
20 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las 1962
21 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły
22 Robert Dopierała 1970 Wronki Kamraty
23 Rafał Dubial 1975 Leszno Zico Racing Speed Team
24 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
25 Malwina Dymek 1996 Chełst KS Team Baryła Gorzów
26 Ewa Dymek 1995 Chełst
27 Urszula Dymek 1980 Pęckowo
28 Arkadiusz Dziuma 1979 Sopot Świnka raćka Team
29 Piotr Gajda 1963 Trzcianka
30 Ewa Gapska 1971 Pęckowo
31 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo
32 Waldemsr Gapski 1970 Krzyż Klub Biegacza Aktywni Krzyż
33 Wiesław Garbarek 1954 Jarocin TKKF Trucht Jarocin
34 Paweł Garstka 1988 Czarnków Czarnków
35 Mikołaj Gierłowski 1981 Strzelce Krajeńskie FSD RUN
36 GRAZYNA Gintrowicz 1970 GRODZISK WLKP SKATE2CITY
37 Anna Glazer 1969 czarnków
38 Marek Gniazdowski 1967 Stargard TR StarBlade
39 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power
40 Tadeusz Górny 1946 Piła
41 Hubert Gołębiewski 1986 Bydgoszcz
42 Wojciech Grabiński 1994 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
43 Mateusz GRAŚ 1989 KRZYŻ
44 Piotr Gronowski 1960 Ryczywół Team Curie
45 Bartosz Gurzęda 1989 Czarnków
46 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL
47 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko Nadleśnictwo Smolarz
48 Maciej Haupa 1979 Wieleń KS Debiut Wieleń
49 KAROL HELAK 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
50 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN
51 Ewa Huryń 1973 Szczecin Polmotor Subaru Team
52 MYKOLA IUKHYMCHUK 1985 leszno Achilles Leszno
53 Dima Ivanenka 1994 Gomel
54 Artur Jackiewicz 1980 Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Biegacza
55 Agnieszka Jackiewicz 1978 Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Biegacza
56 Mariusz Jagła 1989 Czanków
57 Ryszard Jankowski 1943 Wrocław WKB Piast Wrocław
58 Anna Janowiak 1974 Szczecin TR StarBlade
59 Jacek Janowski 1967 Poznań
60 Aneta Jaworska 1989 Sarbia
61 Jakub Jaworski 1990 Deszczno Syberian Husky Team
62 Andrzej Jessa 1971 Drawsko
63 Piotr Judkowiak 1976 Pęckowo Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
64 Grzegorz Kabza 1969 Nowy Tomyśl SKATE2CITY
65 Joanna Kaczmarek 1988 Poznań Vege Runners
66 Robert Kaczmarek 1984 Poznań Night Runers
67 Waldemar Kaleta 1972 Krzyż Wielkopolski Młodzi Szybcy Wściekli
68 Sebastian Kaproń 1974 Rakownia
69 Justyna Kasperska 1985 Grodzisk Wielkopolski SCATE2CITY
70 Daniel Kasprowicz 1977 Wągrowiec
71 Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań UKS Dąb Suchy Las
72 Karol Kazikowski 1988 Poznań Wybiegać marzenia / ASICS FrontRunner Polska
73 Sławek Kijak 1982 Wieleń KS Debiut Wieleń
74 VALENTYNA KILIARSKA 1990 NIKOLAEV 540000
75 Valentyna Kiliarska 1990 Donetsk lkb Rudnik
76 Patryk Klejda 1980 Drawsko
77 Agnieszka Klejda 1988 Drawsko
78 Anna Klejda Giś 1978 drawsko
79 JAN KLICZKA 1954 WITNICA "GORZOWSKA" Pionier Witnica
80 Patryk Kluska 1990 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
81 ADAM KOCZARA 1976 TRZCIANKA zaSAPA:ni
82 MAREK Kolebuk 1961 Trzcianka JOMAR- TOKA
83 Kazimierz Kolebuk 1952 Trzcianka Grupa dwakolka.pl
84 Katarzyna Konofał 1968 Rydułtowy
85 Monika Kornacka 1978 Wieleń KS Debiut Wieleń
86 Piotr Kornacki 1980 Wieleń KS Debiut Wieleń
87 Zosia Kotfasińska 1999 Gostynin UKS Zwoleń-Team
88 Grzegorz Kowalczuk 1967 Tuczno Zespół Szkół w Tucznie
89 Cezary Kowalski 1964 Szczecin Parkrun Szczecin
90 Szymon Koza 1998 Drawski Młyn
91 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn Klub Biegacza Aktywni Krzyż
92 Aleksandra Kozłowska 1990 Choszczno Świat według rudzielca
93 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY
94 Wojtek Kretkowski 1986 Poznań
