Lista startowa - 38. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2017 „KAMEX”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów wlkp KS.TEAM BARYŁA
2 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań Piątkowo na Biegowo
3 Przemysław Bałamut 1984 Krzyż Wielkopolski Małpka Team
4 GRZEGORZ BOCK 1965 Krzyż Wlkp K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP
5 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice SKATE2CITY
6 Lesław Con 1965 Drezdenko
7 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las 1962
8 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły
9 Rafał Dubial 1975 Leszno Zico Racing Speed Team
10 Piotr Gajda 1963 Trzcianka
11 GRAZYNA Gintrowicz 1970 GRODZISK WLKP SKATE2CITY
12 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power
13 Tadeusz Górny 1946 Piła
14 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN
15 Ryszard Jankowski 1943 Wrocław WKB Piast Wrocław
16 Aneta Jaworska 1989 Sarbia
17 Jakub Jaworski 1990 Deszczno Syberian Husky Team
18 Andrzej Jessa 1971 Drawsko
19 Grzegorz Kabza 1969 Nowy Tomyśl SKATE2CITY
20 Joanna Kaczmarek 1988 Poznań Vege Runners
21 Waldemar Kaleta 1972 Krzyż Wielkopolski Młodzi Szybcy Wściekli
22 Sebastian Kaproń 1974 Rakownia
23 Sebastian Kaproń 1974 Rakownia
24 Justyna Kasperska 1985 Grodzisk Wielkopolski SCATE2CITY
25 JAN KLICZKA 1954 WITNICA "GORZOWSKA" Pionier Witnica
26 MAREK Kolebuk 1961 Trzcianka JOMAR- TOKA
27 Cezary Kowalski 1964 Szczecin Parkrun Szczecin
28 Wojtek Kretkowski 1986 Poznań
29 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
30 Radosław Lepak 1985 Wieleń
31 Krzysztof Lizut 1959 Stargard TR StarBlade
32 Adam Machowina 1975 Krzyz Wielkopolski Małpka Team
33 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runers
34 Jarosław Madajczak 1973 Trzcianka TIME
35 Irena Majłowska 1953 Gorzów wlkp KS.TEAM BARYŁA
36 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wielkopolski KS.TEAM BARYŁA
37 Piotr Manikowski 1978 Złotów KP PSP Złotów
38 Aleksander Masłowski 1952 BARLINEK Softronic Skate Team- Barlinek
39 Katarzyna May-adamek 1975 Rakownia
40 Soczomski Mirosław 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
41 Anita Nowak 1988 Poznań Wiksa Poznań
42 Jerzy Patora 1952 Nowy Tomyśl SCATE2CITY
43 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
44 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
45 Ireneusz Piekutowski 1993 Drawiny FSD DREZDENKO
46 Malgorzata Pietrzkiewicz 1974 Drezdenko Victaulic Team
47 Waldemar Pietrzyński 1983 Krzyż Wielkopolski Małpka Team
48 Magdalena Roesler 1991 Lubiechowo
49 Irena Rutkowska 1961 Poznań
50 Wojciech Rutkowski 1954 Czerwonak Czerwonak Biega
51 Tadeusz Rutkowski 1946 Stęszewko SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
52 Oleksii RYBALCHENKO 1976 Kharkov 61068
53 Tetiana RYBALCHENKO 1984 Kharkov
54 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team
55 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
56 jarosław salski 1986 wronki Wroniecki Klub Biegacza
57 Eligiusz Sawicki 1963 Złotów
58 Wojciech Sip 1977 Drezdenko 1977
59 Adam Sobczynski 1987 Międzychód
60 MAGDALENA STĘPIEŃ 1987 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY
61 Agata Szarawaga 1982 Opalenica SKATE2CITY
62 Agnieszka Szczerbal 1975 Poznań
63 Rafał Szmyt 1991 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
64 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi
65 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi
66 Anna Szymczak 1969 Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi
67 Jacek Szymczak 1973 Śmieszkowo
68 Maciej Walich 1988 Poznań Plichwyscig.pl Roll4life
69 MARIUSZ WAWRZYNIUK 1979 Skwierzyna KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
70 AGNIESZKA WITCZAK-FLAJSZER 1986 Miedzychod
71 Piotr Zajączkowski 1972 Gorzów Wlkp Syberian Husky Team
72 Przemysław Zgoła 1971 Lusówko Wuef Club Decathlon Swadzim
73 Julian Ziółkowski 1967 Gdańsk STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY
74 Maciej Łucyk 1983 Poznań Asics Frontrunner / Maratończyk Poznań