824 |
Anna |
Antoszek |
1978 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
825 |
Andrzej |
Zwierzchowski |
1971 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
826 |
Zuzanna |
Buchwald |
|
Poznań |
|
|
A |
|
827 |
Dominika |
Kudlińska |
1979 |
Wysogotowo |
|
NW 5 km |
A |
|
828 |
Anna |
Niespodziana |
|
Rogoźno |
Rogoziński Klub Biegacza |
|
A |
|
829 |
Natalia |
Losiak |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
830 |
Aleksandra |
Lorent-Kowalik |
1982 |
Tulce |
Fajne Foczki |
NW 5 km |
A |
|
831 |
Michał |
Kuśmirek |
|
Kamionki |
|
|
A |
|
832 |
Monika |
Szcześniak |
1994 |
Swarzędz |
|
bieg 10km |
A |
|
833 |
Marcin |
Jezierski |
1986 |
Welna |
RPB |
bieg 10km |
A |
|
834 |
Damian |
Kwieciszewski |
1994 |
Poznań |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
835 |
Agata |
Jakubowska |
1997 |
Inowrocław |
|
bieg 10km |
A |
|
836 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
|
Miały |
Dworki Team |
|
A |
|
837 |
Iwona |
Marciniak |
1977 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
838 |
Małgorzata |
Markowska |
1975 |
Dąbrówka |
|
bieg 10km |
A |
|
839 |
Piotr |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
840 |
Natalia |
Rajewska |
1981 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
841 |
Kamil |
Andrzejczak |
1989 |
Poznan |
UKS |
bieg 5km |
A |
|
842 |
Paweł |
Flank |
|
Siechnice |
Władek Team |
|
A |
|
843 |
Joanna |
Miężał-Basińska |
1982 |
Poznań |
HOMAG Run Team |
bieg 10km |
A |
|
844 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 10km |
A |
|
845 |
Iwa |
Mruk |
1987 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
846 |
EDYTA |
NOWACZYNSKA |
1982 |
KARLOWICE |
|
bieg 5km |
A |
|
847 |
Renata |
Augustyn |
|
Kaźmierz |
Sportowy Kaźmierz |
|
A |
|
848 |
Bogumił |
Kostka |
1980 |
Krotoszyn |
KS KROTOSZ KROTOSZYN |
bieg 10km |
A |
|
849 |
Tomasz |
Wimmer |
1997 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
|
850 |
Sebastian |
Ćmil |
|
Skórzewo |
|
|
A |
|
851 |
Mariusz |
Łoboda |
1953 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
852 |
Jacek |
Kaźmierczak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
853 |
Mariusz |
Brotkiewicz |
1973 |
Poznań |
SKS |
NW 5 km |
A |
|
854 |
Paulina |
Fabiszewska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
855 |
Claudio |
Muñoz |
1978 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
|
856 |
Magdalena |
Ostrowska |
1972 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
857 |
Lesicka |
Elżbieta |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
858 |
Ewelina |
Kita |
1986 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
859 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
860 |
Michał Hubert |
Bilski |
|
Poznań |
M&M |
|
A |
|
861 |
Zuzanna |
Różalska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
862 |
Mateusz |
Werbliński |
1993 |
Plewiska |
|
NW 5 km |
A |
|
863 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
864 |
Mirosław |
Glapiak |
1985 |
Siekierki Wielkie |
|
bieg 5km |
A |
|
865 |
adrian |
libera |
1983 |
poznan |
|
bieg 10km |
A |
|
866 |
Asia |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
867 |
Milena |
Dembik |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
868 |
Agnieszka |
Małecka |
|
Gadki |
|
|
A |
|
869 |
Elwira |
Remlein |
19871987 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
|
870 |
Anna |
Dworzańska-Gul |
1984 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
871 |
Ewa |
Knaflewska |
1983 |
Dąbrówka |
|
bieg 5km |
A |
|
872 |
Patryk |
Jaśkowski |
|
Kościan |
|
|
A |
|
873 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
874 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
875 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
876 |
Magdalena |
Łuczak |
1971 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
877 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
878 |
Tomasz |
Stachowiak |
1978 |
Konarzewo |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
879 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
880 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
881 |
Katarzyna |
Zawiślak |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
882 |
Sebastian |
Torchala |
1977 |
Kobylnica |
Mistrzowski Trening |
bieg 5km |
A |
|
883 |
Daniel |
Staszewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
884 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
|
885 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
886 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
887 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
888 |
Kamil |
Sobkowiak |
|
Chodzież |
|
|
A |
|
889 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
890 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
891 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
892 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
893 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
894 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
895 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
896 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
897 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
898 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
899 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
900 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
901 |
Michał |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
902 |
Agata |
Miśkowiec |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
903 |
Magdalena |
Wilkowska |
1978 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
904 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
905 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
906 |
Małgorzata |
Skowrońska |
198919891989 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
907 |
Michał |
Paluczek |
1976 |
Grzebienisko |
Fitness Buk |
bieg 5km |
A |
|
908 |
Tadeusz |
Berger |
|
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
|
A |
|
909 |
Krzysztof |
Grzesiak |
1994 |
Poznań |
S.P.O.K.O. |
bieg 10km |
A |
|
910 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
911 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
912 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
913 |
Iryna |
Struhova |
|
Poznan |
|
|
A |
|
914 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
915 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
916 |
Anna |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
|
|
A |
|
917 |
Piotr |
Wójcicki |
1986 |
Gorzów Wielkopolski |
Wierzbicki Running Project |
bieg 10km |
A |
|
918 |
Tomasz |
Kwiatkowski |
1972 |
Międzyrzecz |
Studio Ruchu Międzyrzecz |
bieg 10km |
A |
|
919 |
Anita |
Łęc |
|
Pobiedziska |
|
|
A |
|
920 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznan |
Nowe Serce |
NW 5 km |
A |
|
921 |
Paulina |
Dąbrowska |
1994 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
922 |
Tomasz |
Mantas |
|
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
|
A |
|
923 |
HONORATA |
KARPOWICZ |
1978 |
Kowanówko |
|
bieg 5km |
A |
|