95 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
96 Bartłomiej Kryszak 1985 Wieleń
97 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runers
98 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
99 Piotr Kurzawski 1981 Poznań Grotów Runners Club
100 Janusz Lebkuchen 1961 Trzcianka Henry Team
101 Radosław Lepak 1985 Wieleń
102 Joanna Lewkowicz 1973 Trzcianka
103 Krzysztof Lewkowicz 1968 Trzcianka
104 Krzysztof Lizut 1959 Stargard TR StarBlade
105 Ireneusz Lubiatowski 1966 Gubin
106 Adam Machowina 1975 Krzyz Wielkopolski Małpka Team
107 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
108 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runers
109 Jarosław Madajczak 1973 Trzcianka TIME
110 Rafał Mądrawski 1976 Drezdenko FSD RUN
111 Jarosław Maik 1976 Grodzisk Wlkp. SKATE2CITY
112 Piotr Majewski 1955 Grodzisk Wielkopolski SKATE2CITY
113 Katarzyna Majorczyk- Norek 1990 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
114 PIOTR MAJZLIK 1982 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
115 Irena Majłowska 1953 Gorzów wlkp KS.TEAM BARYŁA
116 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wielkopolski KS.TEAM BARYŁA
117 Marika Makowska 1983 Wieleń
118 Marcin Makowski 1983 Wieleń
119 Piotr Manikowski 1978 Złotów KP PSP Złotów
120 Daniel Marek 1974 Swarzędz Cybina Team
121 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
122 Aleksander Masłowski 1952 BARLINEK Softronic Skate Team- Barlinek
123 Katarzyna May-adamek 1975 Rakownia
124 Zbigniew Mazurak 1975 Police TR StarBlade
125 Maja Michalska 1999 Gostynin U.K.S Zwoleń-team
126 Łukasz Miler 1987 Poznań PLICHWYSCIG.PL
127 Michalina Mileszko 1999 Drezdenko FSD RUN
128 Soczomski Mirosław 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
129 Jerzy Morgalla 1970 Rudy
130 Tomasz Mosinski 1972 Nowa Iwiczna
131 Patryk Mumot 1991 Wieleń KS Debiut Wieleń
132 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
133 Adrian Norek 1987 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
134 miłosz norek 1969 nowy tomyśl SKATE2CITY
135 Anita Nowak 1988 Poznań Wiksa Poznań
136 Grzegorz Paweł Nowak 1989 Poznań XYZ
137 Karol Nowakowski 1960 Wieleń Zespół Szkół w Wieleniu
138 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners Poznań
139 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Zespół Szkół w Wieleniu
140 Monika Owczarczak 1984 poznań Night Runers
141 Norbert Patalas 1985 Sulechów RLS
142 Jerzy Patora 1952 Nowy Tomyśl SCATE2CITY
143 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
144 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
145 Bolesław Andrzej Piechota 1949 Krzyż Wielkopolski
146 Ireneusz Piekutowski 1993 Drawiny FSD DREZDENKO
147 Malgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko Victaulic Team
148 Waldemar Pietrzyński 1983 Krzyż Wielkopolski Małpka Team
149 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń KS Debiut Wieleń
150 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno
151 włodzisław pramau 1984 leszno Achilles Leszno
152 Jacek Priebe 1967 Gniezno Plichwyscig.pl Roll4life
153 Mirosław Przeracki 1970 Bydgoszcz Szoszoni
154 Wojciech Przybylski 1975 Warszawa Naprzód Młociny
155 Paulina Przybysławska 1994 Gniezno
156 Jarosław Radtke 1963 Czerwonak
157 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
158 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk Night Runners
159 Eugeniusz Reiter 1947 Poznań POST 42
160 Magdalena Roesler 1991 Lubiechowo
161 Irena Rutkowska 1961 Poznań
162 Tadeusz Rutkowski 1946 Stęszewko SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
163 Wojciech Rutkowski 1954 Czerwonak Czerwonak Biega
164 Tetiana RYBALCHENKO 1984 Kharkov
165 Oleksii RYBALCHENKO 1976 Kharkov 61068
166 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team
167 Karol Rzepa 1986 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
168 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
169 jarosław salski 1986 wronki Wroniecki Klub Biegacza
170 Krzysztof Sawarzyński 1980 Pęckowo
171 Eligiusz Sawicki 1963 Złotów
172 GRZEGORZ SAWICKI 1971 ZARĘBA Edi team Zgorzelec
173 Roman Sałata 1978 Świebodzice TeMMPo Wałbrzych
174 NATALIIA SEMENOVYCH 1995 KYIV lkb Rudnik
175 Alena Shumik 1985 Brest ----
176 Zbigniew Sierpowski 1978 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
177 ROBERT SIKORA 1972 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
178 julia silbernagel 1978 Owińska
179 Wojciech Sip 1977 Drezdenko 1977
180 Oleksandr Sitkovskyi 1978 Donetsk Dynamo
181 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków
182 Ilya Slavenski 1984 Gomel
183 Martyna Śmiałkowska 1999 Dąbrówka U.K.S Zwoleń-team
184 Adam Sobczynski 1987 Międzychód
185 ewa sobkowiak 1963 poznań Brylant Kórnik
186 Patryk Sopata 1995 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
187 JAROSŁAW STANISZEWSKI 1972 PRZECŁAW TR StarBlade
188 VIKTOR STARODUBTSEV 1970 LVIV JM DEMOLEX BARDEJOV
189 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań
190 MAGDALENA STĘPIEŃ 1987 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY
191 Mariusz Stołowski 1972 Wronki KSHIS
192 Anna Świderska 1985 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
193 Leszek Śwital 1974 Chodzież PCH_RUN Morsy Margonin
194 Agata Szarawaga 1982 Opalenica SKATE2CITY
195 Adam Szczepański 1991 Gdańsk
196 Agnieszka Szczerbal 1975 Poznań
197 Bogdan Szelmeczka 1957 Piła Klub Żeglarski KLIWER
198 Bogusław Szendzielorz 1964 RADLIN Kamraty
199 Rafał Szmyt 1991 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
200 Adrian Szukała 1990 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
201 Marek Szuta 1966 Sarbka Sarbka/Czarnków
202 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi
203 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi
204 Anna Szymczak 1969 Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi
205 Jacek Szymczak 1973 Śmieszkowo KB Gmina Czarnków
206 Hubert Szyszka 1975 Środa Wielkopolska Zico Racing Speed Team
207 Zenon Talar 1953 Dąbrówka Leśna TKKF LECH OBORNIKI
208 Bogumiła Tanaś 1983 Cieszkow ks krotosz krotoszyn
209 Adam Tomaszewski 1987 Zalasewo Plichwyscig.pl Roll4life
210 Justyna Tyrawska 1979 Drawsko
211 Pavel Veretskyi 1985 Dinetsk lkb Rudnik
212 Maciej Walich 1988 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
213 MARIUSZ WAWRZYNIUK 1979 Skwierzyna KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
214 Piotr Wieczorek 1966 Szczecin TR StarBlade
215 Teresa Wilczak 1954 Opalenica SKATE2CITY
216 AGNIESZKA WITCZAK-FLAJSZER 1986 Miedzychod
217 Stanisław Wróbel 1994 Czarnków
218 Józef Wrona 1938 Wieleń
219 Piotr Wygralak 1986 Poznań Druzyna Szpiku
220 Maksim Yushchanka 1990 Brest
221 Piotr Zajączkowski 1972 Gorzów Wlkp Syberian Husky Team
222 DARIUSZ ZATORSKI 1970 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
223 Mieczysław Zawadzki 1977 Stargard TR StarBlade
224 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań
225 Przemysław Zgoła 1971 Lusówko Wuef Club Decathlon Swadzim
226 Krzysztof Zieliński 1963 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
227 Michał Zielsdorf 1989 Śmieszkowo Gmina Czarnków
228 Julian Ziółkowski 1967 Gdańsk STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY
229 Angelika Zygmunt 1975 piła
230 Marcin Zygmunt 1974 piła PZU Sport Team
231 Mateusz Łangowski 1976 Chruścik Esy Floresy
232 Wiesława Łazanowska 1969 trzcianka
233 Halina Łucak 1976 Pęckowo Peckowo